بررسی کوفر – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی کوفر

Koofr یک سرویس ذخیره سازی بسیار ایمن است که به نظر می رسد عمدتاً با هدف نگهداری پرونده های کوچک و به اشتراک گذاری آنها در نظر گرفته شده است. این پوشش را بسیار خوب پوشش داده و سریع می توانید از آن استفاده کنید ، اما به نظر می رسد برنامه های شخص ثالث کنار جاده افتاده اند. برای تمام جزئیات در مورد این خدمات مناسب ، بررسی کامل کوفر را مطالعه کنید.

بررسی ذخیره سازی ابر

Koofr در اسلوونی مستقر است و نام آن بسیار شبیه کلمه محلی برای یک چمدان کوچک است. به اندازه کافی واقعی ، فضای ذخیره سازی زیادی مانند برخی از نام های بزرگ بهترین قطعه فضای ذخیره سازی ابری ما ارائه نمی دهد ، اما این یک سرویس توانمند است. برای دیدن آنچه را که ارائه می دهد ، ما در این بررسی Koofr می خواهیم نگاهی عمیق به آن بکشیم.

فضای ذخیره سازی ابر به شما امکان می دهد محتوای خود را روی ابر بارگذاری کنید تا هارد دیسک خود را پاک کرده و با دیگران همکاری کنید. کوفر برای دومی خوب نیست ، بنابراین باید برای بهترین همکاری ، به بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما مراجعه کنید. اگر نمی توانید آنجا را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد ، برای پیشنهادهای بیشتر مقایسه ما را با بهترین خدمات ابری بخوانید.

Koofr دارای سرعتی سریع ، گزینه های به اشتراک گذاری قادر است و تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد. اگر این موضوع شما را فریب می دهد ، درمورد قابلیت های آن در بخش های زیر با ما همراه باشید.

گزینه های دیگر برای کوفر

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

علاوه بر ذخیره کردن پرونده های شما ، سرویس ها اغلب دارای ویژگی های جالب و جدیدی هستند که آنها را تکمیل می کند. Koofr دارای یک پسوند Chrome است که به شما امکان می دهد با یک کلیک لینک های مفید ، صفحات وب ، تصاویر و متن را از وب ذخیره کنید.

ویژگی های koofr-connect

می توانید برای دسترسی به مطالب خود از طریق یک رابط واحد ، حساب های ذخیره سازی ابری موجود از جمله Dropbox ، Google Drive ، Amazon Drive و OneDrive را ادغام کنید. اگر با آن خدمات آشنا نیستید ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی OneDrive ما را بررسی کنید.

می توانید پیش از عکس ها و اسناد Microsoft Office (.doc ، .xls و .ppt) ، فایل های pdf را بازی کنید و برخی از انواع فایل های ویدیویی را بدون بارگیری آنها پخش کنید. اگر می خواهید اسناد را ویرایش کنید ، باید آن را خارج از Koofr انجام دهید زیرا این برنامه با Google Office Suite ، Microsoft Office یا Zoho Office Suite ادغام نمی شود..

امکان ویرایش عکس وجود ندارد. اگر لازم است این کار را بصورت آنلاین انجام دهید ، بهترین گزینه مدیریت عکس ما را برای گزینه های مختلفی که می توانید استفاده کنید ، بخوانید.

یک پخش کننده موسیقی نرم و صاف فایل های صوتی شما را پخش می کند ، اما شما را قادر به ایجاد لیست پخش یا اضافه کردن آهنگ به صف نمی سازد. اگر به آن ویژگی ها احتیاج دارید ، بهترین مقاله ذخیره ابر را برای مقاله موسیقی بخوانید.

koofr-ایجاد-new-txt

یک برنامه یادداشت برداری نیز وجود ندارد. اگر به یکی از آنها نیاز دارید ، می توانید به بهترین مقاله برنامه های یادداشت برداری ما مراجعه کنید. Evernote ، یکی از محبوب ترین برنامه های یادداشت برداری ، انتخاب برتر ما در مورد آن است و به دنبال آن OneNote و Google Keep قرار دارند. اگر می خواهید جزئیات ، بررسی Evernote ما را بخوانید. با این وجود ، اگر به حالت خرج کردن هستید می توانید یک فایل متنی ساده با استفاده از رابط وب ایجاد کنید.

پوشه های محلی به شما امکان می دهد بدون انتقال هر چیزی به Koofr ، از رایانه خود به دستگاه دیگر دسترسی پیدا کرده و به اشتراک بگذارید. هرچند کامپیوتر برای کار کردن باید آنلاین باشد.

قیمت گذاری

کوفر از انعطاف پذیری برنامه خوبی برخوردار است زیرا شش طرح را برای انتخاب ارائه می دهد. برخی خدمات مانند Dropbox فقط یک یا دو برنامه ارائه می دهند. با این حال ، Dropbox برخی از ویژگی های بازخرید را دارد که می توانید در بررسی Dropbox ما بخوانید.

برنامه اول ، استارت ، رایگان است و 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد. این مقدار اندک است اما برای تست سرویس کافی است.

برنامه های پرداخت شده به اندازه اندازه پیراهن نام گذاری شده اند ، بنابراین درجه اول ، البته S. است. برای 57 سنت در هر ماه ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنید. M برای ماهانه 25 گیگابایت 1.14 دلار در ماه هزینه دارد. عضویت در برنامه L ماهانه 2.28 دلار هزینه دارد و 100 گیگابایت به شما می دهد. XL با قیمت 250 گیگا بایت 45 دلار در هر ماه و در آخر ، XXL برای 1 ترابایت فضا در ماه 11.38 دلار در ماه هزینه می کند.

این برنامه ها فریاد خوبی از معاملات بهترین ارزش در بازار دارند. با عضویت در Sync.com یا pCloud می توانید فضای کمتری کسب کنید.

Sync.com 2TB را با 96 دلار در سال ارائه می دهد ، اما شما نمی توانید در ماه پرداخت کنید. اگرچه می توانید با پرداخت نرخ ماهیانه یا سالانه در pCloud مشترک شوید. برای 9.99 دلار در ماه یا 95.88 دلار در سال ، pCloud 2 ترابایت فضا را فراهم می کند. اگر علاقمند هستید ، بررسی Sync.com و بررسی pCloud را بخوانید.

راحتی در استفاده

koofr-web-app

رابط وب واضح است و فضای منفی زیادی دارد ، و این باعث می شود که آنچه را که می خواهید آسان کنید. رنگهای متضاد مهمترین عملیات را مورد توجه قرار می دهند.

این سریع کار می کند و احساس می کند که با یک برنامه دسک تاپ کار می کنید. منوی پیمایش در سمت چپ است. در بالا سمت راست ، می توانید بین یک لیست یا نمای کاشی جابجا شوید یا به تنظیمات حساب خود دسترسی پیدا کنید. همچنین یک دکمه نشانک وجود دارد که به شما امکان می دهد تا پوشه ها را برای دسترسی سریعتر نشان دهید و یک دکمه اشتراک گذاری وجود دارد که به شما امکان می دهد محتوای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

koofr-desktop-app-Welcome

مشتری دسک تاپ از یک مدل همگام سازی مشترک و با استفاده از یک پوشه همگام سازی و نماد سینی سیستم پیروی می کند. این نماد به شما امکان می دهد تا به تنظیمات برگزیده دسترسی پیدا کنید و پوشه همگام سازی خود را بدون اینکه از طریق برنامه مدیر فایل ها باز کنید ، باز کنید. منوی سمت چپ به شما امکان می دهد تا برنامه را بدون هیچ مشکلی پیمایش کنید ، در حالی که قسمت مرکزی برنامه محتوای منو را نشان می دهد. دکمه در سمت چپ پایین رابط وب را باز می کند.

هر چیزی که در ابر قرار دهید ، در پوشه همگام سازی بارگیری می شود و بالعکس. هنگامی که یک پرونده یا پوشه را در پوشه همگام سازی Koofr کپی می کنید ، به طور خودکار شروع به همگام سازی با ابر می کند. نوار پیشرفت در پایین ظاهر می شود ، اما گیج کننده است زیرا پیشرفت بارگذاری شما یا مدت زمان باقی مانده را نشان نمی دهد.

Koofr همچنین میانبر را به دسک تاپ شما اضافه می کند ، بنابراین می توانید با استفاده از آن به پوشه همگام سازی خود دسترسی پیدا کنید. برنامه دسک تاپ برای ویندوز ، macOS و Linux موجود است. اگر در حال خرید سرویس هایی هستید که برای لینوکس مناسب هستند ، بهترین حافظه ابری ما را برای لینوکس بخوانید.

برنامه تلفن هوشمند برای iOS و Android در دسترس است. استفاده ساده است و رابط کاربری آن واضح و جذاب است.

koofr-smartphone-app

پس از ورود به سیستم ، منویی با همان گزینه های برنامه وب مشاهده خواهید کرد. این گزینه گزینه دیگری برای استفاده از فایلهای آفلاین نیز دارد. می توانید رسانه های موجود را بارگذاری کنید و عکس ها و فیلم های جدید به طور خودکار قابل بارگذاری می شوند. اگر در یک برنامه محدود قرار دارید ، می توانید آپلودها را محدود کنید به طوری که آنها فقط در صورت استفاده از یک شبکه WiFi رخ می دهند.

همگام سازی پرونده & اشتراک گذاری

شما نمی توانید پوشه ها را همگام سازی کنید ، اما می توانید فایلها و پوشه ها را با کلیک راست و انتخاب “افزودن به Koofr” کپی کنید. که آنها را در پوشه همگام سازی Koofr کپی می کند و آنها را با ابر همگام می کند.

در حالی که در برنامه رایگان ، هیچ همگام انتخابی برای خاموش کردن همگام سازی برای پوشه ها یا پرونده های خاص وجود ندارد ، گزینه ای برای فعال کردن درایو شبکه Koofr وجود دارد. و یا در غیر اینصورت ، اگر همگام سازی انتخابی یک معامله کننده برای شما باشد ، می توانید یکی از برنامه های پرداخت شده کوفر را بپردازید. درایو شبکه فقط پرونده ها را در ابر ذخیره می کند و به شما امکان می دهد بدون استفاده از فضای هارد دیسک ، آنها را در رایانه خود پیش نمایش دهید.

همچنین می توانید نمادهای همگام سازی را فعال کنید که به وضعیت پرونده ها و پوشه های خود در پوشه همگام سازی Koofr اطلاع دهید. در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما با مقاله همگام سازی می توانید خدمات بیشتری پیدا کنید که مناسب برای همگام سازی باشند.

اشتراک گذاری به شما امکان می دهد با کاربران در برنامه به اشتراک بگذارید. در صورت اضافه شدن افراد غیر عضو دعوت می شوند.

koofr-share-link

می توانید پیوندهایی با فیس بوک ، توییتر ، Reddit و Tumblr به اشتراک بگذارید. با این کار ، نمی توانید از پیوندها هنگام اشتراک در وب سایتهای رسانه های اجتماعی محافظت کنید. اگرچه می توانید پیوندها را برای یک ساعت ، روز یا هفته منقضی کنید. بر خلاف بسیاری از خدمات ، Koofr آن ویژگی های کنترل محتوا را برای کاربران رایگان امکان پذیر می کند.

اگر می خواهید چیزهای زیادی را به اشتراک بگذارید ، بهترین مقاله ذخیره ابر را برای به اشتراک گذاشتن مقاله بخوانید.

koofr-sharing-with-people

برای به اشتراک گذاشتن یک پوشه ، باید افراد را با وارد کردن ایمیل آنها دعوت کنید. هنگام انجام این کار ، می توانید به آنها یک یا چند مجوز بدهید: “می توانید اظهارنظر کنید (و نظرها را ببینید)” ، “می توانید اصلاح کنید” ، “می توانید لینک های بارگیری ایجاد کنید” ، “می توانید پیوندهای بارگذاری ایجاد کنید” و “می توانید سهام را مدیریت کنید”.

Koofr دارای صفحه ای است که نشان می دهد که چه پوشه هایی را که به اشتراک گذاشته اید و با چه کسی استفاده کرده اید ، در صورتی که غالباً به اشتراک می گذارید ، برای پیگیری مفید است.

سرعت

آزمایشات ما نشان داد که بارگذاری یک پوشه فشرده 1 GB به طور متوسط ​​حدود 23 دقیقه طول می کشد. ما از طریق WiFi در بلگراد ، صربستان با سرعت بارگذاری 6 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگیری 102 مگابیت بر ثانیه متصل شدیم.

زمان بارگذاری برابر است با مدت زمان تئوری برای انتقال یک پوشه 1 گیگابایتی ، بنابراین ما می توانیم فرض کنیم که اگر سرورهای Koofr را در آلمان ببندید سرعتهای مشابهی را تجربه خواهید کرد.

سرعت بارگذاری هنگام همکاری با پرونده هایی که قبلاً بارگذاری شده است ، عامل بزرگی است. به جای آپلود کردن کل پرونده پس از اصلاح آن ، همگام سازی در سطح بلوک می تواند تنها بخشی را که تغییر کرده است منتقل کند و این باعث می شود زمان بارگذاری به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

Koofr از همگام سازی سطح بلوک استفاده نمی کند. ما می دانیم زیرا ما پرونده ها را بعد از کمی تغییر آپلود کردیم و آنها سریعتر بارگذاری نمی کردند. یک نماینده گفت که دلیل این است که آنها محتوای شما را با نسخه رمزگذاری شده جایگزین می کنند. مهمتر از آن ، Koofr برنامه هایی را ارائه نمی دهد که باعث تقویت همکاری می شوند.

امنیت & حریم خصوصی

مهاجرت پرونده های شما بصورت آنلاین بدون امنیت مناسب یک خطر است. شما می توانید به عنوان ویروس ، باج افزار ، حملات شخصی در وسط یا شخصی که قصد سرقت رمز عبور خود را دارد ، به یک هدف تبدیل شوید. برای جلوگیری از این موارد ، سرویس های ذخیره سازی ابری باید تأیید هویت دو عاملی را انجام دهند تا دسترسی غیرمجاز به حساب شما متوقف شود ، از رمزگذاری های هنگام استراحت و حمل و نقل و پروتکل TLS استفاده کنید تا از داده های شما در هنگام حمل و نقل محافظت کنید. بهترین محافظت برای حفظ حریم خصوصی شما رمزگذاری خصوصی به صورت انتهایی است که باعث می شود کسی جز شما از خواندن پرونده های شما جلوگیری کند.

Koofr با رمزگذاری SSL / TLS ، پرونده های شما را در هنگام حمل و نقل ایمن می کند. متأسفانه ، هیچ رمزگذاری خصوصی برای اطمینان از حریم شخصی شما وجود ندارد ، اما کوفر بندهای مشکوک در خط مشی رازداری خود ندارد و باید به آیین نامه عمومی حمایت از داده ها رعایت کند.

همانطور که توسط نماینده Koofr تأیید شد ، پس از دستیابی پرونده ها به سرورهای ارائه دهنده ، آنها را با استفاده از رمزگذاری سمت سرور با الگوریتم AES 256 بیتی که یکی از قویترین آنها است ، رمزگذاری می کند..

می توانید تأیید هویت دو عاملی را برای محافظت از اعتبار خود در تنظیمات حساب و همچنین “محافظت از رمز عبور اجباری” فعال کنید.

مراکز داده دارای گواهینامه ISO 27001 Koofr در اتحادیه اروپا واقع شده است و این بدان معنی است که این شرکت باید قوانینی را که در آنجا اعمال می شود رعایت کند. این سیستم از منبع تغذیه اضافی یا پشتیبان ، اتصالات ارتباطی داده های زائد ، کنترل های محیطی (مانند تهویه مطبوع و سرکوب آتش) و دستگاه های امنیتی نیز استفاده می کند..

پس از رسیدن پرونده های شما به سرور ، Koof آنها را در حداقل سه مکان از نظر جسمی جداگانه کپی می کند. ابرداده و محتوا روی لایه های جداگانه یا حتی روی سرورهای کاملاً مجزا نگهداری می شوند. با این تنظیمات ، هیچ کس نمی تواند از ابرداده شما برای مشخص کردن محل محتوای شما در سرورهای آن استفاده کند. تکنسین های موجود در محل شبانه روز کار می کنند تا سیستم با تمام ظرفیت کار کند.

پشتیبانی

سؤالی وجود دارد که می تواند جزئیات بیشتری داشته باشد و شامل تصاویر باشد. همچنین فرم “تماس با ما” وجود دارد که می توانید سؤال کنید. تلفن ، پشتیبانی چت و انجمن های کاربر موجود نیستند.

هنوز از طریق فرم تماس با ما سؤالی پرسیدیم و طی یک ساعت پاسخی دریافت کردیم. با این گفته ، ما نمی توانیم اطمینان داشته باشیم که چه مدت طول می کشد تا پاسخ به سؤالات کسی که در آن طرف جهان است پاسخ دهد.

افکار نهایی

Koofr یکپارچه سازی شخص ثالث را ارائه نمی دهد که منجر به همکاری ، زیرساخت های پشتیبانی قوی ، همگام سازی سطح بلوک یا برنامه های اشتراک ارزش خوب شود.

با این حال ، این یک سرویس مناسب و معقول است که دارای قابلیت های به اشتراک گذاری با کیفیت است ، به کاربران آزاد اجازه می دهد تا از گزینه های کنترل محتوا از سهام خود محافظت کنند و با سایر سرویس های ذخیره سازی ابری ارتباط برقرار کرده و از آنها در یک رابط استفاده کنند..

از این گذشته ، سرعت بارگذاری آن سریع است و امنیت آن محکم است. از پرونده های شما با استفاده از TLS / SSL محافظت می کند ، آنها را در مراکز داده ایمن قرار می دهد و با GDPR مطابقت دارد تا از حریم شخصی شما محافظت کند. تمام آنچه در یک تجربه کاربری ساده و لذت بخش پیچیده شده است.

اگر Koofr فضای ذخیره سازی را افزایش داده ، قیمت ها را رقابتی تر کرده و پشتیبانی را افزایش می دهد ، می تواند رقیبی برای خدمات محبوب تری باشد که در میان بررسیهای ذخیره سازی ابر ما وجود دارد.

نظر شما درباره کوفر چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me