نحوه انسداد YouTube: پخش ویدیو برای همه

همه YouTube را می شناسند. این وب سایت پربازدید جهان پس از Google.com است ، حتی تعداد بازدید کنندگان را نیز فیس بوک می کند. این وب سایت از یک وب سایت اولیه اشتراک گذاری ویدیو به یک مینی اینترنت کامل که در آن جوامع شکوفا می شوند ، رفته است. با این وجود همه نمی توانند همیشه به ویدیوهای YouTube دسترسی داشته باشند ، به همین دلیل ما این راهنمای سریع و ساده را در مورد چگونگی انسداد YouTube جمع کرده ایم.

به دلایل مختلف YouTube می تواند مسدود شود. شاید شما در کشوری باشید که اینترنت یا رئیس شما را سانسور می کند ، ناامید شده است که وقتی در حال به روزرسانی صفحات گسترده هستید ، وقت خود را در تماشای فیلم های YouTube تلف می کنید. شاید بخواهید یک آهنگ را بصورت آنلاین گوش دهید ، فقط بدانید که برخی از شرکت های ضبط فقط بخشی از انتخاب محتوای ویدیوی خود را در کشور شما در دسترس می کنند که می تواند آزار دهنده باشد.

مهم نیست که دلیل آن ، اگر YouTube مسدود شده است ، ما اصلاح زیر را داریم. قبل از اینکه بدانیم چگونه می توانید فیلم های YouTube را مسدود کنید ، اما به دلایل دسترسی مسدود شده YouTube شما نگاهی بیندازیم.

چرا YouTube مسدود شده است?

یوتیوب-بلوک

در حال حاضر ، فقط سه کشور YouTube را به طور کامل مسدود کرده اند (هرچند که این تعداد متفاوت است): چین ، ایران و کره شمالی. در هر کشور ، هدف این است که اطمینان حاصل شود که جمعیت آنها در برابر نفوذ اینترنت خارجی محافظت می شود که ممکن است باعث شود مردم تصور کنند که آب مسموم و ستمگرانه منظم استبدادی در همه جا عرف نیست..

با این حال ، بیشتر جمعیت جهان در مکانی زندگی می کنند که اینترنت (نسبتاً رایگان) – حداقل ، فعلاً – و دلیل عدم امکان تماشای فیلم ها صرفاً به این دلیل است که شخصی در سایت قرار داده است. وب مسترها در شرکتهای بزرگ و همچنین مشاغل کوچک ، دانشگاهها و سیستمهای مدارس معمولاً دستوراتی ثابت برای جلوگیری از دسترسی همه به محتوای ویدیوی YouTube دارند.

بی رحمانه ترین و ناعادلانه ترین رژیم ها اغلب در خانواده ها یافت می شود ، البته در مواردی که والدین با پشتکار فنی کنترل والدین را در وب سایت هایی که مشروبات الکلی دارند- اجتناب از نوجوانان و بچه های کنجکاو ابتدایی به آنها دسترسی دارند ، بخوانید (راهنمای ما را بخوانید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن آنلاین).

فیلم های YouTube فقط برای اطمینان از بدترین زندگی ممکن نیست مسدود شوند – هرچند ممکن است به این ترتیب باشد – همچنین می تواند راهی برای پایین نگه داشتن استفاده از پهنای باند باشد یا اطمینان حاصل شود که مردم به جای خاموش کردن کار می کنند (می گوید) هنگام گوش دادن به یک لیست پخش YouTube ، در حالی که این قطعه را بی اعتبار است). کودکان نباید به محتوای ویدئویی توجه کنند که نگران موضوعهایی هستند که فراتر از قلب آنها هستند.

از آنجا که YouTube نمی تواند کمتر به کسی که دسترسی پیدا می کند اهمیت دهد و چه زمانی ، عبور از این بلوک ها – چه دولتی ، چه شرکتی یا والدین – به راحتی پای آن آسان است. این شامل بلوک هایی است که خود مکان های YouTube مبتنی بر جغرافیا هستند. شما وقتی می خواهید فیلم های مسدود شده YouTube را تماشا کنید ، در واقع چهار گزینه دارید. ما قبل از شروع عمق بیشتر در زیر ، آنها را سریع برای شما واقعی قرار خواهیم داد.

چگونه می توانم YouTube را مسدود کنم?

  1. از پروکسی استفاده کنید
  2. از VPN استفاده کنید
  3. از HTTPS استفاده کنید
  4. سرور DNS خود را تغییر دهید

انسداد YouTube با یک پروکسی وب

ساده ترین و ارزانترین راه برای یافتن یک بلوک YouTube استفاده از یک پروکسی وب است. یک پروکسی باعث می شود تا سرور اینترنت فکر کند که آدرس IP و مکان شما با واقعیت متفاوت است.

بهترین پروکسی YouTube استفاده و سریع خواهد بود. ما لیستی از بهترین ارائه دهنده های پروکسی را برای شما جمع آوری کرده ایم ، اما توجه داشته باشید که هرگز نباید از پروکسی به جز YouTube استفاده کنید ، یا اتفاقات بد ممکن است رخ دهد.

دلیل این امر این است که پروکسی ها خیلی امن نیستند. آنها آدرس IP شما را ماسک می کنند ، اما از اتصال اینترنت شما محافظت نمی کنند. بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر شما با یک پروکسی مشغول تورنت هستید ، تقریباً مشابه پرچم بزرگ و پرچم قرمز در مراجع حق چاپ است. ما در مقاله VPN vs Proxy درباره امنیت پروکسی وب بیشتر صحبت می کنیم.

انسداد YouTube با یک VPN

یک راه بسیار بهتر از استفاده از یک پروکسی وب برای گذر از هرگونه بلوک ، استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN است. مقاله مرتبط دارای اطلاعات بیشتری است ، اما استفاده از VPN اساساً اتصال اینترنت شما را از طریق یک مکان دیگر ارسال می کند ، به این معنی که می توانید یک وب سایت دریافت کننده را فریب دهید که فکر می کنید از دستگاه ، خانه یا کشور دیگری به آن دسترسی دارید. یک VPN می تواند geoblocks اینترنت را دور بزند ، و این یک راه احمقانه برای رفع انسداد YouTube است.

هر کدام از بهترین عکسهای VPN ما از طریق کنترل والدین یا مجوزهای مدیریتی مانند کاغذ دیجیتال ساخته می شوند. یک VPN خوب هزینه دارد ، بنابراین ممکن است مانعی برای برخی باشد. با این حال ، غیر معمولی نیست که یک VPN حداقل ضمانت برگشت پول در آن داشته باشد. ما همچنین لیستی از بهترین VPN های رایگان را برای شما قرار داده ایم ، اما همه آنها نوعی درپوش پهنای باند دارند.

هر کاری را انجام دهید ، هرگز ، هرگز با هیچ یک از سرویس های VPN که در مقاله بدترین VPN رایگان ما صحبت می کنیم ، همراه با ذکر ویژه به بات نت Hola VPN بروید. هرکدام از این ارائه دهندگان VPN داده های شما را می فروشند ، که با حساب کردن ما ، قیمت بسیار بالایی برای پرداخت آن برای رفع انسداد YouTube است.

اگر می خواهید یک ایده سریع در مورد بهترین خدمات VPN ارائه دهید ، توصیه می کنیم بررسی سریع ExpressVPN ما را با سرعت انجام دهید ، بررسی NordVPN ما را برای بهترین ارزش برای پول خود در طولانی مدت و بررسی PIA ما اگر می خواهید به عنوان خرج کنید ، بررسی کنید. در کوتاه مدت ممکن است کمی در VPN.

هر سه خدمات عالی VPN با سوابق آهنگ خوب از راهی برای انسداد محتوای YouTube مورد نظر خود و خصوصی نگه داشتن اطلاعات شما هستند. بعلاوه ، هر سه گزینه VPN سریعاً نصب شده و در بین بهترین VPN برای Chrome ، به لطف پسوند کاربرپسند مرورگر ، استفاده از آنها را آسان می کند ، همچنین.

راههای دیگر برای انسداد YouTube

VPN ها درمانی نیستند که همیشه برای انسداد YouTube کار می کند. برخی از افراد با هزینه متضرر می شوند ، در حالی که برخی دیگر نمی توانند نرم افزار لازم را نصب کنند زیرا یک مدیر مجاز به انجام این کار است. بیایید به دو روش دیگر نگاهی بیندازیم تا به محتوای YouTube مسدود شده مورد نظر خود برسید.

توجه داشته باشید که افرادی که از کنترل دولتی رنج می برند ، تحت هیچ شرایطی نباید با استفاده از ترفندهای زیر به YouTube دسترسی پیدا کنند. تنها گزینه شما در این موارد بررسی مقالات ما در مورد بهترین VPN برای چین یا بهترین VPN برای ایران و انتخاب یک سرویس شبکه خصوصی مجازی از آنجا است.

انسداد YouTube با HTTPS


© Sohail World

اولین ترفند برای رفع انسداد YouTube ساده ترین است ، اما تعجب خواهید کرد که چند بار کار می کند. بسیاری از مکانهایی که وب سایت ها را مسدود می کنند با وارد کردن آدرس وب سایت در یک برنامه ، معمولاً آدرس را به عنوان “http: //” می گذارند. بنابراین ، یک راه برای انسداد محتوا از YouTube ، تغییر قسمت آدرس برای خواندن “https://www.youtube.com” است (توجه داشته باشید که “S” اضافی). با این ترفند ، ممکن است بتوانید با یک امنیت بیشتر اینترنت ، این بلوک را نادیده بگیرید.

تغییر سرور DNS

یکی دیگر از راههای بسیار ساده برای انسداد YouTube ، تغییر آدرس DNS سرور شماست. بسیاری از بلوک ها درخواست شما را به سرور خودشان اجرا می کنند ، بنابراین با دور زدن آن ، شما در حال عبور از این بلوک هستید. هر عطر و طعم سیستم عامل کمی متفاوت است ، اما همه آنها کم و بیش مانند این کار می کنند.

  • به “تنظیمات شبکه” بروید (گاهی اوقات باید یک برچسب برای “آداپتورها” پیدا کنید)
  • “ویژگی های اتصال به شبکه” (یا به همین ترتیب نامگذاری شده) را پیدا کنید
  • در زیر “IPv4” ، باید یک برگه یا برچسب با عنوان “سرور DNS” پیدا کنید
  • سرور را به “8.8.8.8” یا “8.8.4.4” تغییر دهید و رایانه را مجدداً راه اندازی کنید

همچنین می توانید به جای رایانه خود این کار را در برخی از مرورگرهای وب انجام دهید. فقط کافی است نام مرورگر خود را جستجو کرده و “تنظیمات DNS را تغییر دهید” و این کار باید این ترفند را انجام دهد.

افکار نهایی

چندین روش مفید برای انسداد محتوای ویدیوی YouTube وجود دارد. روش مورد علاقه ما برای رفع انسداد YouTube استفاده از VPN است زیرا چند کلیک و چند دلار فقط شما را وارد محتوای ویدیوی YouTube نمی کنند ، بلکه در مورد سایر geoblocks ها ، مانند ممنوعیت VPN Netflix. روش های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند یا از دست می روند ، اما این هیچ دلیلی برای امتحان کردن نیست.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود ، مقالات VPN ما را بررسی کنید یا به بقیه سایت ما بخوانید که جدیدترین و بهترین برنامه های ابری را بخوانید. البته ، یک کانال YouTube فوق العاده Cloudwards.net داریم که می توانید بعد از استفاده از نکات ما برای رفع انسداد سایت ، از آنها نیز پیروی کنید..

نظر شما در مورد راه های ما برای انسداد YouTube چیست؟ آیا دیگران را می شناسید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما متشکریم.

سؤالات متداول YouTube را مسدود کنید

این مقاله چند سال به طول انجامید و برای آسانتر کردن امور برای شما ، این لیست از سوالات متداول را جمع آوری کرده ایم.

چگونه می توانم در YouTube در مدرسه شرکت کنم?

به طور کلی ، افرادی که هنوز در مدرسه هستند ، معمولاً پولی ندارند ، بنابراین توصیه می کنیم از پراکسی YouTube استفاده کنید تا از هرگونه انسداد استفاده کنید. نکته جالب در مورد استفاده از یک پروکسی وب اینست که فقط چند دقیقه طول می کشد و می توانید یوتیوب ، فیس بوک و حتی اینستاگرام را در حالت سقوط از حالت قفل خارج کنید..

چگونه می توانم YouTube را در Google Chrome مسدود کنم?

توصیه می کنیم برای این کار از یک افزونه پروکسی وب استفاده کنید. اکثر پراکسی هایی که در بالا توصیه کردیم دارای یک پسوند Chrome هستند که شما را بدون هیچ زحمتی به سرور پروکسی منتقل می کند..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me