بهترین ارائه دهنده VPN برای iPlayer بی بی سی در سال 2020: 8 ارائه دهنده خدمات از طریق سایت

iPlayer بی بی سی در سال 2007 راه اندازی شد و سرویس پخش اینترنتی شرکت پخش بریتانیا است. این تلویزیون ترکیبی مناسب از تلویزیون زنده ، رویدادهای ورزشی ، فیلم و نمایش های درخواستی را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد در هنگام حرکت از موارد دلخواه خود لذت ببرید. اگر خارج از انگلستان نیستید ، برای دسترسی به آن باید یکی از بهترین VPN ما را برای انتخاب iPlayer BBC استفاده کنید.


بی بی سی یک شبکه تلویزیونی محبوب برای مخاطبان انگلیس است. این مجموعه گسترده ای از محتوا ، از جمله مستند ، درام ، ورزش و اخبار را به خود اختصاص داده است ، تا نام آنها را معرفی کند. با توجه به بسیاری از افراد قطع ارتباط یا نیاز به راه حل جریان در جریان ، این حس را برای شبکه فراهم کرده است که پلت فرم پخش آنلاین خود را معرفی کند.

شما می توانید تمام کانال های بی بی سی را بصورت آنلاین تماشا کنید ، اما iPlayer BBC به افرادی که قادر به تماشای یک نمایش نیستند در هنگام پخش ، انعطاف پذیری می دهد. تقریباً همه برنامه ها برای تماشای تقاضا برای مدتی بعد از پخش در دسترس هستند. همچنین به شما امکان دسترسی به رویدادهای زنده ، مطالب اختصاصی و برخی از محتویات بایگانی بی بی سی را می دهد.

با این حال ، هر چیزی که از طریق بی بی سی پخش می شود فقط برای چشمان انگلیس یا حداقل ساکنان انگلستان منظور شده است ، و از نظر فنی قصد خرید یک مجوز تلویزیون برای تماشای آن از طریق کابل یا آنلاین را دارید. این به شما امکان می دهد چند مشکل سخت برای پرش از قبل از دسترسی داشته باشید. 

اگر عجله دارید که جریان مستقیم BBC One را در خارج از انگلستان دریافت کنید ، ExpressVPN بهترین انتخاب VPN برای ورود به این سرویس است.

بهترین VPN برای iPlayer BBC

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. ضد باد
 5. ProtonVPN
 6. عاج
 7. VyprVPN
 8. هات اسپات شیلد

چه چیزی بهترین VPN را برای iPlayer BBC ایجاد می کند

در هنگام انتخاب بهترین VPN برای iPlayer BBC چند معیار وجود دارد. بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند ، اما این بدان معنی نیست که آنها قادر به دسترسی به سیستم عامل و همچنین عملکرد خوب پس از اتصال هستند. معیارهای زیر یک معیار برای انتخاب های احتمالی VPN تعیین می کند.

گرفتن Geoblocks گذشته

اطمینان از ورود VPN به iPlayer BBC ، اولویت اصلی است. اگر نتواند این کار را انجام دهد ، هیچ فایده ای برای انتخاب آن وجود ندارد. سیستم عامل های جریان اغلب به اندازه کافی هوشمند هستند تا بتوانند هنگام استفاده از VPN را تشخیص دهند ، اما برخی از آنها وجود دارد که می توانند بدون توجه. 

خوشبختانه ، هرچند دشوار نیست که از ممنوعیت Netflix عبور کنید (بهترین کمک VPN ما را برای قطعه Netflix بخوانید تا برای آن کمک کنید).

همه VPN هایی که انتخاب کرده ایم می توانند وارد iPlayer BBC شوند ، اگرچه ممکن است با برخی از آنها قبل از دسترسی به سرورهای مختلفی بازی کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که VPN دارای سرورهایی نیز در انگلستان است. برخی ممکن است یک آدرس IP اختصاصی را با هزینه اضافی ارائه دهند ، اما ممکن است قابل اطمینان تر باشد. 

سرعت

سرعت یک VPN برای جریان مهم است. اگر کند باشد ، دیگر نمی خواهید تجربه طولانی در بارگیری طولانی و بافر آزار دهنده را تجربه کنید. همه عکس های ما سریعترین سرویس های VPN شما نمی توانید باشند ، اما آنها هنوز هم به اندازه کافی خوب برای تماشای پرحرف هستند. 

پهنای باند

نباید از هزینه پهنای باند VPN غافل شوید. انتخاب یک مورد با پهنای باند نامحدود سودمند است زیرا اگر یک مورد را انتخاب کنید که دارای محدودیت باشد ، برای همیشه مراقب آن خواهید بود. هنگامی که به حد مجاز رسیدید ، VPN متوقف خواهد شد و شما را از تعجب آنچه در پایان دکتر چه کسی اتفاق افتاد باقی می مانند..

راحتی در استفاده

دوستی کاربر VPN از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به خصوص اگر تازه وارد باشید. رابط کاربری ساده با دکمه اتصال سریع عالی است ، اما به دلیل اینکه به سرور UK نیاز خواهید داشت ، می خواهید به راحتی بتوانید یک سرور خاص را نیز انتخاب کنید. اگر کمی فنی تر هستید ، ممکن است یک VPN با برخی تنظیمات بخواهید با آن تنظیم کنید.

قیمت

اگرچه می خواهید همه زنگ ها و سوت ها با یک سرویس VPN در آنجا انتخاب های خوبی در آنجا انجام دهید. بعلاوه ، برخی از VPN های رایگان ایده خوبی نیستند ، زیرا می توانید در بدترین نسخه رایگان VPN ما بخوانید. قیمت ها ، تخفیف ها و شرایط اشتراک با هر ارائه دهنده متفاوت است ، بنابراین ، شما باید یکی را انتخاب کنید که احساس راحتی کنید.

1. ExpressVPN

خوانندگان عادی ما احتمالاً حدس می زنند كه ExpressVPN حامی برتر تمام ارائه دهندگان VPN برای iPlayer BBC است ، به خصوص كه بهترین VPN ما برای پخش است.. 

این می تواند بدون مشکل و در مناطق متعدد موانع بی سیم iPlayer را حل کند. بعلاوه ، سرورهای زیادی برای انتخاب از داخل انگلستان دارد و این امکان را برای شما فراهم می کند که آدرس های مختلف IP را برای دسترسی امتحان کنید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

اگر نمی خواهید برنامه را بارگیری کنید و ترجیح می دهید از مرورگر جریانی کنید ، Express VPN یکی از بهترین VPN برای انتخاب های Chrome است ، بنابراین می توانید بگویید که این بهترین VPN برای iPlayer BBC BBC Chrome است.  

سرعت آن سریعترین ما آزمایش شده است ، همانطور که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید ، به این معنی که می توانید بدون وقفه در HD کامل و 4K تماشا کنید. همچنین دارای پهنای باند نامحدود است ، بنابراین زمان پاپ کورن شما کوتاه نمی شود. 

این یک انتخاب عالی برای مبتدیان است ، زیرا یکی از ساده ترین VPN ها برای استفاده است ، اما افراد با فکر و فناوری نیز می توانند با تنظیمات بازی کنند. یک دکمه بزرگ “اتصال” در مرکز رابط وجود دارد ، اما می توانید با کلیک بر روی دکمه “انتخاب مکان” ، به راحتی سرور خاصی را انتخاب کنید.

نزولی در ExpressVPN قیمت آن است. در مقایسه با VPN های دیگر بسیار گران است ، اما صدای جنجال زیادی را برای شما به وجود می آورد. شما یک بسته کاملی از ویژگی های مفید و همچنین راهی آسان برای iPlayer BBC دریافت می کنید. با انتخاب برنامه طولانی مدت می توانید پس انداز کنید ، بعلاوه 30 روز ضمانت پس انداز پول نیز وجود دارد ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

2. NordVPN

یکی دیگر از گزینه های مناسب ، NordVPN است. این امکان وجود دارد که iPlayer BBC را به راحتی از حالت انسداد خارج کنید ، اگرچه ممکن است لازم باشد چند سرور مختلف را برای بهترین کارایی امتحان کنید. 

پس از انتخاب سرور خوب ، تجربه خوبی خواهید داشت ، همانطور که می توانید در بهترین VPN ما در مورد Prime Prime Video مشاهده کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تجربه جریان ما در بررسی NordVPN ما بخوانید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

اگرچه سرعت بالایی دارد ، اما برخی از سرورها کندتر هستند ، به خصوص آنهایی که دورتر هستند. بنابراین ، اگر وارد شوید ، مثلاً استرالیا ، ممکن است سرعت خود را کمی کم کنید. انتخاب سرور خاص بسیار ساده است ، و تقریباً در انگلستان 600 مورد انتخاب وجود دارد. به علاوه ، هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و استفاده از آن بسیار آسان است. 

اگر کیف پول شما گرد و غبار کند ، NordVPN ممکن است انتخاب بهتری باشد. قیمت ماهانه آن عالی نیست ، اما برنامه های طولانی تر در کل بسیار خوب است. اگر نگران ارتکاب چنین مدت طولانی هستید ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد.

3. سایبرگاست

در مرحله بعد CyberGhost داریم. این سرویس دهنده اختصاص داده شده به سیستم عامل های جریان است و می تواند بدون هیچ مشکلی وارد iPlayer BBC شود. این تعداد سرور گسترده (5،600 در زمان نوشتن) دارد ، بنابراین جای تعجب نبود که بدانید نزدیک به 500 از آنها در انگلستان واقع شده اند. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

سرعت قابل قبولی دارد ، اما همانطور که می توانید در بررسی CyberGhost ما بخوانید ، می تواند از همان شیب های مسافت طولانی که NordVPN انجام می دهد رنج ببرد. اگرچه هیچ باند پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد و رابط کاربری ساده ای دارد. انتخاب سرور که می خواهید با آن ارتباط برقرار کنید ، آسان است ، به خصوص که می توانید یکی از مواردی را انتخاب کنید که مخصوص iPlayer BBC باشد. 

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که با امنیت عالی سایبرگ ، سوئیچ کشتن را برای همیشه فعال می کنید. اگر VPN شکست بخورد ، اتصال شما را قطع می کند ، که خوب است ، اما در صورت پخش ، می توانید متوجه شوید که هنگام تماشای iPlayer بی بی سی به طور ناگهانی قطع شده اید.

نرخ ماهانه خوب نیست ، اما برنامه های طولانی تر در پایان ارزان تر است. یک آزمایش رایگان وجود دارد ، اما شما فقط یک روز در دسک تاپ قرار می گیرید ، در حالی که دستگاه های تلفن همراه هفت روز می گیرند. ضمانت برگشت پول با اشتراک های استاندارد نیز وجود دارد.

4- ضد باد

همچنین می توانید از Windscrib برای پخش iPlayer BBC استفاده کنید. این سرویس دهنده سرورهای Windflix را که برای پخش جریانی ساخته شده اند پرداخت کرده است ، اما در آزمایش ما برای بررسی ویندوز نویسی ، دریافتیم که توانستیم به iPlayer BBC iPlayer روی سرورهای رایگان آن دسترسی پیدا کنیم ، و این امکان را می دهد تا بهترین VPN رایگان برای iPlayer BBC باشد..

windscrib-slider1

windscrib-slider2

windscrib-slider3

windscrib-slider4

windscrib-slider5

قبلی

بعد

شما با یک برنامه رایگان به سرورهای UK دسترسی پیدا می کنید ، در صورت بروز هر مشکلی می توانید کمی بازی کنید. برنامه ای که در پایان انتخاب می کنید به این بستگی دارد که به چه ویژگی هایی می خواهید با آن درج کنید.

برنامه رایگان آن سخاوتمندانه است ، حتی عنوان بهترین VPN رایگان را نیز می گیرد ، اما بدیهی است که با همه زنگ ها و سوت ها همراه نیست. 

به عنوان مثال ، هر دو برنامه رایگان و برنامه Pro پرداخت می شوند به طور همزمان نامحدود می شوند ، اما این برنامه رایگان به 2 گیگابایت در ماه از پهنای باند محدود می شود. روش هایی برای افزایش آن وجود دارد ، بدون این که نیازی به پرش مستقیم به گزینه کامل پرداخت شده باشد. 

برای یکی ، اگر در ثبت نام یک ایمیل معتبر وارد کنید ، به جای 2 گیگابایتی به طور خودکار 10 گیگابایت به شما داده می شود ، اما از طریق ویژگی “ساختن برنامه” آن ، می توانید کشورها ، از جمله مکانهای سرور Windflix را اضافه کنید. برای هر سروری که اضافه می کنید ، 10 گیگابایت داده دیگر دریافت خواهید کرد ، یا می توانید گزینه اضافی داده نامحدود را برای 1 دلار اضافی اضافه کنید. 

سرعت آن برای جریان خوب و خوب است ، اما سایرین سریع تر هستند. مبتدیان رابط کاربری ساده آن را دوست دارند. آسان است بدانید که در کجا باید باشید و بدون مشکل می توانید یک سرور انتخاب کنید.

اگر تصمیم دارید به برنامه پرداخت شده بروید ، قیمت ماهانه بهترین گزینه نیست. برنامه های طولانی تر در پایان موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود. هیچ سیاستی برای بازپرداخت وجود ندارد ، اما اگر در مدت سه روز از خرید درخواست بازپرداخت کنید ، یک مورد صادر می کنند.

5- ProtonVPN

ProtonVPN یک سرویس خوب است که تنها با چند ویژگی قابل رؤیت نیست. این امکان وجود دارد که بدون مشکل به iPlayer BBC وارد شوید ، اما سرعت آن بر عملکرد تأثیر می گذارد. آنها کند نیستند ، اما خیلی سریع هم نیستند. 

در حالی که برای بررسی ProtonVPN خود تست کردیم ، دریافتیم که iPlayer BBC برای بارگیری برای همیشه در نظر گرفته است. این ممکن است به سرور شما در آن بستگی داشته باشد ، بنابراین ممکن است بخواهید بازی در اطراف خود داشته باشید. این سرویس دهنده در انگلستان است ، اما شما فقط در صورت برنامه های سطح بالا می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. 

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN-رابط-کشویی-2

protonvpn-profiles-slider-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunelling-slider-5

قبلی

بعد

همه برنامه ها شامل پهنای باند نامحدود است ، هر چند ، از جمله برنامه رایگان آن. این گفته است که این برنامه رایگان فقط به شما امکان دسترسی به سرورهای ایالات متحده ، ژاپن و هلند را می دهد ، بنابراین گزینه ای برای iPlayer BBC نیست. سرورهای انگلستان در تمام برنامه های باقیمانده نیز موجود هستند ، اما هرکدام مزایای خاص خود را نیز دارند.

طرح اولیه به شما دو ارتباط می دهد. برنامه Plus با پنج اتصال و استفاده از سرورهای Secure Core ، Streaming و Tor آن ارائه شده است. قیمت و مزایای مناسب برنامه Plus آن را به گزینه ای محبوب تر تبدیل می کند ، به خصوص که برنامه برتر ویژن به بالا قیمت را بالا می برد.

بعلاوه ، با برنامه برتر ، فقط 10 اتصال و استفاده از سرویس ایمیل رمزگذاری شده دریافت می کنید ، و این افزایش قیمت را توجیه نمی کند. بهتر است به جای انتخاب نخست ما ، ExpressVPN انتخاب کنید.

با وجود اینکه برنامه ای رایگان وجود دارد که می توانید از آن برای استفاده از خدمات فنی استفاده کنید ، اما هنوز یک پنجره بازپرداخت 30 روزه برای آرامش بیشتر وجود دارد..

6. عاج

انتخاب بعدی ما Ivacy است. این یک انتخاب خوب برای یک VPN ارزان قیمت است ، اما دلخوری هایی وجود دارد که اگر آنرا انتخاب کنید ، باید با آنها کنار بیایید. به عنوان مثال ، قادر به ورود به iPlayer BBC است ، و یک لیست اختصاصی از سرور جریان دارد ، اما آنها همیشه در اولین آزمایش کار نمی کنند ، همانطور که می توانید در بررسی Ivacy ما بخوانید.

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

قبلی

بعد

با این وجود 58 سرور انگلستان دارد ، بنابراین می توانید در مورد آن ها گزاف گویی کنید تا بهترین تجربه را کسب کنید. سرعت آن چشمگیر است ، اما مانند سرورهای جریان ، متناقض نیستند. اگرچه پهنای باند نامحدودی به دست می آورید.

رابط کاربری آن عجیب است. به نظر می رسد استفاده از آن بسیار ساده است ، اما در واقعیت ، شما باید از میان چندین حلقه پرش کنید تا کارها تنظیم شود. پس از قطع کردن آن ، شما باید خوب باشید ، و سرورهای جریان آن همه در یک برگه هستند. 

قیمت آن نسبتاً مناسب است و در دراز مدت اشتراکهای طولانی بهتر است. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، اما اگر برنامه ماهانه را انتخاب می کنید ، فقط یک پنجره بازپرداخت یک هفته ای خواهید داشت.

7. VyprVPN

VyprVPN بعدی است. این یک VPN خوب است ، به ویژه برای امنیت آن ، اما همچنین ویژگی های عالی برای جریان دارد. در بررسی VyprVPN ما ، متوجه خواهید شد که قادر به وارد کردن تمام سرویس های جریان مستقیم در خفاش است. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

پروتکل اختصاصی آفتابپرست آن آماده است تا بتواند به شما در دسترسی به iPlayer BBC کمک کند ، زیرا این واقعیت را پنهان می کند که حتی از VPN استفاده می کنید ، اما در آزمایش ما ، به آن احتیاجی نداریم. سرورهای انگلستان آماده هستند و iPlayer بی بی سی نیز بدون هیچ مشکلی قابل دسترسی است.

گفته می شود ، مناطقی وجود دارد که VyprVPN را پایین می آورد. سرعت آن بهترین نیست ، اما منصفانه است ، ما را در عملکرد جریان کم نمی کنیم. بعلاوه ، اگر مشکلی ایجاد کردید ، خدمات مشتری آن کمی آهسته است و گفتگوی زنده توسط نماینده هوش مصنوعی اداره می شود. پهنای باند نامحدود و رابط کاربری آسان برای بازی با آن را دریافت می کنید. 

قیمت گذاری VyprVPN بستگی به طرحی دارد که شما انتخاب می کنید. برنامه استاندارد با سه اتصال ارائه می شود ، در حالی که طرح Premium دارای پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon آن است. 

به علاوه ، شما می توانید اشتراک ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید. هرچند سالانه آن را مقرون به صرفه تر می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

8. Hotspot Shield

آخرین انتخاب ما Hotspot Shield است زیرا سرویس آن جنبه های سوال برانگیزی دارد. این سرویس دهنده در انگلستان است و در حین آزمایش برای بررسی Hotspot Shield ما ، توانست وارد iPlayer BBC شود. 

HotSpot-Shield-VPN-homepage-2019

پروتکل اختصاصی Catapult Hydra ، بیشتر روی دستیابی به یک اتصال سریع متمرکز است. با این حال ، در حالی که چهره های ما به عقب برگردیم بسیار عالی به نظر می رسید ، احساس نمی کند به این ترتیب باشد. در بسیاری از مواقع ، چندین اتصال طولانی طول کشید تا به یک سرور متصل شوید ، و سرعت واقعی متناقض نبود. 

شما پهنای باند نامحدود می گیرید ، و یک برنامه رایگان وجود دارد که روزانه 500 مگابایت داده به شما می دهد. با این حال ، شما فقط به تعداد معدودی از سرورهای ایالات متحده دسترسی دارید ، به این معنی که نمی توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید. 

رابط کاربری آن طرح خوبی دارد و استفاده از آن بسیار آسان است. منوی تنظیمات پیکربندی VPN را به تنظیمات شخصی شما نیز ساده می کند.

قیمت گذاری Hotspot Shield برای یک VPN استاندارد است ، اما می توانید با انتخاب اشتراک طولانی تر ، پس انداز کنید. درمورد سیاست بازپرداخت ، این تبلیغات به طور مستقیم در وب سایت مشاهده نمی شود ، اما وقتی سوالات متداول را جستجو کردیم ، دیدیم که می توانید طی 45 روز با تماس با پشتیبانی مشتری ، یکی را درخواست کنید..

Geoblocks iPlayer BBC

Geoblocks یکی از موانعی است که باید در گذشته بگذرید ، و این یک مسئله بسیار رایج است. به دلیل توافق نامه های حق چاپ و مجوز ، اکثر سرویس های پخش محدودیت های منطقه ای دارند. به همین دلیل ، شما باید با یک IP IP UK به iPlayer BBC وصل شوید.

اگر می خواهید از هر کشور دیگری به یکدیگر متصل شوید ، یک پیام خطایی دریافت خواهید کرد که می گوید: “iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است. “

این زمانی است که یک شبکه خصوصی مجازی می تواند کمک کند. این به شما کمک می کند تا موقعیت مکانی خود را فریب دهید ، اینگونه به نظر می رسد که از انگلستان به iPlayer BBC دسترسی دارید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که قبل از باز کردن برنامه iPlayer BBC ، از VPN برای انتخاب آدرس IP UK استفاده کنید. مزایای دیگری نیز وجود دارد ، مانند امنیت و حفظ حریم خصوصی.

بعلاوه ، از آنجا که بی بی سی از طریق مجوز هزینه ای که خانواده های انگلستان پرداخت می کنند تأمین می شود ، ممکن است لازم باشد که یکی را تأیید کنید. ممکن است یک اخطار مطرح شود که گواهینامه تلویزیون برای دسترسی به آن لازم است ، اما می توانید بر روی “من مجوز تلویزیون” را کلیک کرده و به سیستم عامل دسترسی پیدا کنید. نیازی به ارائه مدارکی در مورد داشتن مجوز تلویزیون انگلیس نیست.

اگر از شما خواسته شده است که کد پستی را وارد کنید – معادل کد پستی انگلیس – فقط کد پستی انگلیس را که می توانید در Google پیدا کنید ، وارد کنید. شما خوب خواهید بود ، به شرطی که به یک سرور UK وصل باشید.

برنامه های جریان بی بی سی

پیش از این ، هر برنامه ای در iPlayer BBC فقط 30 روز در دسترس بود. با این وجود ، در اوت سال 2019 ، Ofcom برنامه های بی بی سی را برای ادامه برنامه ها برای مدت زمان یک سال یا بیشتر تأیید کرد.

بعلاوه ، اخیراً بی بی سی با ITV برای راه اندازی سرویس پخش جدید جدید با نام BritBox ، که در سال 2017 در ایالات متحده آمریکا و سال بعد در کانادا عرضه شد ، به ITV پیوسته است. این تنها در 7 نوامبر 2019 در انگلستان راه اندازی شد.

بسیاری از برنامه های BBC و ITV پس از پخش در تلویزیون و پایان وقت خود در سرویس گیرنده پخش ، به BritBox منتقل می شوند ، بنابراین می تواند برخی از بهترین نمایش های BBC را در اختیار شما قرار دهد.. 

با این حال ، برخی از نمایش ها توسط شرکت های تولید مستقل ساخته شده اند ، بنابراین ممکن است آنها را به یک سرویس پخش دیگر بفروشند ، دقیقاً مانند آنچه که با Peaky Blinders رخ داده است. 

حتی کانال 4 نیز وارد سایت شده است و نمایش هایی را برای این سرویس ارائه می دهد. مطالب اختصاصی با BritBox نیز وجود دارد.

افکار نهایی

امیدواریم که ما در یافتن بهترین سرویس VPN برای iPlayer BBC کمک کرده باشیم. آیا شما بعد از پخش برخی اخبار BBC یا خواهان تماشای نمایش های برتر BBC هستید ، تمام توصیه های فوق به شما امکان می دهد بی بی سی را بصورت آنلاین تماشا کنید. البته به یاد داشته باشید که عملکرد با هر VPN متفاوت است ، بنابراین این موضوع را در خاطر داشته باشید. 

ExpressVPN بهترین دسترسی برای دسترسی به iPlayer BBC در خارج از کشور است ، همچنین برای iPlay رادیو BBC نیز کار می کند. شما قادر خواهید بود به راحتی تلویزیون انگلستان را بصورت آنلاین در خارج از انگلستان به طور رایگان تماشا کنید ، زیرا بدون مشکل وارد iPlayer BBC می شود. بعلاوه ، سرعت سریع و پهنای باند نامحدود آن را به یک تجربه دلپذیر تبدیل می کند. بعلاوه ، با ضمانت 30 روز پس انداز پول ، چیزی برای از دست دادن ندارید.

اگر در حال بارگیری جریان iPlayer بی بی سی از کشور دیگری با VPN هستید ، در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. سایر مقالات VPN و بایگانی جریان ما را نیز بررسی کنید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map