بهترین VPN برای Hulu در سال 2020: کشتی با ممنوعیت VPN

Hulu یک سرویس پخش مشهور است ، اما فقط در دسترس ایالات متحده است. این بدان معنی است که تنها راهی که می توانید در صورت مسافرت یا زندگی در یک کشور دیگر به آن دسترسی داشته باشید با VPN است. این چندان ساده نیست بلکه فقط از طریق هر VPN متصل می شود. حل انسداد هولو دشوار است ، اما یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب های Hulu شما را وارد می کند.


اگر به پاسخ سریع نیاز دارید ، باید در CyberGhost ثبت نام کنید. این یک VPN عالی است که Hulu را بدون هیچ مشکلی مسدود می کند. این شبکه دارای یک سرور بزرگ ، سرعت سریع و پهنای باند نامحدود است. اگر در یک میز کار هستید ، می توانید از آزمایش هفت روزه رایگان برای کاربران تلفن همراه یا آزمایش 24 ساعته نیز استفاده کنید.

Hulu دارای محتوای زیادی است و اگر نمایش مورد علاقه خود را از آنجا که نمی توانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید ، از دست می دهید ، یک شبکه خصوصی مجازی پاسخ شماست. ما بیشتر درمورد اینکه چرا بعداً به VPN احتیاج دارید صحبت خواهیم کرد ، اما به طور خلاصه ، این به شما کمک می کند تا یک آدرس IP ایالات متحده دریافت کنید ، هولو را فریب دهید تا فکر کنید واقعاً آنجا هستید.

بهترین VPN برای Hulu

 1. CyberGhost – دسترسی مداوم با سرورهای جریان بهینه ، ارزان
 2. ExpressVPN – سرعت سریع ، دسترسی متناقض
 3. NordVPN – دسترسی مداوم ، اما برخی از سرورها کند هستند
 4. ضد باد – سرورهای جریان Windflix ، اتصالات نامحدود
 5. VyprVPN – دسترسی مداوم ، اما کیفیت پخش می تواند پایین باشد
 6. ProtonVPN – برنامه رایگان با پهنای باند نامحدود ، اما سرعت آهسته

1. CyberGhost

CyberGhost بهترین انتخاب برای ورود به Hulu است. این مقام سوم در بهترین VPN ما را برای دور زدن جریان به دست آورد ، و اگرچه ممکن است بهترین VPN ما نباشد ، دلایل خوبی وجود دارد که چرا این اولین انتخاب ما برای Hulu است.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

برای مبتدیان ، CyberGhost با سرورهای VPN در سراسر جهان ارائه می شود که برای خدمات خاص از جمله پخش جریان بهینه شده اند. ما برخی از این سرورها را برای بررسی CyberGhost خود تست کردیم ، و این امکان وجود داشت که Hulu – و همچنین بسیاری از سرویسهای پخش دیگر – را از حالت بی عیب و نقص و انسداد آنلاک کنیم..

اگرچه CyberGhost دارای شبکه سرور گسترده ای است ، اما هیچ تردیدی در مورد اینکه کدام یک بهترین برای Hulu است وجود ندارد. با کلیک روی برگه “برای پخش” ، یک دسته از سرورها برای کشورهای مختلف مشاهده خواهید کرد ، اما در زیر هر یک ، CyberGhost به شما می گوید که برای چه خدماتی بهینه شده است. 

با وجود این ، CyberGhost روند نزولی دارد و این سرعت آن است. کاملاً کند نیست ، اما در آزمایش ما متوجه شدیم که در مسافت های طولانی کندتر می شود. به علاوه ، سرعت آن بستگی به پروتکل مورد استفاده شما دارد. به عنوان مثال ، دریافتیم که استفاده از OpenVPN می تواند آن را کند کند. با این وجود ، VPN هنگام پخش ، به خوبی نگه می دارد ، و شما به پهنای باند نامحدود می رسید.

ویژگی های دیگر CyberGhost

امنیت CyberGhost خوب است و از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. همچنین با یک سوئیچ kill برای همیشه فعال است. این به یک روش خوب است ، زیرا اگر VPN از کار بیفتد و شما را امن نگه دارد ، سوئیچ kill باعث قطع اتصال شما می شود. این گفته ، این واقعیت که نمی توانید آن را خاموش کنید ، آزار دهنده است. هیچ کس نمی خواهد وسط نمایش را قطع کند. 

می توانید از CyberGhost در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. استفاده از آن آسان است ، حتی اگر رابط کاربری عادت کند. شما می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه وصل شوید ، فقط در صورتی که دیگران بخواهند چیز دیگری را تماشا کنند. البته به خاطر داشته باشید که این هفت مورد برای نصب نیز بسیار است.

CyberGhost یک VPN ارزان قیمت با عملکرد چشمگیر است. اگرچه ما توصیه نمی کنیم که برنامه ماهانه را انتخاب کنید. برنامه های طولانی تر تخفیف های خوبی دارند ، و یک آزمایش آزمایشی هفت روزه در Android و iOS یا یک آزمایش 24 ساعته برای دسک تاپ وجود دارد. به علاوه ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، که برای برنامه ماهانه 14 روز و برای برنامه های طولانی تر 45 روز است.

2. ExpressVPN

انتخاب دوم ما ExpressVPN است که در کل بهترین VPN ماست. این اغلب انتخاب اول ما است ، و اگرچه در طول آزمایش متوجه شدیم که می تواند Hulu را از حالت انسداد خارج کند ، اما این سازگاری را که CyberGhost انجام می دهد ندارد. ExpressVPN از ورود به سیستم عامل های دیگر چشمگیر است ، و انتخاب برتر VPN ما برای Netflix و BBC iPlayer است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

ExpressVPN به طور خاص سرورهای بهینه سازی شده برای پخش را ندارد ، بنابراین به طور کلی می توانید تقریباً به هر پلتفرمی از شبکه آن دسترسی داشته باشید. با این حال ، این بدان معنی است که شما وظیفه شکار سرور را دارید که سازگار باشد. خوشبختانه ، این کار خیلی سختی نیست بیش از 3000 سرور در سراسر جهان وجود دارد ، و بسیاری از آنها در سراسر ایالات متحده پخش می شوند.

سرعت ExpressVPN فوق العاده است. این سریعترین VPN ای است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم و با پهنای باند نامحدود آن ، پس از پیدا کردن سرور مناسب ، تجربه جریان شما باید درجه یک باشد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

همچنین دارای امنیت بسیار خوبی است که به همراه سوئیچ kill به طور خودکار فعال است ، مگر اینکه بتوانید این یکی را خاموش کنید. می توانید از ExpressVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS و همچنین دستگاههای استریم مانند Roku و Amazon Fire TV استفاده کنید. 

VPN حداکثر پنج اتصال همزمان را امکان پذیر می کند. بعلاوه ، استفاده از آن بسیار ساده است و دارای رابط کاربری ساده ای است که برای مبتدیان و فناوری ها نیز مناسب است.

ExpressVPN در مقایسه با سایر خدمات گران است ، اما شما پول زیادی را دریافت می کنید. اگرچه CyberGhost برای Hulu بهتر است ، اما ExpressVPN در بسیاری از مناطق دیگر آن را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. می توانید با تصمیم گیری برای برنامه طولانی تر ، پس انداز کنید و 30 روز ضمانت پس انداز پول نیز برای آرامش خاطر وجود دارد.

3. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از گزینه های خوب Hulu است. این می تواند به راحتی و به طور مداوم وارد سرویس شود. گفته می شود ، VPN به دلیل ناسازگاری در شبکه ، سوم است. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

شبکه سرور NordVPN بسیار زیاد است ، و اگرچه می تواند Hulu را از حالت انسداد خارج کند ، ما به سرورهایی رسیدیم که آنچه را برای پخش محتوای Hulu ندارند ، ندارند. برخی از سرورها دارای سرعت سریع هستند ، اما برخی دیگر برعکس کامل دارند.

سرعت کلی کلی ExpressVPN به این معنی است که شما فقط باید سروری پیدا کنید که Hulu را مسدود کند. در مورد NordVPN ، این یک مورد برای دسترسی نیست ، بلکه یافتن سروری است که به اندازه کافی خوب برای جریان داشته باشد ، و این امر می تواند زمان ببرد. هرچند که یکی را پیدا کنید ، عالی است ، و هیچ محدوده پهنای باند برای نگرانی وجود ندارد. اطلاعات بیشتری در مورد بررسی NordVPN ما بخوانید.

امنیت آن از جمله بهترین موارد موجود در بازار است و یک سوئیچ قاتل اختیاری گنجانده شده است. مانند CyberGhost ، NordVPN دارای سرورهای مخصوص است. هیچکدام از آنها برای پخش بهینه نیستند ، اما شما به دیگران ، از جمله سرورهای دو هاپ برای محافظت بیشتر و همچنین سرورهای نظیر به نظیر ، به اندازه کافی خوب عمل می کنید تا NordVPN بهترین VPN های ما را برای تورنت قرار دهند..

NordVPN با استفاده از نقشه بصری برای انتخاب محل سرور ، آسان است. این قابل نصب بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS است و می توانید همزمان شش دستگاه به هم متصل شوید.

با NordVPN پول زیادی برای پول خود می گیرید. قیمت آن نسبتاً مناسب است و با انتخاب اشتراکی طولانی تر ، می توانید هزینه بیشتری را کاهش دهید. یک دوره بازپرداخت 30 روزه نیز وجود دارد.

4- ضد باد

Windscrib بعدی است که یک برنامه پرداخت و رایگان ارائه می دهد. برنامه رایگان آن بسیار خوب است و در بهترین سرویس خدمات رایگان VPN ما بهترین امتیاز را کسب کرد. با این حال ، برای این گردهمایی ، طرح رایگان آن را کاهش نمی دهد. به این دلیل است که ، هنگام تست بررسی Windscrib ما ، سرورهای رایگان آن را برای دسترسی به Hulu بی فایده دیدیم.

windscrib-slider1

windscrib-slider2

windscrib-slider3

windscrib-slider4

windscrib-slider5

قبلی

بعد

دسترسی به iPlayer BBC و Amazon Prime Video روی سرورهای رایگان آسان بود ، اما برای Hulu یا Netflix هیچ خوب نیست. خوشبختانه ، با این حال ، Windscrib دارای برخی سرورهای Windflix است که به طور خاص برای پخش جریان ساخته شده اند. آنها برای ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و ژاپن در دسترس هستند و کار می کنند. برخی دیگر از سرورهای پرداخت شده با Hulu کار می کنند ، اما تضمین شده نیست.

سرعت Windscrib خوب است ، اما آنها به اندازه گزینه های برتر ما خوب نیستند. این امن است و دارای بسیاری از ویژگی ها ، از جمله سوئیچ kill. همچنین استفاده از آن آسان است و رابط بدون سر و صدایی را ارائه می دهد. می توانید از آن در Windows ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید و به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. 

در مورد هزینه پهنای باند ، این بستگی به طرحی دارد که شما انتخاب می کنید. این برنامه رایگان شما را به 2 گیگابایت در هر ماه محدود می کند ، اما در صورت ثبت نام یک آدرس ایمیل معتبر ، تا 10 گیگابایت افزایش یافته است. با این حال ، شما نمی توانید از سرورهای Windflix در برنامه رایگان استفاده کنید. برنامه پرداخت کامل باعث می شود پهنای باند نامحدود شما را فراهم کند ، اما راهی ارزانتر برای پخش هولو وجود دارد.

با استفاده از برنامه ساخت Windscrib ، می توانید یک سرور Windflix و داده های نامحدود فقط با 2 دلار در ماه اضافه کنید. اگرچه در کل ممکن است برترین VPN نباشد ، اما مطمئناً راهی برای تماشای Hulu و ایمن ماندن با حداقل هزینه فراهم می کند. هیچ سیاست بازپرداخت رسمی وجود ندارد ، اما می توانید ظرف سه روز از خرید درخواست بازپرداخت کنید.

5- VyprVPN

VyprVPN وقتی با ارائه دهندگان برتر ما مقایسه نمی شود ، متمایز نیست ، اما دارای برخی خصوصیات است که نمی توان آنها را نادیده گرفت. یكی از این ویژگی ها ، دسترسی آن به خدمات استریم از جمله Hulu است. در تست های ما برای بررسی VyprVPN ، به طور مداوم به Hulu در هر سروری که امتحان کرده ایم ، دسترسی داشتیم ، بدون اینکه هیچ تنظیماتی را انجام دهیم.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

همراه با پروتکل اختصاصی Chameleon آن است که برای افزودن امنیت در جریان اضافی طراحی شده است ، اما به این نتیجه رسیدیم که نیازی به این کار نبود. بعلاوه ، اگرچه سرعت های VyprVPN به اندازه کاغذ به نظر نمی رسد ، اما در عمل در اکثر سرورها عملکرد خوبی دارد. گفته می شود ، همه آنها سریع نیستند ، و اغلب شما می توانید با وضوح پایین ارائه دهید.

VyprVPN دارای پهنای باند نامحدود است و امنیت آن بسیار عالی و قابل تنظیم است. با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است و اگرچه رابط کاربری آن بهترین نیست ، استفاده از آن دشوار نیست. 

قیمتی که پرداخت می کنید بستگی به بسته انتخابی شما دارد. برنامه استاندارد سه اتصال همزمان را به شما می دهد و برنامه Premium به شما پنج اتصال و همچنین استفاده از پروتکل Chameleon آن را می دهد.. 

شما می توانید بین برنامه ماهانه یا سالانه یکی را انتخاب کنید ، هرچند سالانه در دراز مدت بهتر عمل می کند. ضمانت 30 روزه پس انداز پول نیز وجود دارد.

6. ProtonVPN

آخرین ورودی ما ProtonVPN است. این در بهترین VPN ما برای قرار دادن جریان نیست زیرا سرعت آن کم می شود ، اما ما احساس می کنیم که به دلیل داشتن امکان دسترسی آسان به سکو ، هنوز لیاقت مکانی در لیست HPO VPN ما دارد.. 

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN-رابط-کشویی-2

protonvpn-profiles-slider-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunelling-slider-5

قبلی

بعد

این کندترین VPN نیست ، اما مطمئناً با یک ضربه به عقب می تواند کار کند. در آزمایش بررسی ProtonVPN ما ، دریافتیم که اگرچه مشکلی برای دسترسی به سرویسهای جریان ندارد ، اما جریانهای واقعی بارگیری را می طلبند. به گفته این ، وقتی سرورهای توصیه شده ProtonVPN را نادیده گرفتیم و انتخاب خودمان را کردیم ، شانس بیشتری داشتیم ، بنابراین این را بخاطر بسپار.

امنیت ProtonVPN با رمزگذاری AES 256 بیتی و استفاده از سرورهای Secure Core (در برنامه های خاص موجود است) چشمگیر است. VPN همچنین دارای رابط کاربری مناسبی است و می توان از آن در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS استفاده کرد.

یکی دیگر از دلایلی که ProtonVPN در لیست ما قرار داده است به دلیل داشتن برنامه رایگان سخاوتمندانه است. اگرچه فاقد سرعت خوب است ، اما ProtonVPN پهنای باند نامحدودی را هم در برنامه های پرداخت شده و هم به صورت رایگان ارائه می دهد ، که نادر است. این برنامه رایگان به شما امکان اتصال و دسترسی به سه سرور را می دهد ، که شامل ایالات متحده نیز می شود. ما باید به شما هشدار دهیم که سرورهای رایگان آن عالی نیستند.

اگر می خواهید به سرورهای قابل اطمینان تری دسترسی داشته باشید ، برنامه پرداخت شده ProtonVPN به سه شکل ارائه می شود. برنامه اولیه آن دو اتصال همزمان و استفاده از همه سرورهای آن را به شما می دهد. برنامه Plus همه چیز را با برنامه Basic ، و همچنین پنج اتصال همزمان و استفاده از سرورهای بهینه آن ، در اختیار شما قرار می دهد. 

برنامه آخر طرح ویژن آن است. تمام ارتباطات فوق ، 10 اتصال همزمان و استفاده از سرویس ایمیل رمزگذاری شده آن ، ProtonMail را به شما منتقل می کند. با این حال ، گران قیمت است و هر آنچه را که نیاز دارید در برنامه Plus دریافت می کنید. در صورت تغییر نظر ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد.

چگونه بهترین VPN ها را برای Hulu انتخاب می کنیم

تمرکز اصلی اینجاست که آیا سرویس VPN می تواند به Hulu دسترسی پیدا کند یا خیر. همه گزینه های ما می توانند Hulu را از حالت انسداد خارج کنند ، اما ما نیز قوام را در نظر گرفته ایم. این بدان معنی است که آنها می توانند به راحتی بر روی چندین سرور به سرویس دسترسی پیدا کنند. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که یک تجربه پخش خوب دارید ، برخی از ویژگی های دیگر نیز باید در نظر بگیرید.

سرعت و پهنای باند

سرعت VPN یک عامل مهم است. سرعت سریع بدان معنی است که VPN قادر است در وضوح خوبی جریان یابد – حتی 4K در دستگاههای خاص. اگر VPN آهسته انتخاب کنید ، از بافر ، بار کم آهسته و احتمالاً حتی عدم بارگیری کامل نیز رنج خواهید برد. 

به علاوه ، شما می خواهید VPN را انتخاب کنید که از پهنای باند مناسب برخوردار باشد. داده های نامحدود بهتر است زیرا لازم نیست نگران حد مجاز باشید. اگر به حد مجاز برسید ، VPN متوقف خواهد شد و دیگر نمی توانید Hulu را تماشا کنید.

شبکه سرور

شبکه سرور نیز دارای اهمیت است. برای دسترسی به Hulu ، باید به سرورهای موجود در ایالات متحده متصل شوید تقریباً کلیه VPN ها دارای سرور در ایالات متحده هستند ، اما شما هنوز هم باید قبل از ثبت نام دو بار بررسی کنید. بعلاوه ، هرچه تعداد بیشتری وجود داشته باشد ، شانس بیشتری برای پیدا کردن کارایی دارید و سرعت های خوبی دارید.

امنیت

اگرچه امنیت و حفظ حریم خصوصی به شما کمک نمی کنند تماشای نمایش مورد علاقه خود را تماشا کنید ، اما آنها هنوز هم مهم هستند. امنیت خوب شما را از خطرات آنلاین که با آن روبرو می شوید محافظت می کند. اگر فقط می خواهید Hulu را در تلویزیون تماشا کنید ، این اتفاق بزرگی نیست. با این حال ، اگر می خواهید با استفاده از WiFi کافی شاپ محلی خود ، داستان The Handmaid را تماشا کنید ، این یک داستان دیگر است.

مورد WiFi عمومی این است که ، شما هرگز نمی دانید که اتصال چقدر امن است. اگر بدون هیچ گونه محافظتی به آن وصل شوید ، می خواهید مشکل ایجاد کنید. اطلاعات شخصی و اطلاعات کارت اعتباری شما ممکن است به سرقت برود ، یا می توانید به بدافزار یا جاسوس افزار آلوده شوید. استفاده از VPN – و همچنین آنتی ویروس مناسب – می تواند به شما در حفظ امنیت کمک کند.

سهولت استفاده و سازگاری دستگاه

کاربر پسند چیزی است که باید در خاطر داشته باشید ، اگرچه این حوزه به تجربه قبلی شما با VPN نیز بستگی دارد. اگر شما یک تازه کار هستید ، می خواهید یک چیز ساده و مستقیمی را داشته باشید که بتواند شما را به سرعت متصل کند ، اما اگر یک تکنسین باشید ، می توانید از چیزی که قابل پیش بینی تر است قدردانی کنید. 

همچنین می خواهید بررسی کنید که آیا VPN با دستگاه شما سازگار است یا خیر. ارائه دهندگان VPN معمولاً از محبوب ترین سیستم عامل ها – ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS پشتیبانی می کنند – اما برخی از آنها سیستم عامل های دیگری مانند لینوکس یا تلویزیون های هوشمند را شامل می شوند..

قیمت

در اینجا در Cloudward.net ، ما بیشتر روی ارزش شما می گیرید و نه بر هزینه واقعی. این گفته ، هنوز مهم است که اطمینان حاصل کنید که می توانید VPN را بپردازید ، و غالبا تخفیف هایی وجود دارد که می توانید از آنها سود ببرید.

چرا برای Hulu به یک VPN احتیاج دارم؟?

اگر “VPN” را در یک فروشگاه برنامه یا موتور جستجو تایپ کنید ، می خواهید یک تن VPN رایگان ببینید. قبل از فروش بر اساس یک فرد رایگان ، اگرچه موارد معدودی را باید بدانید.

اگرچه همه VPN های رایگان بد نیستند – مانند برنامه رایگان Windscrib – موارد زیادی وجود دارد که آنها را قطع نمی کنند. به عنوان مثال ، یک VPN می تواند خود را به عنوان بسیار ایمن و بزرگ در حفظ حریم خصوصی تبلیغ کند ، اما در واقعیت ، این امر می تواند محافظت کمی داشته باشد و اطلاعات شخصی شما را مستقیماً به شرکتهای بازاریابی منتقل کند.. 

بدافزارها اغلب می توانند منتظر پرونده های نصب برخی از VPN ها باشند. نصب یک آنتی ویروس شما را از حملات غیر منتظره محافظت می کند ، اما باید همچنان هوشیار باشید.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی VPN های ضعیف در بدترین راهنمای VPN رایگان ما بخوانید ، اما توصیه می کنیم از هر خدمتی که سایه به نظر می رسد دوری کنید. خط مشی رازداری VPN ، بررسی ها و سایر اطلاعاتی را که می توانید قبل از پرش در آن پیدا کنید ، بررسی کنید.

افکار نهایی

Hulu آسانترین سرویس پخش برای ورود نیست ، اما استفاده از یکی از گزینه های Hulu VPN ما به شما کمک می کند تا از بلوک های آن دور شوید. شما نباید مشکلی در تماشای نمایش مورد علاقه Hulu خود داشته باشید به شرط انتخاب سرور VPN مناسب و معقول در ایالات متحده برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه ، VPN همچنین باید از سرعت های خوب و پهنای باند مناسب برخوردار باشد..

از بین همه ارائه دهندگان VPN ، CyberGhost رای ما را برای Hulu دارد. دارای سرورهای زیادی ، سرعت خوب و پهنای باند نامحدود است. همچنین ارزان است و با ضمانت برگشت پول همراه است ، در صورتی که نظر خود را تغییر دهید.

آیا برای رفع انسداد Hulu از VPN استفاده کرده اید؟ از تجربه خود در بخش نظرات برای ما بگویید. سایر مقالات VPN و بایگانی جریان را نیز بررسی کنید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map