پنج سرویس برتر VPN برتر برای زمان پاپ کورن در سال 2020

Popcorn Time یک برنامه پخش رایگان است که با عنوان “Netflix برای فیلم های دزدان دریایی” لقب گرفته است. این امکان را به شما می دهد تا فیلم ها و نمایش های تلویزیونی فوراً و بدون دردسر ، اما از منابع بحث برانگیز تماشا کنید. مشتری BitTorrent چند پلتفرمی آن محتوا را از torrent بیرون می کشد و آن را در دستگاه پخش رسانه ای داخلی بازی می کند ، بنابراین استفاده از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب Popcorn Time ضروری است.. 


شما به احتمال زیاد شنیده اید از تورنت ، که به خودی خود غیرقانونی نیست ، اما این که آیا انگشتان دست خود را در آب های تند و زننده دزدی دریایی فرو کرده اید ، موضوع دیگری است. تورنت نوعی به اشتراک گذاری فایل است ، اما بیشتر مطالب یافت شده در سایت های تورنت دارای محتوای دارای حق چاپ است و با بارگیری آن ، شما قانون را نقض می کنید.

اکنون ، چون Popcorn Time فیلم ها را پخش می کند و مستقیم از تورنت نشان می دهد ، شما را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد ، مگر اینکه احتیاط کنید. قوانین حق چاپ در هر کشور متفاوت است و بعضی از آنها فقط در مورد کسانی که چنین محتواهایی را رعایت می کنند سختگیرانه است. 

به همین دلیل باید از یک شبکه خصوصی مجازی برای مخفی نگه داشتن خود استفاده کنید. اگر عجله دارید که پاپ کورن را جاری کنید ، توصیه می کنیم از بهترین VPN در خارج استفاده کنید ، ExpressVPN.

بهترین VPN برای زمان پاپ کورن

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. ضد باد
 5. IPVanish
 6. TunnelBear

چگونه بهترین VPN ها را برای زمان پاپ کورن انتخاب می کنیم

توجه خواهید کرد که بیشتر VPN ها همین ویژگی ها را روی کاغذ بسته بندی می کنند ، اما به طور یکسان اجرا نمی شوند. در حالی که ممکن است یک سرعت سریع داشته باشد ، ممکن است در بخش امنیتی عالی نباشد. برای اطمینان از اینکه در هنگام پخش محتوا از طریق Popcorn Time ، از شما محافظت کرده اید و بهترین تجربه را دارید ، VPN انتخابی شما باید معیارهای زیر را رعایت کند.

امنیت

وقتی در حال تعقیب قلمرو هستید ، امنیت شدید یک امر مطلق است. این امر نه تنها شما را از خطرات آنلاین مانند فضای مجازی در امان نگه می دارد بلکه آدرس IP شما را پنهان می کند تا از این طریق ردیابی نشود. این ایده خوبی است برای انتخاب یک VPN که دارای یک سوئیچ kill است ، زیرا در صورت عدم موفقیت VPN ، اتصال شما به طور کامل قطع خواهد شد و شما را مخفی نگه می دارد.

حریم خصوصی

اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده برای حفظ حریم خصوصی نیز ارزش دارد. داشتن یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم به معنای آن است که سابقه ای که تا به امروز آنلاین بوده اید وجود نخواهد داشت ، این امر خوب است که وقتی قوانین حق چاپ را می خوانید خوب است.

پهنای باند و سرورهای P2P

بررسی میزان استفاده از پهنای باند در هنگام torrent مانند تماشای بازی Pac-Man است. این غذا به سرعت خورده می شود ، بنابراین قابل درک است که بسیاری از ارائه دهندگان حتی اجازه تورنت را نمی دهند. اگرچه شما به طور مستقیم torrent نمی کنید ، بهتر است اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده VPN اجازه می دهد تا ترافیک همتا به همسالان و پهنای باند نامحدودی داشته باشد ، بنابراین کوتاه نمی آیند.

سرعت

سرعت VPN نیز در مشاهده قابلیت Popcorn Time نقش دارد. اگر یکی از آنها را با سرعت آهسته انتخاب کنید ، خوش شانس خواهید بود که از صفحه بارگذاری عبور می کنید. سرعت های سریع به بارگیری محتوا کمک می کند و به شما امکان می دهد Popcorn Time را با وضوح مناسب تماشا کنید.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده از آن ممکن است چیزی باشد که باید در نظر داشته باشید ، به خصوص اگر دانش کمی در مورد نحوه استفاده از VPN داشته باشید. تعداد زیادی VPN وجود دارد که تجربه ای آسان برای شروع شما فراهم می کنند ، با یک بارگیری سریع و یک دکمه اتصال ساده پس از آن. اگر به دنبال سفارشی سازی بیشتر هستید ، باید همچنان بتوانید با تنظیمات تنظیم کنید.

قیمت

قیمت ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما می رسد نیست باشد ، اما می تواند بسیار متفاوت باشد. باید مطمئن شوید که متناسب با بودجه شما است.

1. ExpressVPN

با توجه به اینکه ExpressVPN در Cloudward.net یک انتخاب محبوب است ، و این واقعیت که بهترین VPN ما برای پخش است ، احتمالاً جای تعجب ندارد که ما آن را به عنوان برجسته Popcorn Time اختصاص داده ایم. این اجازه می دهد تا torrent و دارای امنیت عالی باشد تا شما را پنهان نگه دارد ، به همراه سوئیچ kill که به طور پیش فرض فعال است. بعلاوه ، سیاست سختگیرانه ای در مورد عدم ورود به سیستم وجود دارد. 

شما لازم نیست که به استفاده از پهنای باند خود توجه داشته باشید ، زیرا کمک هزینه نامحدود است و سریعترین VPN در بازار است.

expressvpn-review-server-navigation

نصب و استفاده آسان است. اگر مبتدی هستید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد گرفتن آن ندارید ، زیرا یک سوئیچ بزرگ “روشن” برای وصل شدن وجود دارد. افراد دانشمند می توانند آن را متناسب با نیازهای خودشان تنظیم کنند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی ExpressVPN ما بخوانید.

ExpressVPN بسته ای گران قیمت است ، اما ارزش این پول را دارد. برای نرم کردن ضربه ، ضمانت 30 روزه پس انداز پول وجود دارد که به شما فرصت می دهد تا آن را امتحان کنید. همچنین ، اگر دزدی دریایی چیز شما نیست ، با iPlayer BBC خیلی خوب کار می کند.

2.NordVPN

NordVPN یک انتخاب عالی دیگر است ، به خصوص به دلیل این که این بهترین VPN ما برای تورنت است. از امنیت درجه یک به همراه سرورهای دو هاپ خود استفاده می کند که اساساً محافظت بیشتری به اتصال شما می دهد. 

سوئیچ kill در آماده است ، و یک سیاست بدون ورود به سیستم است. کیفیت خدمات آن مشابه با ExpressVPN است ، همانطور که می توانید در مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید.

از پهنای باند نامحدودی برخوردار است و سرعت آن بسیار خوب است ، اگرچه در مسافت های طولانی می توانند کند شوند. استفاده از آن بسیار آسان است و شما را به سرعت متصل می کند. برای نگاه بهتر به خدمات ، به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

nordvpn - بررسی-رابط

اگر از بودجه سختگیرانه ای برخوردار هستید ، NordVPN مناسب تر از انتخاب برتر ما است. ارزش خوبی برای پول شما ارائه می دهد ، اما برنامه ماهانه بهترین گزینه نیست. برنامه های طولانی تر در پایان ارزان تر عمل می کنند ، و در صورتی که دوست ندارید یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد.

3. CyberGhost

مورد بعدی CyberGhost است. این یک سرویس خوب است که امنیت مناسبی را برای محافظت از شما فراهم می کند. دارای سوئیچ kill است ، اما برخلاف سایر ارائه دهندگان VPN ، به طور دائم فعال است. از یک طرف ، این عالی است زیرا لازم نیست به یاد داشته باشید که آن را روشن کنید ، اما از سوی دیگر ، این شرم آور است که هیچ کنترلی بر روی آن وجود ندارد. CyberGhost فعالیتهای آنلاین شما را وارد نمی کند.

cyberghost-review-spread-ui

پهنای باند نامحدودی به دست می آورید و سرعت آن سریع است. با این حال ، مانند NordVPN ، سرعت آن می تواند تحت تأثیر فاصله بین شما و سرور باشد. رابط کاربری به روز شده آن باعث شده تا تجربه کاربر بسیار لذت بخش تر باشد و شما نباید از استفاده از آن مشکلی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر حتما بررسی CyberGhost ما را بخوانید.

CyberGhost ارزان است ، اما برای دیدن بیشترین ارزش باید یک برنامه بلند مدت را انتخاب کنید. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه در اندروید و iOS در دسترس است. متأسفانه ، کاربران دسک تاپ فقط یک جلسه یک روزه را تجربه می کنند. با این وجود ، بدون توجه به دستگاهی که در آن هستید ، ضمانت برگشت پول برای بازگشت دوباره وجود دارد.

4- ضد باد

ما همچنین می توانیم Windscrib را توصیه کنیم. این یک برنامه رایگان سخاوتمندانه ارائه می دهد ، اگرچه تمام زنگ ها و سوت های برنامه پرداخت شده آن را ندارد. شما با هر نقشه ای تحت پوشش امنیت عالی و سوئیچ داخلی قاتل قرار خواهید گرفت. با این حال ، سوئیچ kill با سردرگمی “فایروال” نامیده می شود ، بنابراین حتماً به دنبال آن باشید. 

این ویژگی خصوصیات حریم خصوصی زیادی دارد ، اما برخی از اطلاعات وارد شده اند. به این ترتیب ، اطلاعات نگه داشته شده هیچ ارزش واقعی ندارند و نمی توانند به شما بازگردند ، همانطور که می توانید در بررسی Windscrib ما بخوانید. سرعت آن برای اکثر فعالیت ها به اندازه کافی مناسب است ، و دارای رابط کاربری بدون زواید است که هم برای افراد مبتدی و هم تکنیک ها مناسب باشد.

windscrib-review-related

تفاوت بین برنامه ها به ویژه در مورد پهنای باند قابل توجه است. با برنامه پرداخت شده ، نامحدود است ، در حالی که این برنامه رایگان فقط 2 گیگابایت ماهانه به شما کمک می کند ، در صورت وارد کردن ایمیل معتبر در هنگام ثبت نام ، می توانید تا 10 گیگابایت افزایش یابد. روش هایی برای افزایش حد مجاز نیز وجود دارد.

برنامه رایگان چیزی نیست که می توان از آن خراب کرد – حتی در بهترین مقایسه خدمات رایگان VPN ما بهترین امتیاز را می گیرد – اما بهتر است از پهنای باند نامحدود اطمینان حاصل کنید. 

برای یک روش ارزان قیمت برای دستیابی به آن ، می توانید از گزینه “ایجاد یک برنامه” از Windscrib استفاده کنید. با این کار ، شما می توانید فقط با 2 دلار در هر ماه یک مکان سرور و داده نامحدود اضافه کنید.

اگر تصمیم دارید که کل گرگ را بروید ، برنامه پرداخت شده با اشتراک های طولانی تر بهتر است. هیچ سیاستی برای بازپرداخت رسمی وجود ندارد ، اما می توانید طی سه روز از خرید بخواهید. این ممکن است محکم به نظر برسد ، به خصوص که هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد ، اما می توانید ابتدا از برنامه رایگان استفاده کنید تا مطمئن شوید که دوست دارید.

5. IPVanish

IPVanish یک انتخاب مناسب برای دسترسی ایمن به Popcorn Time است ، هرچند که در بعضی مناطق به ویژه وقتی در مقایسه با انتخاب برتر ما قرار داشته باشد کوتاه می آید (قطعه ExpressVPN ما در مقابل IPVanish را بخوانید). امنیت آن با انتخاب های مختلف پروتکل مناسب است و یک سوئیچ kill نیز وجود دارد. 

IPVanish-List-Server

این خط مشی مربوط به عدم ورود به سیستم است ، اما اقدامات اولیه IPVanish آن را زیر سوال می برد. IPVanish قبلاً گزارش ها را به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده تحویل داده بود ، بنابراین این چیزی است که باید در خاطر داشته باشید. ما مطمئن نیستیم که سیاست حفظ حریم خصوصی آن در حال حاضر چگونه ادامه دارد ، اما این امر به طور حتم شهرت آن را تضعیف کرده است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی IPVanish ما را بخوانید.

به غیر از این ، IPVanish در اکثر سرورها سرعت خوبی دارد (هرچند که NordVPN آن را ضرب و شتم می کند) و محدودیتی برای پهنای باند ندارد. همچنین تنظیم و استفاده آسان است ، بنابراین در آنجا مشکلی نخواهید داشت. هزینه ماهانه متوسط ​​است و فقط در برنامه های طولانی تر می توانید صرفه جویی کمی را مشاهده کنید. ضمانت بازگشت هفت روزه پول وجود دارد ، هرچند ، در صورتی که برای شما نباشد.

6. TunnelBear

آخرین انتخاب ما TunnelBear است که از امنیت خوبی با سطح رمزگذاری محکم برخوردار است اما در آن تنظیم قفل شده است ، بنابراین شما نمی توانید آن را تغییر دهید. این شامل سوئیچ کشتار به نام “VigilantBear” است ، و این یک سیاست بدون گزارش است. TunnelBear حداقل اطلاعات را جمع آوری می کند ، اما غیر شناسایی است و برای بهبود خدمات استفاده می شود.

از پهنای باند نامحدود استفاده شده است و رابط کاربری آن بسیار کاربر پسند است ، اما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی کامل TunnelBear ما بخوانید. سرعت بین سرورهای مختلف متفاوت است اما باید خوب باشند.

Tunnelbear-Client

TunnelBear برنامه ای رایگان ارائه می دهد ، که به اندازه Windscrib خوب نیست ، اما هنوز هم مناسب و معقول است. با این حال ، شما فقط می توانید 500MB داده در هر ماه با آن دریافت کنید ، و این خیلی سریع خورده می شود. شما می توانید محدودیت را با کارهای کوچک ، مانند صدای جیر جیر در مورد TunnelBear ، افزایش دهید ، اما هنوز هم ممکن است کافی نباشد.

با توجه به اینکه برنامه پرداخت شده تنها گزینه شما برای دریافت پهنای باند نامحدود است ، می توانید با انتخاب اشتراک سالانه و نه به صورت ماهانه ، در هزینه صرفه جویی کنید. اگرچه پنجره بازپرداخت وجود ندارد. آنها به صورت موردی پیشنهاد می کنند ، بنابراین در صورت تمایل باید با TunnelBear در تماس باشید. اگرچه می توانید ابتدا از برنامه رایگان استفاده کنید.

زمان پاپ کورن چیست?

اگرچه ممکن است شما از معرفی این مقاله بهره مند شوید ، اما دقیقاً مشخص خواهیم کرد که Popcorn Time چیست. هر کس می تواند Popcorn Time را بارگیری کند. این یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی را به راحتی تماشا کنید. 

مشتری BitTorrent دارای یک پخش کننده رسانه یکپارچه است ، و پس از انتخاب آنچه می خواهید تماشا کنید ، محتوا را از تورنت بیرون می آورد و آن را پخش می کند. با انجام این کار ، شما هیچ زحمتی را برای انتظار برای بارگذاری تورنت و احتمالاً فهمیدن آن تخم مرغ بد ذخیره نکردید. شما باید آن را فوراً و به صورت HD تماشا کنید.

بارگیری رایگان Popcorn Time در ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید و iOS در دسترس است ، بنابراین شما می توانید انتخاب های زیادی در مورد استفاده از دستگاه های مختلف داشته باشید. 

آیا زمان Popcorn بی خطر است؟ چرا به یک VPN Time Popcorn نیاز دارید

سوال “آیا Popcorn Time safe است” متداول است. جواب کمی بله و خیر است. از آنجا که Popcorn Time از تورنت ها استفاده می کند – که بیشتر آنها حاوی محتوای دارای حق چاپ هستند – استفاده از VPN برای محافظت هیچ فکری نمی کند. قوانین کپی رایت از کشور به کشور دیگر متفاوت است ، اما معمولاً ایده خوبی نیست که فقط محتوا را بدون محافظت بارگیری یا مشاهده کنید. 

با استفاده از VPN ، آدرس IP شما به همراه سایر اطلاعات شخصی مخفی می شود. بعلاوه ، بدون یکی ، فعالیتهای شما می توانند وارد سیستم شوند و به شما ردیابی شوند. اگر قوانین در کشور شما سختگیرانه است ، می توانید خود را در مقداری آب گرم پیدا کنید. 

به طور خلاصه ، یک VPN اطمینان خواهد داد که شما ناشناس و غیرقابل کنترل باقی بمانید و این امکان را به شما می دهد که به همان اندازه زمان پاپ کورن که می خواهید.

استفاده از زمان Popcorn با VPN Android یا iOS

درست مانند سیستم عامل های جریان اصلی ، Popcorn Time توجه خود را به دستگاه های تلفن همراه جلب کرده است. شما می توانید برنامه Popcorn Time را مستقیماً بر روی دستگاه خود بارگیری کرده و از تجربه ای مشابه نسخه نسخه دسک تاپ لذت ببرید. 

به خاطر داشته باشید که گرچه هنوز از همان روند طراحی محتوا از تورنت استفاده می کند. ممکن است بخواهید هنگام استفاده از آن ، از اتصال WiFi اطمینان حاصل کنید ، در غیر این صورت می توانید با صورتحساب داده های سنگین روبرو شوید. 

برای کاربران iOS ، برنامه اولیه Popcorn Time نیاز به فرار از زندان داشت. خوشبختانه ، دیگر نیازی نیست ، بدون هیچ زحمتی به شما کمک می کنیم. برای نسخه Android Popcorn Time ، بهتر است APK Popcorn Time APK را مستقیماً از وب سایت رسمی بارگیری کنید ، زیرا همیشه در فروشگاه Google Play موجود نیست.

Popcorn Time Mobile و VPN

اگر تصمیم به استفاده از تلفن همراه خود برای Popcorn Time دارید ، باید مطمئن شوید که VPN مناسبی نصب شده است. بسیاری از VPN های ذکر شده در بالا وظیفه دارند و ExpressVPN هنوز هم بهترین انتخاب برای چنین دستگاه هایی است ، اما بهترین VPN ما برای قطعه موبایل انتخاب های دیگری را نیز شامل می شود..

به عنوان مثال ، VyprVPN در این لیست نیست ، اما برخی از بهترین برنامه های تلفن همراه را در آنجا دارد – بررسی VyprVPN ما را بخوانید – و آن را به یکی از بهترین VPN های ما برای اندیشه تبدیل کنید. دسترسی به اینترنت خصوصی اگر می خواهید یک تجربه مناسب برای VPN با هزینه کم بخرید ، انتخاب خوبی است ، زیرا می توانید در بررسی PIA ما بخوانید. همچنین می توانید به بهترین VPN ما در مورد آیفون نیز نگاهی بیندازید.

Popcorn Time و ارائه دهندگان VPN رایگان

از آنجا که استفاده از Popcorn Time آنلاین راهی رایگان برای تماشای فیلم و نمایش به شما می دهد ، احتمالاً تعجب می کنید که آیا می توانید هزینه VPN را نیز در صفر نگه دارید. تعداد زیادی VPN رایگان در آنجا وجود دارد که شما را به خود جلب کند ، و بعضی از آنها خیلی بد نیستند ، اما اگر تصمیم دارید از یک VPN رایگان برای Popcorn Time استفاده کنید ، حتماً نگهبان خود را نگه دارید..

برای مثال ، بازار با به اصطلاح VPN هایی که واقعاً از شما محافظت نمی کنند ، پوشیده شده است. برخی منتظرند با بدافزارهای موجود در قسمت نصب ، قربانی بعدی را گشت بزنند. دیگران فقط کار نمی کنند بلکه اطلاعات شما را پیگیری می کنند.

بهترین نرم افزار آنتی ویروس می تواند به برخی از مسائل امنیتی که VPN های رایگان ارائه می دهند کمک کند ، اما کاستی های دیگری نیز وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید. بدترین راهنمای VPN رایگان ما شامل چند نمونه از چگونگی بد بودن آنها می باشد.

بدترین-رایگان-vpn-hola-vpn

علاوه بر همه اینها ، حتی اگر VPN رایگان مناسبی نیز پیدا کنید ، محدودیتی در سرویس وجود دارد ، مانند محدودیت در استفاده از پهنای باند. وقتی امنیت و داده های شما در معرض خطر است بهتر است با یک سرویس معتبر بروید ، و یک VPN پرداخت شده به این معنی است که آنها سعی نمی کنند از راه های دیگری از شما پول بدست آورند.

خطای رسانه نامعتبر زمان Popcorn

کاربران در انجمن زمان Popcorn گزارش داده اند که هنگام تلاش برای پخش محتوای ، خطایی دریافت کرده اند. به نظر می رسد ، در برخی موارد ، یک خطای “رسانه نامعتبر” ظاهر می شود که آنها سعی می کنند هر فیلم یا نمایش را تماشا کنند. اگرچه ما در Cloudward.net تجربه شخصی با این موضوع نداریم ، اما به نظر می رسد دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد. 

بیشترین تقصیرها نرم افزار آنتی ویروس یا فایروال است. آنها می توانند مانع از دسترسی Popcorn Time به سایت های به اشتراک گذاری P2P شوند که Popcorn Time محتوای آن را بدست می آورد. با استفاده از تنظیمات ساده ، کاربران توانسته اند بخار خود را ادامه دهند. 

اقدامات واقعی موردنیاز برای تنظیم کردن آن تنظیمات بستگی به این دارد که کدام آنتی ویروس یا فایروال را استفاده می کنید ، اما به شما لیست سفید کردن Popcorn Time یا غیرفعال کردن نرم افزار را کاملاً بستگی دارد ، اگرچه ما آن را توصیه نمی کنیم..

چگونه می توان زمان پاپ کورن را در لیست فایروال شما لیست کرد

اگر پیش فرض ویندوز یا فایروال macOS شما مشکل ایجاد می کند ، مراحل زیر را دنبال کنید.

مجاز کردن زمان پاپ کورن در ویندوز 10

 1. “دیوار آتش” را در نوار جستجو در نوار وظیفه تایپ کنید
 2. بر روی “Windows Defender Firewall” کلیک کنید
 3. در منوی سمت چپ ، روی “اجازه دادن به برنامه یا ویژگی از طریق Windows Defender Firewall” کلیک کنید
 4. در پنجره “برنامه مجاز” ، روی “تغییر تنظیمات” کلیک کنید
 5. کادر کنار Popcorn Time را علامت بزنید
 6. برای ذخیره تنظیمات ، روی “ok” کلیک کنید

اجازه زمان پاپ کورن در MacOS X

 1. از منوی Apple ، روی “تنظیمات سیستم” کلیک کنید
 2. روی “امنیت” یا “Security” کلیک کنید & “حریم خصوصی” آیکون
 3. برگه فایروال را انتخاب کنید
 4. در قسمت اولویت ، روی نماد قفل کلیک کنید و نام و رمزعبور مدیر را وارد کنید
 5. روی “گزینه های فایروال” کلیک کنید
 6. بر روی دکمه “افزودن برنامه” کلیک کنید
 7. Time Popcorn را به عنوان برنامه ای که می خواهید اجازه دهید انتخاب کنید
 8. روی “افزودن” کلیک کنید
 9. برای ذخیره تنظیمات ، روی “ok” کلیک کنید

گزینه های زمان کمی Popcorn

اگر Time Popcorn برای شما کارایی ندارد ، در اینجا چند گزینه دیگر وجود دارد. 

خدمات پرداخت شده استریم

اگر ترجیح می دهید از روش متفاوتی برای تماشای نمایش و فیلم استفاده کنید ، گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. 

سرویس های پخش مستقیم دارای یک محتوای خوب در دسترس هستند که میزبان برخی از نمایش های مشهور و برنده جایزه تا به امروز هستند. به عنوان مثال ، نتفلیکس امثال Stranger Things و The Marvelous خانم Maisel را در Amazon Prime Video پخش می کند.

سایر سرویس های جریان ، مانند Hulu و HBO Now ، کتابخانه هایی جذاب نیز دارند ، اما آنها فقط در ایالات متحده موجود هستند. خوشبختانه ، VPN برای دور زدن geoblocks بسیار عالی هستند. اگر یک سرور VPN را در کشوری انتخاب کنید که این سرویس ها در دسترس باشد ، این باعث می شود که به نظر جسمی در آنجا باشید. 

این امر به خصوص در صورت مسافرت یا جابجایی بسیار خوب است ، زیرا می توانید به طور عادی اشتراک های خود را ادامه دهید. همچنین به شما امکان می دهد به محتوایی که در کشور فعلی شما در دسترس نیست دسترسی پیدا کنید. بهترین VPN ما برای Hulu و بهترین VPN برای HBO اکنون قطعات می توانند کمک کنند.

به علاوه ، کتابخانه Netflix به دلیل توافق نامه های حق چاپ و مجوز در هر کشور متفاوت است. با استفاده از VPN برای فریب موقعیت مکانی خود ، می توانید وارد کتابخانه های کشورهای دیگر شوید. فقط مطمئن شوید که یک VPN را انتخاب کرده اید که می تواند از آشکارسازهای VPN Netflix گذشته باشد. بهترین مقاله VPN ما برای Netflix مواردی را ارائه می دهد که وظیفه انجام آن را دارند. 

پخش محتوای با کدی

اگر دنبال روش دیگری برای به دست آوردن زمان رایگان Popcorn Time هستید ، Kodi انتخاب خوبی است. Kodi یک نرم افزار منبع باز است که می تواند برای ذخیره سازی و سازماندهی پرونده های رسانه ای مورد استفاده قرار گیرد ، اما می توانید از آن برای پخش رایگان فیلم و نمایش های تلویزیونی نیز استفاده کنید. استفاده بسیار ساده است ، و می توانید برای شروع کار از راهنمای Kodi ما استفاده کنید.

برای پخش فیلم و نمایش ، باید مخازن و افزونه های آنها را نصب کنید. این افزودنیها به شما امکان دسترسی به یک تن از مطالب را می دهند ، و ما لیستهایی برای بهترین مخازن Kodi و بهترین افزودنیهای کد برای شما در نظر داریم..

با این حال ، ما باید این نکته را خاطرنشان كنیم كه گرچه كدی از نظر قانونی قانونی است ، اما برخی از افزودنیها حاوی محتوای غیرقانونی هستند. به عنوان مثال ، میثاق یک افزودنی محبوب است ، اما دسترسی به مطالب دزدان دریایی را فراهم می کند ، بنابراین می توانید مقداری Kodi Popcorn Time داشته باشید. ما نمی خواهیم به شما بگوییم چه کاری انجام دهید ، اما اگر تصمیم دارید از آنها استفاده کنید ، مطمئن شوید که از بهترین VPN ما برای لیست Kodi استفاده می کنید.

تورنت

اگرچه Popcorn Time انواع مشاغل مختلف را برای شما رقم می زند ، شاید ترجیح دهید این کار را خودتان انجام دهید. سایت های تورنت زیادی وجود دارد ، مانند The Pirate Bay ، و با انجام جستجوی سریع روی آنها ، باید بتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

اگر چه در این مسیر پایین می روید ، چند نکته وجود دارد. برای یک ، ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس بزنیم که تورنت کردن محتوای دارای حق چاپ توسط قانون ، قانون را نقض می کند و شما می توانید با مشکلات زیادی روبرو شوید. مطمئن شوید که با VPN مخفی هستید ، مانند انتخاب برتر ما برای torrenting ، NordVPN.

همچنین باید به خاطر داشته باشید که تورنت می تواند میزبان زیادی از خطرات آنلاین را به آستان شما منتقل کند. فقط در انتظار آلوده کردن رایانه به پرونده ها می توان با محتوای مخرب سرچ کرد.

یک VPN می تواند به این امر کمک کند ، اما به نفع شماست که آنتی ویروس خوبی را نصب کنید. توصیه می کنیم از Bitdefender استفاده کنید ، زیرا در زمان واقعی از شما محافظت می کند. بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما دارای جزئیات بیشتری است.

افکار نهایی

Popcorn Time برای کسانی که می خواهند دسترسی سریع و سریع به جدیدترین و بهترین فیلم ها یا نمایش ها داشته باشند ، یک انتخاب عالی است. این یک بارگیری ساده است و اگر بودجه تنگی دارید گزینه جایگزین مناسبی برای گزینه های پرداخت شده است. گفته می شود ، خطرات مرتبط با سرویس وجود دارد.

اگر تجربه استفاده از Popcorn Time را دارید ، یا فکر می کنید که هیچ چیزی را از دست نداده اید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید. سایر مقالات VPN و بخش سرگرمی ما را نیز بررسی کنید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map