بهترین VPN برای جریان 2020: برش کابل ها

امروزه بسیاری از مردم به جای استفاده از تلویزیون کابلی سنتی ، به سمت خدمات جریان می روند. زیبایی تراشیدن بند ناف این است که شما می توانید نمایش مورد علاقه خود را در خانه یا در حال حرکت تماشا کنید. با این حال ، برای به دست آوردن حداکثر استفاده از یک سرویس یا تماشای محتوای جغرافیایی مسدود شده ، ایده خوبی است که از یکی از بهترین VPN های ما برای پخش پیام استفاده کنیم.


بسترهای نرم افزاری مانند Netflix و Amazon Prime Video دارای محتوای متن آماده برای تماشای کلیک روی یک دکمه هستند. با این حال ، geoblocks در آنچه در کشور شما ارائه می شود نقش دارد. 

یک شبکه خصوصی مجازی می تواند به این امر کمک کند. این مکان واقعی شما را پوشانده و شما را شبیه به دسترسی به سرویس پخش از مکان انتخاب شده می کند. 

از این گذشته ، یک VPN اتصال شما را ایمن می کند و شما را از نظر نظارت و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما مخفی نگه می دارد. این امر به ویژه در صورتی که ترجیح می دهید از همتایان جریان فوق العاده ای استفاده کنید مهم است. به عنوان مثال Kodi را بگیرید. اگرچه استفاده از این پلتفرم غیرقانونی نیست ، اما محتوایی که به آنها دسترسی دارید غالباً دارای محتوای دارای حق چاپ است که از طریق تورنت در دسترس است.

در این حالت ، استفاده از VPN بسیار مهم است ، زیرا آدرس IP شما را مخفی می کند و شما را از چشم کنجکاو در امان نگه می دارد. اگر می خواهید یک اقدام رایگان جریان ورزشی را انجام دهید ، Kodi نیز گزینه خوبی است. شما اغلب می توانید ورزش را به عنوان یک رویداد زنده جریان دهید ، و بهترین افزودنیهای Kodi ما برای راهنمای ورزش می تواند به شما در یافتن منبع ایده آل کمک کند. از طرف دیگر ، می توانید از fuboTV برای جریان ورزش استفاده کنید.

اگر می خواهید در مورد Kodi بیشتر بدانید ، می توانید با راهنمای اختصاصی Kodi ما این کار را انجام دهید. بعلاوه ، به جای استفاده از VPN رایگان برای Kodi ، باید بهترین پیشنهادات ما را برای قطعه Kodi بررسی کنید تا برخی از توصیه هایی را که شما را در زیر رادار نگه می دارد.

هر کدام از مسیری که طی می کنید ، از لیست بهترین VPN های ما ، توصیه می کنیم از ExpressVPN استفاده کنید. خواندن را ادامه دهید تا در مورد georestriction برخی از سیستم عاملهای جریان محبوب بدانید ، آنچه را که باید در یک VPN برای جریان جستجو کنید و کدام VPN برای چنین کاری بهترین هستند.

بهترین VPN برای جریان 2020

انسداد iPlayer BBC ، Netflix و Hulu (در میان دیگران)

اگرچه ممکن است شما آن را متوجه نشده باشید ، کلیه سرویس های پخش محدودیت های منطقه ای دارند. این اغلب به دلیل توافق نامه های مربوط به پروانه و حق چاپ است ، اما این بدان معناست که شما در هر کشوری سرویس مشابه را نمی توانید ارائه کنید.. 

مثلاً بگذارید Netflix را بگیریم. نسخه ایالات متحده بزرگترین کتابخانه از تمام 190 کشوری است که Netflix در دسترس است. با این حال ، این بدان معنی نیست که همه چیز گنجانده شده است.

بخش عمده ای از مطالب آن توسط شرکت های دیگر تولید می شود ، و آن شرکت ها می گویند که در آن نشان داده شده است. اگر شرکت با شبکه دیگری معامله کند ، ممکن است Netflix از نمایش آن در همان کشور محدود شود. برخی از مطالب شخصی Netflix فقط در برخی از کشورها قابل مشاهده است.

سایر خدمات در یک قایق مانند Amazon Prime Video قرار دارند. بعلاوه ، برخی خدمات کاملاً محدود به یک کشور خاص هستند. به عنوان مثال ، Hulu فقط در دسترس مخاطبان ایالات متحده است و iPlayer BBC فقط توسط ساکنان انگلستان قابل استفاده است (بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای iPlayer بی بی سی بخوانید). 

هر محدودیتی که وجود دارد ، یک VPN به شما کمک می کند تا از آن دور شوید. Netflix با وجود این مانع دیگری برای پرش بر شماست. ممنوعیت Netflix VPN ، ورود به آن را دشوارتر کرده است. خوشبختانه برخی از VPN ها وجود دارد که وظیفه آنها را بر عهده دارد ، همانطور که می توانید در بهترین VPN ما برای قطعه Netflix بخوانید.

چگونه بهترین VPN را برای پخش انتخاب می کنیم

همه VPN ها به همان اندازه ساخته نشده اند ، و گرچه برخی از آنها از قابلیت استفاده و سرعت بالایی برخوردار هستند ، لزوماً آنها را به بهترین شکل برای پخش جابجایی نمی کند. بعضی از VPN ها سرورهای اختصاصی پخش می کنند اما در واقع عملکرد خوبی ندارند ، همانطور که می توانید در بررسی Avast VPN ما بخوانید. VPN انتخاب شده باید معیارهای زیر را در برگیرد.

سرعت

سرعت در هنگام پخش جریان عامل مهمی است. VPN برای اینکه تماشای نمایش ها یا فیلم های موردعلاقه خود را داشته باشید بدون این که باتری در هر بار که بخواهید خوب باشد ، باید سرعت خوبی داشته باشد. اگرچه همه عکسهای ما سریعترین سرویسهای VPN نیستند ، اما اگر سرعت محافظت نشده مناسبی داشته باشید ، هنوز برای جریان 4K به اندازه کافی خوب هستند.

پهنای باند

یکی دیگر از عوامل مهم کمک هزینه پهنای باند است. بیشتر VPN ها پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند ، اما برخی از آنها وجود دارند که شما را به دریافت هزینه ماهانه محدود می کنند. اگر حد مجاز را بزنید ، VPN متوقف خواهد شد. این آخرین چیزی است که می خواهید در وسط فیلم اتفاق بیفتد ، بنابراین بهتر است یک مورد را انتخاب کنید که کلاه نداشته باشد.

گرفتن Geoblocks گذشته

اولویت اصلی اطمینان از این است که VPN بتواند در وهله اول به جابلاکهای جریانی دست یابد. اگر نمی تواند ، پس تنها چیزی که تماشای می کنید پیام خطای دوست داشتنی است. همه خدماتی که ما انتخاب کرده ایم خود را به نوعی یا دیگری ثابت کرده اند ، هر چند ممکن است در مورد Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu و BBC iPlayer متفاوت باشد. آنها همچنین انتخاب خوبی برای Kodi هستند.

راحتی در استفاده

داشتن یک VPN که استفاده از آن آسان است باعث می شود تجربه جریان شما کاملاً بهتر شود. از این گذشته ، شما نمی خواهید فقط برای داشتن برخی از زمان پاپ کورن از طریق حلقه ها پرش کنید. در بسیاری موارد ، می توانید یک دکمه اتصال ساده را کلیک کنید ، و اینگونه است. با این وجود ، اگر یک مدیر برنامه نویسی هستید ، می توانید یک طرح تنظیم خوب بخواهید.

قیمت

اگر می خواهید خدمات خوبی را با تمام موارد خوب درج کنید ، باید هزینه آن را بپردازید. برخی از بهترین VPN های رایگان بد نیستند ، اما وقتی نوبت به پخش می رسد ، بهترین مجریان نیستند. قیمت ها متفاوت است ، بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنید که آن را با بودجه خود ، به همراه همه اشتراک های جریان خود متناسب کنید.

1. ExpressVPN

ExpressVPN به دلایل مختلف بهترین VPN در بازار است و توانایی پخش آن یکی از آنهاست. دارای سرعت رعد و برق سریع است ، که یکی از مهمترین موارد برای بارگیری و پخش هر چیزی است که شما به صورت کامل HD یا حتی 4K به آن علاقه دارید. بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید تا ایده بهتری در مورد توانایی های خود کسب کنید.

هیچ چیز ناامید کننده تر از قطع حق نیست وقتی می خواهید “whodunit” را در شرلو بیابید ، بنابراین خوشحال می شوید بدانید که ExpressVPN با پهنای باند نامحدود همراه است. 

expressvpn-review-server-navigation

این همچنین رهبر هنگام دستیابی به سیستم عامل های جریان است زیرا می تواند تقریباً به هر خدمتی که به آن سر بزنید وارد شوید. برای ورود به Hulu و Amazon Prime Video لازم است که سرورهای مختلفی را گزاف گویی کنید ، اما دسترسی به iPlayer و Netflix بی بی سی مشکلی ندارد و می تواند تقریباً به Netflix هر کشور وارد شود.. 

استفاده از آن آسان است و اگر مبتدی باشید یکی از بهترین گزینه هاست. پس از نصب آن ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه بزرگ “روشن” در وسط رابط کلیک کنید و خاموش هستید. به طور پیش فرض ، این شما را بر اساس موقعیت فعلی خود به یک مکان “هوشمند” متصل می کند ، اما می توانید بر روی دکمه “انتخاب مکان” کلیک کنید تا یک منطقه خاص را انتخاب کنید.

به گفته این ، ExpressVPN یکی از گرانترین VPN های موجود است ، اما ارزش این پول را دارد. ترکیبی از ویژگی های آن باعث شده است که بدون شک بهترین VPN برای تماشای فیلم باشد. 

قیمت ماهانه گران ترین گزینه است و با ثبت نام برای اشتراک طولانی تر ، پس انداز می کنید. این با ضمانت 30 روز پس انداز پول می آید ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

2. NordVPN

انتخاب عالی دیگر NordVPN است ، که قابل مقایسه با انتخاب اول ماست ، همانطور که می توانید در مورد ردگیری ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید. با این حال ، به دلیل افت سرعت بسیار زیاد ، تاج را از دست می دهد. هنگام اتصال به یک سرور نزدیکتر ، سرعت آن سریع است ، اما اگر می خواهید مثلاً Netflix را از اروپا شرقی تماشا کنید ، آن را کمی آهسته خواهید یافت. 

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و NordVPN می تواند به همه سیستم عاملهای جریان اصلی دسترسی پیدا کند ، اگرچه برای به دست آوردن بهترین عملکرد ممکن است نیاز به سرورهای مختلف داشته باشید. زمان تغییر سرور VPN آن سریع است ، که در صورت نیاز به سوئیچ کردن سرورها به دلیل مشکلات سرعت یا دسترسی بسیار عالی است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تجربه ما با آن را در بررسی NordVPN ما بخوانید.

استفاده از آن بسیار آسان است و انتخاب سرور مناسب یک نسیم است. گزینه های بسیاری از تنظیمات ، از جمله سوئیچ kill را پیدا خواهید کرد که اگر قصد دارید محتوای دزدگیر را در Kodi پخش کنید ، مهم است. این همچنین بهترین VPN ما برای تورنت است ، در صورتی که ترجیح می دهید به آن مسیر بروید.

قیمت NordVPN مناسب با کیف پول است. معامله ماهانه آن بهترین انتخاب نیست ، اما برنامه های طولانی تر قطعاً هزینه را کاهش می دهند. اگر احساس آمادگی نکردید که به چنین طولانی مدت متعهد شوید ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که می توانید دوباره به آن بپردازید.

3. CyberGhost

CyberGhost بعد از این لیست ، انتخاب خوبی است ، حتی اگر به اندازه دو انتخاب اول ما مناسب نباشد. سرعت آن مناسب و معقول است ، اما مانند NordVPN ، از سرعت کمتری در مسافت های طولانی رنج می برد. 

سرورهای CyberGhost-Streaming

هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد که خوب باشد. به علاوه ، CyberGhost دارای سرورهای ویژه جریان است و در آزمایش ما برای بررسی CyberGhost ، متوجه شدیم که می توانیم به سیستم عاملهای اصلی جریان دسترسی پیدا کنیم. 

این رابط کاربری عالی دارد که کاربرد آن آسان است و می توانید همزمان به هفت دستگاه وصل کنید که عدد مناسبی است. این حد برای نصب است ، اما هنوز هم در مقایسه بهترین دستگاه های VPN ما در بهترین VPN نامی کسب کرده است.

نرخ ماهانه CyberGhost بد است ، اما اگر برنامه طولانی تری را انتخاب کنید ، این یک معامله بسیار مناسب است. اگر در دستگاه تلفن همراه عضو شوید ، می توانید از آزمایش هفت روزه رایگان استفاده کنید. بعلاوه ، ضمانت 45 روز پس انداز پول در اشتراک های استاندارد نیز وجود دارد.

4- دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی از ویژگی های بسیاری برخوردار است و سرعت سریع یکی از بهترین های آن است. با این حال ، برای به دست آوردن این سرعت ها ، شما باید به تنظیمات امنیتی پیش فرض ، که رمزگذاری 128 بیتی مطلوب تر است ، پایبند باشید. اگر آن را افزایش دهید ، سرعت آن کمی کاهش می یابد. با این وجود ، باید برای جریان خوب باشد ، حتی اگر از ویژگی های امنیتی آن استفاده کنید. شما همچنین از پهنای باند نامحدود بهره مند می شوید.

pia-review-spread-view

PIA می تواند به Netflix دسترسی داشته باشد ، هر چند که به طور مداوم نیست ، همانطور که می توانید در بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما بخوانید. بسیاری از سرورهای PIA در ایالات متحده واقع شده اند و برای دسترسی به Hulu مشکلی ندارد. خوشبختانه با Amazon Prime Video و iPlayer بی بی سی شانس نیست ، زیرا هر دو قادر به شناسایی VPN بودند.

استفاده از آن آسان است و می توانید به سرعت متصل شوید. منوی تنظیمات در یک پنجره جداگانه باز می شود و اگرچه گزینه های تنظیمات زیادی با بعضی از VPN ها وجود ندارد ، اما هنوز هم می توانید یک آشفتگی در اطراف خود داشته باشید. با PIA ، 10 اتصال همزمان نیز برقرار می شوید.

قیمت گذاری PIA ساده و مبتنی بر یک طرح است. هیچ افزودنی برای افزایش قیمت وجود ندارد. همه چیز را از مرحله دریافت دریافت می کنید. شما می توانید یکی از اشتراک های یک ماهه ، شش ماهه یا یک ساله را انتخاب کنید ، اما هرچه مدت زمان بیشتری را انتخاب کنید ، تخفیف بیشتری می گیرید. یک دوره بازپرداخت هفت روزه نیز وجود دارد.

5- VyprVPN

VyprVPN یک سرویس عالی دیگر است. این یک کیسه مخلوط است ، با این حال ، امنیت بسیار خوبی از یک طرف و پشتیبانی از مشتری از طرف دیگر. سرعت آن می تواند کمی آهسته باشد ، همانطور که در تست ما برای بررسی VyprVPN ما مشاهده می کنید. این گفت ، آنها مهم نیستند از کجا به آنجا وصل می شوید. محدودیت پهنای باند نیز وجود ندارد.

VyprVPN-Client

این سرویس می تواند به کلیه سرویس های اصلی جریان وارد شود ، اما شما شانس بیشتری برای ورود به Netflix از آدرس های IP ایالات متحده و UK خواهید داشت. این برنامه با iPlayer BBC ، Hulu و Amazon Prime Video بسیار عالی است. 

استفاده از VyprVPN آسان است ، خواه تجربه قبلی با VPN داشته باشید یا نه. تنظیمات امنیتی زیادی برای بازی با آن دارد و همراه با پروتکل اختصاصی Chameleon برای حفاظت بیشتر است. اگر در حال پخش هستید ، خوشحال می شوید بدانید که برنامه های تلفن همراه آن یکی از بهترین موارد موجود در خارج از کشور هستند ، و آن را به یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب های Android تبدیل کرده است.

دو طرح برای انتخاب وجود دارد. برنامه استاندارد دارای سه اتصال همزمان است ، در حالی که نسخه Premium دارای پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon آن است. می توانید اشتراک ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید ، اما هزینه سالانه در طولانی مدت ارزان تر است. 30 روز ضمانت برگشت پول نیز موجود است.

6. ضد باد

Windscrib یک VPN مناسب و معقول است که یک برنامه رایگان سخاوتمندانه را ارائه می دهد. با این حال ، اگرچه ممکن است آنقدر سخاوتمندانه باشد که در بهترین تاج و تخت سرویس VPN رایگان قرار بگیرد ، اما قرار نیست جایزه بهترین بهترین VPN رایگان برای پخش فیلم ها را بدست آورد. 

به این دلیل است که وقتی از سرورهای VPN رایگان آن برای بررسی Windscrib خود استفاده کردیم ، برای ورود به نتفلیکس و هولو مشکل داشت. این امکان وجود داشت که به iPlayer BBC و Amazon Prime Video دسترسی پیدا کند ، اما برای Netflix و Hulu ، شما باید از سرورهای پرداخت شده Windsli Windslix استفاده کنید. آنها برای پخش در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و ژاپن ساخته شده اند.

windscrib-slider3

برنامه های حرفه ای پرداخت شده دیگری نیز وجود دارد. در هر کدام از برنامه ها اتصالات نامحدودی به دست می آورید ، اما برنامه Pro با پهنای باند نامحدود نیز همراه است. با برنامه رایگان ، در هر ماه 2 گیگابایت دریافت می کنید – یا اگر یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید 10 گیگابایت – و برای هر مکانی که اضافه می کنید ، 10 گیگابایت داده دیگر دریافت می کنید..

اگر فقط می خواهید جریان داشته باشید ، می توانید از گزینه “ایجاد یک برنامه” برای دریافت یک سرور Windflix و داده های نامحدود فقط با 2 دلار در هر ماه استفاده کنید ، راهی ارزان برای رفع انسداد Netflix به شما می دهد..

با مراجعه به برنامه Pro ، بهتر است برای اشتراک طولانی تر تصمیم بگیرید ، زیرا در درازمدت پس انداز خواهید کرد. هیچ سیاستی برای بازپرداخت رسمی وجود ندارد ، اما اگر یکی را در طی سه روز از خرید بخواهید ، Windscrib موظف است. شما می توانید از برنامه رایگان استفاده کنید تا ببینید که آیا اول آن را دوست دارید یا نه.

7. TunnelBear

در آخر ، ما به TunnelBear اشاره خواهیم کرد. در تست بررسی TunnelBear ، عملکرد ما را کاهش می دهد زیرا توسط همه سرویس های اصلی پخش مسدود شده است. این گفت ، وقتی صحبت از YouTube و Twitch می شود بسیار عالی است ، بنابراین اگر شما می گویید در مدرسه به دنبال جریانی هستید ، انتخاب خوبی است. 

این کار با یوتیوب بسیار خوب انجام شد و فیلم ها را با سرعت 720p و 60 فریم در ثانیه بارگیری کرد. زمان بارگذاری فیلم ها با سرعت 1080p طول کشید ، اما مطمئناً اگر به VPN برای دسترسی به YouTube نیاز دارید انتخاب عادلانه ای است. 

Tunnelbear-Client

نتایج ما با Twitch حتی بهتر بود ، و بارها در 1080p سریعاً بارگذاری می شدند. ما نمی گوییم که قطعاً بهترین VPN برای پخش Twitch در آنجا است ، اما اگر می خواهید دسترسی پیدا کنید ، انتخاب خوبی است.

برای هر چیز دیگر ، TunnelBear هنوز هم یک انتخاب منصفانه است. سرعت آن بین سرورهای مختلف متفاوت است ، اما شما به پهنای باند نامحدودی می رسید. این رابط کاربری آسان دارد و انتخاب یک سرور آسان است ، زیرا یک صفحه نقشه با یک خرس کوچک دریافت می کنید که مکان فعلی شما را نشان می دهد. 

وقتی قیمت آن رسید ، اینجاست که TunnelBear ممکن است شما را بیشتر جلب کند ، به ویژه اگر فقط از YouTube و Twitch استفاده می کنید. این برنامه دارای یک برنامه رایگان است که به اندازه سخاوتمندان ویندوز نژاد سخاوتمندانه نیست ، اما شما هنوز هم 500 مگابایت داده در هر ماه دریافت می کنید. روش هایی برای افزایش این حد نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر درباره TunnelBear صدای جیر جیر کردید ، یک گیگابایت داده اضافی دریافت خواهید کرد.

برنامه پرداخت شده آن دارای اشتراک ماهانه یا سالانه است که سالانه بهترین گزینه برای پس انداز است. هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد زیرا می توانید از نسخه رایگان استفاده کنید. بعلاوه ، هیچ پنجره بازپرداخت رسمی وجود ندارد ، زیرا بازپرداخت ها به صورت موردی ارائه می شود ، بنابراین اگر می خواهید یکی از این موارد را با TunnelBear در تماس باشید.

ذکر محترم: IPVanish

اگرچه IPVanish لیست اصلی بهترین VPN را برای پخش فیلم یا فیلم ایجاد نکرده است ، اما ما هنوز احساس می کنیم که سزاوار ذکر است. بر خلاف TunnelBear ، قادر است چندین سیستم عامل اصلی جریان را پیدا کند ، اما سازگار نیست و اشکالاتی دیگر نیز دارد.

در اکثر سرورها سریع است ، اما چند ناحیه وجود دارد که سرعت بد را برمی گردانند. دارای پهنای باند نامحدود است. همانطور که می توانید در بررسی IPVanish ما بخوانید ، هر زمان که سعی کردیم به آن دسترسی پیدا کنیم با خطای پروکسی Netflix روبرو شدیم. ما با iPlayer بی بی سی هم شانس نداشتیم ، اما توانست وارد Hulu و Amazon Prime Video شود.

IPVanish-Quick-Connect

IPVanish تنظیم و استفاده آسان است و به شما امکان می دهد تا همزمان 10 دستگاه را وصل کنید. اگر قصد تورنت دارید ، به خاطر داشته باشید که اگرچه VPN برای آن تنظیم شده است ، خصوصی ترین VPN نیست.

سیاست حفظ حریم خصوصی آن زیر سؤال است ، زیرا این شرکت قبلاً گزارش کاربر را به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده تحویل داده بود. ما اکنون از حریم خصوصی آن اطمینان نداریم ، اما این چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید.

قیمت آن برای یک سرویس VPN متوسط ​​است و اگرچه با برنامه طولانی تر صرفه جویی می کنید ، اما این فقط تخفیف اندک است. تضمین برگشت هفت روزه پول در صورت عدم استفاده شماست.

افکار نهایی

ما امیدواریم که شما توجه شما را باز کرده باشیم که VPN های متفاوت هنگام اجرای جابجایی چه عملکرد متفاوتی دارند ، به خصوص وقتی که مجبور به شکستن بلوک ها نیز شوند. بسیاری از VPN ها می توانند از دیوارهای یک یا دو سیستم عامل جریان استفاده کنند ، اما فقط تعداد معدودی وجود دارند که می توانند به همه آنها دسترسی پیدا کنند. 

به علاوه ، پس از دستیابی به دسترسی ، به آن نیاز دارید تا سرعت مناسبی داشته باشد تا بتوانید در واقع محتوا را بارگیری و پخش کنید. همچنین بهتر است با یکی از پهنای باند نامحدود بروید ، در غیر این صورت ممکن است برای تماشای بقیه نمایش خود منتظر ماه بعدی باشید.

با توجه به نکات اصلی ، ExpressVPN بهترین سرویس VPN برای پخش جریان است. برای مبتدیان ، این سرویس می تواند به کلیه سرویسهای پخش از جمله Netflix در بسیاری از کشورها وارد شود. 

علاوه بر آن سرعت فوق العاده ای دارد و پهنای باند نامحدودی را نیز شامل می شود. این یکی از ساده ترین VPN هاست که باید استفاده کنید. هزینه بالاتر از سایر VPN ها است ، اما شما یک سرویس درخشان دریافت می کنید ، و یک ضمانت 30 روزه برای پس انداز پول وجود دارد.

چگونه می توانید از VPN برای پخش محتوای مورد علاقه خود استفاده کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید. ما مقالات VPN دیگری داریم که ممکن است به شما کمک کند. در حالی که اینجا هستید ، مقاله های جریان ما و کتابخانه سرگرمی ما را نیز بررسی کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map