نحوه تماشای انتقامجویان بصورت آنلاین و رایگان

در سال 2008 ، Iron Man به طور موثقی جهان سینمایی Marvel را راه اندازی کرد. ده سال و 20 فیلم بعد ، MCU به الگویی تبدیل شده است که همه می خواهند تقلید کنند. در حالی که بسیاری از فیلم های مستقل وجود دارد ، حق رای دادن Avengers جزو محبوب ترین ها و پرسود ترین ها است. با توجه به این موضوع ، ما فکر کردیم که شاید تعجب کنید که چگونه فیلم های Avengers را تماشا کنید ، بنابراین این راهنما را تهیه کردیم.


هر سه فیلم Avengers نقطه اوج طرح های مختلف در MCU هستند. MCU از 10 سال پیش راه اندازی شد و چندین فاز و فیلم را در بر داشت ، با ایجاد یک جهان مشترک و کانن. انتقامجویان 4 فیلم نهایی در مرحله سوم خواهد بود ، سپس به مرحله چهار خواهیم رفت.

فیلم های انتقام جویان بسیار موفقیت آمیز هستند و هر سه فیلم بیش از یک میلیارد دلار درآمد دارند و در لیست برترین فیلم های فاسدکننده تمام دوران قرار می گیرند. اگر آنها را ندیده اید ، ما در اینجا هستیم تا با طی کردن چند راه برای تماشای آنها به شما کمک کنیم تا از زیر صخره ضرب المثل خود صعود کنید..

با چهارمین فیلم Avengers که بطور آزمایشی برای بهار 2019 انتخاب شد و به عنوان نتیجه گیری به Avengers: Infinity War خدمت کرد ، اکنون زمان خوبی است که هر کسی برای بدست آوردن یا بدست آوردن فیلم های MCU – دو برابر می شود ، بنابراین اگر روزها را حساب کنید. تا اینکه کاپیتان مارول به سینماها برخورد کند.

انتقامجویان آنلاین را تماشا کنید

Avengers برای پخش در Netflix نیز موجود است ، مانند سایر فیلم های MCU ، مانند Black Panther ، Thor: Ragnarok و Guardians of the Galaxy Vol 2. همانطور که در مورد نحوه ضرب و شتم راهنمای ممنوعیت Netflix بحث کردیم ، کتابخانه شما متفاوت خواهد بود. بر اساس منطقه شما.

تماشای انتقامجویان در نتفلیکس

در آن مقاله ، ما به چندین شبکه خصوصی مجازی می پردازیم که قادر به دور زدن تشخیص VPN Netflix هستند ، بنابراین می توانید به محتوای محدود منطقه دسترسی پیدا کنید. شما می توانید با ExpressVPN در مورد Netflix اشتباه نگیرید ، همانطور که در بررسی ExpressVPN ما مشاهده می کنید.

هر سه عنوان – The Avengers، The Avengers: Age of Ultron and The Avengers: Infinity War – در Amazon Prime Video برای اجاره در دسترس هستند. مشترکان نمی توانند آنها را به صورت رایگان پخش کنند. محدودیت های منطقه ای در مورد Amazon Prime Video نیز اعمال می شود ، بنابراین بهترین پیشنهادات ما را برای راهنمای پخش برای پیشنهادات در مورد نحوه مقابله با geoblocking بررسی کنید..

ضرب و شتم ExpressVPN دشوار است ، اما NordVPN گزینه برتر دیگری برای پخش است. در مورد تجربه ما با آن در بررسی NordVPN ما بخوانید.

برداشت محتوای مارول در Hulu چندان قانع کننده نیست. فقط سری ویژگی های متحرک Marvel موجود است. گفتنی است ، وودو هر سه تلنگر Avenger را دارد که برای اجاره در دسترس است. Google Play و YouTube نیز انتخاب های کاملی دارند ، زیرا به طور مرتب آنها را در کتابخانه های خود دارند.

انتقامجویان را به صورت رایگان تماشا کنید

به طور کلی گزینه های رایگان برای تماشای فیلم های Avengers وجود دارد ، به شرطی که از کیفیت یا قانونی بودن آنها خوشی نداشته باشید. اعطا می شود ، با تماشای فیلم های دزدان دریایی خطر وجود دارد ، اما اگر این موضوع شما باشد ، ما اینجا نیستیم که داوری کنیم. فقط آن را با خیال راحت و با احتیاط انجام دهید.

Putlocker منبع اصلی فیلم های دزد دریایی است و در نتیجه مورد توجه انجمن تصاویر متحرک آمریکا و نهادهای حاکمیتی قرار گرفته است که قوانین کپی رایت و مالکیت معنوی در سراسر جهان را اجرا می کنند. به همین دلیل دامنه به طور مداوم تغییر می کند.

SolarMovie Netflix از محتوای دزدان دریایی در نظر گرفته شده است و احتمالاً محبوب ترین جایگزین برای بدنام های مشهور 123Movies است. 123Movies مستقر در ویتنام به دلایل ناشناخته در سال 2018 به طور ناگهانی تعطیل شدند ، اگرچه اعتقاد بر این است که این کار تحت فشار قرار گرفته است ، زیرا MPAA و دولت ویتنام در یک کمپین جهانی علیه رسانه های غیرقانونی فیلم قرار گرفته اند.

انتقام جویان
© BollywoodLife

Couchtuner گزینه دیگری است ، اما بیشتر بر روی فیلم های تلویزیونی تمرکز دارد. آدرس IP آن به اطراف پرش می کند ، بنابراین در ردیابی آن دقت کافی را انجام دهید.

دسترسی به محتوای غیرقانونی داده ها و حریم خصوصی شما و همچنین امنیت رایانه شما را در معرض خطر قرار می دهد. بعلاوه ، به دلیل نقض قوانین کپی رایت خطر دادرسی وجود دارد. بسیاری از جریان های بد بو با پاپ آپ ها ، تبلیغات و بدافزارها روبرو هستند. اطمینان حاصل کنید که نرم افزار آنتی ویروس شما مطابقت دارد.

بررسی Bitdefender ما را بخوانید تا ببینید چرا این یک انتخاب آشکار برای کار است ، و همچنین چه چیزی آن را در بین بهترین نرم افزارهای ضد ویروس ما قرار داده است.

مگر در مواردی که تماشای The Avengers را مشاهده می کنید ، پاپ های پورنو را مشاهده می کنید ، می خواهید یک مسدود کننده بازشو در کشتی کشتی دزدان دریایی خود داشته باشید. بهترین مسدود کننده های بازشو ما به حفظ حریم خصوصی و امنیت شما کمک می کنند.

اگرچه باید بدون گفتن ادامه یابد ، ما به هر حال می خواهیم این را بگوییم: از یک VPN استفاده کنید. این امنیت شما را به حداکثر می رساند و شما را ناشناس نگه می دارد. VPN آدرس IP شما را نقاب می زند ، ترافیک خود را رمزگذاری می کند و شما را از ارائه دهنده سرویس اینترنت خود پنهان می کند. بهترین VPN های ما را برای انتخاب بررسی کنید.

TorGuard به دلیل ناشناس بودن مورد توجه ویژه قرار گرفته است. می توانید ببینید که چرا در بررسی TorGuard برای دزدان دریایی و دنیای تاریک به طور یکسان خوب است.

انتقامجویان را در Kodi تماشا کنید

Kodi یک برنامه منبع باز برای مدیریت رسانه بر روی سرور است که به آرامی با پخش جریانی پخش می شود. این امکان را به شما می دهد تا انواع رسانه ها را ذخیره و سازماندهی کنید ، با اکثر سیستم عامل ها سازگار است و توسط چندین دستگاه پشتیبانی می شود.

Kodi به عنوان یک بوم خالی ارائه می شود و گزینه های سرگرمی شما را در اختیار شما قرار می دهد. چیزهایی که با افزودنیها به خصوص موارد غیررسمی جالب هستند. در اینجا مخازن مربوط به محتوای دزدان دریایی را پیدا خواهید کرد.

Blamo Repo یکی از محبوب ترین مخازن برای فیلم های سرقت شده و نمایش های تلویزیونی بود ، اما در سپتامبر 2018 تعطیل شد. یک افزودنی محبوب دیگر ، Exodus ، از طریق مخزن Kodi Bae در دسترس است. مخزن Crazy Aces یک افزودنی Marvel نیز دارد که شامل بسیاری از فیلم های MCU است.

انتقام جویان
© KodiVPN

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Kodi ، راهنمای کامل Kodi ما را بخوانید. ما در مورد نصب آن ، پیدا کردن مواد افزودنی و مخازن و اقدامات امنیتی که باید انجام دهید بحث می کنیم. اگر قبلاً آغاز شده اید ، به بهترین مخازن Kodi ما نگاهی بیندازید.

افکار نهایی

تماشای همه فیلم های Avengers می تواند مشکل باشد ، زیرا تمایل دارند که در مکان های مختلف پخش شوند. همه ارائه دهندگان همه آنها و کتابخانه های مربوطه خود را سرخ و جریان نمی کنند. اگر مایل به اجاره هستید ، Amazon Prime Video و Vudu ساده ترین مکان برای رفتن هستند.

نتفلیکس اولین فیلم Avengers را دارد و بدون شک Avengers: Infinity War را بیش از حد طولانی نیز در اختیار خواهید داشت. به علاوه ، اگر به فیلمهایی فراتر از حق رای دادن Avengers علاقه دارید ، اغلب فیلم های MCU دیگری نیز دارد. هولو بیشتر با فیلم های مارول شلوغ است ، بنابراین احتمالاً ارزش وقت شما را ندارد.

برای دزدان دریایی در بین شما ، Putlocker و مخازن مذکور برای Kodi بهترین شرط بندی شما هستند. جستجوی سریع در Pirate Bay ، torrent های متعدد را برای Avengers: Infinity War نشان می دهد اگر torrenting کیف شما باشد. فقط مطمئن شوید که ابتدا بهترین VPN های ما را برای راهنمای تورنت مطالعه کنید.

امیدوارم ما در انتخاب گزینه های شما در مورد چگونگی تماشای فیلم های Avengers و آمادگی برای پایان مرحله سه در سال 2019 کمک کنیم. با تشکر از خواندن شما ، و اگر چیزی را کنار گذاشتیم ، نظر دهید یا توییت کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map