نحوه تماشای NFL بدون کابل در سال 2020: قطع سیمها و رفتن آنلاین

نمی توان متوجه شد که فصل فوتبال آغاز شده است. طی 17 هفته یا بیشتر این هفته ، شما می توانید تمام NFL را که می توانید کنترل کنید ، چندین بار در هفته مشاهده کنید. یعنی به شرط آنکه به یک کانال کابل وصل شوید. با این حال ، گزینه های مبتنی بر وب زیادی برای تماشای NFL بدون کابل وجود دارد ، و ما در این مقاله به دنبال بهترین موارد خواهیم بود.


از همه اینها ، چرا می توانید به یک شرکت بزرگ کابلی بپردازید که تماشای NFL – به علاوه هر مزخرف دیگری را که در بسته پرفروش شما وجود دارد ، بپردازید – اگر می توانید با کمی دقت بیشتر به چیزی آنلاین بپردازید و همچنین برای پول بسیار کمتری نیز استفاده کنید؟ چشم انداز رسانه ای این روزها همه چیز در جریان است و ورزش نیز دنبال شده است. مقاله ما را در مورد چگونگی تماشای ویمبلدون برای مثال دیگری بخوانید.

قبل از اینکه به بررسی همه این موارد بپردازیم ، توجه داشته باشید که Super Bowl در مقایسه با بازی های معمولی NFL یک کتری ماهی متفاوت است. برای همین ، لطفا مقاله ما در مورد چگونگی تماشای سوپر باول را بررسی کنید.

نحوه تماشای NFL آنلاین با NFL Game Pass

جامع ترین راه حل برای تماشای همه بازی های NFL با NFL Game Pass است. در دو نوع طعم دهنده ، Pro و Essential عرضه می شود. Pro یکی از مواردی است که شما به احتمال زیاد می خواهید ، زیرا به شما امکان می دهد دسترسی به پخش مستقیم همه بازی ها به علاوه یک مجموعه اضافی از موارد اضافی را داشته باشید ، در حالی که Essential فقط شما را برجسته و برجسته می کند. به نظر می رسد بیشتر برای مشترکین کابل وجود دارد که می خواهند موجبات اضافی داشته باشند.

Game Pass 100 دلار برای افرادی که از طریق یک آدرس IP ایالات متحده وارد سیستم می شوند 100 دلار هزینه دارد و با یک آزمایش هفت روزه همراه است تا بتوانید آن را امتحان کنید. ما واقعاً Game Pass را به عنوان یک گزینه دوست داریم ، زیرا صد دلار در مقایسه با هزینه ای که برای اشتراک کابل هزینه می شود ، نیست و شما می توانید بازی های زنده ، تکرارها ، چیزهای زیادی دریافت کنید. 

با این حال ، اگر شما در ایالات متحده نیستید ، اوضاع کمی گرانتر می شوند. Game Pass همچنین در نسخه بین المللی عرضه می شود که همان بازی ها و لوازم جانبی را به شما ارائه می دهد ، اما به جای 100 دلار 200 دلار قیمت دارد ، هرچند که مردم اروپا قیمت آن را به یورو می گیرند. بسته ضروری با کمی کمتر از نیمی از آن وارد بازار می شود.

ما چندین کشور را بررسی کردیم که از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده می کنند – برنامه ای که می تواند موقعیت مکانی شما را در هر نقطه از جهان خراب کند – و هیچکدام از آنها زیر 200 دلار نمی ریزند. 

این بدان معناست که اگر از خارج از ایالات متحده بخوانید یکی از دو گزینه را دارید: می توانید برای بازی Pass 200 دلار پرداخت کنید تا تمام بازی هایی که همتایان آمریکایی شما با 100 دلار تماشا می کنند ، یا می توانید یک VPN از خود دریافت کنید. به این ترتیب شما می توانید فقط 100 دلار مانند Yanks بپردازید. 

ما از ExpressVPN استفاده کردیم و با سهولت وارد سایت Game Pass شدیم ، بار دیگر ثابت کرد که بهترین VPN در خارج از کشور است. این گرانترین گزینه در آنجا با قیمت 100 دلار است ، اما در پایان شما می توانید همانطور که با International Game Pass پرداخت می کنید ، پرداخت کنید و همچنین از یک VPN عالی برای یک سال استفاده کنید. 

به عنوان مثال ، می توانید به راحتی هر آنچه را که می خواهید از طریق Netflix تماشا کنید ، به راحتی از ممنوعیت VPN آن سایت دور بزنید ، یا نمایش CW را از خارج از ایالات به صورت رایگان مشاهده کنید. یک VPN دنیای سرگرمی را باز می کند و در عین حال شما را ایمن نگه می دارد و توصیه می کنیم همه از این موارد برخوردار باشند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

نحوه تماشای NFL آنلاین با FuboTV

گزینه دیگر برای تماشای NFL برای برش سیم ، fuboTV ، یک سرویس پخش می باشد که یک کانال مختلف را ارائه می دهد ، از جمله مواردی که می توانید NFL را بگیرید. برای مثال می توانید از NBC برای تماشای یکشنبه شب فوتبال استفاده کنید ، در حالی که فاکس پنج شنبه شب دارد. FuboTV با 55 دلار در هر ماه ارزان نیست ، اگرچه این دسترسی به صدها کانال در سراسر جهان را به شما می دهد. 

با این وجود ، تقریباً مانند هر سرویس پخش ، برخی از مکان های جغرافیایی در کار هستند ، به این معنی که نمی توانید همه جا را از همه جا تماشا کنید. نسخه ایالات متحده این سایت بزرگترین پیشنهاد را دارد ، از جمله کانال های تلویزیونی با حق بیمه ، در حالی که فوتبال را می توانید در نسخه های اروپایی و آمریکای لاتین از طریق ، به عنوان مثال ، یک آدرس IP مکزیکی پیدا کنید..

اینجاست که دوست قدیمی ما ExpressVPN دوباره می آید. FuboTV از استفاده VPN استقبال می کند و ما مشکلی برای ورود به نسخه های مختلف سایت با استفاده از آن نداشتیم. FuboTV با یک آزمایش هفت روزه همراه است ، بنابراین توصیه می کنیم اگر تماشای ورزش با صدای ارزان برای شما مناسب است ، آن را بررسی کنید..

نحوه تماشای NFL آنلاین با DAZN

یک رقیب اسپرت تر fuboTV DAZN است و بازی های NFL را مستقیماً پخش می کند ، اما فقط در ایالات متحده آمریکا این را دوست داریم زیرا این قیمت بسیار ارزان است ، هر ماه 20 دلار یا 99 دلار در سال هزینه دارد ، اما فقط در تعداد معدود کشورها در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، راهنمای ما را در مورد چگونگی تماشای DAZN بررسی کنید.

با این حال ، به عنوان DAZN فقط در ایالات متحده بازی های NFL را برای بینندگان بازی می کند ، برای ورود به سیستم باید از ExpressVPN استفاده کنید. اگر در ایالات متحده هستید اما می خواهید ورزش های بین المللی را تماشا کنید ، راهنماهای ما را در مورد چگونگی گرفتن یک برزیل بررسی کنید. آدرس IP و آدرس IP آلمانی.

نحوه تماشای NFL آنلاین با Hulu

مانند fuboTV ، جریان استالوارت هولو کانال های کابلی مانند NBC و Fox را نیز برای تماشای بازی های NFL ارائه می دهد. این تلویزیون Hulu + Live نامیده می شود و 45 دلار در ماه ارزان نیست. این هزینه با این واقعیت جبران می شود که شما نه تنها به بسیاری از کانال ها دسترسی پیدا می کنید ، بلکه همچنین به کتابخانه گسترده جریان هولو ، که ما در راهنماهای خود برای تماشای آنها قرار داده ایم ، از جمله دیگران ، داستان های Handmaid’s Tale و Archer.

اگرچه دوباره وارد سیستم شوید ، Hulu + Live TV فقط در صورتی کار می کند که وارد سیستم شوید ، بنابراین اگر می خواهید یکی از بهترین VPN های ما برای Hulu باشید ، اگر در ایالات متحده نباشید ، اما گزینه ای برای شما به نظر می رسد . ما همچنین راهنمایی در مورد چگونگی تماشای Hulu در تلویزیون خود دارید اگر صفحه های بزرگ سرعت شما بیشتر است.

چگونه NFL را به صورت رایگان تماشا کنیم

در آخر ، ما دوست داریم همه گزینه های شما برای تماشای NFL را به طور رایگان رتبه بندی کنیم. البته توجه داشته باشید كه هیچكدام از این گزینه ها دقیقاً قانونی نیستند ، بنابراین شما باید یك VPN را برای استفاده ایمن از آنها درگیر كنید ، و همچنین یكی از بهترین راه حل های ضد ویروس ، بنابراین هیچ چیز ناخواسته ای در ارتباط شما نخواهد بود.. 

بهترین مکان برای یافتن جریان های غیرقانونی بازی های NFL در Reddit است. در گذشته ، r / nflstreams منبع خوبی برای یافتن آنها بود و نگاهی سریع نشان می دهد که اکنون نیز این مورد است. هشدارهای معمول اعمال می شود ، بنابراین ، لطفاً مراقب باشید.

گزینه دیگر استفاده از Kodi است. این بستر رسانه ای انواع مخازن جالب دارد که می توانید بازی های NFL را از گذشته و حال مشاهده کنید. برای یافتن بهترین گزینه ، راهنمای ما را به بهترین افزودنیهای کد برای ورزش مراجعه کنید. اگر با Kodi ناآشنا هستید ، برای شروع استفاده از این بستر چشمگیر ، راهنمای کامل Kodi ما را بررسی کنید.

افکار نهایی

فوتبال آمریکا محبوب ترین ورزش در ایالات متحده است ، و توضیح می دهد که چرا بسیاری از آن در بسته های کابلی گران قیمت پنهان است. امیدواریم که پیشنهادات فوق به شما کمک کند تماشای NFL را با هزینه کمتری نسبت به آنچه در غیر این صورت خرج کرده اید ، انجام دهید و شاید حتی با استفاده از ExpressVPN از خارج از کشور.

لطفاً با گذاشتن نظری در زیر این مقاله ، روش مورد علاقه شما برای تماشای NFL بدون کابل را ترک کرده ایم. به غیر از این ، ما یک فصل عالی فوتبال و تماشای بسیار را برای شما آرزو می کنیم. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map