نحوه حل خطای Netflix کد m7111-1331-5059 در سال 2020

اگر تاکنون از یک شبکه خصوصی مجازی برای دسترسی به Netflix کشور دیگری استفاده کرده اید ، در یک مقطع یا زمانی دیگر با خطای کد m7111-5059 روبرو خواهید شد: “به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید.” در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از هر یک از چندین روش ، این مشکل را برطرف کنید.


بهترین و ساده ترین راه این است که به سادگی در بهترین VPN ما برای Netflix ، ExpressVPN ثبت نام کنید. این سیاست با بازپرداخت 30 روزه همراه است و اگر با استفاده از این لینک ثبت نام کنید ، سه ماه بیشتر از برنامه سالانه آن هستید. دومین انتخاب برتر ما NordVPN است که دارای یک برنامه سه ساله عالی و همان ضمانت پس انداز پول است.

کد خطا m7111-1331-5059 چیست?

خطای m7111-5059 تقریباً همان چیزی است که روی قلع می گوید: Netflix تشخیص داده است که شما برای دسترسی به سایت از VPN استفاده می کنید و دسترسی شما را انکار کرده است. به هر دلیلی ، VPN یا پروکسی که فعال کرده اید از آدرس IP استفاده می کند که Netflix می داند متعلق به unblocker است و Netflix خطای پروکسی را به شما می دهد..

خطای Netflix-Unblocker

برای فهمیدن دلیل ، توصیه می کنیم قطعه مورد نظر خود را در مورد ممنوعیت Netflix VPN بررسی کنید ، اما به طور خلاصه ، به لطف توافق نامه های مجوز این شرکت با توزیع کنندگان مختلف ، Netflix فقط محتوای خاصی را در برخی از کشورها نشان می دهد. این بدان معناست که اگر بگویید در ایالات متحده هستید و می خواهید آمریکایی ها را تماشا کنید ، باید برای دسترسی به اینترنت نتفلیکس از یک VPN استفاده کنید. مزمن ، اما آنجا می روید.

نحوه رفع خطای سایت Netflix

سه روش وجود دارد که می توانید از خطای کد m7111-1331-5059 خلاص شوید. اولین کار ساده ترین است اما همیشه کار نمی کند: می توانید به سادگی سرورها را با VPN که قبلاً از آن استفاده کرده اید تغییر دهید. بنابراین به جای استفاده از یک مورد در نیویورک ، از یکی در بوستون (یا لندن به منچستر ، یا آمستردام به روتردام استفاده کنید ؛ این ایده را می گیرید).

expressvpn-review-server-مکان

با این حال ، برخی از خدمات ، صرف نظر از آنچه ادعا می کنند ، به سادگی وظیفه پانچ کردن از طریق بلوک VPN را ندارند ، بنابراین شما ممکن است فقط بخواهید از آنها کنار بیایید. درعوض ، ما پیشنهاد می کنیم انتخاب ما را از بهترین VPN ها برای پخش جریانی بررسی کنید ، که فقط شما را به Netflix نمی آورند ، بلکه سایر خدمات اصلی مانند Hulu.

همانطور که در مقدمه گفتیم بهترین شرط بندی های شما ExpressVPN و NordVPN است (بررسی کنید که چگونه این دو مقایسه در قطعه مقایسه ExpressVPN و NordVPN ما قرار دارند) ، اگرچه اگر اسب های خود را کمی در سمت تاریک ترجیح می دهید ، به ProtonVPN ضربه بزنید.. 

گزینه سوم شما این است که به سادگی از دسترسی به Netflix یک کشور دیگر خودداری کنید یا آنچه را که در کشور خود ارائه می دهید انجام دهید یا نمایش یا فیلم مورد نظر را تماشا کنید. در حالی که اشتراک فایل P2P دقیقاً قانونی نیست ، تقسیم محتوای آنلاین به لطف جنگهای جریان ، انتخاب چندانی برای شما باقی نمی گذارد ، اکنون اینگونه است?

نحوه دور زدن m7111-5059

 1. سرورها را در VPN مورد استفاده خود تغییر دهید
 2. از یک سرویس VPN دیگر استفاده کنید
 3. چیز دیگری را تماشا کنید یا نمایش خود را torrent کنید

نحوه تغییر سرورها

ما کمی بیشتر در این مقاله به دو گزینه اول خواهیم پرداخت. اگر مشکلی نیست که شما بعد از آن هستید ، بایگانی تورنت ما را بررسی کنید یا بهترین VPN ها را برای تورنت بررسی کنید.

اولین کاری که می توانید هنگام رهایی از کد خطای Netflix m7111-1331-5059 (یا کد d’erreur یا código de error) انجام دهید ، این است که به این صورت است) به سادگی سوئیچ کردن سرورها در VPN که شما هستید. استفاده كردن. این ممکن است در تمام VPN هایی که ما تاکنون آزمایش کرده ایم ، از Surfshark گرفته تا Windscrib ، اما ما در زیر نحوه انجام این کار را در ExpressVPN نشان خواهیم داد ، زیرا خوب ، این اتفاق روی سیستم ما افتاده است.

اول از همه ، برنامه ExpressVPN را باز کنید و سعی کنید به سرور مورد نظر خود به Netflix دسترسی پیدا کنید. در این مثال ، ما می خواستیم بررسی کنیم که آمریکا چه پیشنهادی به ما کرده است ، بنابراین ما یک سرور را در نیویورک انتخاب کردیم. با این حال ، ما به سرعت با خطای سایت Netflix برخورد کردیم ، اما می دانیم چگونه آن را حل کنیم ، بنابراین حداقل این پیام نیست “ما در پخش این عنوان در حال حاضر مشکلی نداریم”.

ExpressVPN-Connected-NYC

مرحله بعدی به آسانی پیدا کردن سرور دیگر است و امیدوارم که با Netflix کار کند. خوشبختانه ، ExpressVPN دارای تن از مکان های موجود در ایالات متحده است ، بنابراین ما دیگر نیازی به جستجوی طولانی نداریم. همانطور که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید ، برای تغییر سرورها ، تنها کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی یک سرور جایگزین است و به صورت خودکار تغییر خواهد کرد.

ExpressVPN-Connection-DC

ما این بار خوش شانس بودیم و سروری که انتخاب کردیم با Netflix درست کار کرد. با این حال ، مسافت پیموده شده شما بسیار متفاوت است ، بنابراین انتظار داشته باشید این روال عادی شود. Netflix آدرس IP را به طور مداوم مسدود می کند ، بنابراین انتظار ندارید که هیچ سرور مشخصی به طور نامحدود کار کند. هیچ راهی برای رفع Netflix وجود ندارد که دائمی باشد.

کد VPN ها کد خطای Beat Netflix m7111-1331-5059 را ضرب و شتم می کنند?

با این وجود ، می توانید با استفاده از VPN که ضربات آهنگ بسیار بهتری در ضرب و شتم این خطای جریان دارد ، زندگی خود را در این زمینه بسیار ساده تر کنید. ما قبلاً در مورد ExpressVPN و NordVPN برای شما گفتیم ، که هر دو به دلایل دیگر نیز عالی هستند ، اما آنها تنها کسانی نیستند که می توانید آنها را امتحان کنید.

به عنوان مثال CyberGhost ، دسترسی به اینترنت خصوصی و VyprVPN ، کارهای خوبی برای دستیابی به Netflix در سرتاسر جهان انجام می دهند ، و هر دو کمی ارزان تر از انتخاب های برتر ما هستند. با این حال ، آنها به اندازه سگ های برتر ما قابل اعتماد نیستند ، بنابراین انتظار دارید که کمی بیشتر از زمان دوچرخه سواری در سرورهای مختلف بگذرانید.

هر کاری که انجام دهید ، به هیچ وجه سرویس قدیمی VPN ثبت نام نکنید. تعداد زیادی از افراد در آنجا وجود دارد که ادعا می کنند می توانند خطاهای جریان گذشته را بدست آورند ، سپس پول خود را تهیه کرده و بگذارید که به یک صفحه سیاه با یک پیام خطایی روی آن خیره شوید. برای افزودن صدمه به توهین ، برخی از آنها داده های مرور شما را برای بوت کردن ، مانند Avast انجام می دهند. مقاله خود را در مورد بدترین VPN های رایگان برای مثال های بیشتر بررسی کنید.

افکار نهایی

دیدن یک پیام خطا هنگام تلاش برای دسترسی به Netflix یک کشور دیگر چیزی بیش از یک ناامیدی لحظه ای نیست: تغییر دادن سرورها هنگام استفاده از یک VPN خوب باید بیشتر مشکلات را برطرف کند. اگر در یافتن سروری که کار می کند گیر کرده اید ، بیشتر گفتگوی زنده VPN ها نیز می توانند به شما کمک کنند.

اگر مطمئن نیستید کدام سرویس برای شما بهتر است ، مقاله ما را در مورد بهترین خدمات VPN بررسی کنید یا بهتر است با استفاده از خط مشی بازپرداخت خود ، این خدمات را خودتان بررسی کنید. ExpressVPN ضمانت 30 روزه پس انداز پول ، مانند همه سایر لیست های ما ، ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید با رعایت خطر آن را امتحان کنید که آیا شما را به نتفلیکس تبدیل می کند یا حتی اگر دوست دارید.

ما می خواهیم لذت تماشای زیادی داشته باشیم و اگر می خواهید نکات و ترفندهای بیشتری راجع به سرویس جریان بدانید مقاله ما را در مورد بهترین هک های Netflix بررسی کنید. تجربه خود را در رابطه با بلوک Netflix در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map