نحوه تماشای Dragon Ball Super Online در سال 2020

اولین بار در ژاپن در اواسط دهه 80 تولید شد ، حماسه اژدها Ball شامل پنج سریال بود که سه مورد از آنها یک کتاب طنز مربوط به مانگا بود. اگر تازه وارد سریال هستید ، یا فقط یک هوادار بزرگ در جستجوی مجدداً جادوگری سوپر سایان از تعجب و تعجب است که در کودکی به شما القا می کند ، روش های بسیاری برای تماشای هر 5 سری Dragon Ball وجود دارد..


سریالهایی که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد Dragon Ball، Dragon Ball Z، Dragon Ball GT، Dragon Ball Z Kai و Dragon Ball Super. هر پنج نفر به صورت آنلاین ، به زبان اصلی ژاپنی و با دوبله های انگلیسی در دسترس هستند. برخی از گزینه های مشاهده خدمات اشتراک پرداخت می شود و برخی رایگان هستند (هرچند کمتر از قانونی).

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید همه قدرت ها ، تحولات و Kame Hame Ha از سری Dragon Ball را بصورت آنلاین بدست آورید.

Dragon Ball Z را آنلاین تماشا کنید

چهار سرویس پولی وجود دارد که به شما امکان می دهد پنج سری از Dragon Ball را با اشتراک تماشا کنید. همه موارد ذکر شده در اینجا در ایالات متحده ارائه می شود. محتوای geoblock خدمات ، بنابراین ، برای دسترسی به برخی نمایش ها از کشورهای خارج از ایالات متحده ، باید از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. در راهنمای جغرافیایی و بهترین VPN ما برای لیست پخش اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Hulu streams Dragon Ball و Dragon Ball GT ، اما آنها فقط با زبان انگلیسی با زیرنویس انگلیسی در دسترس هستند. این سرویس قبلاً شامل فصلهای محدود Dragon Ball Z به انگلیسی و ژاپنی بود اما از آن زمان این سریال را از لیست گزینه های خود حذف کرده است. Hulu Plus همراه با پخش آنلاین خود ، یک سرویس تلویزیون زنده را ارائه می دهد. با استفاده از این ویژگی ، می توانید Dragon Ball Super و Dragon Ball Z Kai را مشاهده کنید ، که هنوز هم در شبکه کارتونی در ایالات متحده پخش می شوند.

Funimation شرکتی است که توزیع کلیه سریال های Dragon Ball در ایالات متحده را در یک زمان انجام داده است ، حتی یک بار انیمه ژاپنی Evangelion را حمل می کرد ، اما متأسفانه دیگر این کار را نمی کند (اگر شما به دنبال آن هستید ، راهنمای ما را در مورد چگونگی کار بررسی کنید. تماشای اوانجلیون). سرگرمی شامل هر پنج سری Dragon Ball است. این برنامه حداکثر 10 قسمت از هر یک را به صورت رایگان ارائه می دهد ، اما هر چیزی فراتر از آن نیاز به اشتراک پولی دارد.

تنظیمات Windscrib-Protokol-

اگر خارج از ایالات متحده آمریکا باشید ، Funimation فقط در صورت استفاده از VPN کار می کند. در تلاش ما ، ExpressVPN ، مثل همیشه برای اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده خارق العاده ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

Crunchyroll و VRV دو سرویس پخش آنلاین انیمه با اشتراک پولی هستند. با این حال ، هر دو گرانتر از Funimation هستند ، اما از دوبله اصلی ژاپنی و انگلیسی Dragon Ball Super استفاده می کنند.

جریان اژدها به صورت رایگان

بسیاری از وب سایت های پخش غیر رسمی وجود دارند که به شما امکان می دهند سریال Dragon Ball را به صورت رایگان در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید. هنگام برخورد با چنین وب سایت هایی ، باید مراقب باشید و تحقیقات خود را انجام دهید.

بسیاری از آنها رایانه شما را با نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، بدافزارها و جاسوسی بارگذاری می کنند ، این ویروس ها مضر هستند که می توانند شما را در مقابل سرقت هویت باز کنند. اگر قصد استفاده از وب سایت پخش رایگان را دارید ، توصیه می کنیم از یک برنامه ضد ویروس قدرتمند استفاده کنید که بسیاری از آنها رایگان است. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما را به بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان مراجعه کنید.

GoGoAnime یکی از معدود وب سایت های جریان آزاد با اعتبار مثبت و یکی از تنها کسانی است که ما استفاده از آن را توصیه می کنیم. تمام این 5 سری Dragon Ball را در کل خود دارد. مطالب در دوبله های اصلی ژاپنی و انگلیسی است.

Windscrib-Mining

اگرچه GoGoAnime یک وب سایت ایمن است ، اما با تبلیغات پاپ آپ مسئله اصلی دارد. ما پیشنهاد می کنیم از یک مسدود کننده پاپ آپ قوی استفاده کنید. لیست ما از بهترین مسدود کننده های بازشو را برای توصیه ها بخوانید.

یکی دیگر از وب سایت های معروف جریان آزاد انیمه AnimeFreak.tv است. این پنج سریال است ، اما تعداد تبلیغات پورنو که هر فیلم را قاب می کند باید باعث شود شما دو بار در مورد دسترسی به آن در شرکت مختلط فکر کنید.

اژدها توپ تورنت

البته ، می توانید به مسیر تورنت بروید: آخرین موردی که بررسی کردیم ، هر پنج سری توپ اژدها را می توان در چندین سایت تورنت جایگزین یافت. مطمئناً ما نمی توانیم برای هر یک از اینها وکالت کنیم ، اما حداقل دو مورد از ما فیلم و صوتی مناسبی به ما دادند.

طبق معمول ، مطمئناً آن را ایمن بازی کنید و از یکی از بهترین VPN های ما برای تورنت استفاده کنید یا ممکن است خود را در انتهای دریافت یکی از آن اعلامیه های نامطبوع DMCA و جریمه های حاصله پیدا کنید..

Dragon Ball Super را در Kodi تماشا کنید

Kodi یک برنامه سینمای خانگی چند پلتفرمی است که بیش از 15 سال است این محتوا را حمل نمی کند ، اما می توانید آن را با افزودنیهایی که موسیقی ، فیلم و برنامه تلویزیونی رایگان یا پولی دارند بارگذاری کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از Kodi ، راهنمای Kodi ما را بخوانید.

می توانید از طریق افزودنیهای آن ، هر پنج سری Dragon Ball را روی Kodi پیدا کنید. Funimation یک افزونه رسمی با پرداخت Kodi دارد به نام Funimation Now ، اما بسیاری از افزودنیهای رایگان وجود دارد که دارای همان محتوا هستند.

برخی از محبوب ترین افزودنیهای Dragon Ball عبارتند از 9Anime ، Exodus ، Covenant ، AnimeGo و موارد دیگر. برای اطلاعات بیشتر در مورد افزودنیهای Kodi ، به راهنمای ما در مورد بهترین افزودنیهای Kodi مراجعه کنید.

قانونی بودن Kodi غالباً مورد تردید قرار می گیرد زیرا بسیاری از محتواهایی که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، دزدان دریایی هستند. برای اطلاعات بیشتر در این مقاله مقاله حقوقی Kodi را بخوانید. از آنجا که به شما امکان می دهد به محتوای غیرقانونی دسترسی پیدا کنید ، بهتر است با ناشناس کردن جلسه مرور خود با VPN از خود محافظت کنید.

VPN آدرس IP خود را به یک سرور واقع در منطقه دیگر تونل می کند ، به شما این امکان را می دهد که نه تنها تلاشهای مربوط به Geoblocking را خراب کنید بلکه مرور خود را از سازمانهای اجرای قانون نیز پنهان کنید. برای توصیه ها ، بهترین VPN ما را برای راهنمای Kodi بخوانید.

افکار نهایی

حق رای دادن Dragon Ball برای اولین بار در سال 1986 آغاز شد. از آن زمان ، تاکنون 700 قسمت را به خود اختصاص داده است. این محتوای زیادی برای هضم کردن دارد ، اما انجام این کار با سرویس پخش صحیح امکان پذیر است. این سیستم عامل ها فرصت کافی برای جلب توجه ماجراهای Son Goku را دارند و جزئیات هر نبرد حماسی ، شوخی خام و لوبیا senzu را که حق رای دادن ارائه می دهد ، نشان می دهند..

آیا شما از طرفداران اژدها توپ هستید؟ از کدام سکوی استفاده می کنید تا در هر بمب خائن و روحیه ای که این سریال در طول سه دهه گذشته به نمایش گذاشته است ، استفاده کنید؟ آیا می دانید از یک سرویس رایگان قابل اعتماد که ما از دست دادیم؟ در نظرات زیر صدا کنید و به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map