چگونه با مسائل مربوط به Buffering Kodi مقابله کنیم

Kodi مانند Netflix ، Amazon ، Hulu و حتی بیشتر در زیر یک سقف است. این قدرت شلیک زیاد و بدون هیچ گونه قرار دادن در دیسک یا ترک صندلی شما ، نوعی محتوای تقریبا بی پایان را وعده می دهد.


در حالی که تمام آنچه ممکن است مانند یک رویا به نظر برسد ، یک رویا است که هنگام مواجهه با مسائل بافر به راحتی به ناامیدی روی می آورد. نماد بی پایان چرخش می تواند یک جلسه نامحدود Game of Thrones را به مدت نامحدود در انتظار نگه دارد ، زیرا منتظر بارگذاری آنچه که به نظر می رسد ابدی برای بارگذاری محتوای شما است.

ما در اینجا هستیم تا با برخی از راهنمایی های سریع برای رفع مشکلات بافر Kodi کمک کنیم تا ویدیوی شما خاموش شود یا حتی به طور کامل از بین برود. اگر مایل هستید اطلاعاتی راجع به Kodi بدانید ، علاوه بر این ، ما یک راهنمای کامل Kodi نیز برای لذت خواندن شما داریم.

سرعت اینترنت خود را تست کنید

اولین مکان برای شروع با سرعت اینترنت شما است. بسیاری از برنامه های Kodi از WiFi استفاده می کنند و از دستگاه هایی مانند ChromeCast یا Amazon FireStick استفاده می کنند که حتی درگاه های اترنت ندارند. بدون داشتن ارتباط مستقیم با مودم خود به عنوان یک گزینه ، شما باید با آنچه بدست آورده اید کار کنید.

برای شروع عیب یابی دستگاه خود ، به قسمت speedtest.net بروید تا کیفیت اتصال خود را بررسی کنید. این یک وب سایت شخص ثالث است ، بنابراین لازم نیست نگران ISP ها باشید که شماره ها را کم می کنند.

هنگام اجرای تست ، سعی کنید تا حد ممکن بسیاری از فرآیندهای پس زمینه را که به شبکه شما وصل شده است از بین ببرید. در مورد من ، WiFi را در تلفن خود خاموش کردم و نرم افزار پشتیبان خود را مکث کردم تا نگاهی دقیق به سرعت هایم داشته باشم. اگر اختلاف زیادی بین سرعت وجود داشته باشد بدون اینکه این فرآیند روشن شود ، ممکن است بخواهید هنگام پخش ، آنها را خاموش نگه دارید.

به عنوان یک قاعده کلی ، محتوای کامل 1080p HD حداقل به سرعت بارگیری 10 مگابیت در ثانیه نیاز دارد تا یکنواخت پخش شود. اگر زیر آن نشسته باشید ، ممکن است اینترنت شما دلیل نگرانی باشد.

اگر فهمیدید که نتایج speedtest.net شما پایین تر از چیزی است که انتظار دارید ، بازنشانی سخت را در روتر خود انجام دهید. اینجاست که حداقل 60 ثانیه برق را از آن جدا کرده و دوباره آن را وصل می کنید. اگر هنوز مشکلی را تجربه می کنید ، با ISP خود تماس بگیرید تا ببینید که در منطقه شما مشکلی وجود دارد یا خیر. اگر مشکلات شما همچنان ادامه دارد ، به مرحله بعدی ادامه دهید.

سرعت اینترنت خود را بهبود بخشید

اگر سرعت اتصال شما در نزدیکی کادر جریان شما کند است اما در نزدیکی روتر شما سریع است ، شما نیاز به جابجایی برخی موارد دارید. جعبه خود را به نقطه دسترسی نزدیک کنید و ببینید که آیا سرعت آن بهبود می یابد یا خیر. اگر اتفاقاً روتر باند دوگانه دارید و چندین دستگاه متصل هستید ، به جای آن می توانید باند 5 گیگاهرتزی را ببندید و پهنای باند را آزاد کنید.

اگر یک واحد قدیمی تر استفاده می کنید ، انتقال یک راه حل دائمی نیست ، بنابراین ممکن است بخواهید ارتقاء به روتر با برد بهتر را در نظر بگیرید. برای Kodi بهترین شرط خرید روتر VPN است. ما لیستی از بهترین روترهای VPN را برای کمک به محدود کردن جستجو جمع آوری کرده ایم که بسیاری از آنها دامنه عالی ارائه می دهند و باند دوتایی هستند.

بهترین راه حل اتصال سخت کوشی خواهد بود. اگر از درگاه جریان با پورت اترنت استفاده می کنید اما از WiFi استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید مجدداً تجدید نظر کنید. کابل های شبکه طولانی بسیار ارزان هستند ، بنابراین یکی را انتخاب کنید و اگر قبلاً آنرا ندارید اجرا کنید.

اگر مطمئن هستید که اینترنت مشکل ایجاد نمی کند ، در ادامه رویکردی راحت تر را در زیر ادامه دهید.

حافظه پنهان ویدئویی Kodi را بلند کنید

شاید لازم باشد مقدار حافظه نهان ویدیویی موجود در Kodi را افزایش دهید. حافظه نهان ذخیره سازی موقت است که به بارگیری سریعتر وب سایت ها (یا در این حالت فیلم ها) کمک می کند. حافظه پنهان اطلاعات مربوط به مکانهایی را که بازدید کرده اید یا فیلم هایی که مشاهده کرده اید ذخیره می کند تا هنگام بازگشت به آنها ، این موارد سریعتر بارگیری شوند.

حافظه طول می کشد ، اما با دستگاه هایی مانند ChromeCast ، تمایل به حافظه زیادی برای ذخیره سازی به صورت پیش فرض اختصاص نمی یابد ، بنابراین ممکن است کوتاه باشد. برای افزایش حد مجاز حافظه نهان ویدیویی برای Kodi ، دو روش وجود دارد. یکی راحت تر از دیگری است ، اما ما شما را با هم طی می کنیم.

راه آسان: جادوگر آرس

کاربر پسند تر از این دو گزینه ، نیاز به نصب افزونه غیر رسمی Kodi با نام Ares Project دارد. اگر از افزودنیهای غیررسمی استفاده می کنید ، موارد خوبی در این مخزن وجود دارد ، بنابراین احتمالاً باید به هر حال نصب کنید.

در اینجا نحوه تهیه آن آورده شده است:

از صفحه اصلی Kodi ، روی نماد تنظیمات کلیک کنید. به نظر می رسد یک راه راه است.

از میان نمادها ، “مدیر پرونده” را انتخاب کنید. این آخرین گزینه از ردیف پایین است.

از ستون سمت چپ روی “افزودن منبع” کلیک کنید. این گزینه پایین است.

بر روی “دوبار کلیک کنید”

در نوار آدرس که ظاهر می شود ، این URL را دقیقاً نحوه ظاهر شدن در اینجا وارد کنید:

http://ares-repo.eu

بر روی “OK” کلیک کنید و نامی مانند “AresWizard” به منبع بدهید..

به صفحه اصلی برگردید و روی “افزودنیهای” کلیک کنید. در صفحه بعدی ، “بارگیری” را از پایین ستون کناری انتخاب کنید.

از آنجا ، روی “نصب از فایل zip” کلیک کنید.

به پوشه ای که قبلاً نامگذاری کرده اید بروید (در مورد ما “جادوگر آرس”) و تنها پرونده zip را در داخل خود انتخاب کنید (repository.aresproject.zip). منتظر یک اعلان نصب شده اضافی باشید.

پس از اطلاع رسانی ، اکنون “نصب از مخزن” را انتخاب کنید. در داخل ، بر روی “پروژه آرس” کلیک کنید.

سپس مسیرهای افزودنی برنامه را دنبال کنید > آرس جادوگر و کلیک بر روی “نصب”.

منتظر اعلان نصب شده اضافه شوید و خوب است که بروید. حال باید حافظه نهان را افزایش دهیم. به منوی اصلی برگردید و مسیر افزودنیهای مسیر را دنبال کنید > برنامه های افزودنی > آرس جادوگر برای نصب اولین بار ، چند ثانیه به آن فرصت دهید.

اکنون در داخل Ares Wizard ، مسیر Tweaks را دنبال کنید > جادوگر تنظیمات پیشرفته > بعد. در داخل آن ، رم موجود را در هر دستگاهی که استفاده می کنید مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید زیرا بعداً به آن احتیاج خواهیم داشت.

بر روی “تولید تنظیمات” کلیک کنید در داخل ، اندازه حافظه نهان ویدیو را به نیمی از حافظه رم موجود خود اضافه کنید. با هیچ چیز دیگری در آنجا آشفتگی نکنید.

بر روی “اعمال تنظیمات” کلیک کنید و Kodi را دوباره راه اندازی کنید.

تبریک می گویم ، شما اکنون محدودیت حافظه نهان ویدیو را افزایش داده اید.

راه سخت: پرونده XML

به خطر خودتان ادامه دهید. شما باید در اینجا با برخی کد ها اشتباه بگیرید و با اینکه کاملاً اساسی است ، اگر راحت نیستید ، نباید این کار را انجام دهید. ما اساساً همان کاری را انجام می دهیم که با Ares Wizard انجام دادیم ، بنابراین دلیلی برای تلاش و انجام هر دو وجود ندارد.

این خطوط را در یک پرونده دفترچه یادداشت کپی کنید:

1

1.5

104857600

بعد از انجام این کار ، پرونده را به عنوان “Advancedsettings.xml” ذخیره کنید. بدیهی است ، آن را با علائم ذخیره نکنید. ما باید این پرونده را به محل پرونده کد “userdata” دریافت کنیم که بسته به سیستم عامل متفاوت خواهد بود:

 • Android: Android / data / org.xbmc.kodi / files / .kodi / userdata /
 • iOS / private / var / mobile / کتابخانه / تنظیمات برگزیده / Kodi / userdata /
 • لینوکس: ~ / .kodi / userdata /
 • Mac: / کاربران // کتابخانه / پشتیبانی برنامه / Kodi / userdata /
 • ویندوز: “٪ APPDATA٪ \ kodi \ userdata” را جستجو کرده و کلید Enter را بزنید

پس از انتقال پرونده به نقطه آن ، حافظه حافظه نهان ویدیوی شما باید افزایش یابد.

از پرونده های کوچکتر استفاده کنید

پس از همه اینها ، اگر پرونده هایی که قصد جابجایی آنها را دارید بسیار بزرگ هستند ، ممکن است هنوز مشکلاتی را تجربه کنید. این می تواند با اتصال سریعتر اینترنت برطرف شود ، اما این یک راه حل فوری نیست.

آنچه یک راه حل فوری وجود دارد ، HEVC Video Club است. این افزودنی را می توانید در تعدادی از مخازن پیدا کنید و از کدک H.256 برای پخش فیلم های HD استفاده می کند. بیشتر فیلم ها از H.264 استفاده می کنند ، یک کدک اجازه می دهد تا جریان HD با اندازه پرونده های نسبتاً کوچک انجام شود.

H.256 (یا HEVC) حتی کارآمد تر است ، با فیلم متوسط ​​HD تنها در حدود 300 مگابایت. شما به آنچه که در داخل HEVC Video Club موجود است محدود می شوید ، اما چیزهای زیادی برای جلب توجه شما وجود دارد تا اینکه بتوانید سرعت اتصال به اینترنت را سرعت بخشید.

یک VPN سریعتر پیدا کنید

اگر از Kodi استفاده می کنید ، احتمالاً از VPN استفاده می کنید. اگر اینگونه نباشد ، باید شروع کنید زیرا یک VPN اطلاعات شما را خصوصی نگه می دارد و از شما در برابر هرگونه مسئله قانونی محافظت می کند.

VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است. در اصل ، یک VPN آدرس IP منشا را نشان نمی دهد ، و در عوض آدرس IP ارائه دهندگان VPN را از طریق یکی از دروازه های خود بازمی گرداند. می توانید اطلاعات بیشتری درباره آنچه VPN در اینجا وجود دارد ، بیاموزید.  

علت مشکلات بافر می تواند VPN شما باشد. اگر از یک سرویس VPN رایگان استفاده می کنید ، احتمال دارد که با بسیاری از کاربران دیگر برای منابع خود رقابت کنید. این باعث ایجاد تنگناها می شود. سرویس های اشتراکی تمایل دارند که سرورهای بیشتری داشته باشند و تعداد کاربری کمتری در هر سرور داشته باشند – به این ترتیب نیازی به اقدامات امنیتی بهتر و تعهد قوی تر به حریم شخصی کاربران نیست.

گزینه های برتر ما برای سریعترین VPN عبارتند از ExpressVPN و TorGuard. ما همچنین یک لیست از پنج VPN برتر برای Kodi در اختیار داریم. از طرف دیگر ، می توانید برای ایده های بیشتر ، بررسی های VPN ما را مرور کنید.  

افکار نهایی

بافرترین بخش بدترین جریان است ، اما امیدوارم که این راهنمای سریع به شما کمک کند. اگر همه کارها را انجام داده اید و هنوز هم مشکلاتی وجود دارد ، باید به طور جدی ارتباط و روتر اینترنت خود را در نظر بگیرید.

اگر می خواهید محتوای بیشتری برای پخش کنید ، افزونه های غیر رسمی مورد علاقه ما را بررسی کنید. اگر فقط به دنبال راه هایی برای ساختن Kodi هستید ، افزودنیهای رسمی رسمی ما را بررسی کنید. همچنین می توانید برای راهنماها و بررسیهای بیشتر درمورد اکوسیستم Kodi ، بایگانی Kodi ما را بررسی کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map