نحوه ضرب و شتم Banf NetPlix VPN از آوریل 2020

همه این را درک نمی کنند ، اما Netflix برای هر کشوری که در آن فعال است ، دارای کتابخانه ای متفاوت از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. در این میان تنها نیست: هولو ، آمازون و همچنین برخی از repos های Kodi دارای همین محدودیت هستند. آنچه سرویس شماره یک جهان را متفاوت می کند ممنوعیت وحشتناک Netflix VPN است. این مقاله در مورد نحوه ضرب و شتم آن است.


از نظر تئوری ، هر جابلاسی مانند Netflix باید با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، دور زدن آن آسان شود ، راهی برای وانمود کردن ارتباط شما از جایی دیگر به جای مکان واقعی شما می آید. با این حال ، Netflix یکی از پیشرفته ترین سیستم های تشخیص VPN را به کار گرفته است تا مطمئن شود چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

قبل از اینکه به این دلیل از ممنوعیت رسیدگی کنیم ، اجازه دهید نگاهی به دلایل وجود نسخه های مختلف سرویس برای شروع بیاندازیم. سپس ما با ارائه چند VPN که به نحوی توانسته اند یک قدم جلوتر از Netflix بمانند و به شما امکان دسترسی به Netflix کشورهای مختلف را می دهیم – خب ، بیشتر اوقات ، به هر حال ، خواهیم پرداخت..

اگر همه این موارد و اطلاعات مربوط به شما بیش از حد است و شما فقط می خواهید بهترین VPN ها را برای ضرب و شتم ممنوعیت Netflix VPN بدانید ، توصیه می کنیم تا از بهترین VPN ما برای مقاله Netflix استفاده کنید. اگر دوست دارید سریعتر بروید ، ثبت نام در ExpressVPN بلیط طلایی دسترسی به Netflix از هرجای دیگر است. با این کار ، بیایید به نکات دقیق تر قانون کپی رایت نگاهی بیندازیم.

پنج VPN که با Netflix 2020 کار می کنند

Netflix و توزیع کنندگان

این قانون حق چاپ است که عمدتاً مسئولیت ایجاد تقریبا 200 Netflixes را بر عهده دارد. گرچه این سرویس هم اکنون بیشتر و بیشتر محتوای خود را تولید می کند ، اما اکثر آنچه که ارائه می دهد هنوز توسط دیگران ساخته و توزیع شده است. این بدان معنی است که آن شرکت ها به نوبه خود در آنچه نشان می دهد در کجا نشان می دهند.

این اغلب به این دلیل است که Netflix تنها مهمانی نیست که نمایش های تلویزیونی و فیلم ها را نشان می دهد. بسیاری از توزیع کنندگان در کشورهایی که حق مشاهده انحصاری را از دست می دهند ، با شبکه ها ارتباط برقرار کرده اند. توزیع کنندگان به سختی نمی توانند دو برابر همان حقوق را بفروشند ، به این معنی که ممکن است Netflix اجازه دهد اعلامیه سوزاندن را در ایالات متحده نشان دهد ، مثلاً ، آن را در هلند نشان نمی دهد ، جایی که یک شبکه تلویزیونی محلی آن حقوق را دارد..

این سیستم صدور مجوز یک patch patch عجیب و غریب از آنچه در دسترس است و آنچه در کشورهای مختلف وجود ندارد ، ایجاد می کند. مشترکین ایالات متحده تا کنون بزرگترین کتابخانه در دسترس آنها را دارند ، در حالی که برخی از بازارها قبل از ظهور نتفلیکس حتی به صحنه خوب و به خوبی دوخته شده بودند..

این توزیع کنندگان هستند که تعیین می کنند چه چیزی نشان داده می شود در کجا ، خود نتفلیکس حرف های ارزشمندی را در این زمینه می زند و اعتراف کرده است که ترجیح می دهد همه چیز را در همه جا نشان دهد ؛ همانطور که تصور می کنید ، بیش از معدود رقبا وجود دارند که با این مخالفت می کنند.

Netflix مسدود کردن VPN

به عنوان یک مشتری ، به سختی متوجه هیچ یک از این موارد شده اید: شما به سادگی از وب سایت www.netflix.com بازدید می کنید و به صفحه اصلی که برای شناختن و دوست داشتن آنها رشد کرده اید ظاهر می شود. با این وجود ، در پشت صحنه ، Netflix شما را به سایت کشوری که به آن دسترسی دارید هدایت کرده اید.

توجه داشته باشید که این هیچ ارتباطی با کشوری که در آن حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید ، ندارد و این تنها بر میزان پرداختی شما در هر ماه تأثیر می گذارد (مشترکان آسیایی به طور کلی اندکی کمتر از آمریکایی ها پرداخت می کنند ، در حالی که اروپایی ها معمولاً مبلغی را پرداخت می کنند). آدرس IP شما به این سایت دسترسی دارید تعیین می کند که آیا می توانید Black Panther را تماشا کنید یا خیر.

شخصی با اندکی ذکاوت در اینترنت با این توضیحات فهمیده است که تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک VPN فعال کنید و خارج شوید. یک VPN یک آدرس IP جعلی می کند و شما را در هر مکانی که برای تماشای یک فیلم یا برنامه تلویزیونی خاص باشد قرار می دهد.

این کاری است که افراد زیادی تا ژانویه سال 2016 انجام می دادند: همه بهترین ارائه دهندگان VPN ما اجازه می دهند بدون هیچ مشکلی به Netflix دسترسی پیدا کنید. آنچه در آن زمان تغییر کرد این بود که توزیع کنندگان Netflix با آنها همکاری کرده بودند و می فهمیدند که پولشان را از دست می دهند زیرا مردم از Netflix برای تماشای نمایش استفاده می کردند.

از آنجا که از دست دادن پول خلاف اصل اصلی هر مشاغل است ، Netflix خود را تحت فشارهای قابل ملاحظه ای قرار داد تا از استفاده افراد از VPN جلوگیری کند ، بدون آنکه به ظاهر چنین کاری انجام شود. در پاسخ ، این سرویس بهترین سیستم تشخیص VPN در خارج از جمهوری خلق چین را برای گرفتن مجرمین تنظیم کرده است.

نتیجه این امر جنجالی شد زیرا مشترکان در همه جا با خطاهای پراکسی در سمت چپ ، راست و مرکز برخورد کردند و این امکان را برای تماشای نمایش نشان نمی دهد مگر اینکه VPN خود را خاموش کنند..

البته ، هر زمان که راه حل در مقیاس بزرگ عملی شود ، آسیب های وثیقه ای وارد می شود. در این حالت باعث شد تا افرادی که از VPN برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده می کردند نیز نتوانند به Netflix دسترسی پیدا کنند و این شرکت را به اتهاماتی مبنی بر اینکه در حال جنگ علیه حریم خصوصی است ، باز کردند..

دلیل اصلی اینجا که در Cloudwards.net طرفداری از استفاده از VPN نداریم ، تماشای فیلم نیست – این فقط یک امتیاز است. VPN ها اولین خط دفاع در برابر نظارت دولت و همچنین جاسوسی توسط وام های شرکت های دولتی هستند. عدم استفاده از VPN ، حتی زمانی که بعد از ظهر یکشنبه بارانی می گزید ، چیز بدی است.

VPN هایی که ممنوع المنافع Netflix هستند

خوشبختانه ، چندین ارائه دهنده بهترین رتبه در بین بررسی های VPN ما موفق به ایجاد امنیت و پروتکل های لازم برای جلوگیری از شناسایی نتفلیکس شده اند. با این حال ، هیچ یک از این موارد در تمام مدت کار نخواهد کرد ، شما باید هر چند وقت یکبار به سرورهای خود مبدل شوید زیرا Netflix فعال می شود. این بدان معناست که حتی پس از چند هفته استفاده ، بعضی اوقات هنوز خطای پروکسی دریافت خواهید کرد.

با این وجود ، یک سرویس خوب بیش از یک سرور برای دسترسی به Netflix خواهد داشت ، بنابراین به طور کلی تنها کاری که باید انجام دهید دسترسی به منوی VPN و انتخاب سرور جدید از لیست است. بهترین نتایج ما تاکنون همیشه با ExpressVPN بوده است ، بنابراین ما همیشه بر خلاف IPVanish ، این سرویس را قبل از هر چیز توصیه می کنیم (مقایسه ExpressVPN ما در مقابل مقایسه IPVanish را بخوانید). علاوه بر اینکه بهترین VPN برای پخش جریان است ، سریعترین VPN در آنجا نیز هست. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

اما ExpressVPN گران است ، بنابراین ، برای کسانی که احساس می کنند سرمایه گذاری زیادی هستند ، ما قبلاً NordVPN را توصیه می کردیم. با این حال ، در چند ماه گذشته سرعت آن غیرقابل اعتماد بوده است و خوانندگان باید قبل از پیدا کردن یکی از این سرویس ها ، از طریق ده ها سرور چرخش کنند (برای جزئیات بیشتر به بررسی NordVPN ما مراجعه کنید). 

دو سرویس VPN دیگر که اخیراً به رادار ما آمده اند و کار مناسبی را برای ورود به Netflix انجام داده اند عبارتند از Astrill و Windscrib. همانطور که می توانید در بررسی آستریل ما بخوانید ، قیمت مناسب و سرعت مناسبی را ارائه می دهد ، اما برای ورود به هر چیز دیگری غیر از Netflix آمریکایی مشکل دارد..

Windscrib جالب است زیرا تنها خدمتی است که با یک برنامه رایگان توصیه می کنیم ، و آن را به صورت پیش فرض بهترین VPN رایگان برای Netflix می کند. جزئیات این مورد را در بررسی Windscrib ما بخوانید و قطعه Windscrib vs. NordVPN ما را بخوانید تا ببینید که چگونه آن را با یکی از بهترین VPN های برتر ما مقایسه می کند.

برای ذکرهای محترم ، ما می خواهیم شما را به بررسی VPNArea و بررسی Ivacy ما اشاره کنیم. این دو سرویس گهگاه خطای پروکسی را ضرب و شتم می کنند ، اما تلاش می کنند با سرعت لازم برای تماشای هر چیزی با کیفیت HD به دست بیایند.

افکار نهایی

هر چند که به هیچ وجه یک علم دقیق نیست ، با استفاده از هر یک از VPN های مورد علاقه ما برای Netflix باید اکثر اوقات شما را به اکثر نسخه های Netflix بکشاند. از طریق آزمایش و خطا ، و همچنین با توجه به Cloudward.net باید بتوانید بدون هیچ مشکلی زیاد هر آنچه را که می خواهید تماشا کنید. پس از ورود ، به اصطلاح ، ، هک های Netflix ما را برای یک تجربه بهتر بیننده مشاهده کنید.

تجربیات شما در مورد ممنوعیت Netflix VPN چیست؟ آیا فکری در مورد آن دارید؟ لطفاً در نظرات زیر به بحث بپیوندید. مثل همیشه ، از شما برای خواندن و موفق باشید که قدمی جلوتر از نتفلیکس باقیمانده سپاسگزارم.

سؤالات متداول مربوط به ممنوعیت Netflix VPN

با گذشت سالها ، ما در مورد این موضوع سؤالات زیادی به دست آورده ایم. در زیر مواردی را مشاهده می کنید که در اکثر موارد آنها را اجرا می کنیم.

 • آیا Netflix من را برای استفاده از VPN منع خواهد کرد?

  خیر ، استفاده از VPN و Netflix شما را دچار دردسر واقعی نمی کند. بدترین چیزی که اتفاق می افتد این است که پیام “ظاهراً از Unblocker یا Proxy استفاده می کنید” را می بینید. در چند سالی که با Netflix VPN سروصدا شده ایم ، هیچ وقت پیامی از Netflix دریافت نکردیم تا آن را بکشد.

 • منظور شما با “تغییر سرورها” چیست؟

  به جای استفاده از سروری که VPN به شما اختصاص داده است ، باید وارد منوی تنظیمات یا سرورها شوید و یک مورد دیگر را انتخاب کنید. به آن وصل شوید ، ببینید که آیا با Netflix کار می کند ، اگر اینگونه نیست ، شستشو دهید ، بشویید ، تکرار کنید.

 • آیا تماشای Netflix با VPN قانونی است؟?

  آره. نیازی به نگرانی در مورد مشکلی نیست ، هر کاری که انجام می دهید بالاتر از سطح صفحه است.

 • چگونه می توان از بلوک VPN Netflix دور زد?

  با استفاده از VPN. ExpressVPN بهترین کار را انجام می دهد ، اما چند نفر دیگر نیز وجود دارند که به خوبی انجام می دهند.

 • چه VPN توسط Netflix مسدود شده است?

  از نظر فنی همه آنها گرچه بعضی از آنها بهتر از بقیه هستند. اگر یک سرویس VPN ادعا کند که مسدود نشده است ، این یک دروغ است.

 • آیا Netflix می تواند VPN ها را شناسایی کند?

  بله ، خیلی خوب در تجربه ما ، اکنون یک VPN تنها در بازار وجود ندارد که همیشه به Netflix برسد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map