نحوه تماشای آمریکایی ها در سال 2020 برای بازی Spies Play

در دهه 1980 ، آمریکایی ها از خانواده ای به ظاهر سنتی هسته ای زندگی می کنند که در حومه واشنگتن ، دی سی زندگی می کند. دنبال می کنند. با این حال ، همه به شکلی که به نظر می رسد نیست. به این دلیل است که والدین این خانواده در واقع جاسوسان مخفی اتحاد جماهیر شوروی هستند. در واقع چنان عمیق که دو فرزندشان هیچ تصوری از هویت واقعی خود ندارند. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه آمریکایی ها را بصورت آنلاین تماشا کنید ، تا دریابید که آیا همه آنها به خود جلب می کند یا خیر.

با تماشای نمایش ، شما وارد دنیای فتنه ، جاسوسی و فشار شدید شدید شدید می شوید. شخصیت های اصلی ، الیزابت و فیلیپ جنینگز – با بازی Keri Russell و Matthew Rhys – در حالت مداوم پارانویا و عدم اطمینان وجود دارند ، زیرا آنها باید با حفظ ظاهر خود ، حتی در مقابل بچه های خود ، تکالیف خود را کنار بگذارند..

این وظیفه زمانی آسانتر نمی شود که استن بیمن (با نقش نوح امریچ) – یک عامل FBI که در ضدجهت کار است – ناگهان همسایه در کنار آنها می شود. این را با یک نمایش عالی از آمریکای 1980 جفت کنید و یک نمایش جهنمی داشته باشید که به طور مداوم شما را روی انگشتان خود نگه می دارد.

آمریکایی ها اجرای شش فصل خود را در سال 2018 به پایان رساندند ، بنابراین اکنون زمان مناسب برای بررسی این نمایش است که اگر قبلاً ندیده اید ، زیرا می توانید بدون نیاز به صبر کردن ، همه چیز را تنظیم کنید. از طرف دیگر ، اگر در پنج سال اجرای آن شروع به تماشای نمایش کرده اید اما در برخی از مواقع از کار افتاده اید ، اکنون روش های زیادی برای دستیابی به شما وجود دارد.

چگونه آمریکایی ها را آنلاین تماشا کنیم

اگرچه آمریکایی ها توسط FX ساخته شده اند و در ابتدا پخش شده اند ، اکنون که این نمایش به پایان رسیده است ، میزبان سیستم عامل های مختلف جریان وجود دارد که می توانید آن را در تماشا کنید..

چگونه به تماشای-آمریکایی ها-آمازون

اول از همه ، Amazon Prime Video است که در صورت عضویت در نخست وزیر ، می توانید همه شش فصل را پخش کنید ، یا در صورت عدم حضور ، می توانید یک قسمت یا فصل را به طور همزمان خریداری کنید. هر فصل 12.99 دلار هزینه دارد ، در حالی که یک قسمت واحد شما 2.99 دلار است. اگر با سرویس پخش آمازون ناآشنا نیستید ، راهنمای ما درباره نحوه مشاهده Amazon Prime Video را بررسی کنید.

آمریکایی ها همچنین در iTunes در دسترس هستند. با این حال ، در مقایسه با آمازون ، این گزینه گران تر است ، زیرا هر فصل با قیمت 19.99 دلار قیمت دارد و گزینه ای برای خرید قسمت های جداگانه وجود ندارد. 

چگونه به تماشای-آمریکایی ها-iTunes

همچنین باید در نظر داشته باشید که iTunes فقط شش برنامه تلویزیونی را در شش کشور ارائه می دهد ، این موارد شامل ایالات متحده ، کانادا ، فرانسه ، انگلیس ، آلمان و استرالیا است. برای دستیابی به این محدودیت ، می توانید از VPN برای به دست آوردن آدرس IP ایالات متحده استفاده کنید.

در حال حرکت ، می توانید پنج فصل اول نمایش را نیز در Netflix تماشا کنید ، اما فقط در صورتی که در یکی از سه کشور جهان – آلمان ، سوئد و سوئیس واقع باشید – به دلیل موقعیت دفاعی نتفلیکس. 

چگونه به تماشای-آمریکایی ها-نتفلیکس

به گفته این ، شما می توانید برای حل این مشکل از VPN استفاده کنید ، اما ممنوعیت Netflix VPN برای دور زدن مشکل است. بنابراین ، لیست ما از بهترین VPN برای گزینه های Netflix را بررسی کنید تا بتوانید نمایش را با مثلا یک آدرس IP آلمانی تماشا کنید.

در مرحله بعدی Vudu قرار دارد که می توانید هر فصل از آمریکایی ها را با قیمت 12.99 دلار یا هر قسمت 1.99 دلار خریداری کنید. علاوه بر این ، قسمت آزمایشی به صورت رایگان ارائه می شود ، اگر Vudu اگر به طور کامل روی مفهوم نمایش فروخته نشود گزینه ای عالی است.. 

چگونه به تماشای-آمریکایی ها-وودو

متأسفانه Vudu فقط در دسترس ساکنین ایالات متحده و مکزیک است ، بنابراین توصیه می کنیم اگر این گزینه را دوست دارید دست خود را به آدرس IP مکزیکی بگیرید..

مایکروسافت همچنین نمایش را برای فروش در صورت تقاضا ارائه می دهد ، هر قسمت دارای برچسب قیمت 2.99 دلار و هر فصل از 14.99 دلار تا 24.99 دلار است. نمایش های تلویزیونی فقط در 20 کشور منتخب از جمله مایکروسافت ، از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، مکزیک ، کانادا ، نیوزلند ، برزیل و ژاپن و همچنین بیشتر اروپای غربی و اسکاندیناوی در دسترس هستند.. 

چگونه به تماشای-آمریکایی ها-مایکروسافت

برای تماشای نمایش باید از روش پرداختی از یکی از این کشورها استفاده کنید ، بنابراین استفاده از VPN در این مورد به شما کمک نمی کند.

سرانجام ، مردم استرالیا ، اتریش ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، ژاپن ، سوئیس ، انگلیس و ایالات متحده می توانند آمریکایی ها را از فروشگاه Google Play خریداری کنند. هر فصل 22.99 دلار یا 24.99 دلار برای شما هزینه می شود و یک قسمت 2.99 دلار قیمت دارد. 

چگونه به تماشای آمریکایی ها-GooglePlay

برای اطلاع از محدودیت های کشور ، می توانید به بهترین VPN ما در مورد گزینه های Android نگاهی بیندازید ، که همه قادر به فریب فروشگاه Play هستند.

نحوه تماشای آنلاین آمریکایی ها به صورت رایگان

اگر ترجیح می دهید پول بدست آورده خود را برای تماشای آمریکایی ها خرج نکنید ، گزینه های رایگان رایگان نیز در آنجا وجود دارد. با این حال ، قبل از بررسی این گزینه ها ، باید خود را مطابق با آن آماده کنید. 

سایتهای پخش رایگان عموماً عملیات خود را از طریق تبلیغات پاپ آپ سایه که اغلب دارای بدافزار هستند تأمین می کنند ، بنابراین حتما ابتدا یکی از بهترین بلاک های پاپ آپ را بارگیری کنید.

شما همچنین باید مطمئن شوید که یکی از مدخل ها را در لیست ما از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس نصب کرده اید ، زیرا دستگاه های شما می توانند به راحتی توسط مجرمان سایبری مورد استفاده قرار گیرند و به اشکال مختلف بدافزار آلوده شوند ، حتی پس از یک مراجعه مجدد.

How-to-Watch-The-American-Putlocker

همه آنچه گفته شد ، ما سایتهای پخش رایگان PutLocker و CouchTuner را بررسی کردیم و هر شش فصل این نمایش را در دسترس هر دو یافتیم. برخی از لینک ها خراب است ، اما هر سایت برای هر قسمت چندین آینه ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی بتوانید یکی از این موارد را پیدا کنید.

How-to-Watch-The-American-CouchTuner

از آنجا که پخش محتوای دارای حق چاپ از این طریق غیرقانونی است ، ما همچنین توصیه می کنیم یکی از بهترین گزینه های VPN خود را بارگیری کنید ، زیرا بسته به جایی که در آن زندگی می کنید ، ممکن است برای تماشای آمریکایی ها در این سایت ها با عواقب قانونی روبرو شوید..

نحوه تماشای آمریکایی ها در Kodi

Kodi یکی دیگر از گزینه های عالی برای تماشای آمریکایی ها به صورت رایگان است. اگر قبلاً از این سیستم عامل نشنیده اید ، حتماً راهنمای Kodi ما را بخوانید. به طور خلاصه ، Kodi یک سیستم عامل منبع باز است که در آن می توانید مخازن را نصب کنید ، و ما یک لیست مفید از بهترین مخازن Kodi را برای راحتی شما گردآوری کرده ایم..

How-to-Watch-The-American-Poseidon

این repos ها حاوی چندین افزودنی هستند که برخی از آنها پر از کتابخانه های تلویزیونی و فیلم های غول پیکر هستند. یافتن یک افزودنی مناسب نیز می تواند گیج کننده باشد ، بنابراین اگر اولین بار Kodi را تنظیم کرده اید ، لیست ما از بهترین افزودنیهای Kodi بسیار مفید خواهد بود.

How-to-Watch-The-American-Poseidon

ما دو افزونه محبوب برای محتوای تلویزیونی – Poseidon و Incursion را بررسی کردیم و شش فصل دیگر آمریکایی ها را برای پخش در هر دو مورد در دسترس قرار دادیم. مانند سایر گزینه های پخش رایگان ما ، وقتی برای این منظور استفاده می شود ، Kodi غیرقانونی است ، بنابراین مطمئن شوید که با یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب Kodi ، از خود محافظت کنید..

آمریکایی تورنت

سرانجام ، وقتی در جستجوی راهی برای به دست آوردن مطالب دارای حق چاپ با مجوز رایگان هستید ، تورنت همیشه گزینه ای است. اما قبل از بلند کردن پرچم سیاه ، همیشه به یاد داشته باشید که تورنت غیرقانونی است و بسته به جایی که در آن زندگی می کنید ، ممکن است عواقب جدی و قانونی داشته باشد. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که تورنت را فقط در صورت محافظت از یکی از بهترین VPN های ما برای تورنت ، بارگیری کنید.

چگونه به تماشای-آمریکایی ها-تورنت

مانند سایتهای پخش ، تورنت می تواند خطرناک باشد. سایت های میزبان با تورنت های تقلبی و نرم افزارهای مخرب سرچ شده است ، بنابراین شما همیشه باید با کامنت هایی که صحت آنها را تأیید می کند ، به دنبال آپلودکننده یا تورنت قابل اعتماد باشید. برای محافظت بیشتر ، حتماً یکی از ایمن ترین نرم افزارهای ضد ویروس را فعال و راه اندازی کنید.

افکار نهایی

گزینه های حیرت انگیز برای تماشای آمریکایی ها وجود دارد ، خواه شما حاضر باشید هزینه آن را بپردازید یا نه. متأسفانه ، بسیاری از راههای قانونی با محدودیت های منطقه مسدود شده است ، بنابراین مگر اینکه شما در یکی از کشورهایی که در بالا ذکر شد زندگی کنید ، می خواهید خود را با یک VPN مسلح کنید تا نمایش را از طریق منابع کمتر رسمی تماشا کنید یا به دور زمین بروید..

نظر شما در مورد آمریکایی ها چیست؟ آیا وقتی تنش ایجاد می شود و جاسوسان ما نیز از زمان تشخیص دوباره فرار می کنند ، نمایش شما را به لبه صندلی خود می آورد؟ از طرف دیگر ، آیا می دانید که برای سلیقه خود خیلی آهسته است و آرزو می کنید اقدامات بیشتری برای ادویه کردن چیزها انجام شود؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me