نحوه تماشای پسران آنارشی در سال 2020: SAMCRO با جذابیت ملاقات می کند

اگر دوست دارید ضدقهرمانان در دوچرخه های بزرگ ، ریش های سبوس دار و اسلحه های بزرگ ، پسران آنارشی ممکن است نمایش برای شما باشد. Sons of Anarchy Club Club ، همچنین با نام SAMCRO شناخته می شود ، مکان برجسته ای را در Charming ، یک شهر داستانی در کالیفرنیای شمالی بدست می آورد. اگرچه شعار شهر جذاب “اسم ما همه چیز را می گوید” است ، اما اتفاقات چندان جذاب در آنجا رخ نمی دهد. با راهنمای ما در مورد چگونگی تماشای Sons of Anarchy چه چیزی را بررسی کنید.


پسران یک گاراژ و یک تجارت اسلحه غیرقانونی را اداره می کنند و در عین حال به پلیس فاسد قول می دهند که فروشندگان مواد مخدر و سایر جنایتکاران را از شهر دور نگه دارند.. 

با توجه به این واقعیت که SAMCRO عملا با نیروهای پلیس محلی پیوسته است ، آژانس های خارجی – مانند FBI و دفتر الکل ، دخانیات ، سلاح های گرم و مواد منفجره – شروع به بررسی اتفاقات جذاب می کنند.. 

بنابراین ، Clay ، Jax و سایر اعضای باشگاه باید به ویژه مراقب باشند ، زیرا مرتباً از خطوط قانونی عبور می کنند. شخصیت اصلی نمایش ، جکس تلر – که از طریق پدرش جان تلر جای خود را در این باشگاه بدست آورد – به طور ماهرانه بین داشتن یک قانون شر و پدر خانواده مانور می دهد.. 

Sons of Anarchy در سال 2008 توسط FX ، یک شرکت والت دیزنی تولید و پخش شد. با بررسی 89 درصد در مورد گوجه فرنگی های فاسد شده و 8.6 ستاره در IMDb ، این یکی از بهترین نمایش های خارج از کشور است.

نحوه تماشای پسران آنارشی آنلاین

اگر می خواهید Sons of Anarchy را به صورت آنلاین تماشا کنید ، گزینه های زیادی دارید. به عنوان مثال Netflix ، در حال حاضر تمام هفت فصل را در نمونه کارهای جریان خود دارد. با این حال ، به دلیل اینکه فرزندان آنارشی اصل اصلی Netflix نیستند ، در همه کشورها در دسترس نیست. 

Netflix نه‌تنها خود را در برابر نقض احتمالی حقوق جریان با ایجاد موقعیت مکانی غیرقابل دفاع از همه عناوین خود محافظت می کند ، بلکه ضرب و شتم تحریم Netflix VPN بسیار دشوار است. به این معنی که اگر از نوعی سرویس VPN استفاده می کنید ، Netflix اغلب می داند و شما قادر نخواهید بود به فیلم ها و نمایش های آن دسترسی پیدا کنید. 

ما با مخفی کردن آدرس IP خود ، چند مکان را برای شما بررسی کردیم. خبر بد برای طرفداران SAMCRO در ایالات متحده و کانادا: پسران آنارشی در هیچکدام از کشورها در نتفلیکس موجود نیست. در اروپا ، با این حال ، همه چیز متفاوت است. ما توانستیم از Jax و دوستانش در نتفلیکس در فرانسه ، آلمان ، ترکیه و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر اروپا لذت ببریم.

چگونه به تماشای-پسران-آنارشی-رایگان-جریان-netflix

خوشبختانه ، ما VPN های بسیاری را آزمایش کرده ایم که از ممنوعیت Netflix عبور می کنند. مقاله ما را در مورد بهترین VPN برای Netflix ببینید. 

گزینه عالی دیگر برای تماشای Sons of Anarchy آنلاین ، Amazon Prime Video است. Amazon Prime به شما امکان می دهد نمایش های مورد علاقه خود را بطور آنلاین تماشا کنید ، دقیقاً مانند Netflix. با این حال ، geoblocks چیز دیگری است که این دو شرکت با هم مشترک هستند. 

در ایالات متحده ، کانادا ، نروژ و انگلیس ، شما قادر به تماشای Sons of Anarchy در Amazon Prime Video هستید ، اما لازم است هر هفت فصل را با قیمت 19.99 دلار هرکدام خریداری کنید. اگر یک حساب Prime Amazon دارید ، اما نمی خواهید 140 دلار برای تماشای نحوه اجرای Clay Morrow باشگاه خود خرج کنید ، بهترین VPN ما را برای انتخاب گزینه های Prime Prime Video بررسی کنید..

در آلمان ، یک تصویر مشابه است: فصل پنجم SAMCRO در دسترس است ، اما شما باید تمام فصل های دیگر را خریداری کنید. در فرانسه ، geoblock به حدی می رسد که حتی خرید عناوین نیز امکان پذیر نیست. بنابراین ، فرزندان آنارشی در فرانسه Prime Video Video در فرانسه در دسترس نیست.

اگر می خواهید نحوه استفاده از Amazon Prime Video و نحوه عبور از مکانیسم های جغرافیایی قفل آن را بدانید ، راهنمای ما در مورد چگونگی تماشای Amazon Prime را بررسی کنید..

چگونه به تماشای فرزندان آنارشی آنلاین بپردازیم

اگر احساس نمی کنید که برای Amazon Prime Video پول زیادی بپردازید یا در Netflix مشترک نیستید تا Sons of Anarchy را پخش کنید ، می توانید همیشه خدمات پخش رایگان را امتحان کنید. 

با این حال قبل از شروع استفاده از آنها ، بررسی کنید که آیا جریان در کشوری که شما در آن زندگی می کنید قانونی است. بیشتر کشورها قوانینی دارند که اگر سعی کنید فیلم ها یا سریال ها را در اینترنت پخش کنید ، برای شما مشکل ایجاد می کند. در هر صورت ، شما باید بهترین VPN ما را برای پیشنهادات جریان بررسی کنید.

شما می توانید Sons of Anarchy را در SolarMovie تماشا کنید ، جایی که همه قسمتهای این هفت فصل را پیدا کردیم. فقط از پاپ آپ ها و ویروس های خطرناک آزار دهنده در چنین سایت هایی آگاه باشید. 

برای ایمن بازی کردن ، از احتیاط یکی از بهترین پیشنهادات بلاک پاپ آپ در مرورگر خود و بهترین نرم افزارهای ضد ویروس در دستگاه خود برای احتیاط استفاده کنید ، زیرا بهتر است از امنیت متاسف باشید.

فیلم-چگونه به تماشای-پسران-آنارشی-رایگان-جریان-خورشیدی-فیلم

همچنین خدمات پخش رایگان دیگری وجود دارد که در آن ما Sons of Anarchy را یافتیم ، مانند PutLocker ، CouchTuner و 123Movies.

نحوه تماشای پسران آنارشی در Kodi

Kodi راه دیگری برای تماشای Sons of Anarchy است. اگرچه از سال 2004 وجود داشته است ، اما Kodi تنها در چند سال گذشته از کار خود خارج شد. برنامه سینمای خانگی چند پلتفرمی تقریباً در تمام سیستم عامل ها مانند Windows ، iOS ، Android یا Linux برای بارگیری در دسترس است. می توانید در مورد نحوه استفاده از Kodi در راهنمای Kodi ما بیشتر بدانید). 

خود Kodi یک روش قانونی برای هماهنگ کردن برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، موسیقی یا فیلم های مورد علاقه شماست ، اما هنگام استفاده از افزودنیهای Kodi باید مراقب باشید. افزودنیهای قانونی وجود دارد (آن چیزی که Kodi ارائه می دهد) و موارد قانونی آنچنان قانونی نیست. شما باید با افزودنیهای غیررسمی مانند تورنت رفتار کنید و مانند VPN از محافظت استفاده کنید (بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای Kodi بررسی کنید). 

اگر نمی خواهید پلیس به درب شما بکوبد (شما نمی توانید آنها را مانند SAMCRO خریداری کنید) ، می توانید قبل از تصمیم به بارگیری آنها ، بررسی کنید که آیا این افزودنی ها قانونی هستند یا خیر.. 

چگونه-به-تماشای-پسران-از-آنارشی-پخش رایگان-kodi

ما همه هفت فصل Sons of Anarchy را در افزونه Poseidon یافتیم. با نصب مخزن Kodil می توانید این افزونه را دریافت کنید. 

Sons of Anarchy Torrents

یکی از راههای تماشای پسران آنارشی ، تورنت است. می توانید آن را در دستگاه خود بارگیری و تماشا کنید. اکثر سایت های تورنت اندازه فایل های مختلف را ارائه می دهند و کیفیت فیلم های آنها نیز متفاوت است. ما SAMCRO را در سایت های مختلف torrent مانند Knaben یا The Pirate Bay پیدا کردیم. 

چگونه به تماشای-پسران-آنارشی-جریان آزاد-دزد دریایی

استفاده از تورنت غیرقانونی است و ما به هر کسی که چند دلار در جیب خود دارد ، توصیه می کنیم که در مقابل آن باشد.

با بارگیری پرونده ها از یک سایت torrenting ، شما می توانید موارد زیادی را از جمله امنیت خود در معرض خطر قرار دهید. هر فایلی که در دستگاه خود بارگیری می کنید این احتمال وجود دارد که به شما آسیب برساند و به شما و دستگاه شما آسیب برساند. 

شما باید از دستگاه و مرورگر خود در برابر همه ویروس ها و تهدیداتی که با بارگیری از طریق تورنت ها حاصل می شود ، محافظت کنید (پیشنهادات ما را برای بهترین نرم افزار ضد ویروس رایگان بررسی کنید). اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید با اطمینان از آب های دریایی این دریانوردی قایقرانی کنید ، بهترین VPN های ما را برای تورنت بررسی کنید. به یاد داشته باشید: غیرقانونی بودن فقط با برش درست و یک دوچرخه بلند باحال است.

افکار نهایی

جنایات ، خشونت و تراژدی روزانه برای باند دوچرخهسواران در Sons of Anarchy است. این سریال برای هرکسی که عاشق دوچرخه ، سلاح و درام است مناسب است. کیتی ساگال بخاطر عملکرد خوبش به عنوان مادر جکس به دلایل خوبی موفق به کسب یک گلدن گلوب شد. 

آسانترین راه برای پخش این سریال از طریق یک حساب اروپایی Netflix است ، جایی که شما دسترسی کامل به تمام قسمت های اکثر کشورها را خواهید داشت. اگر نتوانستیم شما را متقاعد کنیم که Sons of Anarchy را امتحان کنید ، به آرشیو مقالات سرگرمی ما نگاهی بیندازید. 

نظر شما درباره پسران آنارشی چیست؟ آیا آن را تماشا کرده ای؟ نظر شما در مورد گزینه های مشاهده ما چیست؟ آیا می دانید که کدام یک بهتر است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map