نحوه تماشای بروکلین نود و نه در سال 2020: Noice!

Brooklyn Nine-Nine یکی از کمدی های بهتر تلویزیون است که با حمایت مشهور مشهوری که پس از کنسل شدن توسط فاکس دریافت کرد ، نشان داده شد. خوشبختانه NBC آن را برای فصل ششم انتخاب کرد و به نظر نمی رسد که به زودی از هوا خاموش شود.


ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا از آنچه اتفاق می افتد در منطقه حواس پرت NY است ، گرفتار شوید. در این راهنما در مورد چگونگی تماشای بروکلین نود و نه ، ما به شما هر راهی برای تماشای این نمایش ، چه از طریق اینترنت و چه روی نیمکت خود نشان خواهیم داد. خارج از سیستم عامل های جریان که میزبان آن هستند ، ما چند راه برای تماشای رایگان نیز به شما نشان خواهیم داد.

بروکلین نود و نه آنلاین تماشا کنید

بروکلین نود و نه برای پخش در Hulu و Netflix در دسترس است ، اما فقط در مناطق خاصی از جهان. در Hulu ، فقط ایالات متحده ، مانند همه نمایش های Hulu ، به لطف geoblocks توزیع گسترده ای که توسط شبکه هایی مانند NBC ایجاد شده است. NBC با نمایش هایی مانند Brooklyn Nine-Nine و Saturday Night Live Live در روز بعد از پخش قسمت های سریال در Hulu حضور پررنگی دارد.

چگونه به تماشای-بروکین-نه و نه-hulu

این نیز تعداد زیادی از تبلیغات را با خود به همراه می آورد. به نظر می رسد نمایش های NBC تبلیغات بیشتری نسبت به حالت عادی دارند ، به خصوص وقتی که قسمت را نزدیک به تاریخ پخش می کنید. با راه اندازی مجدد اخیر برنامه The Twilight Zone ، مشکل مشابهی نشان داده شده است (نحوه مشاهده راهنمای راهنمای منطقه گرگ و میش را بخوانید).

خوشبختانه نتفلیکس تبلیغات ندارد ، اما فقط ساکنان اتحادیه اروپا قادر به جابجایی در آنجا خواهند بود. یک بار دیگر ، به دلیل توزیع NBC برای نمایش ، ساکنان ایالات متحده باید در هولو جریان پیدا کنند ، در حالی که ساکنان اتحادیه اروپا در Netflix جریان دارند..

مهم نیست که به هر سکوی دسترسی داشته باشید ، مهم نیست که در کجای دنیا هستید. با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، می توانید ظاهراً در یک موقعیت جغرافیایی دیگری قرار دارید. قبل از ارسال ترافیک خود به اینترنت باز ، شما را به یک سرور راه دور متصل می کند. از این طریق ، VPN می تواند آدرس IP شما را پنهان کند و به نظر برسد که در جای دیگری هستید.

متأسفانه ، همه VPN ها به طور برابر ایجاد نشده اند ، و Netflix و Hulu از راه خود خارج شده اند تا در صورت استفاده از یکی از ارتباط های شما مسدود شوند. اگر مسیر صحیح برای جریان بروکلین نود و نه را طی می کنید ، بهترین راهنمای VPN ما را برای Hulu و بهترین VPN برای راهنمای Netflix بخوانید. هر دو انتخاب ما بارها و بارها ثابت کرده است که می توانند دیوارهای هولو و نتفلیکس را از بین ببرند.

بروکلین نود و نه را به صورت رایگان تماشا کنید

نتفلیکس و هولو عالی هستند اما هزینه بالایی دارند. با این وجود ، راه هایی برای تماشای بروکلین نود و نه به صورت رایگان وجود ندارد. با مرور اطراف ، فصل چهار و پنج را در Couchtuner و هر شش فصل در Europix پیدا کردیم.

چگونه به تماشای-بروکین-نه و نه یوروپیکس

گفته می شود ، شما باید در اینجا از VPN نیز استفاده کنید. وب سایت هایی مانند Couchtuner و Europix قانونی نیستند ، و با استفاده از آنها ، ممکن است خودتان را در معرض خطر قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که قبل از پخش مستقیم با امن ترین VPN محافظت شده اید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

آنتی ویروس ایده خوبی هم نیست. با توجه به پخش محتوای دارای حق چاپ به هر حال ، یک جرم سایبری محسوب می شود ، سیستم عامل های جریان مانند Couchtuner و Europix زمینه ایجاد بدافزار را دارند. اگر علاقه ای به آلوده کردن دستگاه خود به عنوان مثال باج افزار ندارید ، احتمالاً باید از گزینه بهترین راهنمای نرم افزار ضد ویروس ما استفاده کنید.

امن ترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما نیز مکان مناسبی برای جستجوی آن است. ما آن را خراب خواهیم کرد و به شما اطلاع می دهیم که آنتی ویروس Bitdefender تاج را در هر دو صورت گرفت (بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بخوانید).

پاپ آپ ها نیز مشکلی در این دسته از سیستم عامل های جریان وجود دارد ، بنابراین بهترین راهنمای انسداد پاپ آپ ما را نیز بخوانید.

بروکلین نود و نه را روی Kodi تماشا کنید

اگر ترجیح می دهید روی مبل خود را تماشا کنید ، Kodi گزینه خوبی است. راهنمای Kodi ما در مورد نحوه عملکرد این پلتفرم بسیار عمیق است ، اما کوتاهترین آن این است که Kodi یک پخش کننده رسانه منبع باز است که می تواند تقریباً به هر چیزی امکان دسترسی شما را فراهم کند. با استفاده از افزودنیهای غیررسمی ، Kodi می تواند جریانهای دارای حق چاپ را در سراسر وب به صورت رایگان پیدا کند.

بهترین راهنمای افزودنیهای Kodi ما موارد دلخواه ما را نشان می دهد ، بنابراین برای توصیه ها آن را بخوانید. آنچه شما در اینجا به دنبال آن هستید ، افزونه ای است که می تواند منابعی مانند Couchtuner و Europix را بگرداند و لیستی از جریانها را گردآوری کند. Kodi لیفتینگ سنگین را انجام می دهد بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی در مطبوعات باشد.

فقط به این دلیل که می توانید از Kodi در مبل خود استفاده کنید به این معنی نیست که شما از جنگل قانونی خارج نیستید. راهنمای حقوقی Kodi ما در مورد تفاوت های ظریف آنچه قانونی و چه چیزی نیست ، صحبت می کند ، اما در بیشتر موارد ، پخش محتوای دارای حق چاپ توسط بسیاری از کشورها خیر مقصر است. مانند پخش آنلاین ، باید از VPN استفاده کنید.

بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای Kodi موارد دلخواه ما را برای این سیستم عامل نشان می دهد ، اما می توانید از انتخاب بهترین VPN ما برای راهنمای پخش نیز استفاده کنید. CyberGhost به لطف طیف وسیعی از سرورهای اختصاصی برای پخش ، رتبه خوبی در هر دو کشور دارد ، (بخاطر بررسی CyberGhost ما را بخوانید).

بروکلین نود و نه تورنت را تماشا کنید

اگر می خواهید از جریان جلوگیری کنید ، می توانید Brooklyn Nine-Nine را تورنت کنید. Torrenting فرایند بارگیری یک فایل با اتصال به چندین رایانه است. آن رایانه ها هرکدام بخش کوچکی از پرونده را به اشتراک می گذارند که در دستگاه شما ترکیب می شوند تا کل را تشکیل دهند.

چگونه به تماشای-بروکلین-نه و نه تورنت

از آنجا که این کشور متمرکز نیست ، وقتی مسئله قانونی بودن می آید ، تورنت عجیب می شود. ما گفتگوهای غیرقانونی راهنمای غیرقانونی راجع به داس و موارد غیرقانونی را لرزاند ، اما مانند Kodi ، بهتر است از هر طریق محافظت کنید. نیازهای تورنتر متفاوت است ، بنابراین ، برای توصیه‌ها با بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای تورنت مشورت کنید.

به دلیل طیف وسیعی از سرورهای طراحی شده برای تورنت ، NordVPN در صدر قرار دارد. ارتباطاتی که سرویس گیرندگان تورنت از آنها استفاده می کنند ، داده های زیادی را مصرف می کنند ، مهمتر از این که خطرناک باشند ، بنابراین مهم است که هنگام دزدی دریایی از VPN با کیفیت استفاده کنید. همانطور که در بررسی NordVPN ما مشاهده می کنید ، NordVPN متناسب با این لایحه است.

افکار نهایی

پیدا کردن بروکلین نود و نه آسان است. می توانید نمایش را از طریق منبع از طریق Hulu و Netflix تماشا کنید ، اما اگر به دنبال نجات چند استخوان هستید ، Europix و Couchtuner گزینه های دیگری را ارائه می دهند. مهم نیست که از کجا جریان دارید ، مطمئن شوید که با VPN محافظت شده اید. شما می توانید نظرات VPN ما را بخوانید تا بهترین مورد را برای شما پیدا کنید.

برای راهنماهایی مانند این نیز بایگانی جریان ما را بررسی کنید. ما به تازگی نحوه تماشای یک مرد پانچ و نحوه تماشای داستان The Handmaid را منتشر کردیم ، بنابراین اگر به آنها علاقه دارید ، آن ها را بخوانید.

چگونه بروکلین نود و نه را تماشا می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map