نحوه تماشای چیزهای آنلاین غریبه آنلاین در سال 2020: Havoc در هاوکینز

ویل باایرز در تابستان سال 2016 ناپدید شد و دشوار است که از این پس چشم هاوکینز ، ایندیانا را نادیده بگیرید. Stranger Things پاسخ سؤالی بود که هیچ کس از آن نمی پرسید ، ترکیب استفان کینگ-اسکی ترس ، موج مصنوعی و یک گروه دوست داشتنی از دوستان در یک داستان علمی تخیلی که فریاد می زند از تأثیرات آن. 


متأسفانه ، این یک Netflix منحصر به فرد است و این واقعیت را نادیده می گیرد که همه نمی توانند به Netflix دسترسی پیدا کنند ، برای تماشای وضوح 4K باید به اشتراک حق بیمه دسترسی پیدا کنید. گفتنی است ، نیازی به نگرانی نیست زیرا ما اینجا هستیم تا به شما نشان دهیم که چگونه Stranger Things را بصورت آنلاین مشاهده کنید و با استفاده از چند راه حل قانونی و برخی از موارد خوب ، نه چندان قانونی.

چیزهای عجیب آنلاین را تماشا کنید

همانطور که گفته شد Stranger Things یک Netflix منحصر به فرد است ، بنابراین اگر می خواهید آن را همانطور که در نظر گرفته شده بود تماشا کنید ، به اشتراک نیاز خواهید داشت. با این وجود بستگی به محل زندگی شما دارد. اگر در کشوری زندگی می کنید که Netflix را ارائه می دهد ، باید خوب باشید زیرا غول جریان اطمینان داشته است که نمایش پیشرو خود دارای ترجمه های مناسب است.

متأسفانه ، همه افراد خوش شانس نیستند. به عنوان مثال چین یکی از جدی ترین ممنوعیت های رسانه ای در جهان را دارد ، همانطور که می توانید در مقاله سانسور اینترنتی ما در مقاله چین بخوانید. برای دستیابی به آن geoblocks ، به یک شبکه خصوصی مجازی احتیاج دارید ، اما هیچ نوع VPN کار نمی کند ، همانطور که در قطعه خطای پراکسی Netflix ما مشاهده می کنید.  

لازم است از بهترین VPN ما برای Netflix ، ExpressVPN استفاده کنید. همانطور که در بررسی ExpressVPN ما مشاهده می کنید ، سریعترین VPN در اطراف است ، با رابط کاربری غیر مزخرفی همراه است و دارای ویژگی های زیادی برای بوت شدن است. مهمتر از همه ، شما را به نتفلیکس وارد می کند ، بنابراین اگر در خارج از کشور سفر می کنید که نتفلیکس به آن نرسد ، این یک شرط مطمئن است. 

گفته می شود که دسترسی Netflix بسیار زیاد است ، بنابراین به احتمال زیاد شما در جایی هستید که بتوانید به سکو دسترسی داشته باشید. اگر نمی خواهید مبلغ 15.99 دلار در ماه هزینه اشتراک حق بیمه را بپردازید ، برای جابجایی چیزهای غریبه باید حیله گر بیشتری کسب کنید.

تماشای چیزهای آنلاین غریبه به صورت رایگان

خوشبختانه ، روش هایی برای پخش آنلاین Stranger Things به صورت رایگان وجود دارد. در حقیقت تعداد زیادی وجود دارد. از آنجا که این یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی است ، تقریباً در هر وب سایت پخش تلویزیونی جریان غیر رسمی برای Stranger Things وجود دارد. با نگاهی به اطراف ، اپیزودهایی را در Couchtuner ، New Episodes و Putlocker پیدا کردیم. 

چگونه به تماشای-غریبه-چیزها-نیمکت-تنظیم کننده

پیدا کردن یک جریان آزاد به این معنی نیست که شما از جنگل بیرون هستید. این وب سایت ها اهداف اصلی برای جرایم سایبری هستند و از این رو VPN از همه مهم تر است. ExpressVPN تاج و تخت را در امن ترین راهنمای VPN ما ، با کمال تعجب ، به دست آورد ، اما TorGuard گزینه بدی هم نیست (خواندن بررسی TorGuard ما). 

در خارج از مشکوک سازی شبکه ، این نوع وب سایت های جریان چند مسئله برای رایانه شما ، یعنی پنجره های بازشو و بدافزار ایجاد می کنند. قبل از فرود در وب سایت ، حتماً از یکی از بهترین مسدود کننده های بازشونده ما استفاده کنید ، بنابراین با تبلیغات بمباران نمی شوید. خوشبختانه ، اکثر آنها رایگان هستند. 

آنتی ویروس نیز مهم است زیرا گرفتار شدن در بات نت یا بارگیری باج در هنگام مواجهه با Demogorgon ایده آل نیست. بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما مکان مناسبی برای نگاه است زیرا همه گزینه ها شما را از تهدیدهای محلی و آنلاین محافظت می کند. ما Bitdefender را توصیه می کنیم (بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بخوانید).

چیزهای غریبه را با Kodi تماشا کنید

راه دیگر برای تماشای Stranger Things به صورت رایگان با Kodi است. اگر غافل هستید ، Kodi یک نرم افزار مرکز رسانه است که برای Xbox ساخته شده است. با این حال ، با توجه به ماهیت منبع آزاد آن ، می توان آن را با افزودنی هایی گسترش داد که بسیاری از آنها به شما امکان می دهند منابع آنلاین را برای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها بچسبانید. 

چگونه-به-تماشای-غریبه-چیزها-kodi

می توانید در مورد Kodi در راهنمای Kodi ما و در مورد افزودنیهای موجود در بهترین گردهمایی افزودنیهای Kodi ما بدانید. برای Stranger Things ، فهمیدیم که Poseidon دارای تمام قسمت های استریم است که ما آن را از طریق مخزن Kodil بارگیری کرده ایم. 

گرچه Kodi چهره متفاوتی را ارائه می دهد ، اما شما اساساً همان روشی را که در بالا گفته شد می روید. این افزودنیها محتوا را نگه ندارند. در عوض ، آنها چندین منبع را به صورت آنلاین برای آن جستجو می کنند و به شما اجازه می دهند از آنجا جریانی کنید. به همین دلیل ، همین قوانین اعمال می شوند: از یک نرم افزار VPN و آنتی ویروس استفاده کنید. 

به گفته این ، VPN از همه مهمتر است زیرا دستگاه شما وب سایت را باز نمی کند. این کانال هنوز هم باز است ، بنابراین ، مگر اینکه بخواهید اتصالات بدون رمزگذاری یا اعلامیه های DMCA را بخواهید ، باید آدرس IP خود را مخفی کنید. بهترین VPN ما برای راهنمای پخش ، مکان مناسبی برای جستجو است ، اما ما بهترین مقاله اختصاصی برای مقاله Kodi نیز داریم.

تماشای تورنت Stranger Things

اگر علاقه زیادی به پخش کردن ندارید ، می توانید Stranger Things را بصورت محلی با تورنت تماشا کنید. نگاهی گذرا به وب سایت های محبوب تورنت مانند The Pirate Bay و LimeTorrents نشان می دهد که همه قسمت ها برای بارگیری در دسترس هستند. برخی وب سایت ها ، مانند RARBG ، نسخه های 4K را نیز دارند. 

چگونه به تماشای-غریبه-چیزها-تورنت

تورنت به شما امکان می دهد بیت های ریز یک فایل را از مکان های مختلف بارگیری کنید. این به کاربران امکان می دهد تا پرونده ها را طولانی تر نگه دارند ، زیرا این پرونده شامل داده ها نیست ، بنابراین شما از لحاظ فنی فایل را بارگیری نمی کنید. شما می توانید راهنمایی راهنمای تورنتور را برای مشخصات ما بخوانید ، اما به طور خلاصه ، این یک راه حیله گر برای پیرامون نقض حق چاپ است. 

گفته می شود ، استفاده از VPN مهم است. اگرچه ممکن است بتوانید چند بار بارگیری از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود را فشار دهید ، اما سرگرم کننده دوام چندانی نخواهد داشت و با اخطار حق نسخه برداری به شما ضربه می خورد. این اعلان ها می توانند باعث ترساندن شوند زیرا ISP اساساً می گوید اگر ادامه دهید به رحمت دارنده حق نسخه برداری خواهید بود.

اگر شما از سرورهای DNS ISP خود استفاده نمی کنید ، آنها هیچ راهی برای دانستن آنچه در حال بارگیری هستند ، ندارند و این همان چیزی است که هنگام استفاده از VPN اتفاق می افتد. بهترین راهنمای VPN ما برای تورنتینگ مکان مناسبی برای بررسی است زیرا تمام گزینه ها اطمینان حاصل می کنند که در ضمن ایمن نگه داشتن اطلاعات ، اتصال سریع برای تورنت را دارید. 

NordVPN به لطف سرورهای بسیار خاص خود در صدر لیست قرار دارد. در حقیقت برخی از این سرورها برای torrenting طراحی شده اند و به شما امکان می دهند از سرورهایی با اتصال همسالان گرسنه به طور کامل استفاده کنید. بررسی ویژگی های NordVPN ما را بخوانید. 

اگر تورنت غیرقانونی است ، هیئت منصفه هنوز حاضر نیستند – شما می توانید راهنمای غیرقانونی ما را مطالعه کنید تا ببینید چقدر پیچیده می شود – اما بهتر است ماندن در سمت امن باشید. استفاده از VPN به شما در انجام این کار کمک می کند و از ابتکارات جمع آوری دولت مانند PRISM در این روند پنهان خواهید ماند.

افکار نهایی

Stranger Things یکی از بهترین نمایش هایی است که در حال حاضر پخش می شود و 95 درصد از منتقدین و تماشاچیان موجود در گوجه فرنگی پوسیده هستند. با توجه به اینکه در دسترس بودن آن محدود به Netflix است ، هرچند ، همه افراد فرصتی برای تجربه اتفاقات عجیب در هاوکینز ندارند ، که شرم آور است. 

خوشبختانه ، راه هایی برای تماشای Stranger Things به صورت آنلاین وجود دارد ، مهم نیست که آیا از طریق Netflix ، Kodi ، Couchtuner یا تورنت استفاده کنید. اگر علاقمند به خواندن راهنماهای دیگری مانند این هستید ، بایگانی جریان ما را بررسی کنید. اخیراً ، ما چگونگی تماشای Westworld و نحوه تماشای Doom Patrol را منتشر کردیم ، بنابراین اگر به هر کدام از نمایش ها علاقه دارید ، آن قطعات را بخوانید.

چطور چیزهای غریبه را تماشا می کنید؟ نظر شما در مورد نمایش چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

سؤالات متداول درباره چیزهای عجیب و غریب

Things Stranger Things در کجا فیلمبرداری شده است?

اکثر چیزهای Stranger Things در آتلانتا و مناطق اطراف آن فیلمبرداری می شود. لیستی از مکانهای فیلمبرداری نمادین را می توانید در ویکی ویترین Stranger Things پیدا کنید. 

چیزهای عجیب درباره چیست?

Stranger Things گروهی از دوستان جوان را دنبال می کند که پس از ناپدید شدن ، ویلی Byers را پیدا کنند. در طول سفر ، آنها از آزمایش های مخفی و اتفاقات عجیبی که در شهر هاوکینز ، ایندیانا در جریان است پرده برداشتند.. 

چه کسی چیزهای غریبه را نوشت?

Stranger Things توسط برادران داور ، راس و مت ساخته و ساخته شده است. این نمایش ادای احترام به دهه 1980 می کند و با الهام از استفان کینگ ، جان کارپنتر و استیون اسپیلبرگ. 

چیزهای ترسناک چقدر ترسناک هستند? 

چیزهای غریب ترسناک تر از ترسناک است. اگرچه تعداد انگشت شماری از ترس های پرش وجود دارد ، اما این نمایش بر ایجاد فضایی مرموز و خیالی متمرکز است. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map