نحوه تماشای مردان دیوانه در سال 2020: بازگشت به دهه شصت

آیا علاقه مندید بدانید که زندگی در اوایل دهه 60 برای افرادی که در ضد فرهنگ نیستند چگونه بود؟ آقایان دیوانه شما را پوشانده است. این کارهای عجیب دون درپر ، مدیر اجرایی تبلیغات در نیویورک و همکارانش را دنبال می کند ، زیرا طی یک دهه بسیار گیج کننده راه خود را طی می کنند. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که می توانید از آن پیروی کنید ، ما این راهنما را در مورد چگونگی تماشای Mad Men قرار داده ایم.


همانطور که از قسمت 1 فصل 1 ، فصل 1 می گوید ، این عنوان به مدیران تبلیغ گفته می شود ، که خود را بخاطر سبک زندگی پرحاشیه ای که در حین کار در خیابان مدیسون زندگی می کردند “دیوانه” خوانده اند. علاوه بر این که مانند دیوانه کار می کردند ، آنها نوشیدند ، قمار کردند و زندگی خود را فریب دادند در حالی که همسرانشان با صبر و حوصله منتظر بودند تا به خانه بروند ، در آپارتمانهای فانتزی منهتن یا خانه هایی در حومه جرسی..

Don Draper تقریباً حامل استاندارد این سبک زندگی است. با بازی جون هام ، Draper قد بلند است ، دارای یک چانه به عنوان یک مربع بزرگ است و می تواند راه خود را در همه چیز یا خارج از آن صحبت کند. در پشت این اسکناس ، بیرونی هر کس ، اگر چه او به سختی می فهمد توسط اسرار و خواسته ها پیچیده شده است..

او تنها نیست. تقریباً کل شخصیت های دراماتیک از شخصیت های پیچیده ای با قوس های قوی تشکیل شده است که همه آنچه را که آمریکا در دهه 60 می تواند در آنها بگذرد ، می گذرد و از آن طرف بیرون می آید ، تغییر کرد. 

اگر این ترکیب از قطعه دوره و نوشتن واقعا عالی به نظر می رسد مانند نوع چیزی است که می توانید برای چند هفته آخر هفته روی مبل بچسبانید ، در ادامه بخوانید زیرا ما به شما نشان می دهیم که چگونه مردان آنلاین را تماشا کنید.

نحوه تماشای مردان دیوانه آنلاین

Mad Men در ابتدا در AMC پخش شد و در خانه Breaking Bad و Better Call Saul قرار داشت ، اما این شبکه دارای سایت استریم مخصوصاً نیست ، و فقط چند قسمت از آخرین قسمت های آن و شورت های مرتبط را نشان می دهد. به نظر می رسد با Netflix معامله ای برقرار شده است ، بنابراین ، بیشتر ، اگر نه همه ، نمایش های AMC را می توان در آنجا یافت. مردان دیوانه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

دیوانه-مردان-نتفلیکس

ما سایت Netflix چند کشور را با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی بررسی کردیم و در همه آنها و در هفت فصل ، مردهای دیوانه را پیدا کردیم. تنها چیزی که بین کشورها تفاوت داشت زیرنویس های موجود بود. اگر می خواهید مردهای دیوانه را تماشا کنید ، بهترین شرط Netflix شماست. ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد بهترین هک های Netflix بررسی کنید تا بیشترین تجربه را داشته باشید.

اگر در کشوری هستید که ما بررسی نکرده ایم و به نظر می رسد Mad Men در آنجا حضور پیدا نکند ، یا حتی اگر به سادگی به زیرنویس هایی نیاز ندارید که در کشوری که در آن هستید وجود نداشته باشد ، پس به جعلی نیاز به یک VPN دارید. موقعیت مکانی شما به کشوری که مورد نظر شماست برای گوش تازه کار ، این ممکن است بسیار پیچیده تر از آنچه به نظر می رسد ، باشد ، بنابراین ما توضیح خواهیم داد.

VPN برنامه ای است که اتصال مجدد به اینترنت شما را رمزنگاری می کند و آن را رمزگذاری می کند ، بنابراین می توانید در هر مکانی که می خواهید سرویس مورد نظر شما دارای سرور باشد و از امنیت بیشتری برخوردار باشد ، استفاده کند. آنها ابزار مناسبی برای استفاده هستند ، اما نه فقط هر VPN به لطف ممنوعیت VPN با Netflix کار می کند. اگر می خواهید نحوه عملکرد آن را امتحان کنید ، بهترین VPN ما را برای مقاله Netflix ببینید.

نحوه تماشای مردان دیوانه به صورت رایگان

اگر تصمیم دارید که یک مسیر غیرقانونی برای تماشای Mad Mad را ببینید ، به جای Netflix ، VPN مفید واقع می شود. سایتهای پخش غیرقانونی ، مانند WatchSeries یا PutLocker ، استفاده رایگان دارند اما اغلب با خطرات امنیتی همراه هستند. اگر تصمیم به بازدید از هر یک از آنها دارید ، باید از یکی از بهترین VPN برای جریان استفاده کنید و یا خود را در معرض خطر ویروس ها و بدافزارها قرار دهید..

چیز این است ، در حالی که این سایت ها بسیار مناسب هستند ، اما آنها هنوز هم نیاز به کسب درآمد حتی بدون مشترکین دارند. آنها این کار را با بمباران شما با تبلیغات انجام می دهند که برخی از آنها حاوی کوکی های مخرب هستند. علاوه بر استفاده از VPN ، همچنین ممکن است قبل از جابجایی در آنجا یکی از بهترین مسدود کننده های بازشو و برخی از نرم افزارهای ضد ویروس را نصب کنید..

با استفاده از این سلب مسئولیت ، ما به چند سایت استریم نگاهی انداختیم و متعجب شدیم از اینکه Men Mad را پیدا کردیم که بسیار سخت است. رفتن معمول ما ، PutLocker ، آن را انجام نداده است ، عجیب است زیرا بسیاری از نمایش های دیگر ، بسیار مبهم تر مانند Shield و Timeless.

مراقبان دیوانه وار

WatchSeries ، با این حال ، مردان دیوانه ای دارد ، اما تماشای آن وجود خواهد داشت یک تمرین ناامید کننده ، زیرا ، حتی با وجود تمام حمایت های موجود ، شما هنوز هم با بسیاری از تغییر مسیرها و برنامه های بازشو روبرو خواهید شد. حدس بزنید که این فقط قیمت رایگان است.

نحوه تماشای مردان دیوانه در Kodi

مسیری بسیار دلپذیر تر ممکن است نصب Kodi و تماشای Mad Men در این راه باشد. Kodi در ابتدا به عنوان یک بستر پخش رسانه ای برای Xbox توسعه داده شد ، اما اکنون تقریباً برای هر دستگاهی در آنجا موجود است. برای شروع استفاده از آن ، راهنمای کامل Kodi ما را بررسی کنید. 

طبق معمول ، ما ابتدا افزودنیهای Poseidon را باز کردیم و دیوانه مردها را در آنجا یافتیم ، هر هفت فصل. اگر هنوز پوزیدون را ندارید ، تحت یکی از بهترین مخازن Kodi ، Kodil قرار دارد و تقریباً همه نمایش های موجود در آن را دارد. با این حال ، از آنجا که این نقض حق چاپ است ، می خواهید قبل از قایقرانی دریاهای کم دزدی دریایی یکی از بهترین VPN را برای Kodi درگیر کنید..

دیوانه مردان تورنت

صحبت از دزدی دریایی مستقیم ، ما هنوز بسیار شبیه به قوانین قدیمی مدارس است. البته شما باید هنگام استفاده از اشتراک فایل P2P از یکی از بهترین VPN برای تورنت استفاده کنید یا با جریمه های بسیار سختی روبرو شوید ، اما نکته مهم این است که شما مردان دیوانه ای را در هارد دیسک خود خواهید داشت ، اگر ایده آل نباشید. اتصال پایدار به اینترنت داشته باشید.

دیوانه مردان-تورنت

Pirate Bay تورنت های بیشتری از مردان دیوانه دارد که می توانید یک چوب را لرزاند ، هر دو فصل به طور جداگانه یا حتی کل نمایش را با یک بار در دسترس خواهید داشت (البته برای بارگیری هم مدتی طول می کشد). به نظر می رسد بیشتر بارگذاری ها از کیفیت خوبی نیز برخوردار هستند ، هرچند که همیشه برای خواندن همه نظرات در ابتدا پرداخت می کند.

افکار نهایی

Mad Men یک نمایش شخصیت محور با داستانهای خوب و نگاهی جذاب به دنیایی است که فقط در چند دهه از بین رفته است. ما آن را به هر کسی که به دنبال سوختگی آهسته و پر از رمز و راز است توصیه می کنیم و نکات فوق به شما کمک می کند تا آن را به راحتی آنلاین تماشا کنید.

نظر شما در مورد مردان دیوانه چیست؟ خیلی آهسته یا درست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید ، و همچنین نکاتی را که ممکن است در مورد آنها ذکر کنیم ، ذکر نکردیم. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map