چگونه مکان خوب را در سال 2020 تماشا کنیم: مراقب آن چاقوی زمان باشید

مکان خوب نمایشی نادر است که می تواند چندین کار را به طور همزمان انجام دهد و آنها را به خوبی انجام دهد. اگرچه ممکن است گاهی اوقات تعجب کنید که آیا این یک کمدی ، رمز و راز ، یک مطالعه شخصیتی یا یک تمرین پوچ است ، اما هرگز نمی خواهید یک لحظه کسل کننده داشته باشید. به همین دلیل ، تصور می کردیم که اگر راهنمای تماشای چگونگی تماشای مکان خوب را در کنار هم قرار دهیم ، ایده خوبی است.

این سریال با مرگ Eleanor Shellstrop شروع می شود ، که خودش را در مکان خوب ، بخشی از زندگی پس از زندگی که در آن زندگی می کنیم به آنجا می رویم اگر زندگی خوبی داشته باشیم به آنجا می رویم. این مسئله ایلانور را شگفت زده کرد زیرا او فردی بسیار وحشتناک بود. در فلاش بک های طنز ، ما انواع کارهایی را که او انجام داده است نشان داده ایم ، همه آنها به سادگی وحشتناک است ، از دزدی تا دزدی گرفته تا خیانت به افرادی که به او اعتماد کرده اند.

بقیه بازیگران از مجموعه ای از شخصیت های خوش نویس ساخته شده اند ، از جمله Chidi روشنفکر و مضطرب ، گیر خوب ، تهنی ، جیسون ساده و فراموشی ، و جنت ، راهنمای مکان خوب که می تواند درست حدس بزند در مورد هر چیزی از هوا نازک. 

با این حال ، سرقت نمایش نشان می دهد تد دانسون به عنوان مایکل ، معمار مکان خوب و مردی که کارهایی را انجام می دهد. دانسون بدیهی است که در هر ثانیه از نقش خود احساس خوشحالی می کند و بخش خوبی از تفریحی که از The Good Place به دست می آورید ، تماشای او را به راحتی در صفحه نمایش مشاهده می کند. امیدواریم که اشتهای شما زیاد باشد ، بنابراین بیایید ببینیم که چگونه مکان خوب را به صورت آنلاین تماشا کنید.

نحوه تماشای مکان خوب آنلاین

The Good Place یک نمایش NBC است و برخلاف نمایش های HBO یا CW ، نمی توانید در یک سرویس اختصاصی جریان پیدا کنید (راهنمای ما درباره نحوه تماشای سیم یا راهنمای ما در مورد چگونگی تماشای CW را برای نمونه هر دو مطالعه کنید).

با این حال ، مانند هر نمایش NBC دیگر (راهنمای بی انتها را برای دیگری جستجو کنید) ، مکان خوب را می توان در Hulu در ایالات متحده و Netflix در اروپا و بخش هایی از آسیا یافت. هولو هر سه فصل همین حالا را در اختیار دارد و برای شروع پخش برنامه The Good Place فصل 4 در سپتامبر 2019 آماده است. 

خوب-مکان-هولو

Hulu یک سرویس پخش عالی است و نمایش های زیادی در آن ارائه شده است ، و بعد از خواندن چند راهنمای ما (مانند نحوه تماشای Archer) فرصتی وجود دارد که می خواهید مشترک شوید. اگر در ایالات هستید ، مشکلی نیست. با این حال ، اگر در هر جای دیگری هستید ، به یک شبکه خصوصی مجازی نیاز دارید تا مکان خود را در ایالات متحده آمریکا فریب دهید..

به طور خلاصه ، یک VPN اتصال شما را به هر مکان دیگری که می خواهید تغییر دهید و آن را رمزگذاری کنید ، بنابراین ، هنگام استفاده از آن نمی توانید ردیابی شوید. آنها می خواهید در هنگام مرور خود را ناشناس نگه دارید ، در عین حال مزیت سرگرمی نیز دارند. Hulu بسیار خوب است که اگر از یکی از آنها استفاده می کنید فهمید ، بنابراین مطمئن شوید که برای بهترین نتیجه از یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب های Hulu استفاده کنید..

اگر می خواهید مکان خوب را در Netflix تماشا کنید ، VPN نیز مفید خواهد بود. ما به پیشنهادهای Netflix چند کشور اروپایی پرداختیم و فهمیدیم که می توانید تمام سه فصل موجود را در آنجا بیابید ، اگرچه هیچ سخنی درباره اضافه شدن فصل چهارم وجود ندارد.

خوب-مکان-نتفلیکس

اگر خارج از اروپا هستید اما Netflix را بیش از Hulu ترجیح می دهید ، برای گذر از ممنوعیت وحشتناک Netflix VPN ، باید یکی از بهترین VPN ما را برای انتخاب Netflix استفاده کنید. این کار سختی است ، اما ما چندین VPN را بارها و بارها آزمایش کرده ایم تا مطمئن شویم که آنها کار می کنند. مورد علاقه ما در اینجا در Cloudward.net ExpressVPN است.

نحوه تماشای مکان خوب به صورت رایگان

مطمئناً اینترنت بدون دزدی دریایی خوب اینترنت نخواهد بود. ما برخی از جستجوها را انجام دادیم و سه راه پیدا کردیم که با استفاده از آنها می توانید مکان خوب را بصورت آنلاین تماشا کنید. البته به خاطر داشته باشید که برای همه این موارد ، شما مجبور به استفاده از بهترین خدمات VPN یا جریمه خطر هستید.

اولین مورد ، پخش غیرقانونی است. تقریباً مانند سایر نمایش هایی که تحت پوشش خود قرار داده ایم ، مانند Outlander ، می توانید تمام فصول The Good Place را در PutLocker ، یک سایت جریان پیدا کنید. این کار بسیار مانند Netflix و Hulu انجام می شود ، به جز اینکه به جای پرداخت با پول ، ارز صبر شما است.

خوب-مکان-قرار دادن

PutLocker و سایتهایی مانند آن درآمد خود را از طریق تبلیغات ایجاد می کنند. این تبلیغات هر زمان که دوست داشته باشند در شما ظاهر می شوند و حتی گاهی شما را به صفحات طفره رفتن هدایت می کنند. برای جلوگیری از وقوع این امر ، توصیه می کنیم از VPN در رابطه با هر یک از بهترین مسدود کننده های بازشو استفاده کنید.

نحوه تماشای مکان خوب در Kodi

گزینه بعدی کمتر از قانونی شما استفاده از Kodi است ، یک بستر جریان که باید بر روی دستگاه مورد نظر خود نصب کنید. انجام این کار بسیار ساده است ، به خصوص که ما یک راهنمای کامل Kodi را برای کمک به شما داریم. مطمئن باشید که بهترین VPN را برای Kodi نیز بررسی کرده اید ، بنابراین نمی توانید با استفاده از آن ردیابی کنید.

بررسی سریع Poseidon ، محبوب و بهترین افزودنی Kodi ما ، نشان می دهد که هر سه فصل از مکان خوب در آنجا حضور دارند و به حساب می آیند. اگر پوزیدون ندارید ، باید. می توانید آن را در زیر یکی از بهترین repos های Kodi ، Kodil پیدا کنید.

The Torrent Torrent

برای اتمام کار ، The Pirate Bay را هم بررسی کردیم تا ببینیم آیا می توانیم تورنت مناسبی از The Good Place پیدا کنیم ، البته با استفاده از NordVPN ، بهترین VPN برای تورنت. اگر ما این کار را نمی کردیم ، می توانستیم دونات شرط بندی کنیم که به آن معادل اعلامیه DMCA ضربه می خوردیم ، که جالب نیست.

The-Good-Place-تورنت

ما می توانیم برای همه فصل ها تورنت بیابیم ، اما طبق معمول ، ما کیفیت را تضمین نمی کنیم به جز این که بگوییم همه آپلودکننده ها از بازده بالایی برخوردار هستند. اگر طرفدار The Pirate Bay نیستید ، ما مقاله ای در مورد بهترین سایت های تورنت جایگزین نیز داریم.

افکار نهایی

The Good Place یک نمایش واقعاً منحصر به فرد است و ما آن را به هر کسی که برخی از فلسفه ها را دوست دارد توصیه می کند که با وسایل خود سر بزنند. این یک جوایز به دست آورده است ، و ما می توانیم ببینیم که چرا: هیچ چیز کاملاً شبیه آن در آنجا نیست ، و ما منتظر لبه صندلی هایمان برای فصل بعد هستیم.

نظر شما در مورد مکان خوب چیست؟ در عوض ، ترجیح می دهید تشویق ها را تماشا کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید ، یا اگر احساس می کنید برای دستیابی به نمایش آنلاین راهی را از دست داده ایم. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me