چگونه برای از بین بردن سایت های تورنت در سال 2020: دریاهای جدید برای دزدان دریایی

تورنت در اکثر کشورها قانونی است ، اما وب سایت های تورنت عمدتاً برای دزدی دریایی استفاده می شوند. به همین دلیل ، بسیاری از این وب سایت ها مسدود شده و دسترسی به آنها را سخت تر می کند. ما این راهنما را گردآوری کرده ایم تا به شما بگوییم که چگونه راه های امن را از مسدود کردن وب سایت های تورنت باز کنید.


تورنت در اصل به اشتراک گذاری فایل آنلاین است و افراد زیادی وجود دارند که از آن برای به اشتراک گذاشتن یا بارگیری موارد قانونی مانند برنامه های رایگان و غیرقانونی استفاده می کنند. به گفته این ، بیشتر مطالب فیلم ، بازی و کتاب هستند که دارای حق چاپ هستند.

اگر آنها را بارگیری کنید ، وارد قلمرو غیرقانونی شده اید. ما در اینجا نیستیم که به شما بگوییم چه باید بکنید ، اما شما باید خطرات ناشی از آن را بدانید که اگر قصد نقض قانون را دارید.

ممنوعیت تورنت

دلیل اصلی مسدود شدن وب سایت های تورنت ، مبارزه با نقض حق چاپ است. شبکه های محلی مانند محل کار یا مدرسه شما اغلب آنها را مسدود می کنند ، اما ارائه دهندگان خدمات اینترنتی نیز می توانند این کار را انجام دهند. در بریتانیا و سایر کشورها ، احکام دادگاه ISP ها را مجبور می کند ، اما ISP ها نیز ممکن است این اقدامات را به عنوان احتیاط در برابر قوانین گسترده دزدی دریایی یک کشور انتخاب کنند..

اگر می خواهید به یک وب سایت مسدود شده دسترسی پیدا کنید ، ممکن است با یک پیام هشدار دهنده در مورد مجازات نقض حق نسخه برداری به شما یادآوری شود. مجازات ها از کشور به کشور دیگر متفاوت است. برخی از آنها چشم بسته می شوند ، و برخی دیگر حكم زندان و جریمه های سنگین دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کشور ، مقاله های تورنت دیگر ما را جستجو کنید.

این ممنوعیت ها و نظارت ها کار نمی کنند. وب سایت های محبوب تورنت ، مانند The Pirate Bay و Kickass Torrents ، نام دامنه خود را در بعضی مواقع اندکی تغییر می دهند تا زنده بمانند ، بنابراین بهتر است نام وب سایت Google باشد نه اینکه آن را در نوار آدرس بنویسید. بعلاوه ، دور زدن بلوک ها آسان است.

چگونه وب سایت های تورنت را مسدود کنیم

می توانید از یک پروکسی برای رفع انسداد وب سایت تورنت مورد نظر خود استفاده کنید. آنها غیرقابل اطمینان هستند و شامل رمزگذاری نیستند ، که باعث آسیب پذیری شما می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر VPN در مقابل پروکسی و مقایسه Tor را بخوانید.

بهترین راه برای انسداد وب سایت تورنت استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است. شما را با امنیت آن محافظت می کند و آدرس IP شما مخفی می ماند. همچنین اکثر آنها خط مشی مربوط به ثبت نام را ندارند ، به این معنی که هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما وجود نخواهد داشت. فقط می توانید یکی از بهترین لیست های VPN ما را انتخاب کنید ، اما باید مطمئن شوید که برای تورنت مناسب است.

گذشته از امنیت و حفظ حریم خصوصی ، شما به یک killswitch نیاز دارید. در صورت عدم موفقیت ، این اتصال قطع می شود و اطلاعات شما را فاش نمی کند. VPN باید آزمایش نشت DNS را نیز پشت سر بگذارد.

شما از آن استفاده خواهید کرد که دارای پهنای باند نامحدود و سرعت خوبی برای بارگیری های کندتر باشد. توجه به این نکته مهم است که همه ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما اجازه استفاده از همتا را نمی دهند زیرا از پهنای باند زیادی استفاده می کند ، بنابراین باید مطمئن شوید که یکی از شما انتخاب می کند. برای صرفه جویی در دردسر ، ما اطمینان حاصل کرده ایم که توصیه های ما با معیارهای فوق مطابقت دارند.

NordVPN

NordVPN یک انتخاب عالی برای تورنت است. برخی از بهترین امنیت در بازار است و شامل یک killswitch می باشد. همچنین دارای سرورهای P2P سفارشی برای افزایش امنیت. به سرورهای دو هاپ آن و خط مشی بدون ورود به سیستم اضافه کنید و می توانید ببینید که چرا این بهترین VPN ما برای تورنت است.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

همچنین دارای سرعت مناسب و پهنای باند نامحدود است و در اکثر سیستم عامل ها قابل استفاده است. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که به شما فرصت کافی می دهد تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN

انتخاب خوب دیگر برای تورنت ، ExpressVPN است. از امنیت عالی و همچنین یک killswitch برخوردار است و هیچ فعالیتی را در اینترنت نمی گذارد. از همه سرورهای آن نیز می توان برای تورنت استفاده کرد. درپوش پهنای باند وجود ندارد و یکی از سریعترین VPN های اطراف است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سیستم عامل اصلی را پشتیبانی می کند و استفاده از آن بسیار آسان است ، مخصوصاً برای مبتدیان. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید. برای ظاهر بهتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

CyberGhost

شما همچنین می توانید از CyberGhost برای تورنت استفاده کنید زیرا از امنیت خوبی برخوردار است و گزارش ها را حفظ نمی کند. این دستگاه دارای یک ماشین کشی اتوماتیک داخلی است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد اتصال نیست. یک پروفایل torrent در لیست سرورهای آن وجود دارد که فقط سرورهای دارای قابلیت فعال سازی P2P را نشان می دهد. پهنای باند نامحدود و سرعت مناسبی نیز دارد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

می توانید آن را در اکثر دستگاه ها و سیستم عامل ها نصب کنید. این جزء بهترین VPN های ما برای چندین دستگاه است زیرا این امکان را می دهد که هفت بصورت همزمان وصل شوند. یک آزمایش هفت روزه در دسترس است ، اما اگر به زمان بیشتری نیاز دارید ، ضمانت بازگشت پول نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

خطرات تورنت

کشورها در حال نقض نقض حق نسخه برداری از طریق وب سایت و مراحل قانونی هستند. اگر می خواهید محتوای دارای حق چاپ را پنهان کنید ، باید این کار را با محافظت از VPN انجام دهید.

بیشتر تورنترها توسط ISP گرفتار می شوند. این می تواند فعالیت های شما را ببیند ، بنابراین اگر به طور غیرقانونی محتوای را بارگیری می کنید ، تشخیص آن آسان است. به علاوه ، در اتحادیه اروپا ، ISP ها ملزم به نگه داشتن داده های کاربر حداقل برای 10 هفته هستند و سازمان های دولتی قادر به دستیابی به آن هستند.

همچنین گروه های نظارت بر دزدی دریایی نیز وجود دارند که به محتوای بارگیری شده توجه می کنند. آنها می توانند ببینند چه کسی آن را بارگیری کرده و آدرس IP آنها را یادداشت می کند. بهترین VPN ما برای آلمان نمونه ای دارد.

مهم نیست که چگونه گرفتار می شوید ، پس از آن می توانید اعلامیه های نقض و دعاوی ارسال شود. با استفاده از VPN ، هویت واقعی خود را پوشانده و از مسائل قانونی جلوگیری می کنید.

خطر تورنتهای ویروس نیز وجود دارد. هنگام انتخاب تورنت از احتیاط استفاده کنید تا قربانی جرایم سایبری نشوید. نظرات را در زیر آنها بخوانید زیرا بسیاری از کاربران در صورت خراب بودن پرونده هشدار ارسال می کنند. با این وجود ، ایده خوبی است که یک آنتی ویروس مناسب نیز نصب کنید.

افکار نهایی

امیدوارم که این راهنما به شما کمک کند با اطمینان از وب سایت های تورنت مورد علاقه خود را از حالت ایمن خارج کنید. مطمئن شوید که VPN از امنیت عالی ، یک killswitch و یک سیاست حفظ حریم خصوصی مناسب برخوردار است. همچنین باید از تست نشت DNS عبور کرده و دارای سرورهای P2P نیز باشد. به علاوه ، پهنای باند نامحدود و سرعتهای خوب یک امتیاز است.

تمام توصیه های ما آنچه شما نیاز دارید را به شما منتقل می کند ، اما NordVPN بهترین انتخاب است. این یک سرویس عالی همه جانبه است و همه جعبه های تورنت را علامت می زند. با مدت زمان بازپرداخت 30 روزه ، زمان زیادی خواهید داشت تا ببینید که آیا دوست دارید.

اگر پیشنهادی برای انسداد وب سایت های تورنت دارید ، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map