نحوه تماشای سوپر کاسه آنلاین در سال 2020 از نیمکت خود

زمان سال است که همه طرفداران اصلی فوتبال منتظر آن هستند ، سوپر باول 2020. بازی قهرمانی NFL این فصل از ساعت 6 بعد از ظهر آغاز می شود. EST روز یکشنبه ، 2 فوریه ، هنگامی که خواهیم دید که فرمانداران کانزاس سیتی با سر سان فرانسیسکو 49ers سر به سر می روند.. 


مردم نه تنها از اقصی نقاط جهان خواهند دید که ببینند کدام تیم برنده مسابقات NFL خواهد شد ، بلکه نمایش نیمه نهایی تماشایی به خودی خود یک واقعه شده است. امسال جنیفر لوپز و شکیرا در کانون توجه قرار می گیرند. با قضاوت مجریانی که قبل از آنها به صحنه رفته اند ، آنها زندگی زیادی برای ادامه کار دارند.

استادیومی که میزبان سوپر بول 2020 خواهد بود ، ورزشگاه هارد راک در میامی گاردن ، فلوریدا ، خانه دلفین های میامی است. این ظرفیت بیش از 65000 صندلی دارد ، اما خواندن را ادامه دهید ، زیرا ما قصد داریم نحوه استفاده از Super Bowl LIV را در راحتی در خانه خود ، با استفاده از ExpressVPN به شما بگوییم..

آیا می توانم Super Bowl را آنلاین تماشا کنم?

روش های زیادی برای تماشای سوپر بول زنده از طریق سرویس های جریان قانونی وجود دارد ، اما شما باید بسیاری از آنها را بپردازید. برخی از خدمات فقط در برخی از کشورها موجود هستند ، و اگر در آنجا نیستید ، به آنها دسترسی نخواهید داشت. 

می توانید با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، آن دسته از geoblocks را دور بزنید. این به شما کمک می کند تا از موقعیت مکانی خود استفاده کنید و به هر یک از سیستم عامل های جریان ذکر شده در زیر دسترسی پیدا کنید. ExpressVPN بهترین شرط بندی شما برای کار است. این بهترین VPN همه جانبه در بازار است ، و می توانید بررسی ExpressVPN ما را بخوانید تا بدانید چرا.

روباه

فاکس این حق را دارد که Super Bowl 2020 را نشان دهد ، بنابراین اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و یک اشتراک تلویزیونی دارید که شامل کانال های Fox است ، در این صورت می توانید به صورت رایگان از برنامه Fox Sports GO استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ارائه دهنده تلویزیون خود وارد سیستم شوید و می توانید آن را در بسیاری از دستگاه ها مشاهده کنید.  

چگونه به تماشای-فوق العاده کاسه -2020-روباه

با این حال ، اگر از زمستان فوریه استراحت می کنید و خود را در حالی که در تعطیلات در کشور دیگری در تعطیلات هستید ، گشت زدید ، به احتمال زیاد از استفاده از برنامه Fox Sports GO جلوگیری خواهید کرد. دلیل این امر فقط در دسترس ساکنین ایالات متحده است. خوشبختانه ، شما می توانید با استفاده از VPN که به شما یک آدرس IP ایالات متحده می دهد ، به راحتی دسترسی پیدا کنید.

نحوه تماشای سوپر کاسه بدون کابل?

برای آن دسته از شما که قبلاً بند ناف را قطع کرده اید ، می توانید یکی از روش های زیر را برای دیدن بازی استفاده کنید.

هولو

شما می توانید برنامه Super Bowl 2020 را در Hulu با برنامه تلویزیونی Hulu + Live تماشا کنید که ماهانه 54.99 دلار هزینه دارد. 

با این کار ، شما بیش از 60 کانال زنده و درخواستی از جمله ESPN ، CBS ، NBC و البته Fox را دریافت خواهید کرد ، یک کانال مورد نیاز برای تماشای Super Bowl (جریان مستقیم CBS آن را پوشش نمی دهد ، متأسفانه) به علاوه ، می توانید از آزمایش یک هفته ای Hulu استفاده کنید تا ببینید که آیا دوست دارید.

چگونه به تماشای-فوق العاده کاسه -2020-hulu

با این وجود ، مانند Fox ، Hulu فقط در اختیار ساکنین ایالات متحده است ، بنابراین اگر سعی دارید از خارج از استان تماشا کنید ، باید از VPN استفاده کرده و به یک سرور ایالات متحده متصل شوید. بهترین VPN راهنمای هولو می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

iPlayer بی بی سی

بی بی سی اکنون سالهاست که حق پخش Super Bowl را دارد. این بازی در BBC One پخش می شود و می توانید iPlayer BBC را بارگیری کنید تا به صورت آنلاین مشاهده کنید. 

چگونه به تماشای-فوق العاده کاسه -2020-bbciplayer

بسیار شبیه به انتخاب های دیگر ما تاکنون ، در دسترس همه نیست. iPlayer BBC فقط در دسترس ساکنین انگلستان است ، بنابراین برای دریافت یک آدرس IP انگلستان به کمک VPN احتیاج دارید. بهترین VPN ما برای iPlayer بی بی سی توصیه های اختصاصی دارد.

هنگام اتصال به iPlayer BBC ، از شما خواسته می شود تا با یک آدرس ایمیل معتبر ، عضو شوید. ممکن است از شما کد پستی معتبر (کد پستی) نیز خواسته شود ، اما می توانید با گذاشتن کد پستی معتبر (حتی کدپستی برای خود دفتر مرکزی BBC) این موضوع را بدست آورید.. 

بعلاوه ، از آنجا که خدمات تلویزیون ، رادیو و آنلاین بی بی سی در درجه اول از طریق مجوز آن تأمین می شود ، ممکن است از شما بپرسید که آیا دارید از آنجا که هیچ مدرکی لازم نیست ، می توانید به سادگی آن را تأیید کرده و به سکو دسترسی داشته باشید. حال باید تنظیم و آماده باشید تا Super Bowl را به صورت زنده در iPlayer BBC تماشا کنید.

FuboTV

FuboTV بسته های جریان را فقط با 19.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد ، اما شما حداقل می خواهید به بسته خانواده آن حداقل ، برای اینکه بتوانید از بازی در Fox لذت ببرید ، نیاز دارید. این به شما 59.99 دلار در ماه باز می گرداند ، اما شما 103 کانال از جمله بیش از 130 رویداد نمایش داده شده در 4K دریافت خواهید کرد ، بنابراین انتخاب خوبی برای تماشای ورزش با FuboTV انتخاب خوبی است. به عنوان یک جایزه ، می توانید یک جلسه آزمایشی یک هفته را با بسته خانواده دریافت کنید. 

چگونه به تماشای-فوق العاده کاسه -2020-fubotv

متأسفانه ، مانند بسیاری دیگر از سرویسهای پخش جریان ، FuboTV فقط در صورت زندگی در ایالات متحده امکان پذیر است. شما می توانید محدودیت های منطقه ای را با استفاده از VPN دور بزنید ، اگرچه این امکان را برای شما فراهم می کند که NFL را بدون کابل به همان اندازه که دوست دارید تماشا کنید..

تلویزیون زنجیر

سرویس دیگری که Super Bowl 2020 را نشان خواهد داد ، تلویزیون Sling است. دو لایه برای انتخاب وجود دارد ، Sling Blue و Sling نارنجی ، یا می توانید این دو را با هم ترکیب کرده و بسته بندی بالایی را نیز داشته باشید ، Sling Blue + Sling Orange. 

بسته های منفرد هر یک در هر ماه 30 دلار هزینه دارند و بسته بندی ترکیبی در هر ماه 45 دلار می آید ، اما برای هر ماه اول با هر کدام از آنها 10 دلار تخفیف می گیرید. با این حال ، برای دسترسی به کانال Fox ، حداقل باید Sling Blue را انتخاب کنید.

چگونه به تماشای-فوق العاده کاسه -2020-تیرکمان

درست مانند برخی از گزینه های دیگر که ما به آنها اشاره کردیم ، تلویزیون Sling فقط در دسترس ساکنین ایالات متحده است ، بنابراین اگر می خواهید از کشور دیگری تنظیم کنید ، باید از طریق VPN به یک سرور ایالات متحده وصل شوید..

راه هایی برای تماشای سوپر باول بعدا

اگر به هر دلیلی نتوانید سوپر باول را در ابتدای ماه فوریه زنده بگیرید ، همیشه می توانید بعداً آن را تماشا کنید. 

اگرچه iPlayer بی بی سی به شما امکان می دهد تا آن را به صورت زنده مشاهده کنید ، می توانید پخش های آن و سایر محتوای درخواستی را نیز مشاهده کنید. Super Bowl 2020 باید برای مدت زمان محدود در سرورهای خود ذخیره شود ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا از بزرگترین رویداد ورزشی آمریکا در زمان خود لذت ببرید.

راه دیگر که می توانید بعداً Super Bowl را تماشا کنید ، استفاده از Kodi است. اگر قبلاً از Kodi نشنیده اید ، در واقع یک نرم افزار منبع باز است که به شما امکان می دهد رسانه های داخل آن را ذخیره و سازماندهی کنید. سپس می توانید از آن برای پخش محتوای ذخیره شده خود استفاده کنید ، اما می توانید از آن برای مشاهده سایر مطالب نیز استفاده کنید. اگر می خواهید شروع کنید ، به راهنمای Kodi ما نگاهی بیندازید.

پس از راه اندازی Kodi ، می توانید مخازن و افزودنی هایی را نصب کنید که به شما امکان دسترسی به یک تن از مطالب مختلف را می دهد. خود Kodi قانونی است ، اما برخی از مطالبی که به شما دسترسی می دهید ، از جمله مطالب دارای حق چاپ نیست. به همین دلیل ، بهتر است از مخفی نگه داشتن یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب Kodi استفاده کنیم.

پس از یک نگاه اجمالی به Kodi ، فهمیدیم که شما باید با استفاده از افزودنی SportsDevil در مخزن Kodil قادر به تماشای Super Bowl 2020 باشید.. 

چگونه به تماشای-فوق العاده کاسه -2020-kodi

افکار نهایی

هر کدام از منابع استریم را انتخاب کنید ، تصمیم بگیرید که کانال ورزشی را برای تماشای Super Bowl 2020 که در این حالت Fox است ، در اختیار شما قرار دهد. تمام پیشنهادات ما به شما امکان می دهد تا آن را بصورت آنلاین و احتمالاً به صورت رایگان مشاهده کنید. 

به یاد داشته باشید که از VPN نیز برای کمک به شما در جهت حرکت در نواحی منطقه ای استفاده کنید و ارتباط خود را خصوصی نگه دارید. همانطور که قبلاً گفتیم ، ما ExpressVPN را توصیه می کنیم زیرا بهترین پول است که شما می توانید بخرید و سریعترین VPN ما در کل تست کرده ایم. بعلاوه 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

اگر از راهی آسان تر برای تماشای آنلاین سوپر باول اطلاع دارید ، لطفاً در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. به سایر مقالات سرگرمی ما نیز نگاهی بیندازید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

سؤالات متداول

 • ساعت سوپر کاسه سال 2020 چه ساعتی شروع می شود?

  مسابقات سوپر بول 2020 در ساعت 6:30 بعد از ظهر آغاز می شود. EST یا 3:30 بعد از ظهر. PST روز یکشنبه ، 2 فوریه.

 • چند نفر سوپر کاسه را تماشا می کنند?

  در سال 2019 ، 98.2 میلیون نفر از مردم لس آنجلس رم و میهن پرستان انگلستان را تماشا کردند.

 • آیا می توانم Super Bowl را در Netflix تماشا کنم?

  راحت ترین پاسخ نه است. صحبت هایی در مورد نتفلیکس و آمازون وجود دارد که شاید این حق پخش را داشته باشند که سوپر کول 2022 را پخش کنند ، اما در حال حاضر ، هیچ چیز وجود ندارد.

 • آیا می توانم Super Bowl را در Hulu تماشا کنم?

  بله ، می توانید Super Bowl را در Hulu تماشا کنید. برای اطلاعات بیشتر بخش Hulu را بخوانید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map