نحوه تماشای ریوریل آنلاین در سال 2020: ابتکار عمل با باند

در شهر ریوردیل حتی در خارج از درام نوجوان که باند Archie Andrews را گرفتار می کند ، همه چیز خوب نیست. با مراجعه کافی به زمانهای گذشته و چراغهای نئونی برای سرخ شدن حتی چیزهای غریب ، Riverdale ارزش تماشای آن را دارد (نحوه استفاده از راهنمای چیزهای غریبه را بخوانید). در این آموزش کوتاه ، ما می خواهیم چگونه به شما نشان دهیم.


چند راه برای پخش نمایش وجود دارد که برخی از آنها مشروع هستند و برخی دیگر نیستند. یافتن نمایش در شبکه ، شبکه CW ، اغلب می تواند مشکلات بیشتری را نسبت به آنچه ارزشش را دارد ، ایجاد کند ، به خصوص با توجه به محبوبیت برش بند ناف. اگر به دنبال خراش درام دبیرستان هستید ، در ادامه بخوانید تا نحوه تماشای Riverdale را ببینید. 

Riverdale را آنلاین تماشا کنید

همانطور که گفته شد ، Riverdale از شبکه The CW پخش می شود که خوشبختانه در بعضی از شبکه ها در کابل استاندارد قابل دسترسی تر است. می توانید قسمتهای کامل را در وب سایت CW Network یا از طریق برنامه تلویزیون هوشمند آن به صورت رایگان و با تبلیغات در هر قسمت پخش کنید. این تنها در صورتی است که در ایالات متحده هستید. 

رودخانه-cw

به دلیل توزیع geoblocks ، شبکه CW فقط در ایالات متحده پخش می شود ، بنابراین اگر خارج از قاره 48 هستید ، مشکل دارید ، مگر اینکه از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. اگر غافل باشید ، یک VPN می تواند باعث شود شما به نظر برسید که در جایی دیگر آنلاین هستید ، با عبور از محدودیت فقط ایالات متحده. شبکه CW. 

هر VPN کار نمی کند ، هر چند. بسیاری از سیستم عامل های جریان ضعیف دارند – برای نمونه به عنوان مثال ProtonVPN ما را بخوانید – بنابراین می خواهید به یک مجری مستحکم مجهز شوید. بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای پخش مکان خوبی برای شروع است ، اما شما می توانید از هوپلا صرفنظر کنید و برای ExpressVPN نیز یک حساب کاربری ثبت نام کنید (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید). 

علاوه بر این ، Netflix در حال پخش جریان Riverdale است. همه فصلی که در حال حاضر در شبکه CW پخش نمی شود برای تماشای در دسترس هستند و فصلهای جدید کمی بعد از اتمام آنها در تلویزیون زنده اضافه می شوند. به گفته این ، geoblocks هنوز هم اعمال می شود ، بنابراین بهترین VPN ما را برای Netflix و نحوه ضرب و شتم راهنماهای ممنوعیت Netflix VPN بخوانید تا برای آن آماده شوید.

Riverdale را به صورت رایگان تماشا کنید

شما می توانید Riverdale را به صورت رایگان در شبکه CW تماشا کنید ، اما اگر نمی خواهید با تبلیغات سر و کار داشته باشید ، می توانید آن را به صورت رایگان در جاهای دیگر نیز پخش کنید. ما مشکوکیم که وب سایتهای زیادی وجود دارند که میزبان جریان هستند ، اما با نگاهی کلی ، همه فصول را در Couchtuner و Europix پیدا کردیم. این گفته است ، اگر رمزگذاری آگهی همان چیزی است که پس از آن هستید ، آن وب سایت ها مشکلاتی را مطرح می کنند.

رودخانه-کوشنر

آنها برای پاپ آپ ها مشهور نیستند ، بنابراین قبل از بوت شدن از جریان مطمئن شوید که به یکی از بهترین مسدود کننده های بازشو ما مجهز شده اید. یک مرورگر با مسدود کننده تبلیغات داخلی ساخته شده ایده خوبی نیست ، مانند Opera (مطالعه اپرا را بخوانید). 

مسئله دیگر جرایم سایبری است. اگر وب سایت استریم نمی تواند پول بمباران تبلیغات شما ایجاد کند ، این کار را با ارسال بدافزار به زنجیره شبکه انجام می دهد. بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما در تمام جبهه ها محافظت می کند ، اما اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، می توانید با بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان ما نیز دریافت کنید. 

Riverdale را بر روی Kodi تماشا کنید

اگر برخورد با وب سایت های حشره دار و دارای آگهی های تبلیغاتی جذاب به نظر نمی رسد ، می توانید به Kodi بروید. همانطور که می توانید در راهنمای Kodi ما بخوانید ، این یک رابط مرکز رسانه منبع باز است که می تواند با افزودنی ها گسترش یابد. خوشبختانه برخی از این افزودنیها ، می توانند جریان را بکشند (بهترین راهنمای افزودنیهای Kodi ما را برای چند نمونه مطالعه کنید). 

رودادیل-کدی

ما فهمیدیم که تمام فصول در الحاقی Poseidon پخش می شوند ، اما سایرین نیز جریان دارند. این افزونه ها با کشیدن جریان از وب سایت هایی مانند Couchtuner و Europix کار می کنند و به شما امکان می دهند که مورد نظر خود را انتخاب کنید. به جای میزبانی مطالب ، آنها به سادگی وب سایت های دیگر را اسکراب می کنند.

به همین دلیل همین قوانین اعمال می شود. یک برنامه آنتی ویروس آماده خواهید داشت. با این حال ، پنجره های بازشو کمتر مسئله ای هستند. در اینجا مهمتر استفاده از VPN است. بیرون کشیدن این جریانها امری قانونی نیست – برای اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای قانونی Kodi ما بخوانید – بنابراین محافظت از آدرس IP و هویت شما مهم است. 

بهترین راهنمای VPN برای راهنمای Kodi شما را در مسیر درست تنظیم می کند. با کمال تعجب ، ExpressVPN نیز این لیست را حذف کرد ، زیرا به طور کلی بهترین VPN است ، اما CyberGhost نیز گزینه بدی نیست. همانطور که می توانید در بررسی CyberGhost ما بخوانید ، این لیست طولانی از سرورهای ساخته شده برای پخش وجود دارد. 

رودخانه تورنت

اگر خیلی مایل به پخش کردن نیستید ، می توانید Riverdale را به صورت محلی بارگیری کنید و بدون نگرانی از سرعت اینترنت آن را تماشا کنید. شبکه CW به شما اجازه نمی دهد قسمت ها را بارگیری کنید ، اما هنوز هم می توانید از طریق torrenting به آنها دسترسی پیدا کنید. اگر غافل هستید ، torrenting به شما امکان می دهد تا بیت های کوچکی از یک فایل را از چندین دستگاه تهیه کرده و آنها را روی رایانه خود جمع کنید. 

رودخانه-تورنت

گرچه بیشتر اوقات به دلیل نقض حق نسخه برداری به گذشته منجر می شود ، در مورد این که آیا تورنت غیرقانونی است ، سؤالاتی وجود دارد. تقریباً با تمام روش های دیگر برای تماشای Riverdale ، شما یک VPN می خواهید تا بتوانید در هنگام تورنت ناشناس بمانید. برای توصیه‌ها بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای تورنت بخوانید. 

ExpressVPN برای تورنت خوب کار می کند ، اما ما NordVPN را بیشتر دوست داریم ، که می توانید در بررسی NordVPN ما بدانید. با نگاهی به اطراف ، Riverdale را در The Pirate Bay و LimeTorrents پیدا کردیم. وب سایت تورنت جایگزین مورد علاقه شما باید قسمت هایی را نیز در دسترس داشته باشد. 

علاوه بر VPN ، آنتی ویروس بسیار مهم است زیرا در حال بارگیری یک پرونده روی دستگاه خود هستید. امن ترین نرم افزار آنتی ویروس ما می تواند شما را تنظیم کند ، اما ما آنتی ویروس Bitdefender را بالاتر از همه چیز توصیه می کنیم. همانطور که می توانید در بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما بخوانید ، از آن برای محافظت فوق العاده و لیست طولانی از ویژگی ها استفاده می کند.. 

افکار نهایی

Riverdale علی رغم برخی از shenanigans دبیرستانی آن ، ارزش تماشای آن را دارد. خوشبختانه ، یافتن این سادگی بین سیستم های CW Network ، Netflix ، torrenting ، Kodi و جریان های آنلاین آسان است. فقط مطمئن شوید که قبل از ورود به اعماق Riverdale به یک نرم افزار VPN و آنتی ویروس مجهز شده اید. 

همچنین بایگانی جریان ما را بررسی کنید. در آنجا قطعات دقیقاً مانند این قسمت پیدا خواهید کرد ، تا بتوانید تا محتوای قلب خود تنظیم کنید. اخیراً ، ما نحوه تماشای Shield و نحوه تماشای Bleach را منتشر کردیم ، بنابراین نگاهی به این موارد بیندازید. 

چطور برنامه ای برای تماشای Riverdale دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

سؤالات متداول Riverdale

Riverdale درباره چیست?

Riverdale از طنزهای “Archie” الهام گرفته شده است. اگرچه این فیلم ها داستان های کمیک را نمی گیرند ، اما بیشتر شخصیت ها در آنجا حضور دارند. داستان ها از فصلی به فصلی دیگر تغییر می کنند ، اما ریوردیل بیشتر مربوط به جرم در زادگاه گروهی از دوستان نوجوان است. 

جایی که فیلم Riverdale فیلمبرداری شده است?

بیشتر فیلمبرداری برای Riverdale در ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، کانادا انجام می شود. با این حال ، نمایی که نشان دهنده این شهر است ، در بندرگاه اسپرینگ ، میشیگان گرفته شده است.

چه کانال Riverdale روشن است?

Riverdale در شبکه CW پخش می شود اما در Netflix نیز پخش می شود. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map