نحوه تماشای شرلوک آنلاین در سال 2020: این ابتدایی نیست

شرلوک یک سریال تلویزیونی جنایی-درام انگلیس است که توسط بی بی سی تولید شده است. این فیلم براساس داستانهای سر آرتور کانن دویل است و پیروان شرلوک هولمز (بندیکت کامبربچ) و شخص وفادار وی ، واتسون (مارتین فریمن) را دنبال می کند ، زیرا اسرار مختلفی را در لندن مدرن حل می کنند..


اگر مثل ما دوست دارید که دندانهایتان را به یک رمز و راز قتل تبدیل کنید ، به دنبال سرنخ هایی بروید ، شواهد را جدا کنید و ببینید که آیا می توانید قبل از فینال بزرگ “چه کسی این کار را کرده است” کار کنید ، پس شرلوک شایسته وقت شماست. ما قصد داریم نحوه تماشای آنلاین شرلوک را به شما نشان دهیم.

شرلوک آنلاین را تماشا کنید

نتفلیکس یک کتابخانه چشمگیر دارد ، بنابراین جای تعجب نبود که ببیند شامل شرلوک است. همه 12 قسمت را در Netflix پیدا کردیم ، به همراه محتوای پشت پرده به عنوان یک جایزه اضافی.

چگونه به تماشای-شرلوک-نتفلیکس

دسترسی شما به محتوای خاص می تواند تحت تأثیر ممنوعیت وحشت Netflix VPN باشد ، اما خوشبختانه شرلوک در سرورهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا در دسترس است. اگر در حال حاضر در ایالات متحده یا اتحادیه اروپا نیستید ، برای ورود به یکی از آن کتابخانه ها و دسترسی به شرلوک به یک شبکه خصوصی مجازی نیاز دارید.. 

فقط چند VPN می توانند از آشکارسازهای VPN Netflix بگذرند ، اما بهترین VPN ما برای لیست Netflix شامل مواردی است که به وظیفه خود عمل می کنند.

مانند آمازون Netflix ، آمازون تعداد زیادی فیلم و نمایش تلویزیونی در طاق خود دارد ، بنابراین ما از دیدن شرلوک در ترکیب خود شگفت زده نشدیم. شما می توانید قسمت های تک را با کیفیت HD را از قیمت 6.99 دلار بخرید یا یک فصل کامل در HD را از 9.99 دلار دریافت کنید. نکته مهم در خرید از آمازون این است که شما می توانید نسخه شرلوک را نگه دارید و آن را در دیسک سخت خود بارگیری کنید.

چگونه به تماشای-شرلوک-آمازون

یک سکوی دیگر جریان که ما شرلوک را پیدا کردیم Vudu بود. هر چهار فصل در دسترس است ، با این حال ، هیچ هزینه ماهانه با Vudu وجود ندارد ، شما به سادگی برای قسمت ها یا فصل های مختلف پرداخت می کنید. قسمت های جداگانه در SD با 4.99 دلار شروع می شود و HDX با قیمت 6.99 دلار شروع می شود. برای یک فصل کل ، از 12.99 دلار در SD و 19.99 دلار در HDX شروع می شود. 

محتوای پشت صحنه نیز موجود است ، اما قیمت ها از ویدیو به فیلم دیگر متفاوت است. با Vudu کپی شرلوک را نیز در اختیار دارید ، بنابراین می توانید بارها و بارها آن را تماشا کنید.

چگونه به تماشای-شرلوک-vudu

اگر می خواهید Vudu را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید ، با مشکل روبرو خواهید شد. به این دلیل که فقط در ایالات متحده به دلیل مجوزهای دقیق محتوا در دسترس است. هنگامی که ما سعی کردیم از سرور غیر ایالات متحده به آن دسترسی پیدا کنیم ، به صفحه سیاه ما ارائه شد. اینها به عنوان geoblocks شناخته می شوند و می توانید با استفاده از VPN برای دریافت آدرس IP ایالات متحده از آنها عبور کنید..

برای گذر از هرگونه محدودیت ، می توانید ارائه دهنده ای از بررسی VPN ما انتخاب کنید ، اما ExpressVPN توصیه برتر ما است. این سرویس می تواند به هر سرویس جریانی وارد شود و از سرعت های سریع و پهنای باند نامحدود بهره مند شود. این همچنین بهترین VPN ما برای پخش است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

شرلوک را به صورت رایگان تماشا کنید

بسیاری از سایت های پخش رایگان در خارج وجود دارد که همان مطالب را برای تماشای ارائه می دهند ، و ما دو مورد را انتخاب کردیم که فکر می کنیم تماشای شرلوک برای شما مناسب است.

اولین مورد PutLocker است. این یک انتخاب خوب است زیرا به راحتی می توانید پیمایش کنید و محتوای زیادی در سرورهای خود داشته باشید. ما فصول یک تا چهار شرلوک را برای تماشا یافتیم. 

یکی از دلخوش کردن با PutLocker و سایر سایتهای پخش این است که شما با تبلیغات پاپ آپ اسپم می شوید ، اما می توانید با نصب یکی از بهترین بلاک های پاپ آپ ما با آن مبارزه کنید..

چگونه به تماشای-قفل-قفل کننده

با هر سایت پخش کننده ، از نصب آنتی ویروس مناسب به دلیل بدافزار و ویروس هایی که می توانند با تبلیغات پاپ آپ همراه باشند ، سود خواهید برد..

شرلوک تورنت

اگر دوست دارید محتوا را حفظ کنید و کتابخانه خود را ایجاد کنید ، torrenting ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.

Pirate Bay یک سایت torrenting محبوب است و ما مشکلی برای یافتن شرلوک در آنجا نداشتیم. فصل های یک تا چهار را نشان می داد ، و همه آنها به نظر می رسید که از نظر شکل مطلوبی باشند. قبل از بارگیری از تورنت ، ما پیشنهاد می کنیم نگاهی به تعداد نهال های موجود در کنار لینک بیندازید. هرچه تعداد بذر بیشتری داشته باشد ، احتمال اتمام بارگیری بهتر خواهد بود.

چگونه به تماشای-شرلوک-دزد دریایی-خلیج

اگر Pirate Bay برای شما مناسب نیست ، سایتهای جایگزین تورنت نیز برای بارگیری وجود دارد. با این حال ، مانند هر چیزی که بارگیری کنید ، این خطر وجود دارد که بتواند محتوای مخرب را در بر بگیرد. به همین دلیل ، استفاده از آنتی ویروس ایده خوبی است. 

Bitdefender یک انتخاب ضد ویروس مناسب است ، زیرا شما را از هرگونه برخورد سایبری که با آن روبرو می شوید ، محافظت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بخوانید.

همچنین اگرچه تورنت مسیری آسان و ارزان است ، اما بخش اعظم آن دارای محتوای حق چاپ است و با تماشای آن ، قانون را می شکنید. شما باید از یک VPN استفاده کنید تا آدرس IP خود را از چشم مهجور پنهان نگه دارید. 

ما می دانیم که به دنبال یک VPN مناسب می تواند گیج کننده باشد ، بنابراین ما NordVPN را توصیه می کنیم. این بهترین VPN برای تورنت به دلیل سرورهای P2P سفارشی و امنیت عالی آن است ، اما می توانید بررسی NordVPN ما را بخوانید و برای خود تصمیم بگیرید. 

شرلوک را روی Kodi تماشا کنید

شاید قبلاً در مورد Kodi شنیده باشید ، اما اگر اینگونه نباشد ، این یک نرم افزار منبع باز خانگی است که به شما کمک می کند مجموعه رسانه های دیجیتالی خود را مانند نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها ، عکس ها و موسیقی مدیریت کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد Kodi داشته باشید ، از راهنمای Kodi ما دیدن کنید.

علاوه بر ذخیره رسانه ای که از قبل در اختیار دارید ، می توانید از طریق مخازن و افزونه ها به محتوای بیشتری دسترسی پیدا کنید. اگرچه برخی فکر می کنند نصب نصب Kodi در دستگاه هایشان غیرقانونی است ، این طور نیست. فقط وقتی شروع به تماشای محتوای دارای حق چاپ می کنید که از طریق جریان های نامشروع به آنها دسترسی دارید غیرقانونی می شود.

ما افزونه Exodus را که در Repo Kodi Bae قرار دارد ، جستجو کردیم و هر چهار فصل شرلوک را پیدا کردیم.

چگونه به تماشای-شرلوک-کدی

لطفاً توجه داشته باشید ، هنگامی که از Kodi برای پخش کردن Sherlock استفاده می کنید ، به احتمال زیاد از طریق تورنت این کار را انجام می دهید. به همین دلیل ، ما اکیداً توصیه می کنیم VPN را نصب کرده و از آن استفاده کنید. هنگامی که محتوای غیرقانونی را پخش می کنید ، نگه داشتن آدرس IP شما در معرض توجه قرار نمی گیرد. 

انتخاب برتر ExpressVPN است ، اما CyberGhost نیز با امنیت و حفظ حریم خصوصی بسیار عالی است. برای انتخاب های بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید یا بهترین VPN ما را برای راهنمای Kodi بررسی کنید.

افکار نهایی

امیدواریم این راهنمای مفید را پیدا کرده باشید و اکنون می دانید که چگونه شرلوک را به صورت آنلاین تماشا کنید. مسیرهای آسان و پولی برای طی کردن وجود دارد ، یا می توانید به پایین مسیر جریان آزاد ، تورنت یا جاده Kodi بروید.

اگر تصمیم دارید با دومی بروید ، مطمئن شوید که با آنتی ویروس و VPN محافظت می شوید. شما نمی توانید ExpressVPN را ضرب و شتم کنید ، زیرا از امنیت عالی برخوردار است و یک انتخاب عالی برای پخش است. به علاوه ، ضمانت 30 روزه پس انداز پول نیز ارائه می دهد, 

اگر از راه بهتری برای تماشای آنلاین شرلوک اطلاع دارید ، در صورت تمایل پیشنهادات خود را در بخش نظرات زیر بگذارید. در حالی که شما اینجا هستید ، چرا به مقالات سرگرمی دیگر ما هم نگاهی نمی اندازیم؟ مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map