چگونه تماشای آن همیشه آفتابی در فیلادلفیا در سال 2020 باشد

It’s Always Sunny in Philadelphia یک سریال کمدی محبوب است که در شبکه های FX نشان داده می شود. بسیاری از این نمایش لذت برده اند و قرار است فصل 14 این ماه سپتامبر بازگردد. این که آیا شما می خواهید یک بار دیگر از قسمت های مورد علاقه خود لذت ببرید یا به تازگی با نمایش آشنا شدید ، راهنمای ما به شما نشان می دهد که چگونه تماشای آن همیشه آفتابی در فیلادلفیا بصورت آنلاین باشد.


این نمایش گروهی از دوستان را دنبال می کند که یک نوار ناموفق ایرلندی را در فیلادلفیا به نام میخانه پدی اجرا می کنند. آنچه “باند” واقعاً است ، گروهی از دژنراتوران خودشیفتگی است که هر کاری را برای درست کردن یک یا دو نفر انجام می دهند.

در طول این سریال ، باند به بسیاری از اخلاق کم نظیر ، از جمله تظاهر به فلج شدن ، ساختن یک مراسم تشییع جنازه و بهره برداری از سیستم رفاهی ، اشاره کرده است اما نام معدودی از آنها را نشان می دهد. مضرات باند آنها را با مشكلات اعضای خانواده ، میله های رقیب و باندها و حتی مقامات به مشكلات خود انداخت.

برای رفع سریع این کمدی تاریک ، فقط می توانید به وب سایت FX Networks مراجعه کنید تا کلیپ های خنده دار و شکوفا را تماشا کنید. به گفته این ، شما نمی توانید قسمت های کامل را تماشا کنید.

چگونه به تماشای-آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-fx

در این راهنما ، ما می خواهیم چند راه به شما نشان دهیم که همیشه در شهر فیلادلفیا به صورت آنلاین آفتابی است.

چگونه تماشای آن همیشه در Philadelphia Online Sunny Sunny باشد

هولو و نتفلیکس هر دو نشان می دهند همیشه در فیلادلفیا آفتابی است. به علاوه ، با ورود به سیستم Hulu ، به سایر نمایش های FX مانند American Horror Story و Archer دسترسی خواهید یافت. با این حال ، به دلیل geoblocks ، Hulu فقط برای ساکنان ایالات متحده در دسترس است. 

چگونه به تماشای-آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-هولو

بعلاوه ، وقتی Netflix صحبت می شود ، فقط در نسخه UK موجود است. می توانید با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، به راحتی آن را دور بزنید. بهترین VPN ما برای Hulu و بهترین VPN برای قطعات Netflix به شما کمک می کند.

چگونه به تماشای-آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-نتفلیکس

همیشه در فیلادلفیا Sunny Sunny برای پخش در Amazon Prime Video و Google Play Store نیز موجود است. 

فروشگاه-چگونه-به-تماشای آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-google-play

با این حال ، تماشای نمایش در این سیستم عامل ها به این معنی است که شما مجبور به پرداخت قسمت های انفرادی یا فصول کامل خواهید شد. با آمازون نخست فیلم ، هزینه ماهانه را نیز برای فاکتور گرفتن در نظر می گیرید. البته این یک آزمایش رایگان ارائه می دهد.

چگونه-به تماشای-آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-آمازون-نخست-فیلم

اگر خود را از روی سکو مسدود کرده اید یا قادر به مشاهده نمایش از کشوری که در آن هستید نیستید ، می توانید از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب آمازون Prime Video استفاده کنید تا به این نتیجه برسید.

برای صرفه جویی در دردسر انتخاب VPN مناسب ، می توانیم ExpressVPN را توصیه کنیم. با تغییر آدرس IP خود به ایالات متحده ، به شما کمک خواهد کرد تماشای همیشه Sunny در Philadelphia از یک کشور دیگر را ببینید. 

به علاوه ، دارای پهنای باند نامحدود و سریعترین سرعت VPN در دسترس است ، به همین دلیل این بهترین VPN ما برای پخش است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

چگونه تماشای همیشه در فیلادلفیا به صورت رایگان آفتابی باشد

اگرچه تماشای همیشه در فیلادلفیا آفتابی از طریق نتفلیکس یا هولو آسان است ، اما هزینه بالایی دارد. اما از ترس نیست. اگر کیف پول در حال گرد و غبار است ، برخی از سایت های پخش رایگان وجود دارد که می توانید آن را تماشا کنید. به عنوان مثال ، ما در PutLocker نگاهی انداختیم و فهمیدیم که تمام 13 فصل در دسترس است. 

چگونه به تماشای-آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-بسته

لطفاً توجه داشته باشید که هنگام استفاده از سایتهایی مانند آن ، از تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنید. نه تنها آزار دهنده هستند بلکه می توانند بدافزارها را به مهمانی بیاورند. به همین دلیل توصیه می کنیم از یکی از بهترین بلاک های پاپ آپ استفاده کنید. 

همیشه در فیلادلفیا تورنتس آفتابی است

اگر نمی خواهید فقط فیلادلفیا را آفتابی کنید ، همیشه می توانید از مسیر تورنت پایین بروید. ما یک جستجوی سریع در The Pirate Bay انجام دادیم و فقط فصلهای یک تا 12 را پیدا کردیم. شما می توانید دوباره بررسی کنید ، زیرا اغلب به روز می شود ، اما سایت های تورنت جایگزین نیز وجود دارد که ممکن است آن را پیدا کنید..

چگونه به تماشای-آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-دزد دریایی-خلیج

در استفاده از تورنت ها مراقب باشید ، زیرا پرونده ها می توانند به بدافزارها و سایر خطرات سایبری آنلاین آلوده شوند. همچنین ، بخاطر داشته باشید که گرچه تورنت به خودی خود غیرقانونی نیست ، محتوای درون آنها بیش از مطالب دارای حق چاپ است. 

این امر در مورد سایتهای پخش نیز صدق می کند. ما در اینجا نیستیم که به شما بگوییم چه کاری می توانید و چه کاری نمی توانید انجام دهید ، بلکه می خواهیم شما را از مسائل آگاه سازیم. ما همچنین می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که از شما محافظت می شود. 

با استفاده از VPN با پنهان کردن آدرس IP واقعی خود ، ناشناس خواهید ماند. NordVPN دارای امنیت عالی VPN و سرورهای همتا با همتا است. به همین دلیل این بهترین VPN ما برای تورنت است. برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

با وجود همه خطرات ویروس ها و بدافزارها ، ایده خوبی است که یکی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس ما را نصب کنید. ما به Bitdefender توصیه می کنیم ، زیرا این امر باعث می شود تا در برابر خطرات مواجه با شما محافظت شود و در زمان واقعی نیز به خوبی کار کند. برای جزئیات بیشتر به بررسی Bitdefender ما نگاهی بیندازید.

چگونه تماشای آن همیشه در فیلادلفیا روی Kodi همیشه آفتابی باشد

می توانید از Kodi استفاده کنید تا جریان آن همیشه آفتابی در فیلادلفیا باشد. Kodi یک سینمای خانگی منبع باز است که به شما امکان می دهد رسانه ها را در آن سازماندهی و ذخیره کنید. Kodi تقریباً هر کاری را اجرا خواهد کرد ، همانطور که می توانید در راهنمای کامل Kodi ما بخوانید. به علاوه ، می توانید آن را به دلخواه خود شخصی سازی کنید.

خود Kodi غیرقانونی نیست ، اما این چیزی است که شما در داخل آن نصب می کنید که می تواند مقیاس های قانونی باشد. شما با نصب مخازن Kodi با افزودنی ها به محتوا دسترسی پیدا می کنید. برخی از این افزونه ها قانونی هستند ، اما برخی دیگر نیستند. به عنوان مثال ، محتوای دزدان دریایی را می توان در افزودنی میثاق یافت. برای توصیه‌های بیشتر ، به بهترین لیست افزودنیهای Kodi ما نگاهی بیندازید.

یک جستجوی سریع در مورد افزودنی Poseidon ، که بخشی از مخزن Kodil است ، تمام 13 فصل از It’s Always Sunny را در فیلادلفیا پیدا کرد. پرونده ها نیز به نظر می رسید که از لحاظ خوبی نیز هستند. 

چگونه به تماشای-آن-همیشه-آفتابی-در-فیلادلفیا-kodi

همچنین به یاد داشته باشید که هنگام استفاده از Kodi برای پخش جریانی “همیشه آفتابی در فیلادلفیا” ، شما این کار را با استفاده از یک تورنت انجام می دهید. به همین دلیل ، ما به شدت توصیه می کنیم برای محافظت از هویت خود از VPN استفاده کنید. 

ExpressVPN بهترین انتخاب از نظر ماست ، اما CyberGhost نیز انتخاب مناسبی است. اگر بخواهید با خواندن بررسی CyberGhost ما تصمیم بگیرید ، خودتان تصمیم بگیرید. گزینه های بیشتر را می توان در بهترین VPN ما برای لیست Kodi نیز یافت.

افکار نهایی

امیدواریم که این راهنمای مفید را پیدا کرده باشید. روشهای زیادی وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین تماشای آن همیشه آفتابی در فیلادلفیا باشد. می توانید مسیر آسان را طی کرده و در یک اشتراک پولی مانند Hulu یا Netflix ثبت نام کنید. اگر به دنبال ارزانترین راه هستید ، باید به سایتهای جریان ، تورنت یا Kodi مراجعه کنید. 

فقط به یاد داشته باشید که برخی از این راهها خطرناک هستند. می توانید با استفاده از VPN و آنتی ویروس مناسب ، آن را ایمن تر کنید. ExpressVPN همانند آنتی ویروس Bitdefender ، امنیت بسیار خوبی است. ExpressVPN ضمانت 30 روزه پس انداز پول نیز می دهد ، بنابراین چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

اگر می دانید روشی متفاوت برای تماشای آن همیشه آفتابی در فیلادلفیا بصورت آنلاین است ، لطفاً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. در حالی که اینجا هستید ، به سایر سرگرمی های ما نیز نگاهی بیندازید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map