نحوه تماشای خانم شگفت انگیز خانم میسل در سال 2020

Amazon Prime Video معمولاً فهرست نمایشهای ستاره ای ندارد. اما اخیراً ، این تغییر کرده است. خانم شگفت انگیز Maisel ، The Boys و Good Omens به صفوف The Man in the Castle High پیوستند و Amazon Prime Video را به عنوان یک بستر جریان جدی که می تواند با امثال Netflix به رقابت بپردازد ، قرار دادند.. 


در این راهنما ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه یکی از محبوب ترین نمایش های آمازون را تماشا کنید ، “خانم شگفت انگیز خانم میزل”. این نمایش به دنبال میریام “میج” مایزل ، همسر و مادر ایده آل در دهه 1950 که در وسترن ساید نیویورک زندگی می کند. پس از وقایع ناگوار ، مایج خود را در حال مستی در یک باشگاه می بیند و استعدادی را برای کمدی استندآپ کشف می کند که هرگز نمی دانسته است. 

با نمره کلی 92 درصد در گوجه فرنگی پوسیده ، خانم شگفت انگیز خانم میزل یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی اطراف است. بخش مساوی جذاب و خنده دار ، خانم میزل شخصیت های خود را در نامحتمل ترین شرایط پرتاب می کند ، همه اینها نشان می دهد که چگونه یک مادر و همسر مبهم می توانند از پوسته او شکسته شوند. در ادامه بخوانید تا نحوه مشاهده تماشای خانم شگفت انگیز خانم میزل را مشاهده کنید.

چگونه تماشای شگفت انگیز خانم میسل آنلاین

همانطور که گفته شد ، خانم شگفت انگیز خانم میسل منحصر به فرد آمازون Prime Video است. با این وجود ، بسته به جایی که در آن جهان هستید ، ممکن است Amazon Prime Video یا در دسترس نباشد یا کتابخانه دیگری از مطالب داشته باشد.

شگفت انگیز-آقای-میسل-آمازون

مطابق مرکز راهنمایی آمازون ، تعداد کمی از عناوین با عنوان “تماشا در خارج از کشور” علامت گذاری شده اند ، به این معنی که بدون توجه به جایی که در جهان هستید می توانید آنها را تماشا کنید. هرچند در اینجا تأکید بر “کوچک” وجود دارد. بله ، می توانید برخی عناوین را در هر جای دنیا پخش کنید ، اما بیشتر کتابخانه Prime Video تغییر خواهد کرد. 

خوشبختانه ، راهی وجود دارد با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، می توانید در Prime Video ظاهر شوید که در هر جای دنیا هستید. یک VPN آدرس IP شما را تغییر می دهد ، همان چیزی است که Amazon و سایر سیستم عاملهای جریان برای شناسایی موقعیت مکانی شما استفاده می کنند. اگرچه مشابه پروکسی است ، VPN یک انتخاب امن تر است ، که می توانید در مورد VPN در مقابل پروکسی در مقابل راهنمای تور مطالعه کنید.. 

اگر از VPN استفاده می کنید ، آمازون قادر به تشخیص مکان شما نیست ، بنابراین مهم نیست که در چین یا سوئد هستید ، می توانید در آمازون ظاهر شوید که گویی وارد کشور هستید ، مثلاً ایالات متحده (بهترین VPN ما را بخوانید) راهنمای چین). علاوه بر این ، به دلیل استفاده از یک آدرس IP جدید ، آمازون قادر به ردیابی داده های شما نیست ، که برای حفظ حریم خصوصی آنلاین بسیار زیاد است.

ما بهترین راهنمای VPN برای راهنمای Prime Amazon را داریم ، اما جای تعجب نیست که بهترین انتخاب VPN ما ، ExpressVPN ، در درجه اول قرار دارد. همانطور که در بررسی ExpressVPN ما می بینید ، کار ساده ای از بلوک های VPN که Prime Video در آن وجود دارد را آسان می کند و سریع در حال انجام است. در واقع ، ExpressVPN تاج را در سریعترین راهنمای VPN ما گرفت.

نحوه تماشای خانم شگفت انگیز خانم میزل آنلاین به صورت رایگان

اگر اشتراک قبلی ندارید ، همیشه می توانید خانم شگفت انگیز خانم میزل را به طور رایگان تماشا کنید ، اگرچه به شما احتیاج دارد که از چند حلقه عبور کنید. 

پس از جستجوی سریع ، فهمیدیم که تمام قسمت های The Marvelous خانم Maisel در PutLocker و Europix در حال پخش بودند. سایت های مشابهی از جمله CouchTuner وجود دارد که احتمالاً جریان دارند. 

شگفت انگیز-آقای-میسل-پلمپ

هیچ چیز واقعا رایگان نیست ، و این مورد با این نوع وب سایت های جریان است. آنها زمینه ای برای انواع مختلفی از جرائم سایبری نیستند ، از همه چیز از بدافزار گرفته تا ردیاب های مرورگر که آماده آلوده شدن رایانه شما هستند.

برای سایت هایی مانند PutLocker ، یک VPN ضروری است – می توانید برخی از گزینه ها را در امن ترین راهنمای VPN ما بیابید – اما یک آنتی ویروس نیز ایده خوبی نیست. آنتی ویروس ایمن اطمینان حاصل می کند که هیچ بسته ناخواسته به همراه جریان شما تحویل نمی شود. شما می توانید بهترین راهنمایی نرم افزار آنتی ویروس را برای توصیه ها بخوانید ، اما ما رتبه اول Bitdefender را (مطالعه ما در مورد آنتی ویروس Bitdefender ما را بخوانید).  

پاپ آپ ها همچنین این سایت های جریان را رنج می برند ، بنابراین حتما بهترین راهنمای انسداد پاپ آپ را مطالعه کنید. اگرچه استفاده از آنها می تواند یک دردسر باشد ، سایت هایی مانند PutLocker به شما امکان می دهد برنامه های تلویزیونی محبوب را به صورت رایگان پخش کنید. با این حال ، برای سهولت در استفاده و کیفیت ، بهتر است از یک رویکرد محلی استفاده کنید.

خوشبختانه گزینه هایی برای آن وجود دارد.

خانم شگفت انگیز خانم میزل تورنت

بهترین راه برای تماشای The Marvelous خانم Maisel به صورت رایگان بارگیری آن است. اگرچه شما مستقیماً نمی توانید آن را بارگیری کنید. به دلیل قوانین حق چاپ در اکثر جهان ، میزبانی بارگیری کامل یک اثر ، مانند یک برنامه تلویزیونی ، بسیار مهم است. با این حال ، اگر از یک روش بارگذاری غیر متمرکز ، مانند torrenting استفاده می کنید ، می توانید به این موضوع دست پیدا کنید. 

شگفت انگیز-آقای-میسل-تورنت

تورنت مانند دانلود بیت های کوچکی از یک فایل از چندین رایانه در یک شبکه است. از آنجا که هیچ یک از دستگاهها همه چیز را در اختیار ندارند ، راحت تر می توان قوانین حق چاپ را دور زد. با این حال ، هشدار دهید که فریب دادن محتوای دارای حق چاپ توسط تقریباً در همه کشورها غیرقانونی است. این گفت ، اگر به هر حال می خواهید این کار را انجام دهید ، باید محافظت شوید. 

همانطور که توضیح داده شد ، یک VPN آدرس IP شما را تغییر می دهد ، و برای تورنت به همان اندازه که مربوط به geoblocks است ، نیز مرتبط است. اگر از بهترین VPN ما برای تورنت استفاده می کنید ، می توانید بدون ترس از اخطاری از ISP یا بدتر از عمل از طرف دارنده حق چاپ ، محتوای قلب خود را بارگیری کنید. 

یک VPN برای تورنت ضروری است ، اما آنتی ویروس نیز ایده خوبی نیست. شما پرونده های غیر رسمی را از اینترنت بارگیری می کنید ، که همواره می تواند مشکل باشد. حتماً توصیه های امن ترین نرم افزار آنتی ویروس ما را بخوانید.

با نگاهی به سایت های محبوب تورنت – نمونه ای از تصویر بالا را می بینید – ما به راحتی هر قسمت از The Marvelous خانم Maisel را با بالاترین کیفیتی که در 1080p ارائه می شود پیدا کردیم. همچنین در هر یک از پرونده هایی که پیدا کردیم ، تعداد زیادی نهالگیر وجود دارد ، به این معنی که باید بتوانید یک فصل کامل را با سهولت بارگیری کنید. 

نحوه تماشای خانم شگفت انگیز خانم میزل در Kodi

در آخر ، می توانید خانم شگفت انگیز خانم میسل را از طریق Kodi تماشا کنید. Kodi یک نرم افزار مرکز رسانه منبع باز است که معمولاً برای سازماندهی فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و موسیقی مورد نظر شما استفاده می شود. با این حال ، با استفاده از افزودنیهای غیررسمی ، می توانید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را به صورت رایگان پخش کنید.

شگفت انگیز-mrs-maisel-kodi

این افزودنیها با تمیز کردن سایتهایی مانند Europix و CouchTuner کار می کنند ، سپس جریان را از طریق رابط Kodi تحویل می دهند. شما هنوز هم از سایت های پخش غیرقانونی استفاده می کنید ، حتی اگر از طریق Kodi باشد ، بنابراین باید تجربه تماشای خود را مانند این رفتار کنید. بدون محافظت از بهترین VPN ما برای Kodi ، یک جریان را راه اندازی نکنید. 

ما هر قسمت را با افزودنی Poseidon پیدا کردیم ، که تقریباً در مورد هر فیلم و نمایش تلویزیونی که می خواهید وجود دارد. در مورد نحوه استفاده از راهنمای Kodi می توانید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از افزودنیها کسب کنید.

افکار نهایی

خانم ماسیل شگفت انگیز ، بدون توجه به اشتراک آمازون پرایس ، باید از آن لذت ببرد یا خیر ، لذت برد. اگرچه نمایش از طریق مسیرهای مختلف به صورت رایگان در دسترس است ، اما نباید از آنها محافظت کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که از VPN محافظت می کنید ، مهم نیست که از CouchTuner یا Kodi استفاده می کنید. 

اگر می خواهید نحوه تماشای نمایش های دیگر را بیاموزید ، حتما بایگانی جریان ما را بررسی کنید. ما مقالاتی درست مثل این مقاله داریم ، از جمله نحوه تماشای Catfish و نحوه تماشای Sons of Anarchy. 

حال شما چطور خانم شگفت انگیز خانم میزل را تماشا می کنید؟ نظر شما در مورد نمایش چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map