איך לצפות באזור הדמדומים בשנת 2020 בשנת 2020

אזור הדמדומים חוזר וטוב מתמיד. מופע המדע / אימה הקלאסי צץ מחדש כשג’ורדן פלה של Get Out עמד בראש ההגה. אף על פי שהקריינות הרודפת של רוד סרלינג היא נצחית, אזור הדמדומים התפתח למופע מודרני עם עבודת המצלמה והמשחק שהוא ראוי תמיד.


במדריך זה לצפייה באזור הדמדומים, אנו נפרט את כל הדרכים להגיש את עצמך לסיפורים המשונים והמטורפים. נתחיל בסקירה של הדרך הרשמית להזרים אותה, וזו הדרך היחידה לצפות בה, לפני שנמשיך לדרכים בהן תוכלו לקבל פרקים בחינם. הפרק הראשון כבר זורם ביוטיוב, אז בדוק את זה.

צפו באזור הדמדומים ברשת

אזור הדמדומים מיוצר על ידי CBS, כך שלא מפתיע ש- CBS היא זו שמשדרת אותו. אבל זה לא בטלוויזיה. במה שנראה כמו דחיפה שיווקית ברורה, CBS מציגה רק את The Twilight Zone בפלטפורמת הסטרימינג של CBS All Access שלה, שעד כה היו כמה מופעים הגונים אך שום דבר ששווה את מחיר הכניסה.

אזור הדמדומים

עם זאת, CBS All Access, למרבה האירוניה, לא נותנת לכולם גישה. זה זמין רק בארה”ב. כלומר, אם אתה גר במקום אחר, אין לך מזל בלי רשת פרטית וירטואלית. VPNs, עליהם נדבר רבות במהלך מדריך זה, יכולים לגרום לך להופיע כאילו אתה נמצא במקום אחר כמעט.

בקיצור VPNs מחברים אותך לשרת אחר לפני שהם שולחים אותך לאינטרנט הפתוח, ומחליפים ביעילות את פרטי המיקום שעלולים לחיבור שלך. הסיבה לכך היא שבאמצעות פרוטוקולי VPN החיבור שלך מוצפן, וחוסם את כל מי מהעולם החיצון לראות את מה שאתה עושה (קרא את תיאור ההצפנה שלנו).

אחרי שהכל ייעשה, אתה נראה כאילו אתה נמצא בארה”ב וב- CBS All Access כשממש, אתה יכול להיות בכל מקום בעולם. אתה יכול לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו בארה”ב לקבלת המלצות, אך אנו מציעים ExpressVPN ברוב המצבים (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

צפו באזור הדמדומים בחינם

CBS לכל הגישה דורש מנוי וזה יקר. התוכנית הסטנדרטית, עם מודעות, היא 6 $, והתוכנית ללא מודעות היא 10 $. בהתחשב בעובדה שהפלטפורמה חשופה חשופה מחוץ לאזור הדמדומים, ייתכן שיהיה רעיון טוב יותר למצוא זרם מקוון בחינם.

בסקרנו מצאנו שלקוקטונר יש את שני הפרקים הראשונים, שבעת כתיבתם הם השניים היחידים שיצאו. עם זאת, VPN חשוב לא פחות כאן. אל תטעו, אתרי סטרימינג אלה משתתפים בהפרת זכויות יוצרים וזה יכול להיות קשור אליכם.

אנחנו לא אומרים שהמשטרה עומדת לפרוץ את הדלת שלך, אבל כדאי להסתיר את התנועה שלך מספקי שירותי האינטרנט שלך וסנופרים ממשלתיים..

מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג מסביר מדוע תרצה VPN למטרה זו, וגם נותן את חמש ההמלצות המובילות שלנו. למרות ש- ExpressVPN מעולה לסטרימינג, שרתי הסטרימינג הייעודיים של CyberGhost הופכים אותה לבחירה מצוינת (קרא את סקירת CyberGhost שלנו).

כדאי לבדוק גם את המדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו, מכיוון שזרמים רישומים אלה הם נדל”ן מרכזי לתוכנות זדוניות. הבחירה המובילה שלנו, Bitdefender, מגנה עליכם בזמן אמת מפני פשעי רשת, ומגנה עליכם אפילו מהסכמות הכי לא הכי מקוונות (קראו את סקירת ה- Bitdefender Antivirus שלנו).

לאורך אותה שורה נמצאים החוסמים המוקפצים הטובים ביותר שלנו, כמו גם המאמר שלנו על 99 כלים חינמיים לשמירה על פרטיותך, אז בדוק גם את אלה..

צפו באזור הדמדומים בקודי

אתה יכול גם לצפות באזור הדמדומים בקודי, או ליתר דיוק, דרך קודי. כפי שהוסבר במדריך הקודי המקיף שלנו, זהו ממשק חזיתי לשרתי מדיה, המשמש באופן מסורתי כדרך לגישה לסרטים, מוסיקה ותוכניות טלוויזיה מכונן קשיח על הספה שלך. Kodi יכול להיות הרבה יותר באמצעות תוספות.

מדריך התוספים הטוב ביותר שלנו לקודי מציג את התוספות הרשמיות והלא רשמיות המועדפות עלינו, אך לצפייה באזור הדמדומים, אתם תרצו לדבוק בקטע הלא רשמי. להזרמה, האפשרויות הטובות ביותר הן יציאת מצרים וברית (קרא את המדריך להתקנת מדריך האמנה). אם כל מה שנראה מהמם, קרא כיצד להשתמש במדריך קודי כדי להבין את הפלטפורמה.

בעיקרו של דבר, תוספות אלה מבצעות את אותה משימה כמו Couchtuner או כל פלטפורמת סטרימינג אחרת. אולם במקום לארח זרמים, התוסף פשוט מחפש עבורם באינטרנט ומגיש לך אותם דרך קודי.

שוב, יש כאן סוגיות, שרבות מהן מוסברות במדריך המשפטי של קודי. תזדקק ל- VPN וגם אנטי-וירוס לא יפגע. מדריך ה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi הטוב ביותר הוא מקום נהדר לחיפוש בו, אך תוכלו להשתמש באפשרות העליונה מתוך ביקורות VPN שלנו..

צפו בסערת אזור הדמדומים

לבסוף, אם ברצונך להימנע מזרם, אתה יכול לחזור על סיבוב. בבחינת הצצה מהירה באתרי פופולרי סוער, מצאנו אפשרויות רבות לשני הפרקים הראשונים, ואנחנו יכולים רק להניח שהפרקים החדשים יועלו עם יציאתם. אנו רואים כי מדובר במופע בלעדי של סטרימינג, אנו מתארים לעצמנו שגם הם יועלו במהירות.

מבול-אזור הדמדומים

שוב, VPN חיוני כשאתה מסתובב. אתה פותח חיבור בין המחשב שלך למספר רב של אחרים, כך שאם הוא יחזור אליך ישירות, אתה עלול להיות בבעיה. עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקבלת סיקור לקבלת המלצות. עם זאת, כדי לקלקל את זה, NordVPN מדורגת ראשונה (קרא את סקירת NordVPN שלנו).

יש גם את הנושא המשפטי, שהוא יותר מדי מורכב עבור מדריך זה. אתה יכול לקרוא את זה מעורר קטע בלתי חוקי על הפרטים בנושא.

גם אנטי-וירוס חשוב כאן, מכיוון שאין דרך להיות בטוחה במה שיש בכל קובץ עד שהוא נמצא במחשב שלך. Bitdefender עובד מצוין, אך להגנה עליכם לקרוא את מדריך תוכנת האנטי-וירוס המאובטח ביותר שלנו. Bitdefender עדיין מנצח שם, אך F-Secure לא נמצאת הרחק מאחור (קרא את סקירת ה- F-Secure Antivirus שלנו).

מחשבות אחרונות

אלה הדרכים בהן תוכלו לצפות באזור הדמדומים. CBS All Access אינה פלטפורמה גרועה, אך אזור הדמדומים הוא הבלעדי הראשון שמוכר אותו באמת. אם אתה סקפטי כמונו, אתה יכול להשתמש באחת מהשיטות האלטרנטיביות כדי לראות אם אתה אוהב את ההצגה תחילה. רק וודא שאתה משתמש ב- VPN ובאנטי-וירוס בתהליך.

בהנחה שאתה חובב סטרימינג, כדאי לך לבדוק את ארכיון הסטרימינג שלנו. שם תוכלו למצוא מדריכים כמו זה לצפייה בסרטים ותכניות הטלוויזיה האחרונות, כמו גם מספר מדריכים כלליים לשמירה על ההגנה. נכון לזמן הכתיבה, פרסמנו לאחרונה את ה- VPN הטוב ביותר עבור HBO Now ואיך לצפות בתורת המפץ הגדול, אז בדקו את אלה.

איך אתה צופה באזור הדמדומים? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map