BestVPN.com ו- VPN Buffered: משחק תוצרת גן עדן

יש הרבה דרכים להרוויח כסף. לדוגמה, אתה יכול להפעיל אתר ביקורת שמרוויח את הכסף שלו מקישורי שותפים כמונו. לחלופין, אתה יכול להפעיל שירות רשת וירטואלית פרטית שגובה כסף למנויים בכדי להשתמש בו כמו למשל ExpressVPN. אתה יכול, כמובן, לעשות את שניהם באותו זמן. במקרה כזה אתה כמו פיט זבורסקי.


Zaborszky הוא הבעלים של BestVPN.com, אתר המוקדש לבחינת ספקי VPN. הוא גם הבעלים של Buffered VPN, ספק VPN. לא תמצא אף אחת מהחברות שמפרסמות את מערכת היחסים ההיא, אך לאחר שקיבלנו טיפ מקורא, שמנו את נעלי הסטיק שלנו ופגעו בלבנים הדיגיטליות.

מה שחשפנו הוא כישוף מאסיבי בו BestVPN.com מעודד את קוראיו להירשם ל- VPN שמטפל בנתונים שלהם ברשלנות תוך חיוב עליהם דרך האף על הפריבילגיה. לראיות, אנו נעביר את הסקירה הנלהבת בפראות של ה- VPN Buffered על ידי BestVPN.com. לפני שנגיע לזה, ברצוננו לחשוף קצת חוט תאגידי.

BestVPN.com: החברה

BestVPN.com הוא אתר שקיים כבר זמן מה ונחשב בדרך כלל כבעל ביקורות הגונות. הבעלים והיו”ר שלה הוא זבורסצקי, שבסיסו בבודפשט, הונגריה. המנהל המנהל שלו הוא סקוט בירום, כעמוד “עלינו” באתר..

ניהול BestVPN

חברת האם של BestVPN.com הינה חברת 4Choice בע”מ בבריטניה, המפעילה כמה אתרי ביקורת כמוה. על פי לינקדאין שלו, כמו גם הרשומות הזמינות לציבור, זבורסקי הוא הבעלים, ואילו בירום ופול מרטין מקורמיק משמשים כמנהלי החברה. עם זאת שמו של מק’קורמיק לא באף אחד מאתרי 4Choice.

שום דבר לא היה במקום עד כה, אבל כשנודע לנו שמועה שזאבורסקי היה גם הבעלים של ה- Buffered VPN, ספק בינוני ש- BestVPN.com נותן בעקביות ציונים גבוהים בביקורות ובסיכונים שלו, הסתקרנו ועשינו קצת חופרים.

המקור שלנו הבטיח לנו שיש קשר, אך לא יכול היה להוכיח. מבט בדפי הלינקדאין של זאבורסקי וביירום מראה שאף אחד מהם לא מזכיר את ה- VPN Buffered, אך הדרך הטובה ביותר לוודא היא להסתכל גם על אותה חברה..

VPN חוצץ: החברה

על פי אתר האינטרנט שלה, ה- Buffered VPN היא שתי חברות: Buffered Kft., חברה הרשומה בבודפשט, הונגריה, ו- Buffered Limited, הרשומה בגיברלטר. Kft. פירושו של קורלאטולט פללוססוגו טאראסאסאג ומשמעותו שזו חברה מוגבלת, כמו שתמצאו בכל מקום בעולם.

BestVPN ו- Buffered

ככל שנוכל לדעת, Buffered Kft. מטפל בכסף שנכנס – כשאתה נרשם ל- VPN Buffered, זו החברה שמופיעה בחשבונית – בעוד שחברת גיברלטר משמשת כמעין אחזקה ארגונית. אף אחד מהמסמכים שמצאנו לא הבהיר את הקשר, אם כי באפליקציית הסלולר של Buffered VPN, חברת גיברלטר מתוארת כבעלים.

מההתחלות הצנועות

VPN החוצץ הוקם בשנת 2013 על ידי ג’ורדן פריד, הרפתקן אמריקני שמחפש לעשות מעצמו משהו. על פי מאמר זה, הוא פגע ברעיון לפתוח VPN עם מתכנת ללא שם, והם עשו זאת. פריד מכר את החברה, או לפחות את חלקו, בשנת 2017, לקונה לא ידוע שכעת אנו חושדים שהוא זבורשקי.

אנו מאמינים כי המתכנת הבלתי שם הוא Gergely Kálmán, או לפחות פרופיל הלינקדאין שלו היה מציע זאת. קלמן התמנה למנכ”ל Buffered Kft. לאחר פריד עזב, נשאר עד יוני 2018 וכעת הוא עצמאי. המנכ”ל החדש הוא אנדור נגל, שעלה משורות שירות הלקוחות לכיסא העליון בשלוש שנים. זה די הישג.

עם זאת, נגל אינו הבעלים של Buffered Kft. שמו לא מופיע ברשומות שמצאנו, הזמינות באופן מקוון באופן מקוון. לטענתם, המנכ”ל של Buffered Kft. הוא אחד של סנטס וידור פרנץ, שמופיע כבעלים של כמה חברות טק ופיננסים, אך בשום מקום באתר ה- VPN Buffered. שימו לב שהשתמשנו ב- Google Translate לצורך הניירת ההונגרית.

BestVPN ו- Buffered

אנחנו לא בטוחים מה בדיוק תפקידו של סנטס בחברה מכיוון שהוא לא הגיב להודעות שלנו, וגם לא הוביל VPN או Kálmán.

חיבור גיברלטר

החלק האחר של Buffered, החברה הרשומה בגיברלטר, הוא פשוט יותר. אם כי רישום החברה שם אינו נגיש בקלות כמו זה של Buffered Kft. – קבלת הרשומות של Buffered Ltd. כרוך בכמה מיילים, שיחת טלפון ושימוש בכרטיס האשראי של החברה כדי לשלם את העמלה של 20 דולר – המסמך לא עשה שום עצם לגבי מי הבעלים של החברה.

BestVPN ו- Buffered

בעלי המניות הרשומים הם 4Choice Ltd. עם 1,400 מניות, Kálmán, עם 400 מניות, ו- Zaborszky, עם 200 מניות, בסך הכל 2,000 מניות. זאבורסצקי וחברה מנהלית רשומים כדירקטורים, ומוכיחים כי גורלם של 4Choice ו- Buffered, וכתוצאה מכך BestVPN.com ו- VPffer Buffered, שזורים זה בזה..

העלות לצרכנים

זה שזור זה חדשות רעות עבור הצרכנים. יש סיבה שהיינו צריכים למצוא פיסת נייר עלומה בכדי לגלות מיהם הבעלים האמיתיים של VPN Buffered, ולא לקרוא אותה בלינקדאין או באתר של כל חברה אחרת..

את ההוכחה לפודינג הספציפי הזה ניתן לראות בסקירה של BestVPN.com עבור VPN Buffered – מקושר דרך מכשיר ה- Wayback למען הדורות – שמפשט את מדיניות הפרטיות שלו וכמה קל להשתמש בה, ואז מעניק לה דירוג של 9.5 מתוך 10, מה שהופך אותו לאחד מספקי הניקוד הטובים ביותר באתר.

BestVPN ו- Buffered

לעומת זאת בעזרת סקירת ה- VPN החוצמנית הפושרה שלנו ותוכל לראות את הבעיה. ראשית, מבחני המהירות שלנו מציבים את ה- VPN Buffered בשום מקום קרוב לספקי ה- VPN המהירים ביותר בסביבה, ובכל זאת, BestVPN.com מסכם עם “מבחן המהירות המדעית” שלו כי ה- VPN מנצח באופן קבוע את התחרות, טענה שקשה לנו להאמין..

נושא מרכזי נוסף הוא מדיניות איסוף הנתונים והיומן ביומן של VPN של Buffered. היינו המומים מכמות המידע האישי ש- VPN המאובטח לכאורה ריחף על משתמשיו, אך BestVPN.com לא מזכיר זאת, למרות שהנתונים נגישים ממרכז השליטה הראשי..

שני הנושאים העיקריים הללו, כמו גם שורה של קטנים יותר (כולל עלות המנוי הגבוהה), מובילים אותנו להאמין שהנהלת BestVPN.com, וכנראה שזבורסקי עצמו, מניפולציה על הדרך בה מיוצג ה- VPN Buffered לרווחתם האישית. התנהגות זו היא קריאה רחוקה מהאתר “הנתמך על ידי הקורא”, כך טוענת BestVPN.com.

ברור גם כי חלק מחברי הצוות לא היו חלק מהסיבוב של VPN Buffered. זה לא מופיע בקרב הבחירה של BestVPN.com עם מיטב ה- VPN הטובים ביותר, למשל, וזה מוזר בהתחשב בעובדה שהוא ככל הנראה אחד השירותים הטובים ביותר שקיימים שם ויש לו ציון גבוה יותר מכמה מחמשת הספקים המובילים ש- BestVPN.com הציב..

BestVPN 5 המובילים

זה נותן לנו את התחושה שהנהמות ב BestVPN.com לא היו מודעות לכך של- VPN Buffered יש אותו בעלים או שזה משהו שהם לא הסתייגו ממנו.

לא הצלחנו לדון באף אחד מהדברים לעיל עם זאבורסקי עצמו, או עם אחד הצוותים או הדירקטורים של 4Choice או BestVPN.com מכיוון שאיש עדיין לא ענה לאף אחד מהודעות הדוא”ל שלנו..

מחשבות אחרונות

כאשר תפסנו לראשונה ריח של השמועה כי ל- Buffered VPN ו- BestVPN.com יש אותו בעל, לא האמנו, אך מחקירתנו הקצרה עולה כי היא נכונה. בסופו של דבר, הדבר המפתיע ביותר הוא לא המניפולציה הצינית של הקוראים, אלא כמה מעט נעשה מאמץ כדי לחפות על זה.

למרות שאי אפשר להבטיח אובייקטיביות מוחלטת במערכת בה מרבית אתרי הביקורות, כולל Cloudwards.net, ממומנים על ידי קישורים של גורמים מקושרים, אך כאשר הפרסומים הם הבעלים של השירותים שהם בודקים הוא מעבר לחיוור ומוחק את מעט האמונה של הצרכנים בסוג העיתונאות שאנחנו תרגול.

אנו מקווים שזאבורסקי עושה את הבחירה הנכונה עבור קוראיו ומפרק את החברה שלו מהעניין שלה ב- VPN Buffered ומתחיל לכתוב שוב ביקורות VPN כנות..

מה אתה חושב של- BestVPN.com ו- VPN Buffered יהיו בעלי אותו בעל? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map