כיצד לגבות את ה- iPhone ל- iCloud

לאבד את הטלפון שלך הוא תרחיש סיוט עבור אנשים רבים: באחד התמוטטות התמונות שלך, פרטי יצירת קשר לחברים והיסטוריית ההודעות פשוט נעלמו. לכן גיבוי הנתונים שלך מאובטח מראש הוא דבר שאנחנו כאן ב- Cloudwards.net תמיד ממליצים לעשות.


למזלך, אם יש לך אייפון, אפל כיסתה: שירות הגיבוי המקוון שימושי iCloud קל להתקנה ומספק לך שטח אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים. במאמר זה נעבור את ארבעת הצעדים הנחוצים לגיבוי ה- iPhone שלך. שים לב שלמשתמשי אייפון יש אפשרויות אחרות מלבד iCloud, בדוק את חמשת הגיבוי הענן הטוב ביותר שלנו לאייפון.

אסור להתבלבל בין iCloud לבין השירות האחר של אפל, iCloud Drive. iCloud הוא שירות אחסון וגיבוי בענן, בעוד שכונן iCloud דומה יותר ל- Dropbox ומאפשר לשתף מסמכים וכדומה. השווינו את iCloud Drive לאחת הספקים האהובים עלינו ב- IDrive במאמר אחר.

אם תרצה לדעת יותר על iCloud לפני שנתחיל, בדוק את התצוגה של אחסון העננים הטוב ביותר לשנת 2017 או את סקירת הווידיאו שלנו בהמשך..

סקירת וידיאו iCloud

גבה את ה- iPhone ל- iCloud

עכשיו, בלי להתייחס יותר, בואו נתחיל בגיבוי האייפון שלכם. תצטרך שיהיו שלושה דברים מוכנים לפני שנתחיל:

 • אייפון שמפעיל לפחות iOS 5.0
 • חיבור Wi-Fi
 • הסיסמה למזהה Apple שלך

ניתן להשתמש באותו התהליך לצורך גיבוי ושחזור אייפדים ומיני iPad. אם אתה זקוק ליותר ממה שמעניק לך אפל בחינם של 5 ג’יגה-בייט, שטח של 50 ג’יגה-בייט נוסף יגיע אליך תמורת 0.99 $ בלבד לחודש והוא לא באמת אפשרות גרועה אם אתה מתכנן להשתמש בכל זה. אם זה לא מספיק, יש לך גם אפשרות לקנות 200 ג’יגה-בייט במחיר של $ 2.99 לחודש או 1-ש”ח עבור $ 9.99 לחודש..

שלב 1: הוצא את האשפה

לא ניתן לאדם הממוצע לבצע גיבוי מוצלח של 5 ג’יגה-בייט מבלי להיפטר מכמה דברים. דרך קלה לדעת כמה אחסון תצטרך היא לחיצה על “כללי” תחת “הגדרות” ואז לחיצה על “שימוש”.

הגיבוי שלך יהיה בערך בגודל גליל המצלמה שלך ובנוסף לכל היישומים שלך. ניתן להתעלם מתושבת “האחסון הכולל” מכיוון שהיא כוללת המון דברים אחרים, כמו מערכת ההפעלה עצמה, שאינם מגובים. דבר נוסף שתוכלו לעשות כעת הוא להתחבר לחיבור Wi-Fi ולבדוק את הסוללה שלכם או להתחבר למקור חשמל במידת הצורך.

שלב 2: מצא את כפתור הגיבוי

שלב זה די פשוט: באייפון 4, עבור לתפריט ההגדרות (הוא נראה כמו שן) וגלול מטה עד שתראה את iCloud; בחר בו ואז בחר “אחסון וגיבוי”, ממש מעל “מחק את החשבון שלי” באדום. באייפון 5 זה מעט שונה ועליך להקיש להקיש על “הגדרות”, אחר כך על קוד המשתמש שלך בראש, ואז להקיש על “iCloud” ו- “iCloud גיבוי.”

שלב 3: הפעל את הגיבוי

לחיצה אחת היא באמת כל מה שצריך לשלב זה: כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההפעלה / כיבוי שמשמאל למקום בו כתוב “גיבוי iCloud.” ברגע שתדליק אותה, תופיע הודעה המבקשת את הסיסמה למזהה Apple שלך.

שלב 4: המתן עד שהגיבוי יושלם

זה ללא ספק הצעד הקל ביותר ויכול להיות כרוך בכל דבר, החל מתפיסת חטיף ועד לקיחת הכלב לטיול. ברגע שתפעיל את אפשרות הגיבוי של iCloud, הוא הולך לגבות את הטלפון שלך בכל פעם שהוא נעול, מחובר למקור מתח ומחובר ל- Wi-Fi.

אם אתה מעדיף לא לחכות שיעמודו בכל הקריטריונים הללו, אפשרות נוספת היא ללחוץ במקום בו כתוב “גיבוי עכשיו” בכחול.

לאחר סיום הגיבוי, הנתונים שלך כעת בטוחים מפני פגיעה בענן ותוכלו לעסוק בעסק שלכם בלי לדאוג.

שלב נוסף: שחזור הגיבוי

אז דמיינו שהגרוע מכל קרה ואיבדתם את האייפון שלכם או שהוא נגנב. מכיוון שאתה מתעדכן בגיבויים שלך, כל מה שאתה צריך לעשות ברגע שיש לך את האייפון החדש שלך הוא להפעיל אותו, הזן את מזהה Apple שלך ​​ותתבקש להשתמש בטלפון כמכשיר חדש לחלוטין או אם אתה רוצה לגבות מ- iCloud – -.

לאחר שתבחר ב- iCloud, היא תבקש ממך את שמך וסיסמתך ותראה לך את שני הגיבויים האחרונים שלך ואת הזמן שביצעו. בחר את מה שאתה חושב הכי טוב והאייפון שלך ייראה כאילו מעולם לא איבדת אותו, אפילו הטפטים שלך יופיעו איפה שאתה הכי אוהב.

מחשבות אחרונות

גיבוי ה- iPhone שלך ​​הוא אחד הדברים הקלים ביותר שתעשו אי פעם; כל שעליך לעשות הוא לבצע את הצעדים הקלים הבודדים המפורטים לעיל, וכדאי לך ללכת. הנתונים שלך יכולים להיות בטוחים עם כמה ברזי אצבע ומכיוון ש- iCloud הוא בחינם ל- 5GB הראשון, אין לך מה להפסיד.

למרות שאנחנו כאן ב- Cloudwards.net אוהבים את iCloud מספיק טוב, אנו מרגישים שהיא יכולה להשתמש בעבודה מסוימת פה ושם, כמו שתוכל לקרוא במאמר ההשוואה שלנו ב- iCloud לעומת Dropbox. אם אינך בטוח אם iCloud היא הדרך ללכת עבורך, דאג גם לבדוק את רשימת מיטב שירותי אחסון הענן שלנו..

כך נדרש לבצע גיבוי לאייפון ל- iCloud, הודע לנו אם יש לך הצעות או שאלות בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map