כיצד לגבות את אנשי הקשר שלך ב- iPhone

הטלפון הנייד שלי הוא המכשיר החשוב ביותר שיש לי. אני סוחב אותו לכל מקום ומשתמש בו על בסיס יומי. הדבר החשוב ביותר בטלפון שלי הוא רשימת אנשי הקשר שלי. זה הדבר היחיד שעושה את המכשיר שלי כל כך שימושי – בלי רשימת אנשי הקשר שלי הטלפון שלי היה פשוט דפדפן אינטרנט יקר.

חשוב על אנשי הקשר שאתה מדבר או טקסט איתם לעתים קרובות – כמה מהמספרים או הדוא”ל האלה שיננת? חלפו הימים שבהם היינו צריכים לזכור מספרי טלפון או לרשום אותם בפנקס כתובות פיזי.

לכן אני הולך להראות לך כיצד לגבות את אנשי הקשר שלך, במכשירי iPhone ו- Android. זה מהיר וקל לביצוע, וכבר הראינו לכם כיצד לגבות את ה- iPhone לחלוטין, כך שהמוקד שלי כאן הוא רק בגיבוי אנשי הקשר שלכם. סקרנו גם כיצד לגבות את הודעות הטקסט שלך ב- iPhone ואנדרואיד בנפרד.

אסקור כיצד לגבות את אנשי הקשר שלך באמצעות iTunes, כמו גם להשתמש באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לאייפון.

מה אתה צריך

תצטרך להוריד ולהתקין את iTunes אם תבחר להשתמש בה. זה זמין בחינם למשתמשי Windows ומותקן מראש במחשבי מקינטוש.

iCloud היא פלטפורמת הענן שלה של אפל ומספקת פיתרון קל לגיבוי האייפון שלך. כל מה שאתה צריך זה מזהה של Apple, ומשתמשים מקבלים שטח אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים – זה מספיק כדי לגבות את אנשי הקשר שלך. אם תרצה לדעת יותר על iCloud, השווינו בעבר את iCloud לעומת IDrive ויש לנו גם סקירת סרטונים נחמדה, שתוכל לבדוק בהמשך..

אני גם אראה לך כיצד לייצא ולגבות את אנשי הקשר שלך מ- iCloud לתבנית נתונים vCard, כך שתוכל לייבא אותם לאנשי הקשר של Google ביתר קלות. זה שימושי למקרה שתחליט לעבור לאנדרואיד או שפשוט תרצה גיבוי נוסף של רשימת אנשי הקשר שלך.

במכשירי אנדרואיד אתה יכול לגבות בקלות את אנשי הקשר שלך ל- Gmail או לכרטיס SD. יש לי כמה כרטיסי SD זולים וותיקים יותר שנמצאים סביבם בגודל של 2GB ועובדים נהדר למטרה זו. אם כבר יש לך חשבון גוגל אתה יכול לטפל בגיבויים עבורך. אם אתה מעדיף לטפל בגיבויים בעצמך אתה יכול להשתמש בתוכנית כמו Super Backup & שחזר, עליו כתבנו במדריך שלנו כיצד לגבות הודעות טקסט אנדרואיד.

כיצד לגבות אנשי קשר ב- iPhone

הדרך הקלה ביותר לגיבוי אנשי הקשר שלך ב- iPhone היא להשתמש ב- iTunes. ראשית, יהיה עליכם להוריד ולהתקין את iTunes ולחבר את ה- iPhone למחשב באמצעות כבל ברק. יהיה עליך להקיש על “אמון” באייפון שלך כאשר הוא ישאל אותך אם אתה סומך על מכשיר זה.

בפינה השמאלית העליונה תראה סמל מכשיר. הקש על סמל זה כדי לבחור את הנתונים שתרצה לסנכרן. אתה יכול להגדיר את iTunes לגיבוי אוטומטי כאשר המכשיר שלך מחובר, או שתוכל לבחור גיבויים ידניים אם אתה מעדיף.

כשמדובר בסנכרון אנשי הקשר שלך, תרצה ללחוץ על כפתור “המידע” בחלונית השמאלית. תראה תיבת סימון בחלונות הראשיים כדי “לסנכרן אנשי קשר עם” ותיבה לבחירת האפשרויות שלך.

אתה יכול לסנכרן עם אנשי קשר של Windows, ויהיה לך אפשרויות אחרות תלויות באיזה תוכנה התקנת – Microsoft Outlook, למשל, תהיה זמינה אם ברשותך האפליקציה..

גבה את אנשי הקשר שלך ב- iPhone באמצעות iCloud

זהו אחד הפתרונות הפשוטים יותר לגיבוי אנשי הקשר שלך. אם אתה כבר משתמש בגיבויים של iCloud, סביר להניח שזה כבר מופעל.

הקש על “הגדרות” באייפון שלך, ואז הקש על תעודת הזהות שלך למעלה או הקש על “iCloud”, תלוי בגירסת iOS שלך..

ברגע שאתה נמצא בתפריט iCloud, פשוט הקש על “אנשי קשר” כדי לסנכרן את אנשי הקשר של הטלפון שלך עם iCloud.

ייצא אנשי קשר ל- iPhone לגוגל

כאמור, vCard הוא פורמט נתונים למידע כמו שמות, כותרות, מספרי טלפון או מיילים. זה פורמט נהדר להעביר או לגבות את רשימת אנשי הקשר שלך, ואני אראה לך כיצד לייצא את אנשי הקשר שלך מ- iCloud לכרטיס vCard. לאחר מכן תוכל להשתמש בכרטיס ה- vCard כדי לייבא אותם לאנשי קשר של גוגל או לגיבוי לדיסק אחר.

ראשית, התחבר לאתר iCloud. לחץ על “אנשי קשר” ואז לחץ על סמל גלגל השיניים בצד ימין למטה.

כעת, לחץ על “בחר הכל” ואחריו “ייצא vCard.” לאחר הורדת ה- vCard, כל שעליכם לעשות הוא לעבור אל אנשי הקשר של גוגל ולחץ על “עוד” מהחלונית הימנית, ואז על “ייבא”. בחר את vCard שלך, וכל אנשי הקשר שלך יועלו וזמינים מתוך האפליקציות של Google.

תוכל גם לנצל הזדמנות זו להעתקת קובץ vCard לכונן הבזק או לספק הענן המועדף עליך, ומספק לך רשימת אנשי קשר גיבוי אחרת..

כיצד לגבות אנשי קשר באנדרואיד

הדרך הפשוטה ביותר לגבות את אנשי הקשר שלך היא לתת לגוגל אישור לגבות את נתוני הטלפון שלך. התהליך משתנה בהתאם לטלפון ולגרסת אנדרואיד, אך הוא די פשוט.

הקש על “הגדרות” והקש על “אישי”, ואז חפש “גיבוי & כפתור שחזור “. הקש על “גבה את הנתונים שלי” והפעל אותם. תצטרך להוסיף חשבון אם החשבון שלך עדיין לא מופיע ברשימה. לשם כך פשוט הקש על “חשבון גיבוי” ואז על “הוסף חשבון.” יתכן שתצטרך להזין את הסיסמה או את הצמד שלך ולהיכנס לחשבון Google שהוספת.

כברירת מחדל, הפריטים הבאים יסונכרנו עם חשבון Google שלך:

  • הגדרות יומן Google
  • רשתות Wi-Fi & סיסמאות
  • טפטים למסך הבית
  • הגדרות Gmail
  • אפליקציות המותקנות באמצעות Google Play
  • הגדרות תצוגה (בהירות & שינה)
  • שפה & הגדרות קלט
  • תאריך & זמן
  • הגדרות & נתונים עבור אפליקציות שלא נוצרו על ידי Google (משתנה לפי אפליקציה)

כיצד לגבות אנשי קשר ב- Android לכרטיס SD

אם אתה רק רוצה לגבות את אנשי הקשר שלך לכרטיס SD, פשוט הקש ופתח את האפליקציה “אנשי קשר” בטלפון שלך. חפש את כפתור “התפריט” והקש עליו והקש על האפשרות “ייבוא ​​/ ייצוא”. בחר “כרטיס SD” ורשימת אנשי הקשר שלך תגבה לכרטיס שלך כקובץ vCard.

פורמט זה תואם לרוב היישומים ברשימת אנשי הקשר ויאפשר לכם לייבא / לייצא אנשי קשר בהתקנים או באפליקציות אחרות בהן אתם משתמשים. כדאי לעשות זאת בכרטיס SD רזרבי – אם אתה מאבד את הטלפון שלך, אתה מאבד את כרטיס ה- SD שנמצא בו, אז שמור על גיבוי מאוחסן במקום בטוח.

אפשרויות אחרות לגיבוי אנשי הקשר שלך

כשמדובר בגיבויים, לא חסרים אפשרויות. לעיתים קרובות כדאי לקבל יותר מפיתרון גיבוי אחד.

בחנו מוקדם את הגיבוי הענן הטוב ביותר לאייפון בשנת 2017, שם תוכלו למצוא עוד כמה ספקים לבחירה אם תרצו להשתמש במשהו מלבד iTunes, iCloud או אנשי קשר של גוגל..

יש לנו גם משתמשי אנדרואיד מכוסים, עם הגיבוי האחרון שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד. צוות המומחים שלנו חקר כל ספק בכדי להקל עליכם לבצע גיבוי של מכשיר ה- Android שלכם ולשמירה על בטיחות הנתונים שלכם.

סיכום

רשימת אנשי הקשר שלך חשובה – בלעדיה הטלפון שלך הוא חסר תועלת. קל לגבות את אנשי הקשר שלך באייפון, אז קח את הזמן לעשות את זה עכשיו ואם אתה אוהב אותי, השתמש באחד משירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו לגיבויים אוטומטיים..

אם נהנית ממאמר זה, אנא הודע לנו מה אתה חושב בתגובות. אל תהסס לפנות אלינו בכל שאלה שיש לך. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me