מאגרי הקודי הטובים ביותר

ההורדה והשימוש בקודי לבד זה בסדר למי שרק רוצה לארגן את המדיה האישית שלהם. בעוד שמאגר ה- Kodi הכלול כולל כמה תוספות די טובות, אתה לא תמצא שום דבר שישנה את המראה והתחושה של Kodi, ובוודאי שלא שום דבר להזרים תוכן.


תצטרך לגשת למאגר לא רשמי כדי לעשות זאת, ובמהלך המאמר הנוכחי, נבחן כמה ממאגרי הקודי הטובים ביותר שקיימים. בסיסי נתונים מקוונים אלה מאפשרים לך להתקין את התוספות הלא רשמיות הטובות ביותר עבור קודי, כולל כל התוכן שתרצה להזרים מהתיבה שלך..

עם זאת, קריטי שאתה תמיד מנהר דרך VPN כשאתה משתמש בקודי. VPN ישאיר את ה- IP שלך מוסתר כך שאחרים לא יוכלו לעקוב אחריו. פירטיות אינה חוקית ובעוד שקודי אינו כזה, רוב התוספות הלא רשמיות צוללות לאזור האפור החוקי הזה. אמנם איננו ממליצים לעשות דבר לא חוקי, אך אנו ממליצים לנקוט באמצעי הזהירות הנכונים כדי להגן על עצמך על ידי עיון במאמר שלנו ב- VPN הטוב ביותר עבור Kodi.

ישנם יתרונות אחרים. שימוש ב- VPN עם Kodi יאפשר לך לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי כמו USTVNow אשר ניתן להשתמש בו רק באזורים מסוימים. VPNs הם זולים, קלים להתקנה ולכל הפחות נותנים שכבת הגנה נוספת.

מאגרי קודי פופולריים רבים עברו לא מקוון, כולל repo פיוז’ן שאחרת יהיה בראש הרשימה. עם זאת, ישנם עדיין המון מאגרים מעולים לבחירה. בואו נסתכל על חמשת המועדפים שלנו.

הרדיו הקודי הרשמי

למרות שהריפו של קודי מוגבל במה שהוא מציע בהשוואה לאחרים, עדיין יש הרבה מה לאהוב בפנים. אפילו כשאתה ניגש למאגרים אחרים, כדאי לבדוק מה מוצע כאן מכיוון שרבים מהתוספות הרשמיות ישפרו את חוויית השימוש בתוספות זרימה לא רשמיות כמו Covenant.

אחד הבולטים שבהם הוא עורך Keymap. תוסף פשוט זה מספק כלי GUI קל לשימוש למיפוי בקרות להתקני קלט. זה מאפשר לך להגדיר מרחוק או קיצורי מקשים ללא כאב ראש של תכנות אותם בעצמך.

תהיה לך גישה גם לטרקט, כתוביות פתוחות, PlayOn Browser ו- LazyTV, שכולן עוזרות לארגן ולעקוב אחר התוכן שיש לך. אם ברצונך לקבל הצעות נוספות, עיין בתוספים המועדפים עלינו מהריפאו הזה.

היתרון העיקרי במאגר הקודי הרשמי הוא שהוא יישאר ברשת כל עוד הפלטפורמה חיה. רבים מהתוספות שבפנים הם כלים המשפרים את החוויה בשילוב עם תוספות אחרות ובלתי רשמיות.

נובים ונדרים

אם פשוט הקמת את קודי, מאגר זה הוא מקום מצוין להתחיל את המסע שלך. Noobs and Nerds הוא ריפו קל משקל עם טונות של תוספות בפנים. זה אידיאלי למשפחות, עם פריטים רבים המיועדים לילדים. אין גם שום תוספות פורנו מביכות, כך שזו בחירה טובה אם אתה רוצה להימנע משיחה זו.

הריפו כולל את אחת החלופות הטובות ביותר לאמנה, אליסיום. תוסף זה מאפשר לך להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה כמעט מכל עידן, עם רוב הזרמים המוצעים ב- HD ומעלה. אם יתמזל מזלכם, תוכלו אפילו למצוא זרם לסרטים שעדיין נמצא בבתי הקולנוע.

Noobs and Nerds הוא מאגר שכל מי שמשתמש בקודי צריך להוריד. התוספות בפנים מגוונות מאוד, עם מעט מאוד קלות. הצוות שעומד מאחוריו מעדכן זאת כל הזמן, כך שלא סביר שהוא מת בזמן הקרוב.

תוכלו למצוא כאן את הריפו של Noobs and Nerds.

אשף ארס

אשף ארס עוסק פחות בתוספות ויותר על בוני קודי שונים. עם זאת, ברשימה הזו יש רשימה מסיבית של תוספות, למרות שהן כמעט כולן מתמקדות סביב הווידיאו.

הגדרת קודי כמו שאתה אוהב זה יכול להיות, במלים אחרות, מטלה. תצורה שנבנתה מראש יכולה להקל על התהליך, ולהעניק לך פריסה מלאה, טונות של תוספות וקיצורי דרך לגישה לכולם.

אשף ארס הוא המקום להשיג את כל המבנים הללו, וקל להתקין חדשים כדי לנסות אותם. בעוד שהמספרים משתנים לעתים קרובות עם הוספת מבנים חדשים או פרישות ישנות, אתה יכול לצפות לכ -300 עד 400 זמינים בכל זמן נתון.

עם זאת, ישנם חסרונות להתקנת מבנה. הקופסה שלך תיהפח עם הרבה תוספות; לעתים קרובות אלה כוללים גם תוכן למבוגרים, אז קחו בחשבון אם יש לכם ילדים עם גישה לתיבה.

תוכלו למצוא את אשף ארס כאן.

דאקי ברווז

ברפרטו זה כלולים הרבה תוספות, אך רק אחת מהן. DuckPool הוא גרסה מיתוג מחדש של התוסף הפופולרי iStream, שכמו Covenant ו- Elysium מעניק גישה לספרייה ענקית של סרטים ותכניות טלוויזיה לזרם..

אם לתוספים אחרים לסטרימינג אין את מה שאתה מחפש, סביר להניח ש- DuckPool כן. הספרייה משתרעת על כל דבר, החל מסרטים מצוירים לסרטים שעדיין נמצאים בבתי הקולנוע, עם מעל 40- מקורות שאפשר למשוך מהם. ניתן להשבית מקורות באופן פרטני גם אם ברצונך להאיץ את זמן הטעינה.

מלבד DuckPool, Mucky Duck הוא הרבה משקל מת. אמנם יש הרבה תוספות בפנים, אך כמעט כולם נטושים. עם זאת, לפי שעה, DuckPool לבד שווה להוריד.

תוכלו למצוא את דאקי ברווז כאן.

קודיל

סיום הרשימה הוא קודיל. למאגר הזה, כמו מאקי דאק, יש הרבה תוספות נטושות בפנים. אם אתה רק מתחיל לצאת, זה לא המקום ללכת אליו. עם זאת, המאגר כולל גם תוספות רבות שקשה למצוא אתרים שעשויים לעניין את משתמשי הקודי הארדקור.

שלא כמו מאגרים רבים אחרים, Kodil אינו כולל אף תוספות מהצד הראשון. במקום זאת, זו חנות חד פעמית כמעט לכל תוסף של קודי שאתה יכול לדמיין. נכון לעכשיו הוא מציע כ 900- איש.

בעוד שחפירה ברשימה יכולה להיות טרחה, תמצאו בפנים הרחבות שאינן כלולות במאגרים אחרים, כולל גורזיל, מזלג מהתוסף Exodus הפופולרי, וגירסה חדשה של פיניקס בשם Bennu.

תוכלו למצוא כאן את הריפו של קודיל.

התקנת ריפו קודי

ישנן שתי שיטות להתקנת מאגר. אתה יכול להוריד את קובץ ה- zip ולהתקין אותו, או לגשת אליו באמצעות כתובת אתר בתוך Kodi. בעוד שהראשון הוא אפשרות אמינה יותר, שניהם עובדים מצוין.

התקנה ממחשב

כדי להתקין מקובץ .zip שנשמר במחשב שלך, עליך להוריד תחילה את הקובץ שמכיל את מאגר המידע. פשוט לחץ על אחד מהקישורים שלמעלה והורד את הקובץ המתאים מהאינדקס.

כשמקום שם, פתח את קודי ונקוט בצעדים הבאים:

 • לחץ על “תוספות”
 • עבור אל “דפדפן ההרחבה” (סמל התיבה הפתוחה)
 • לחץ על “התקן מ- zip”
 • נווט ובחר בקובץ ה- zip השמור

לאחר מכן, רק חכה כמה רגעים להופעת ההודעה המותאמת להרחבה. לאחר ההתקנה, אתה יכול לגשת לתוכן באמצעות האפשרות “התקן ממאגר” באותו תפריט.

מתקין מכתובת האתר

אם אתה משתמש בתיבת Kodi או שפשוט לא רוצה לסתום את הכונן שלך, אתה יכול להתקין ריפו על ידי הוספת כתובת האתר כמקור ב- Kodi. אמנם הדבר עלול להיכשל תלוי אם הריפו פועל באופן זמני, אך בדרך כלל התהליך עובד.

ראשית, עליך לאפשר לקודי להתקין תוספות ממקורות לא ידועים. לשם כך, בצע את הצעדים הבאים:

 • לחץ על “סמל ההגדרות” שנראה כמו שן
 • עבור אל “הגדרות מערכת”
 • רחף עם הסמן מעל “הרחבות”
 • סמן את מחוון “המקורות הלא ידועים” שמימין

לאחר מכן חזור למסך הבית של Kodi ותוכל להתקין באמצעות כתובת אתר:

 • לחץ על “סמל ההגדרות”
 • עבור אל “מנהל קבצים”
 • בחר “הוסף מקור” מהעמודה השמאלית
 • לחץ על “”
 • הזן את “URL” עבור המאגר הרצוי
 • תן לזה שם

לאחר השלמת התהליך, עקוב אחר הצעדים שתבצע אם תתקין ממחשב אישי, אך בחר במקום זאת את המקור שיצרת בשלב הקודם. כמו בעבר, המתן להודעה המותאמת להרחבה וגלישה ברפאו באותה צורה.

סיכום

מאגרים משתנים תמיד, כאשר ישנים יורדים וחדשים מתעוררים לחיים. עם זאת, חמש אלה הן אפשרויות שנמשכות זמן מה ומספקות ערך לאורך כל תוחלת החיים הזו.

כאמור, חיוני שתשתמש ב- VPN בזמן השימוש בקודי. התעריף הקטן הוא כמו ביטוח לפרטיותך, אז וודא שאתה מסתכל על סקירת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לקבלת הצעות או דפדף בספריה שלנו עם ביקורות VPN אם עדיין לא עשית זאת.

אם אתה רוצה עוד תוכן קודי, הקפד לבדוק גם את ארכיון הקודי שלנו. יש לנו הכל, החל ממדריכי התקנה ועד לרשימות “מיטב”, כולל התקנת קודי ב- Roku והתמודדות עם בעיות חוצץ של קודי..

באילו מאגרי קודי אתה משתמש? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map