אחסון העננים הטוב ביותר ב- Kodi 2020

עבור רבים, קודי היא פשוט פלטפורמת מדיה עם קוד פתוח המספקת ממשק חזיתי למדיות המאוחסנות במחשב. בזמן שאופציות כמו NAS צצות מדי פעם, הפלטפורמה שמורה לרוב לאחסון מקומי. עם זאת, אם אתה מתאים למחנה הזה, הקפד לבדוק את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו ל- NAS.


עם זאת אתה יכול לשבור את התבנית וללכת עם פיתרון מבוסס ענן. למרות שקודי לא תומך רשמית בפלטפורמות אחסון בענן, ישנם מפתחים שיצאו מגדרם ליצור תוספות התומכות בממשקים אלה. במהלך מאמר זה, נעבור על כמה מהאפשרויות הללו, וניתן לך כמה סיבות ובניגוד לבחירת ספק אחד על פני אחר.

לפני שמשתמשים באחסון הענן הטוב ביותר ב- Kodi, חשוב להשיג VPN. קודי הוא חוקי לחלוטין, אך ההתנהגות שהוא מעודד מדי פעם אינה. הקפד לבדוק את רשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור Kodi לקבלת מספר המלצות.

אחסון העננים הטוב ביותר ב- Kodi 2020

מה הכי מתאים לאחסון ענן עבור קודי?

אחסון ענן בקודי מעט נדיר. המספר המצומצם של תוספות רשמיות אינו קשור למפתחים בשום דרך, אלא רק מספק ממשק חזית ב- Kodi לשירות אחסון הענן שלך. למרבה המזל, אותם מעט מפתחים נמנים עם ספקי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו.

אולם ראשית, חשוב להבין מה אחסון ענן עושה ב- Kodi. ה”ענן “פשוט מתייחס לרשת שרתים שנבנתה לאחסון הנתונים שלך. הספק נותן לך לקוח כדי שתוכל לגשת לנתונים שלך באותו שרת. עבור Kodi, היישומים הם פשוט מפותחים של צד שלישי, כך שתוכלו לגשת לנתונים שלכם מהנוחות של ממשק Kodi..

בעוד הלקוח של קודי הוא בחינם, השירות עצמו אינו. מחיר משחק תפקיד גדול בבחירת ספק אחסון בענן, וזה הדבר הראשון שבחנו בו תוך הערכת חבורה זו. זה לא הדבר היחיד שחשוב, אך תשלום יתר על השירות, גם אם הוא די טוב, הוא לא טובת אף אחד. בדקנו את התוכניות שמציעים ספקים אלה כדי להבטיח שתקבלו תעריף טוב וערך טוב.

ניתן להגדיר ערך זה בכמה אופנים. מהירויות נמצאות לרוב בחזית. תעביר כמויות גדולות של נתונים למרכז השרת וחלק מהספקים יניבו ביצועים טובים יותר מאחרים. מבחינת קודי, אתה רוצה לזרוק דברים בחשבון הענן שלך בקלות ולקבל גישה אליו תוך מספר דקות.

לבסוף, בדקנו את הביטחון של ספקים אלה. אזור זה נפל מעט בצד הדרך מכיוון שמספר האפשרויות המצומצם לא נתן את עצמו לררנינות. עם זאת, המידע האישי שלך מאוחסן בשרתים אלה, ולכן חשוב שהספק ינקוט אמצעי אבטחה ופרטיות כדי להבטיח שאתה מוגן.

כיצד להתקין תוסף לאחסון ענן בקודי

לפני שצללנו לספקים, רצינו לספק סקירה מהירה של התקנת כל אחת מהתוספות הללו. כולם באדיבות מאגר Kodi הרשמי הכלול בכל הורדה, מה שמאפשר תהליך התקנה די פשוט. פתח את קודי למסך הבית ובצע את הצעדים הבאים:

 • לחץ על “תוספות” מהתפריט בצד שמאל

 • לחץ על סמל התיבה הפתוחה שבראש התפריט

 • לחץ על “חיפוש” והקלד את שם התוסף

 • מצא את התוסף, בחר בו ולחץ על “התקן”.

זהו, באמת. יש תהליך הרשמה בכל אחת מהיישומים שיקשרו את חשבונך לקודי, אך זה משתנה מתוסף לתוסף. אולם כולם מספקים לך הוראות שלב אחר שלב, לכן זה אמור להיות פשוט למדי.

1. אחסון ענן הטוב ביותר לקודי: pCloud

pCloud היא בחירה מצוינת בתחום אחסון בענן, והיא מדורגת במקום השני בהשוואה לאחסון ענן שלנו. זו חברה חדשה יחסית, שנוסדה רק בשנת 2013. עם זאת, הזמן הקצר משך למעלה משני מיליון משתמשים, כולל אוהבי ב.מ.וו, אובר, קוקה קולה וטוויטר..

התוסף Kodi עצמו בנוי לזרמת וידיאו. זה מגיע ממאגר Kodi הרשמי ומאפשר לך לגשת לחשבון pCloud שלך מהממשק. זרמים נכנסים במהירות ובעוד שאתה מקריב קצת איכות, זה מרשים בהתחשב בכך שאינך זקוק לחומרה כדי להשיג אותה.

יש לך גישה לכל השאר בחשבון ה- pCloud שלך. בעוד שהאפליקציה מיועדת לזרמת סרטונים, תוכלו גם להזרים מוזיקה, להסתכל בתמונות או אפילו לגלוש בקבצים האחרים שלכם. זהו ממשק פשוט שמתאים למראה הקודי, אך עדיין מעניק גישה לכל מה שאחסנת.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

pCloud מציע מהירויות וביטחון מעולים לנעילת הנתונים שלך. בסקירת ה- pCloud שלנו, קיבלנו זמן העלאה ממוצע של 25 שניות והורדה ממוצעת של 22 שניות. זהו שיעור מרשים, אך שלך עשוי להשתנות תלוי במהירות החיבור שלך.

תמורת מחיר נוסף תוכלו לרכוש את התוסף Crypto עבור חשבון ה- pCloud שלכם. ערכת ערכה זו מספקת הצפנת ידע אפס, כלומר רק אתה מחזיק את המפתח לפענוח הנתונים שלך. ללא עלות נוספת זו, pCloud ישמור על השליטה במפתח ההצפנה.

אף על פי כן, אמצעי האבטחה גבוהים למדי. pCloud משתמש בהצפנת TLS לכל הנתונים העוברים, עם קידוד AES 256 סיביות במנוחה. זהו מערך אבטחה סטנדרטי למדי, אך יעיל בכל זאת בהגנה על הנתונים שלך. אתה יכול לקרוא עוד על אלה בפריימר האבטחה בענן שלנו.

pCloud אמור להיות הבחירה הראשונה שלך לאחסון ענן של Kodi. זה מספק ממשק נקי ואינטואיטיבי עם מהירויות מעולות ואמצעי אבטחה לאתחול. הצפנת ידע אפס מגיעה בעלות נוספת, אך בכל זאת שווה את זה. התוכניות מתחילות ב -3.99 דולר לחודש עבור נפח אחסון של 500 ג’יגה-בתים, או שתוכלו להירשם לחשבון בחינם ולקבל 10 ג’יגה-בייט מבלי לבזבז אגורה.

2. Dropbox

Dropbox יושב ממש מאחורי pCloud בגלל השירות עצמו, ולא התוסף הקודי הספציפי. למעשה, התוסף הזה מספק הרבה יותר תכונות מאשר ה- pCloud, ומאפשר לך שליטה מלאה בחשבון Dropbox שלך בתוך Kodi. אף על פי כן, סוגיות עם פרטיות מעוררות דאגה, כמו גם תהליך ההתקנה המגושם ב- Kodi.

לאחר התקנת התוסף תמצא כתובת URL וקוד הרשאה. אתה מחבר אותם לדפדפן שלך, ואז תוכל להיכנס אליו. תקבל קוד הרשאה נוסף שעליך לחזור לקודי ולהיכנס. אחרי כל זה, סוף סוף תוסיף את החשבון שלך לקודי.

זה תהליך מעצבן, אבל כזה שרבים ממשתמשי Kodi צריכים להכיר. עם זאת, אתה משתלם עבור הבעיות שלך. תוסף זה מעניק לך שליטה מלאה על חשבון Dropbox שלך, ומאפשר לך להציג, לערוך, להוסיף ולמחוק קבצים ישירות מחלון Kodi. התוסף עצמו משתמש גם במטמון דיסק מקומי, כלומר ההפעלה שלך צריכה להיות חלקה ככל שהחומרה מאפשרת.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות Dropbox

שירות זה עובד כל כך טוב מכיוון שהוא כל כך קל לשימוש. Dropbox מעניק לך ממשק מקוון נקי להוספת קבצים, שבו אתה יכול בקלות לגרור ולשחרר את מה שאתה צריך. אפילו לבעיות טכנופובים לא תהיה בעיה להוסיף את הקבצים שלהם ולאחסן אותם בשרתים של Dropbox.

עם זאת אתה עלול לדאוג אם הם מאוחסנים שם. Dropbox היוותה מרכז לכמה פריצות נתונים מרכזיות, אחת מהן התפשרה על 68 מיליון סיסמאות עוד בשנת 2012. כדי להחמיר את המצב, החברה אפילו לא יצאה מההפרה עד שנים אחר כך, ומשמעות הדבר היא שמשתמשים נותרים פגיעים ללא שום ידיעה.

אחסון מקוון

באופן כללי, אנו ממליצים על ספקי אחסון בענן המאפשרים קידוד של אפס ידע, דבר ש- Dropbox לא עושה. אתה מחזיק את מפתח ההצפנה הבלעדי, כלומר אפילו הספק לא יכול לראות אילו נתונים אתה מאחסן. לקבלת המלצות, הקפד לבדוק את פתרונות האחסון הטובים ביותר בנושא אחסון ענן בידע שלך או לקרוא את סקירת Boxcryptor שלנו עבור כלי שיצפין עבורך קבצים..

עם זאת, Dropbox היא ספקית אחסון ענן עשירה בתכונות, והיא קלה לשימוש. קרא את סקירת Dropbox שלנו למידע נוסף או הירשם לקבלת שטח אחסון בחינם של 2 ג’יגה-בייט לפני השדרוג.

3. Google Drive

כונן Google הוא ספק אחסון בענן שרובם צריכים להכיר. זוהי הכללה אוטומטית לכל חשבון Google שמספקת שטח אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בייט מחוץ לשער. זה כלי שיתוף פעולה נהדר עם כמות נדיבה של אחסון לאתחול, אך חסר קצת אבטחה ומהירות.

אפליקציית Kodi (כמו ברוב יישומי Kodi) מעט מפוקפקת. הדרך בה היא מאמתת את חשבונך היא מגושמת, במקרה הטוב. ניתן לך קוד אימות וכתובת אתר בחלון Kodi שיש לך שתי דקות להיכנס לדפדפן כדי להתחבר. גם קודי לא תומך בהדגשת טקסט, כלומר, תצטרך להקליד את כל העניין בטווח הזמן הקצר.

עם זאת, לאחר שתעשה זאת, האפליקציה עובדת די טוב. זה תומך רק בקבצי וידאו, אבל זה בעיקר מה שאחרי משתמשי Kodi. חווינו כמה טעויות במהלך התהליך, אך שום דבר שאיתחל מחדש מהיר לא יכול היה לטפל בו. ברגע שאתה זורם, Drive on Kodi מספק את הרזולוציה המלאה של התוכן עם שיהוקים קטנים לאורך הדרך. להגיע לשם זה מעצבן, אבל התשלום שווה את זה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את גוגל דרייב

הגרלה העיקרית של הכונן בגוגל היא כמה קל להשתמש בו. אם יש לך חשבון Gmail, יש לך חשבון Drive, שמתאים לאחסון 15GB בחינם. זוהי הצעה נדיבה, כזו שמאפשרת לך לטבול את הבוהן שלך באחסון ענן ב- Kodi מבלי ליצור חשבון נפרד.

אמנם זה לא קשור ספציפית לתוסף Kodi, אבל Google Drive הוא כלי שיתוף פעולה פנטסטי. אתה יכול בקלות להזמין אחרים לתרום בחשבונך, מזג אוויר שמשתף תיקיה ספציפית או רק מסמך בודד. שילוב עם חבילת הכלים המשרדים של גוגל פירושו שאתה יכול גם לערוך מסמכים משתפי פעולה מבלי להוריד קבצים.

ל- Drive יש מערכת הבעיות. כפי שאנו דנים בסקירת Google Drive שלנו, השירות עגום בכל הקשור לאבטחה ופרטיות. עבור רבים זה פשוט מסלול ישיר לפרויקט PRISM של NSA. עם זאת, ניתן לומר את אותו הדבר בכל שירותי Google, כך ש- Drive אינו בשום פנים ואופן הדבר היחיד שעליך לדאוג לו אם אתה משתמש בחשבון Google אחר..

אם הפרטיות חשובה לך, הכי טוב לחפש במקום אחר. אם לא, תוכלו למצוא כלי שיתוף פעולה מצוין המספיק דיו בכדי לגרום לכם לזרום לקודי. הירשם לאחסון חינם של 15 ג’יגה-בתים כדי לראות באיזה מחנה אתה נופל.

4. OneDrive

OneDrive הוא המבקש של מיקרוסופט ביצירת פיתרון מבוסס-ענן מבוסס-ענן כמו Google Drive. יש לך גישה לסוויטה של ​​כלים משרדיים מקוונים, עם היכולת להזמין משתפי פעולה. זה בעצם כונן Google מכל הבחינות, למעט המטריה של מיקרוסופט.

הדמיון עולה גם לרמת קודי. התוסף הזה זהה לזה של ה- Google Drive, עם אותו מפתח, תהליך כניסה מעצבן והתקנת באגי. עם זאת, יש לך גישה לחשבון OneDrive שלך ​​מקודי, שעשוי להוות יתרון עצום אם תנחת בסוף מיקרוסופט של פתרונות אחסון בענן..

בדומה ל- Drive, יש לך גישה רק לקבצי וידאו בחשבונך. הזרמים מתרסקים מדי פעם, אך בדרך כלל מתחילים במהירות וב ברזולוציה מלאה. קטעי וידיאו קצרים או תכניות טלוויזיה יהיו בסדר, אך סרטים באורך העלילה עשויים להוות בעיה. לצורך הזרמת אלה, עדיף להשתמש באחת התוספות הלא רשמיות הטובות ביותר עבור קודי.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Microsoft OneDrive

נקודת המחיר של OneDrive היא אחת מנקודות המכירה העיקריות, עם זאת. תוכנית בחינם מביאה לך נפח אחסון של 5 ג’יגה-בייט וזה מאכזב בהשוואה ל- Google Drive. עם זאת, התוכנית של 1.99 דולר לחודש מביאה לך פי עשרה מהאחסון, כאשר אתה יושב על קרקע אמצעית שמציעים מעט ספקי אחסון בענן אחרים.

עם זאת, גם בתוכנית החינמית יש לך גישה ל- Office Online. אלה גרסאות מורחבות של היישומים ב- Office 365, אך עדיין מספקות הרבה יותר כוח מאשר המקבילות של גוגל. התכונות החזקות ב- Word, PowerPoint ו- Excel לא ישמשו רבים, אך המעטים המנצלים ישמחו לקבל אותם.

עם זאת, כמו רוב ספקי אחסון הענן מבוססי ארה”ב, יש בעיה בפרטיות. כבר מזמן דווח כי מיקרוסופט מקיימת קשרים עם ה- NSA, אז אל תצפו שמשהו יישמר בסוד. בנוסף, הנתונים שלך לא מוצפנים בשום דרך, ומשאירים יעד עצום אם אתה מאחסן משהו אישי בחשבונך.

אלה כמה מהחששות שאנו מעלים בסקירת OneDrive שלנו. בהחלט יש בעיה בפרטיות ובביטחון, אבל לא אחת שמשפיעה על כולם. אם אתה מאחסן סרטונים ומוזיקה בחשבונך ולא ממש אכפת לך מי יראה אותו, תמצא ספק זול עם OneDrive. אתה יכול לנסות את השירות בעצמך באמצעות תוכנית חינמית של 5 ג’יגה-בתים.

מחשבות אחרונות

העברת המדיה שלך לענן אינה פיתרון אידיאלי עבור Kodi, אלא כזו שהיא בכל זאת זמינה. תהיה לך גישה לכמות גדולה יותר של שטח אחסון בפחות כסף, ולא תצטרך להתעסק עם הגדרת NAS.

אם אתה מתקשה לבחור איזה ספק מתאים לך, הקפד לקרוא את ביקורות האחסון בענן שלנו. לשם השוואה בין תפוחים לתפוחים, תוכלו גם לבדוק כמה מאמרים בהם אנו מצליחים לספק כמה ספקים זה לזה, למשל Dropbox לעומת Google Drive לעומת OneDrive.

לאלה שרק התחילו לעבוד עם קודי, הקפד לבדוק את המדריך והארכיב שלנו של קודי. תמצאו טיפים וטריקים בפלטפורמה כדי שתוכלו להתחיל לעבוד, כולל התוספות הטובות ביותר לקודי לספורט. מה אתה חושב על אחסון ענן בקודי? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map