סקירת LifeLock – עדכון 2020

סקירה של

LifeLock הוא ככל הנראה שירותי ההגנה מפני גניבות זהות הידועים ביותר, ולא בכדי. זה עושה עבודה נהדרת לשמור על בטיחות הנתונים שלך למקרה שנגנבו זהותך, אם כי תוכנית התמחור שלה עשויה לגרום לך להשהות, כפי שתוכל לקרוא בסקירת LifeLock המלא שלנו.


מחוון ההצלה 1

מצת slider2

מצת slider3

מצת slider4

מחוון ההצלה 5

קודם

הבא

LifeLock הוא אחד משירותי ההגנה על גניבת זהות המוכרים ביותר, עד כדי כך שסימנטק – שמפתחת ומפיצה ענקית האנטי-וירוס, נורטון – רכשה אותו בשנת 2016 בהיקף של 2.3 מיליארד דולר.. 

מנכ”ל סימנטק גרג קלארק טען כי הרכישה הייתה כתגובה לנפילות המכירות של נורטון, אותן ייחס ל”ירידות בנתח השוק של המחשב האישי. “

בהתבסס על סקירת Norton Security, היינו מסתכנים לומר שהמכירות שהולכות ויורדות כתגובה למוצר חסר דופי (נורטון לא הצליח להשיג אותו ברשימת תוכנות האנטי-וירוס הטובות ביותר שלנו). לא משנה, סימנטק ביצעה את הרכישה בכדי להציע את מכירותיו של נורטון, שכנראה עבדו. רוב תוכניות LifeLock מגיעות כעת יחד עם נורטון 360. 

בסקירה זו של LifeLock, אנו נבחן את שירות ההגנה הזה נגד גניבות זהות מוכר, וכולל כמה קל להירשם לצרכנים, מה יעלה להם ואילו תכונות כלולות. בסוף נקבע את פסק הדין שלנו, שיכתיב אם LifeLock מרוויח נקודה במדריך הטוב ביותר להגנה מפני גניבת זהות שלנו.. 

תכונות

LifeLock מונע רבות מהתכונות שלה עבור התוכניות העליונות שלהן, שנדון בהן יותר בקטע “התמחור” שלהלן. התוכנית “האולטימטיבי פלוס” העליונה בשורה עמוסה בתכונות, אך היא גורמת לתוכניות הזולות יותר להרגיש פחות מאפשרויות. 

לדוגמה, התוכנית הזולה ביותר של LifeLock, “סטנדרט”, כוללת החזר כספי גנוב של 25,000 $, התראות זהות, התראות ביטוח לאומי ומעקב אחר אשראי בלשכה אחת.. 

למרות שמדובר בחבילה לא טובה במחיר של 9.99 דולר לחודש, היא רחמנא ליצלן בהשוואה לתוכנית “האולטימטיבית פלוס” שלה, המציעה כיסוי של מיליון דולר, פיקוח משולש של הלשכה, נורטון 360 עבור מכשירים ללא הגבלה, התראות בנק ועוד. אולם מה שגרוע יותר הוא שהתוכנית ה”סטנדרטית “היא רחום בהשוואה לשירותי גניבת זהות אחרים וזולים יותר.

לדוגמה, דשלאן, מנהל הסיסמאות המדורג בכיר בסקירות מנהל הסיסמאות שלנו, מגיע גם עם מעט מאוד הגנה מפני גניבות זהות. כפי שאתה יכול לראות בסקירת דשלאן שלנו, מנוי “פרימיום” כולל ניטור אינטרנט כהה, ש- LifeLock לא מציע בקצה התחתון של הדברים.. 

בינתיים, התוכנית “פרימיום פלוס” העליונה של דשלנד – שעולה זהה לתוכנית “הסטנדרטית” של LifeLock – כוללת אפילו ניטור אשראי בזמן אמת וביטוח גניבת זהות של מיליון דולר. LifeLock מציע גם את התכונות הללו, אך במחיר גבוה בהרבה.

אנו מוכנים לבזבז יותר כסף כדי להשיג את LifeLock, אין לנו שם בעיות. עם זאת, יש בעיה כאשר Dashlane יכולה להציע תכונות נוספות תמורת 10 $ לחודש ויכולה לעשות זאת באמצעות מנהל סיסמאות כלול.. 

לשם השוואה ישירה יותר, ID Watchdog מציע ניטור אשראי משכתי ומעקב אינטרנט כהה תמורת 10 דולר פחות מתוכנית “פלוס האולטימטיבי” של LifeLock (קרא את סקירת כלבי השמירה של ID).

LifeLock ונורטון 360

עם זאת, תכונות ההגנה מפני גניבת זהות אינן התיק של LifeLock. נורטון הוא. התוכניות מ- “select” ומעלה כוללות גרסת Norton 360 בחינם עם החבילה שלך, ומציעה הגנה החל מחמישה מכשירים ללא הגבלה.. 

Norton 360 דומה ל- Total Security של Bitdefender, שכפי שניתן לראות בסקירת האנטי-וירוס של Bitdefender, היא חבילת האבטחה הכל-אחד של החברה..

Norton 360 כולל תכונות כמו 100GB של גיבוי בענן, מנהל סיסמאות, בקרת הורים ו- VPN (קרא את סקירת ה- Norton Secure VPN שלנו). למרות שיש אפשרויות טובות יותר לכל התכונות הללו כשאתה קונה א לה קארט – קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו, מנהל הסיסמאות הטוב ביותר ומדריך ה- VPN הטוב ביותר לקבלת המלצות – נורטון כולל אותם תחת קורת גג אחת.. 

רוב התכונות מגיעות עם נורטון 360, מה שהופך את התוכנית הזולה ביותר (שאינה כוללת נורטון) למיושנת. המוצר מוצג עם הגנה על עד חמישה מכשירים, לא משנה אם מדובר במחשבי PC, macOS, Linux, Android או iOS, ומסתיים במכשירים ללא הגבלה. עם זאת, התכונות הן יציבות, אם כי תשלם עבורן מחיר גבוה.

סקירה כללית של תכונות LifeLock

תמחור

התמחור של LifeLock מבלבל יותר ממה שהוא צריך להיות וזה בגלל התוכנית “הסטנדרטית”. כאמור, נורטון מחזיקה בבעלות על LifeLock, וכל החבילות אך הראשונה כוללת גרסה מסוימת של נורטון 360 עם התוכנית שלך. הטווח מבלבל מכיוון שלמרות היותו אותו מחיר התחלתי, “סטנדרט” ו- “בחר” אינם זהים מבחינת תכונות.

“בחר” מגיע עם נורטון 360, ואילו “סטנדרט” לא. למרות ששתי התוכניות מתפרסמות באותו קצב, הרי שנכתב בצורה חרישית מתחת למחיר הוא “השנה הראשונה”. כל תוכנית קופצת במחיר אחרי השנה הראשונה, מה שמסביר את הפער בין שתי התוכניות הראשונות. “סטנדרט” מתחדשת ב -11.99 דולר לחודש ו”בחירה “מתחדשת ב -14.99 דולר. 

לאורך הטווח, “היתרון” מתחדש ב- $ 24.99 לחודש וה- “Ultimate Plus” קופץ ל- $ 34.99. למרבה המזל, אינך נאלץ להירשם כמנוי שנתי. למרות ששיעור ההיכרות חל על השנה הראשונה שלך, אתה מחויב מדי חודש, ותוכל לבטל בכל עת. 

למרות שאנחנו מעריכים את הגמישות, המחיר גבוה מדי. אם לשפוט אך ורק על הכיסוי בקרנות גנובות, LifeLock עומדת היטב מאחורי התחרות. תצטרך לקפוץ לחבילה של “פלוס האולטימטיבי” בכיסוי של 1,000,000 $, שהוא יקר מדי בהשוואה לחיובי IdentityForce בסך 17.95 $ עבור אותה הגנה (קרא את סקירת IdentityForce שלנו).

יתרה מזאת, הרעיון של רכישת חצי הגנה, וזה משהו שהרבה אנטי-וירוסים משתתפים בו, קיים כאן (קרא דוגמא נוספת לכך ב- Avast Pro). מוזר שרבים מהתכונות שמורות לתוכניות הגבוהות יותר. אחרי הכל, אם אתה רוכש הגנה מפני גניבת זהות, אתה רוצה הגנה מלאה.

פסיכולוגיית התמחור המלווה את הטווח ברורה; נורטון רוצה שתקפוץ ישר ל”פלוס האולטימטיבי “תוך כדי שימוש בתוכניות הרובד התחתון כנקודת התייחסות. זה לא זהה לזה של IdentityGuard, שמציע שלוש תוכניות שלרוב מספקות את אותה רמת הגנה (קרא את סקירת IdentityGuard שלנו).

עם זאת, LifeLock הוא נדיב בכך שהוא מאפשר לך לבטל את התוכנית שלך בכל עת ומציע שיעור היכרות מוצק. יתר על כן, אתה מגובה בהבטחת החזר כספי למשך 60 יום, כך שתוכל להישאר מוגן עד חודשיים מבלי שתפסיד אגורה.

קלות שימוש

מכיוון ש- LifeLock ונורטון 360 אמורים להימכר כמוצר מצרף, ישנן שתי דרכים לרכוש מנוי: דרך אתר נורטון או דרך אתר LifeLock. עברנו את שני התהליכים, ומסלול LifeLock מעט יותר קל. שניהם חולקים פורטל לקופות, אולם התהליך זהה לאחר בחירת התוכנית שלך. 

אתר LifeLock פשוט מת. יש בו רק כמה עמודים, כולל “מה זה גניבת זהות” ו”איך LifeLock עובד. ” לא משנה היכן אתה נמצא באתר, אתה יכול ללחוץ על כפתור “התחל חברות” כדי להיות מועבר לדף התמחור. 

דף תיוג על-ידי הצלת חיים

המדהים שביניכם עשוי לשים לב שהתכנית ה”סטנדרטית “חסרה בתמונה למעלה. LifeLock מציעה את שירותיה מלבד נורטון בעמוד התמחור, אך אינה מציגה אותם בדף הבחירה התכנית הנפרד הזה..

בתחתיתו כפתור קטן אם אתה רוצה רק הגנה מפני גניבת זהות. מכיוון שרוב התכונות מגיעות מנורטון 360, אנו לא מדמיינים שאנשים רבים ירצו תוכנית “סטנדרטית”, אבל זה משהו שצריך לציין.

קופת LifeLock

לאחר בחירת התוכנית שלך, תעבור לדף קופה המציג את התעריף החודשי של המנוי שלך, כמו גם את התכונות הנלוות אליו. למרות שדף זה נראה כמו נקודת התשלום הסופית, הוא לא. לחיצה על כפתור “התשלום” תביא אותך לדף יצירת חשבון באתר של נורטון. 

ביקורת מציל חיים

לאחר מכן תצטרך לעבור את התהליך של הזנת כל המידע האישי שלך, כולל הכתובת, מספר תעודת הזהות ומספר הטלפון שלך. לאחר מכן, LifeLock יבקש מכם לברר את כתובות הדוא”ל שהייתם, הערים בהן חייתם וכו ‘. זהו תהליך דומה לבקשת כרטיס אשראי.

הגדרת ביקורת מציל חיים

לבסוף, אתה מגיע לדף הקופה, המאפשר לך לחייב חודשי או שנתי. מעבר לתכנית שנתית תספק שירות של חודשיים בחינם. לא משנה לאיזה משך אתה הולך, אתה זכאי לערבות להחזר הכספים של 60 יום. 

בדף אישור ההזמנה תוכלו להוריד את Norton 360, אך אחרת, כל מה שיש בתהליך. מהדף האחרון הזה אתה לא יכול להיכנס לחשבונך בפועל. יהיה עליך לנווט חזרה לאתר LifeLock כדי להיכנס אליו. 

כניסה ל- LifeLock וניהול חשבונות

מעניין לציין כי נורטון ו- LifeLock חולקים דף כניסה, אך לא משנה היכן רכשתם את המנוי, תצטרכו להשתמש באפשרות “כניסה עם נורטון”. אנו מניחים כי התחברות LifeLock מיועדת ללקוחות שנרשמו לפני הרכישה. 

הצלת כניסה לבדיקת הצלה

יש מבוא קצר כשאתה מחובר על התראות, פיקוח על ציון אשראי ועסקאות. במידע זה חסר מידע חשוב, כולל הגדרת כרטיסי אשראי וחשבונות בנק לניטור אינטרנט כהה, שלא הושלם במהלך ההתקנה.. 

לוח המחוונים בו תוכלו לפקח על בריאות תעודת הזהות שלכם עמוס בפרסומות. אין הרבה מהגנה מפני גניבת זהות – אתה מגדיר אותו ושוכח אותו – כך שלא תבלה הרבה זמן בלוח המחוונים. עם זאת, אם אתה רוכש משהו פחות מהתוכנית היקרה ביותר, יהיו כמה מודעות שמעודדות אותך לשדרג.

לוח המחוונים לבדיקת מצרכים

בדף הראשון בלוח המחוונים, החלק הגדול ביותר קבור בחלקו התחתון. יש אזור קטן להוסיף את כל המידע שלך, כולל כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, רישיון הנהיגה שלך, פרטי הביטוח שלך וכתובות הדוא”ל שלך. באופן מעצבן, כל זה לא מכוסה במהלך ההתקנה או במהלך ההקדמה. 

כאשר ההגנה על כל המידע האישי שלך היא הגורם לשירותי הגנה מפני גניבות זהות, יהיה זה הגיוני ש- LifeLock מנחה אותך בתהליך. אבל זה לא קורה. למעשה, האזור להוסיף את כל המידע הזה קבור תחת פרסומות לשדרוג, מה שמקל על החמצה. 

למרבה המזל, ברגע שתמצא את החלק הזה, הוספת המידע שלך היא פשוטה. במקום לכוון אותך לאזור אחר בלוח המחוונים, LifeLock מציג חלון קופץ שבו אתה יכול להזין מידע בכל תחום שאתה מעוניין בו. זה מקל על קישור חשבונות בנק, כרטיסי אשראי ועוד בלי לחפור במרכז השליטה.. 

מידע על הצלת-ביקורת-תוספת

אחרת, יש כרטיסיות לכל מה שמוצג בלוח המחוונים, כולל התראות, ציון האשראי שלך ועסקאות שלך. רבים מהכרטיסיות מיושנות אם אתה משתמש בתוכנית כמו “בחר”, אך LifeLock מראה אותן בכל מקרה. עם זאת, תהליך ההרשמה הוא לעניין, גם אם הוא לא לגמרי על מסילות.

הגנה

LifeLock כולל את כל מאפייני ההגנה החיוניים, אך כאמור בסעיף “התכונות” לעיל, הם שמורים לתכנית העליונה. “פלוס האולטימטיבי” כולל ניטור אשראי משכתי, התראות על פעילויות בנקאיות וכרטיסי אשראי, התראות על פשעים שבוצעו על שמך, שלושה דוחות אשראי שנתיים, התראות על פעילות חשבון השקעות והתראות לביטוח לאומי..

תכונות אלה יכולות ללכת עד כף הרגל עם כל שירות מוביל להגנה מפני גניבות זהות, כולל הגנה מפני גניבת זהות של ADT (קרא את הסקירה שלנו בנושא הגנת גניבת גניבת ADT). עם זאת, ADT ואחרים, כמו ID Watchdog, כוללים את אותן תכונות בכל תכנית. 

הליבה של LifeLock היא ההגנה על הביטוח הלאומי, שכפי שתוכלו לראות במדריך לפשיעה ברשת, הוא ככל הנראה פיסת המידע שנגנב. עם זאת, גניבת זהות היא פשע רב-פנים. עבריין זקוק להרבה מידע בכדי לגנוב את זהותך כראוי, ו- LifeLock אינו מגן עליך במלואו בתוכניות המוצלחות שלו.. 

בגלל המיזוג עם נורטון, הרבה מכספי המנוי שלך עוברים לצד האנטי-וירוס של הדברים, כאשר ההגנה מפני גניבת זהות היא מחשבה שלאחר מכן. זה מראה בתכונות המצומצמות של תוכניות לא יקרות והיעדר הכיסוי של 1,000,000 דולר על כל התוכניות מלבד “פלוס אולטימטיבי.” 

עם זאת, צרור נורטון ו- LifeLock יכול להגן עליכם מפני גניבת הזהות שלכם מלכתחילה. נורטון תודיע לך על אתרים זדוניים ותבטיח כי כל יישומים מקומיים לא יפגעו במחשב שלך או יגנבו את הנתונים שלך, כך שיש לקחת בחשבון.

תמיכה

בהתחשב בכך שנורטון הוא הבעלים של LifeLock, זה צריך להפתיע מעט כי קיימת מערכת תמיכה חזקה. נתנו לנורטון 72 אחוזים בסקירתנו על תוכנת האנטי-וירוס, והסקנו כי למרות היותם חזקים, חלק התמיכה אינו מעורב באזורים, ואפשרויות הקשר בדרך כלל מגיעות עם זמני המתנה ארוכים..

אפשרויות תמיכה נוספות של LifeLock

נתיבי תמיכה אחרים כוללים את הפורום, שאף הוא מועיל, מתוארך. נורטון זורק את בלוג הפורום וההכרזה על עמוד בודד, ואין פורומים נפרדים עבור כל אחד מהמוצרים של נורטון. בפרט, בפורום אין תחום עבור LifeLock. עם זאת, זה עדיין מקום שימושי עבור נורטון 360. 

פורום ביקורת מציל חיים

ליצירת קשר ישיר, לנורטון יש תמיכה טלפונית 24/7 עם מספרים מקומיים עבור מרבית המדינות הגדולות. אתה יכול גם לשאול שאלות באמצעות טוויטר ופייסבוק. הסתכלנו על חשבון הטוויטר וניכר שמישהו עסוק בתשובות לשאלות. בזמן הכתיבה אפילו מצאנו תגובה ביפנית.

ממרכז השליטה בחשבונך, אתה יכול לגשת לרכזת התמיכה על ידי לחיצה על “תמיכה” בפינה השמאלית העליונה. תישלח לבסיס הידע, שמשמש כמסך כדי לכוון אותך לאפשרויות ליצירת קשר ולפורום. 

בסיס מצומצם של ביקורת מציל חיים

ראוי לציין שלא הובאת למדור בסיס הידע על סמך המוצר שבבעלותך, אלא מסך התמיכה החל על כל מוצרי נורטון. זה טוב ורע. החלק הטוב הוא שתוכלו למצוא את הפורום ואת אפשרויות הקשר מהמסך הראשי. החלק הרע הוא שתצטרך למצוא את השירות שאתה מנוי אליו מקונן ברשימה ארוכה. 

לאחר שתמצא את המוצר שלך – במקרה שלנו, “Norton 360 עם LifeLock Select” – תובא למסך בסיס ידע קטן יותר המציג את כל המאמרים הרלוונטיים למוצר שלך.. 

הכותרת התחתונה שמציגה את אפשרויות הפורום ואנשי הקשר עדיין קיימת. בהתחשב בכך, יהיה זה הגיוני אם LifeLock ישלח אותך ישירות לדף בסיס הידע של המוצר שלך ממרכז השליטה בחשבונך.. 

בסיס הידע לבדיקת מצרכים

המאמרים הם תיק מעורב. חלקם מפורטות ביותר, כגון קטע הניטור באינטרנט כהה. אחרים, כמו המאמר “הארנק שלי נגנב” פשוט אומרים להתקשר לנורטון. זה לא דבר מטבעו רע – לדעת מה לעשות במצב משבר, כמו שיש לך ארנק אבוד, זה חשוב – אבל זה יכול להפוך את הגלישה בבסיס הידע למסורבלת.

פסק הדין

LifeLock מציע את מה ששאר שוק ההגנה מפני גניבת זהות עושה, אך במחיר גבוה יותר. עם זאת, יש לה יתרון על פני כל מתחרותיה. למרות שנורטון אינה האנטי-ווירוס האהוב עלינו, הוא עדיין כלי מוסמך, והכללת אותו בחינם עם רוב תוכניות LifeLock, מצדיק את המחיר הנוסף. 

רכישה של שירותים אלה ללא-קרטה היא יקרה יותר, ולאור זה LifeLock לא נורא. אם יש לך סכום של 34.99 $ לכל חודש על “פלוס אולטימטיבי”, LifeLock הופך את השירות לכדאי לך. עם זאת, אם כבר יש לך אנטי-וירוס או שאתה רק רוצה אלטרנטיבה זולה יותר, מוטב שתתייעץ בביקורות האחרות שלנו בנושא הגנה מפני גניבות זהות.. 

מה אתם חושבים על LifeLock? האם אתה מתכוון לנצל את הניסיון של חודשיים? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map