סקירת הגנת גניבת ADT – עדכון 2020

סקירה להגנת גניבת גניבת ADT

למרות שאתה בטח מכיר את ADT בצורה הטובה ביותר מכל השלטים בחצרות של אנשים, חברת האבטחה ארוכת השנים הזו מציעה גם שירותים דיגיטליים. הגנת גניבת זהות של ADT היא ההנפקה הזולה ביותר בשוק כרגע, אך היא עדיין מקיפה, כפי שתוכלו לקרוא בסקירה זו.


adt-slider1

adt-slider2

adt-slider3

adt-slider4

adt-slider5

קודם

הבא

ADT קיים כבר זמן רב, שנוסד בשנת 1874 כמערכת התרעה מבוססת טלגרף על ידי אדוארד א. קאלחאן. היה לו הרעיון לאחר שפורץ פורץ לבית אלישע אנדרוז, נשיא חברת הזהב והמלאי טלגרף.. 

מאז, ADT המשיכה לספק מערכות אבטחה לבתים ועסקים, אך רק לאחרונה נכנסה לתחום ההגנה מפני גניבת זהות. בסקירה זו בנושא הגנת גניבת זהות של ADT, אנו נבדוק אם יש לה את הקוצצים לרשימה הטובה ביותר להגנת גניבת זהות.. 

ADT שוחרר בשנת 2018, ומטרתו לספק כיסוי חיוני במחיר סביר. חלק מהטווח “אבטחה דיגיטלית”, הגנה מפני גניבת זהות הוא המוצר היחיד הקיים כיום בסוויטה, אם כי ADT מתכננת לשחרר בעתיד הגנה מרשת ביתית ורשת פרטית וירטואלית.. 

כהתחלה לטווח, ההגנה מפני גניבת זהות מרשימה, אם כי חסרים בו כמה תכונות קריטיות. ניטור מדיה חברתית אינו נכלל, וחלק ממשאבי החינוך קשה למצוא. עם זאת, קל להתעלם מהנושאים הללו בהתחשב בעובדה שהשירות לא יקר.

תכונות

במחיר, הגנת גניבת זהות של ADT עמוסה בתכונות. כפי שנמשיך בסעיף הבא, ADT אינו מציע שכבות הגנה מרובות. במקום זאת, הכל כלול ברמת הבסיס, ובמחיר טוב, במחיר זה. מה שאחרת יהיה רשימת תכונות של מניות נראה הרבה יותר מרשים בהתחשב בשיעור. 

הגנת הליבה כוללת מעקב אחר כרטיסי האשראי, חשבונות הבנק שלך, מספר תעודת זהות, דרכון, רישיון נהיגה, ביטוח רפואי, כתובת ועוד. בנוסף למעקב אחר השימוש במידע שלך, ADT צופה גם באינטרנט האפל בגין הונאה אפשרית, המהווה כר גידול לפשעי רשת.. 

אם יופיע משהו, תקבל הודעה דרך לוח המחוונים המקוון שלך, עליו נדבר יותר בסעיף “קלות השימוש” להלן. בנוסף להתראות לוח המחוונים, באפשרותך גם להגדיר התראות דוא”ל והודעות לנייד. לרוע המזל אין אפליקציה לנייד, כך שהתראות לנייד הן רק באמצעות טקסט. 

הפיקוח של ADT מגובה בהחזר של 1,000,000 $ עבור כל הוצאות הקשורות לגניבת זהות, במידה וגנבת זהותך. לא משנה מתי החדשות יגיעו, ל- ADT יש גם מומחי רזולוציה שמחכים לעזור לך. אתה יכול להתקשר ל- ADT מסביב לשעון לקבלת סיוע בהשגת השליטה על זהותך. 

מה שמייחד את מחיר ADT הוא שהוא כולל דוח אשראי שנתי של Experian. אתה יכול גם לעקוב אחר ציון האשראי שלך מדי חודש ממרכז השליטה. למרות שמדובר בתכלילים עצומים למחיר, אין אפשרות לרכוש דוח אשראי משלושת לשכות האשראי..  

כמה תכונות אחרות חסרות גם הן ניטור ותובנות של מדיה חברתית. שירותי הגנה מפני גניבות זהות, כגון משמר הזהות, כוללים דוח תובנות חברתי המפקח על אופן השימוש במידע האישי שלך במדיה החברתית ואם השימוש בו מסכן אותך בסיכון.. 

ADT לא מדבר הרבה על מדיה חברתית, אלא עוקב אחר תחומים כמו רישומי בתי משפט ומסד הנתונים הלאומי לשינוי כתובת של USPS. למרות שמדובר בתחומים חיוניים שכדאי לכסות, פיקוח על מדיה חברתית רק הופך לחשוב יותר. 

סקירה כללית של תכונות הגנה מפני גניבות של ADT

תמחור

ל- ADT יש את השירות להגנה מפני גניבות זהות הזול ביותר שראינו. למרות שאתה יכול לחסוך כמה דולרים עם תוכנית “הכלכלה” של זהות המשמר – קרא על כך בסקירת המשמר שלנו – זה לא מציע את התכונות ש- ADT עושה. כלומר, ADT כולל דוח אשראי שנתי וציון של Experian.

זה עצום בהשוואה לשירותים כמו LifeLock, שגובה כמעט 25 $ יותר לחודש מ- ADT עבור דוח של שלוש לשכות (קרא את סקירת LifeLock שלנו). 

למרות שאתה לא מקבל דוחות וציונים מ- Equifax ו- Transunion, אתה חוסך הרבה כסף באמצעות ADT. אפילו בהשוואה לשירותים במחירים סבירים, כמו IdentityForce, ADT זורח (קרא את סקירת IdentityForce שלנו).

יש רק תוכנית אחת לבחירה, אבל אתה יכול להוסיף עד חמישה חברים לתכנית הזו. המחיר לא יורד ככל שמספר המשתמשים עולה, אך בהתחשב בעובדה שהזמנת ADT לא יקרה, זה לא מדאיג יותר מדי. ADT שומר גם על מחזור החיוב שלך פשוט. אתה מחויב פעם בחודש עד שתבטל. 

אנו מעריכים את הגישה הישירה, אם כי זה יכול להיות מאכזב כשמגיע הזמן לבדוק. ADT אינו מציע הנחות להגנה מפני גניבת זהות, כלומר אינך יכול לרכוש שנה לפני כן כדי לחסוך כמה עצמות. המחיר מספיק נמוך שזה לא משנה ברוב המקרים, אבל תוכנית שנתית עדיין תהיה נחמדה לראות.

השיעור הנמוך משפיע על כמה היבטים אחרים של התמחור. לדוגמה, אין מדיניות החזר קונקרטי. פנינו לסוכן תמיכה שאמר שנצטרך להתקשר למחלקת קשרי לקוחות למידע נוסף. לאחר סריקת האתר לא מצאנו אזכור להחזרים כספיים. 

סביר להניח שההחזרים מעובדים כל מקרה לגופו, מה שאומר לרוב האנשים שאין מדיניות החזר. הגישה הישירה עוברת אפילו שם. אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו, כל עוד אתה מחליט לשלם עבורו. עם זאת, אתה מקבל גם שירות בהשתתפות מלאה במחיר סביר.

קלות שימוש

ADT, למרות שהיא מציעה שירותי אבטחה מרובים, שומרת על יעילות אתר האינטרנט שלה. מדף הבית תוכלו למצוא את שירות ההגנה מפני גניבות זהות בכרטיסייה “מוצרים ופתרונות”. משם אין מה להתעסק בבחירת תוכנית. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “קנה עכשיו” כדי להתחיל.

check-ad-זהות-גניבה-ביקורת

התשלום הוא פשוט, עם מספר מסכים המבקשים ממך להזין פרטי חיוב בסיסיים ולאשר את התשלום. ADT לא מבקש מכם להזין מידע אישי לפני שתסיים את הרכישה. למעשה, לאחר אישור התשלום, תצטרך להמתין בזמן ש- ADT יכין את ההרשמה שלך, שכפי שראינו בסקירת כלב השמירה שלנו, זה כנראה דבר טוב. 

לקח שעה של עד שהגיע דוא”ל ההרשמה שלנו, שאמר לנו לרשום חשבון כדי לקבל הגנה. ההרשמה היא פשוטה, כאשר ADT דורש את שמכם, כתובת הדואר האלקטרוני, הסיסמא וכמה שאלות אבטחה. עם זאת, תהליך הגדרה זה מיועד ליצירת חשבון ADT. תצטרך לעשות קצת יותר עבודה כדי להתחיל בהגנה שלך. 

הרשמה לאתר זהות-גניבה-הגנה-סקירה

לאחר ההרשמה, תאתחל ללוח המחוונים שמציג את השירותים הזמינים שלך. להגנת גניבת זהות, הכוללת ארבע אפשרויות: שחזור הוצאות, הגנה על זהות, יישוב אירועים ומרכז הידע. כדי להגן על עצמך, עליך ללחוץ על כפתור “השתמש עכשיו” מתחת לתיבת הגנת הזהות, אשר לא הובהרה. 

לוח מחוונים של adt-בזהות-גניבה-הגנה-סקירה

משם תובא למסך הרשמה שונה המשתמש באותו שם משתמש וסיסמא כמו חשבון ה- ADT הרגיל שלך. כאן תגדיר את ההגנה מפני גניבת זהות שלך, כולל הזנת מספר תעודת הזהות ותאריך הלידה שלך וכן תשובה על כמה שאלות אבטחה.. 

הגדרת עדכון זהות-גניבה-הגנה

תהליך ההרשמה של ADT אינו קשה, אך הוא מתסכל. לאן אתה צריך ללכת ומה שאתה צריך לעשות אינו מובהר, ועם לוחות מחוונים נפרדים לחשבון ADT שלך והגנת גניבת זהות, המערכת עלולה להתבלבל במהירות. הפיצול בין שני לוח מחוונים גורם לבעיות מסוימות גם לאחר ההתקנה.

כניסה ADT

הנושא העיקרי נובע מהעובדה שתצטרך להתחבר כל הזמן לשני תחומים. תחילה עליך להיכנס ללוח המחוונים של ADT, שם תוכל להציג את השירותים הפעילים שלך, ואז להיכנס ללוח המחוונים של גניבת זהות כדי להציג התראות ולהוסיף מידע נוסף. 

למרות שאנו יכולים להבין שיש לוח מחוונים מאחד, בהתחשב בכמה שירותים ש- ADT מציע, הוא מציג הרבה חישוקים שעליהם לקפוץ בעת השימוש בשירות. 

לוח מחוונים של זהות-גניבה-הגנה-סקירה-זהות

לדוגמה, אם אתה מקבל התראה ואתה צריך ליצור קשר עם ADT בנוגע לגניבת זהות פוטנציאלית, תצטרך לחזור למרכז השליטה של ​​ADT, אך עליך להיכנס למרכז השליטה בגניבת זהות כדי לראות את ההתראה בראשונה. מקום. 

זה יהיה דבר אחד אם כל מה שקשור לגניבת זהות היה בלוח מחוונים אחד, בעוד שאחרת מחזיקה את פרטי חשבון ADT הכולל שלך, אבל זה לא המקרה. 

תכונות מסוימות, כגון התאוששות הוצאות ופתרון אירועים, נמצאות במרכז השליטה הראשי, בעוד ההתראות מצויות בגניבת זהות. עם קדימה ואחורה, עליך להיות פתוחה כל הזמן לשני כרטיסיות בכדי להשיג כל דבר שהושג, מה שהופך להיות יותר מתסכל, בהתחשב בעובדה שאתה ייצא משניהם אחרי 15 דקות של חוסר פעילות.. 

עם זאת, קל מאוד לעקוף את לוח המחוונים לזהות. ADT מציג את ציון האשראי שלך, כל התראות חדשות, הדוחות הנוכחיים שלך, מספר שאלות נפוצות והתראות חודשיות. קל לקפוץ ולמצוא דוחות עבור אזורים שונים של מסכי ADT, כמו גם להוסיף מידע חדש בקטע “פרופיל עריכה”.. 

הגנה

ADT, כאמור בסעיף “תכונות” לעיל, מציג את עיקרי הליבה של כל שירות הגנה מפני גניבות זהות טובה, ובמחיר סביר. עם זאת, חסרות כמה מאפייני הגנה, מה שמסביר את התעריף הנמוך מהממוצע. ADT ישמור עליכם מוגנים בכל מה שקשור לרשת החשוכה והרשומות הציבוריות, אך מחוץ לכך, אתם עדיין פגיעים. 

השמטה הברורה ביותר היא הגנה על מדיה חברתית, אך יותר מזה, איזושהי מערכת לניהול סיכונים. הגנה על עצמך מפני גניבת זהות עוסקת בניהול סיכון, לא משנה עד כמה פיקוח הפעילות החשדנית יסודי. ADT אינו מציג מדד למדידת הסיכון בלוח המחוונים שלך, מה שעלול לגרום לכך שאתה לא מכוון בסכנת הזהות שלך בסכנה.. 

במקרה הטוב קשה למצוא אמצעי מניעה. אין מידע על שמירת המידע האישי שלך במרכז השליטה. במקום זאת, ADT עובד ברקע, סורק כמה אזורים משמעותיים, אך חסר אזורים קריטיים אחרים בתהליך. 

המחיר טוב, ולמרות שנוכל לשבח את ADT על כמה שהוא מציע בשיעור הולך, אתה עדיין מקבל את מה שאתה משלם עבורו. 

ADT ממוקד יותר אם קורה משהו, לא מונע אותו מלכתחילה, ובחזית הזו הוא מצליח. התוכנית שלך מגיעה עם החזר כספים של 1,000,000 $ ושירותי שחזור גניבות זהות מסביב לשעון. לכל הפחות, אם הזהות שלך נגנבת תוך שימוש ב- ADT, יהיה לך הרבה עזרה בשחזור. 

ישנם כלים למניעה, אם כי זה לא ברור. דרך מרכז הידע, עליו נדבר עוד בסעיף הבא, תוכל להציג מאמרים בנושא מניעת גניבת זהות. אתה יכול גם למדוד את הסיכון שלך בעזרת הכלי RiskCompass שלו, אשר יציג ציון סיכונים על סמך תשובותיך לכמה שאלות בסיסיות. 

adt-זהות-גניבה-הגנה-סקירה-סיכון-מצפן

אפשר, אם לא סביר, לפספס את הכלים האלה לחלוטין, וזה טוב כמו לא לכלול אותם. RiskCompass, למשל, מוצע באופן בלעדי דרך מרכז הידע, למרות היותו כלי המיועד במיוחד להגנה על גניבת זהות. מסיבה זו, יהיה הגיוני לכלול אותו בלוח המחוונים של גניבת זהות, ולא באזור התמיכה.

תמיכה

הדרך הקלה ביותר למצוא תמיכה היא דרך לוח המחוונים של ADT. יש מספר טלפון בלוח המחוונים של גניבת זהות, אבל זהו. אולם באמצעות לוח המחוונים הרגיל תוכלו לפתוח את מרכז הידע, שכאמור כולל תמיכה כמו גם כלים למניעת גניבת זהות.. 

מרכז ידע-זהות-גניבה-הגנה-ביקורת-ידע

מונחים כמו “בסיס ידע” ו- “מרכז ידע” הם בדרך כלל היפרבוליים, מכיוון שתחומים אלה הם רק משאבי תמיכה. עם זאת, ADT מרוויח את המוניקר. מרכז הידע הוא מקום לרכוש ידע, ובכן. ADT מספק טיפים לשמירה על עצמך מוגנים, משאבים ליצירת קשר עם מוסדות פיננסיים ועוד. 

אולם מרכז הידע הוא בדיוק זה. אין שם משאבי תמיכה אמיתיים. לדוגמה, השאלות הנפוצות כוללות שאלות כמו “מהי הפרת נתונים”, אך לא מדברים על ניהול חשבונך או על הקמת השירות..

בסיס מידע מסורתי מוצע דרך מרכז העזרה, ולמרבה הצער אין קישור אליו במרכז השליטה שלך. תצטרך לנווט חזרה לאתר הראשי, המשתמש בכתובת אתר שונה מלוח המחוונים, ולחץ על כפתור התמיכה בסרגל העליון של האתר.. 

מרכז עזרה-זהות-גניבה-הגנה-ביקורת-עזרה

הנושאים המוצגים מועילים, אם כי בסיסיים, כגון כיצד להציג את היסטוריית החיוב שלך או לשנות את השירות שלך. למרות שאנו מעריכים פילוח של מרכז ידע להגנה מפני גניבת זהות, קשה להקפיץ בין שני תחומים לתמיכה. בדומה לשני לוח המחוונים לניהול חשבונך, מציאת משאבי עזרה עצמית יכולה להרגיש מסורבלת. 

עם זאת, יצירת קשר עם ADT אינה אלא. לא משנה היכן אתה נמצא באתר, ADT מזכיר לך כל הזמן שאתה יכול להתקשר בכל עת. המספר המוצג באתר הוא קו תמיכה כללי הזמין מסביב לשעון. אם אתה זקוק לעזרה בשיקום זהויות, יש מספר נפרד שתוכל להציג בו בלוח המחוונים. 

אם יש לך שאלה פשוטה, אתה תמיד יכול להושיט יד גם דרך צ’אט חי. ADT מציע צ’אט חי מסביב לשעון, שתוכל ליזום באמצעות הבועה בפינה השמאלית התחתונה של האתר הראשי. הוצאנו ידיים קומץ פעמים במהלך הסקירה הזו ותמיד נתקלנו בתגובה תוך פחות מדקה. 

פסק הדין

הגנת גניבת זהות של ADT היא שירות הגנה מפני גניבות זהות זול ויעיל לרוב המטרות. אם אתה רוצה ביטוח שיגן עליך אם זהותך נגנב ויעקוב אחר הרשומות הציבוריות והרשת האפלה במחיר סביר, ADT מספקת. עם זאת, לגבי תכונות חברתיות, עדיף לחפש במקום אחר. 

פיצ’רים אלה מגיעים במחיר כבד, עם זאת, כפי שניתן לראות בביקורות הגנה מפני גניבות זהות שלנו. ADT מקבל את הדרך לשם הרבה פחות, כך שאם זה נשמע כאילו אתה משחק, זה כנראה השירות המתאים לך. 

מה אתם חושבים על ADT? האם אתה מתכוון להירשם לחשבון? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא הגנה מפני גניבות של ADT

 • בשביל מה ADT עומד?

  ADT מייצג את Telegraph District האמריקני. החברה הושקה בשנת 1874 כאחת מתוך 57 חברות טלגרף מחוזיות, ובסופו של דבר ניצלה את מערכת מסירת הטלגרף כאמצעי לספק ביטחון מגורים..

 • מה זה ADT?

  ADT הוא תאגיד אבטחה המציע אבטחה חשמלית, ניטור אזעקה והגנה מפני שריפה לעסקים גדולים וקטנים, כמו גם כתובות מגורים.

 • כמה עולה ADT?

  אבטחת ADT, הגנת אש ומעקב היא בהצעת מחיר בלבד. המחיר ישתנה בהתאם למיקום, גודל והיקף ההגנה. ADT מציעה גם שירותי הגנת גניבת זהות במחיר של 9.99 דולר לחודש.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map