סקירת כלב השמירה של תעודת הזהות – עודכן באפריל 2020

ביקורת כלב שמירה מזהה

למרות שהוא לא הקל ביותר לשימוש, ID Watchdog הוא אלטרנטיבה עוצמתית ובמחיר טוב למספר ספקי הגנה מפני גניבות זהות מובילים. קרא מדוע אנו אוהבים את זה בסקירה המלאה הזו של כלבי המשמר הזה.


id-watchdog-slider1

id-watchdog-slider2

id-watchdog-slider3

id-watchdog-slider4

id-watchdog-slider5

קודם

הבא

ID Watchdog, שנרכשה על ידי Equifax בשנת 2017, קיימת מאז 2005, ומציעה שירותי הגנה ושיקום של גניבת זהות במחיר סביר. ההצעה הזו עדיין שלמה, כאשר ID Watchdog ישב מתחת לתחרות מבחינת מחיר תוך מתחרים על תכונות על תכונות. 

השירות לא עודכן הרבה, וטוב שכך. עם זאת, השימושיות לא השתפרה. למרות שכלב השמירה של ID אינו שירות מקולקל, הוא מהווה יותר מבעיה אחת במהלך ההתקנה. עם זאת, ההגנה, במיוחד למחיר, ראויה למדריך הטוב ביותר שלנו להגנה מפני גניבות זהות. 

בסקירת כלב המשמר הזה, אנו הולכים לפרט את החוויה שלנו לאחר שיצאנו אותה לביצוע מבחן. לאורך הדרך, נדבר על תכונות, תמחור, קלות שימוש, הגנה ותמיכה, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

תכונות

ל- ID Watchdog יש רשימה סטנדרטית של תכונות, כולל 1,000,000 דולר לביטוח, ניטור רשת כהה והתראות הניתנות להתאמה אישית. למען האמת, התכונות בלבד אינן מרשימות. עם זאת, בהתחשב במחיר הנמוך, הרשימה זורחת. 

הכיסוי הוא מלאי, אך ID Watchdog בונה עליו באמצעות ניהול תיקים. אם הזהות שלך נגנבת בזמן שיש לך מנוי ל- ID Watchdog, מנהל תיק יוחדר לשיקום, המטפל בכל הניירת כדי שלא תצטרך.

מוקד הטלפון בו עובדים מנהלי תיקים אלה פתוח גם מסביב לשעון ומסוגל לספק תמיכה בלמעלה ממאה שפות. 

אתה לא צריך להיתקל בבעיות. ID Watchdog מספק ניטור “בסיסי” ו”מתקדם “, ששניהם מוצעים בשני שכבות השירות. “בסיסי” מורכב מניטור רשומות ציבוריות, רישיונות, אישורים ועוד כדי לבדוק אם מישהו משתמש במידע האישי שלך. 

ניטור “מתקדם” הולך ומעמיק יותר, כאשר מסתכלים על השינוי הלאומי של שירות הדואר האמריקאי של רישום הכתובות והלוואות הסאב-פריים. זה מכסה גם את האינטרנט האפל, סריקה דרך אתרי אינטרנט, חדרי צ’אט ופורומים שקשורים לסחר במידע שנגנב.. 

למרות ששוק נישה, ID Watchdog שימושי במיוחד עבור אנשי מקצוע בתחום הרפואה. זה עוקב אחר בסיס הנתונים הלאומי של מזהי הספק. אם אינך מודע, מספר NPI הוא מזהה בן 10 ספרות עבור נותני שירותי בריאות בארה”ב. אם מישהו יגנוב זהות של איש מקצוע רפואי, הוא יכול להשתמש במספר זה כדי להכתים את התרגיל של הרופא.

אם מופיע משהו באזורים המרובים ש- ID Watchdog עוקב אחר כך, תקבל הודעה מייד, וניתן להתאים אישית את ההתראות האלה. למרות שכלב השמירה של ID תמיד ישלח התראה לא משנה מאיפה הוא בא, אתה יכול לבחור לקבל אותה דרך האפליקציה לנייד, טקסט, שיחת טלפון או שילוב. עם זאת, תמיד תקבל התראות בדוא”ל.

סקירה כללית של תכונות כלב שמירה

תמחור

ל- ID כלב שמירה יש רשימת מוצרים פשוטה. השירות זהה לא משנה איזו משתי התוכניות – “פלוס” או “פלטינה” – תבחר; אתה מקבל כיסוי של 1,000,000 $, ניטור רשת כהה, התראות הניתנות להתאמה אישית ושחזור מנוהל באופן מלא אם זהותך נגנב. 

עם זאת, התוכנית ה”פלטינה “היקרה יותר מגיעה גם עם ציוני אשראי ודוחות של Equifax, Experian ו- TransUnion.

נראה כי אתה יכול לקבל ציוני אשראי עדכניים בחינם באינטרנט, עם זאת, “פלוס” הוא אטרקטיבי יותר. במחיר של 15 דולר לחודש בלבד, זהו ערך נהדר, במיוחד בהשוואה ל- LifeLock שגובה כ -20 $ נוספים עבור תוכנית דומה (קרא את סקירת LifeLock שלנו).

אפילו שירותים במחיר סביר הם יקרים בכמה דולרים מאשר כלב השמירה של ID (קרא דוגמא לכך לעיון במשמר הזהויות).. 

זה אם אתה משלם מדי חודש. כלב השמירה של ID מאפשר לך לבחור מחזור חיוב שנתי בקופה, ואם תקפוץ לזה תקבל בחודשיים הגנה בחינם. זה מביא את המחיר החודשי של תוכנית “פלוס” לסביבות 12.50 $.

ID כלב שמירה פלטינה

עם זאת, כאמור, אתה מפסיד את ציוני האשראי והדוחות עם “פלוס”. תצטרך ללכת על תוכנית “פלטינה” אם אתה רוצה את זה, וזה לא שווה את זה, בהתחשב בעליית המחירים.

למרות ש”פלטינה “עדיין זולה יותר מהמתחרים – תוכנית דומה ב- IdentityForce היא בסביבות 5 דולר לחודש, כפי שתוכלו לראות בסקירת IdentityForce שלנו – היא במחיר מופקע לעומת” פלוס “. 

חשוב לבחור תוכנית מקדימה שתרצה להיצמד אליה, מכיוון שכלב השמירה של ID לא מציע החזרים כספיים על תוכניות חודשיות. 

עם זאת, יש קצת בלבול סביב התוכניות השנתיות. בתנאי השירות, ID Watchdog אומר שהיא “תחזיר לך סכום יחסי” אם תסתיים לפני תום התקופה השנתית שלך. עם זאת, הוא מזכיר גם תוכנית שלוש-שנתית, שלא יכולנו למצוא. 

טענה זו עומדת בסתירה ישירה לדף המוצר שלה, האומר “אתה רשאי לבטל בכל עת; עם זאת איננו מספקים החזר כספי חלקי לחודש. ” יש להניח שאם אתה רוכש תוכנית שנתית, ID Watchdog יחזיר לך את כל החודשים שלא השתמשת בהם, אך הוא לא יחזיר עמלות כלשהן עבור החודש בו אתה מבטל.

קלות שימוש

ל- ID Watchdog אין אתר אטרקטיבי במיוחד, אך הוא מסיים את העבודה. זה יותר ממספר שנים מיושן, אך בהתחשב במעט מה יש לאתר, לא קשה למצוא את דרכך. כתוצאה מכך, האתר הקטן יותר מוביל למידע מוגבל על מה שאתה קונה כשמגיע הזמן להירשם. 

למשל, נדרשו שני חיפושים של גוגל ויותר מכמה דקות סורקים את האתר כדי לגלות ש- ID Watchdog מציע ביטוח של 1,000,000 $. מה שצריך לרשום בעמוד המוצר מוסתר במקום בהיררכיה של דפים, המפורטים כאפשרות האחרונה בכרטיסייה “מרכז שירות לקוחות” בדף “חוויית כלב שמירה על ID”.. 

אתר ביקורת-כלב-שמירה

באופן דומה, מדיניות ההחזר הכספית, כאמור, אינה מתבררת בדף המוצר. במקום זאת, כתוב בכל הכותרות בתנאים וההגבלות, שניתן למצוא רק דרך הכותרת התחתונה של האתר. 

זה דבר אחד אם הבהרות קטנות היו מוסתרות עמוק בתוך האתר, אבל זה לא המקרה כאן. מידע חיוני, כגון מדיניות ההחזר ורמת הכיסוי, לא מובהר בדף המוצר. יתר על כן, מידע זה מעורבב במידע שאינו רלוונטי אחר. 

לדוגמה, בתפריט הראשי של האתר יש קטע שכותרתו “הטבות עובדים.” יסלחו לך על המחשבה שזה מיועד לעובדי ID Watchdog, כמו שעשינו לראשונה, אבל הדף מיועד למעשה להגנה מפני גניבות זהות עסקית. בטח לשונית עם שם זה תהיה הרבה פחות מבלבלת. 

עמוד המוצר – המופיע בתור הראשי “שירותי שמירה כללית” בתפריט הראשי – משובח. זה מספק השוואה בין שני הרמות ואף מספק הסבר קצר על כל תכונה. לאחר שתבחר את התוכנית שלך, תהליך הקופה הוא קצר. בחר את מחזור החיוב שלך, הזן את פרטי התשלום שלך ולחץ על “שלח”. 

דף מוצר-כלב שמירה-ביקורת

משם תתחיל בהגדרת החשבון. ID כלב שמירה מבקש רק מידע בסיסי, כולל שמך, מספר טלפון, מספר תעודת זהות וכתובת הבית. בדף זה יש ל- ID Watchdog חותם שאומר “אחריות להחזר כספי למשך 30 יום: בטל בכל עת.” אנחנו לא עוצרים את נשימתנו מהטענה הזו.

כניסה לכלב שמירה מזהה

לאחר סיום המידע האישי שלך, אתה יכול להיכנס ללוח המחוונים של כלב השמירה של תעודת זהות, ובאמת, האם זה מחזה מאכזב לראות. החלק “סקירה כללית” לא נותן לך סקירה כללית על כלום. זה מראה את שמך, את המוצר שרכשת וכאשר נרשמת לחשבון.

id-watchdog-review-dashboard סקירה כללית

הכרטיסיות האחרות, “חשבון” ו”כלים מתקדמים “, נטולות מידע באופן דומה. “חשבון” מאפשר לך לשנות את המידע האישי שלך, שאינו דורש סיסמה. התחשבות ב- ID Watchdog היא שירות הגנה מפני גניבות זהות, שהוא גדול מכדי לפקח עליו להתעלם. 

אפילו עם זה, עמוד “הכלים המתקדמים” הוא העבריין הגרוע ביותר. נכתב כי “התוכנית שלך כוללת כלים נוספים כמו האפליקציה הניידת שלנו, הארנק האבוד והביטוח כדי להבטיח שיש לך גישה לנתונים שלך כשאתה זקוק להם ולעזור לך להתאושש במקרה של הונאה או גניבת זהות”, וזהו. אין קישורים להורדת תכונות אלה או כל אינדיקציה אחרת כיצד לגשת אליהם. 

id-כלב שמירה-סקירה-כלים מתקדמים

הכרטיסייה המועילה היחידה היא “מדריך שירותים”, שיוריד ויפתח קובץ PDF המפרט את תכונות חשבונך. גם אז, אין הבהרה. לדוגמה, המסמך מדבר על הגנה על אשראי בילדים, וטוען כי “כלב השמירה של תעודת זהות הוא ספק ההטבות היחיד עם יכולות נעילת ילדים מקוונת”, וזה לא נכון. 

כתוב שם שאפשר להפעיל נעילת ילדים דרך חשבון ה- Watchdog של תעודת הזהות שלך, אבל אחרי שהסתכלנו בלוח המחוונים העקר, לא הגענו לשום דבר.

עדכוני כלבי שמירה מזהים

לאחר שיצצנו במשך 20 דקות בערך, שמנו לב שלוח המחוונים התחיל להשתנות. בכל פעם שננווט לקטע חדש, כרטיסיה חדשה תופיע בסרגל העליון, או כשחזרנו לדף בו ביקרנו בעבר, היו עליו קטעים חדשים.

לקח זמן עד שהכל נכנס לגמרי – כשעה בערך – אבל ברגע שזה נעשה, לוח המחוונים היה שימושי בהרבה. כלב השמירה של ID הראה לכל אזור שהוא סורק, כמו גם את הסטטוס של אותה סריקה. בנוסף, התווסף קטע להתראות, בו תוכל לראות כל דבר שהתגלגל בשמך. 

הצורה הסופית של לוח המחוונים טובה בהרבה ממה שנפגשנו איתו לראשונה, אבל כלב השמירה של ID לא פגע. לא הגיוני להניח שמישהו נוחת בלוח המחוונים – כלב השמירה של ID שומר אותך שם מיד לאחר התשלום – מביט סביב ומחליט שאין בזה שום דבר אחר.

לוח המחוונים של id-watchdog-review-מעודכן

רשמים ראשונים הם הכל, וכלב השמירה של ID לא כל כך טוב בזה. אין דוא”ל ברוך הבא או כל אינדיקציה לכך שיש צורך להתקין את לוח המחוונים. 

למעשה, במהלך הבדיקה שלנו, מעולם לא קיבלנו דוא”ל מ- ID Watchdog, למרות ניסיונות רבים לאפס את הסיסמה שלנו לאחר שמנהל הסיסמאות שלנו לא הצליח לתפוס את ההתחברות (קרא את סקירת ה- Dashlane שלנו עבור מנהל סיסמאות שתופס תמיד כניסות). 

חיכינו שעות, חזרנו, חיכינו עוד קצת וקשרנו, אבל שום דבר לא הגיע. בסופו של דבר נאלצנו להתקשר ל- ID כלב שמירה כדי לאפס את הסיסמה שלנו (תוכל לקרוא עוד על חוויה זו בקטע “תמיכה” בהמשך). 

אפליקציית Mobile Watchdog לנייד

ID Watchdog מציע גם אפליקציה סלולרית, שהיא הרבה יותר אטרקטיבית מאשר לוח המחוונים לשולחן העבודה. עם זאת, היא מוגבלת יותר בפונקציונליות. בתחילה, התקנו את האפליקציה בתקווה למצוא כמה מהתכונות המתוארות במדריך השירותים, כגון מנהל הסיסמאות, אך לא מצאנו אותן. 

אפליקציית הנייד מאפשרת לך לנעול את האשראי שלך, להוסיף פריטים לכספת הארנק שאבדת ולצפות בהתראות. הכספת של הארנק האבוד היא התכונה המעניינת ביותר, מכיוון שהיא מאפשרת להציג אישורים במקרה שתאבד את הארנק. עם זאת, איננו יודעים כמה אנשים מסתובבים עם רשימת פרטי חשבון בארנק. 

מחוץ להוספת מידע חדש, שקל יותר לעשות בשולחן העבודה, האפליקציה לנייד היא פשוט רכזת התראות. אבל זה עושה עבודה טובה. במסך ההתראות, יש לחצן “להתקשר לכלב השמירה של מזהה זיהוי לחקירה”, שיחייג אוטומטית את קו התמיכה עבורך.

הגנה

ID Watchdog עושה כל מה ששירות הגנה מפני גניבת זהות צריך לבצע, תוך מעקב מתמיד אחר האשראי שלך, המידע הכספי ומידע אישי שלך. עם זאת, זה מעבר לזה עם ניטור ברשתות החברתיות, הפחתת שידול והודעות על עברייני מין, המשמשים מרכז מרכזי אחד לשמירה על ביטחון המידע האישי שלך.. 

לאחר שליטה של ​​לוח המחוונים במלואו, תראה את השירותים המזהים שמציע כלב השמירה ואת התוצאות של כל סריקה. לדוגמה, כשאתה מתחיל, “האינטרנט האפל” אמור להיות תוצאה ברורה בזמן שהוא עדיין סורק את השינוי הלאומי של מסד הנתונים של הכתובות. כדאי לראות לא רק התראות שצצות, אלא גם את תוצאות הסריקות בזמן שהן מתרחשות. 

מבין התכונות, אנו אוהבים שהרשת החברתית הכי מנטרת. אתה יכול לקשור את הפייסבוק, הטוויטר, האינסטגרם והלינקדאין שלך לכלב השמירה של ה- ID, אך יותר מזה, אתה יכול להתאים אישית כאשר ID Watchdog מתריע בפניך על שינויים. באפשרותך להתאים את חומרת ההתראות ל 14 קטגוריות, כך למשל, תוכל להגדיר את הגיאודאטה ל”מתונה “ו”גזענות בגזענות” לחמורה.

הגדרות id-watchdog-review-social-media

כל המעקב הזה משתלב כדי ליצור דוח החשיפה שלך, המציין אילו נתונים במדיה החברתית עשויים לחשוף אותך לגניבת זהות. למרות שהוא לא כל-מקיף כמו ציון ניהול הסיכונים של משמר הזהויות, דו”ח החשיפה הוא תוספת נחמדה. 

לוח המחוונים אינו מיועד רק לניטור המדיה החברתית או להתראות שלך. אתה יכול גם לנעול את האשראי שלך אם יש גישה לא מורשית. בכרטיסייה “אשראי”, המופיעה לאחר העדכונים הנ”ל, קיימת אפשרות לנעול את האשראי שלך בכל אחת משלושת הלשכות המובילות. אם אתה משתמש בתוכנית “פלוס”, רק Equifax מופיע. 

מזהה-כלב-ביקורת-נעילת אשראי

תמיכה

יש רק דרך אחת להשיג שירות לקוחות באמצעות ID Watchdog: בטלפון. היעדר כרטיסיית תמיכה בלוח המחוונים אינו פיקוח על העיצוב. מחוץ למדריך השירותים ובלוג החברה, אין משאבים לעזרה עצמית. תמיכה טלפונית היא הדרך היחידה, אך למרבה המזל היא אפקטיבית. 

שלחנו את הסיסמא שנשכחה והיינו שמחים שלא נצטרך להתמודד עם עץ טלפון אוטומטי או משהו כזה. במקום זאת, בוט מברך אותך, מבקש ממך להישאר על הקו לסקר ויחבר אותך ישירות עם נציג שירות לקוחות.

פיתרון הבקשה היה משב רוח. הנציג ביקש מידע בסיסי כדי לאמת את השיחה, כולל ארבע הספרות האחרונות של ה- SSN שאליו נרשמנו, ונכנס לעזור. אפילו הניסיון הקצר שהיה לנו מעניק לנו אמון רב ביכולתו של ID Watchdog להתמודד עם בקשות רציניות יותר. 

עם זאת, אי אפשר להתעלם מהיעדר תמיכה בדוא”ל ובסיס ידע. אף כי ID Watchdog מציע תמיכה טלפונית מסביב לשעון – ויותר ממאה שפות לאתחל – זה לא תחליף לתמיכה בדוא”ל ומשאבי עזרה עצמית. אתה לא יכול אפילו לבטל את חשבונך בלי להתקשר תחילה לכלב המשמר.

פסק הדין

ID Watchdog מציג יותר מכמה שיהוקים במהלך ההתקנה, אבל אפילו כמכונה משומנת בצורה לא טובה, זה ראוי לתשומת לבכם. זה זול יותר מהתחרות תוך כדי אריזה לאותן תכונות. עם זאת, אתה סוחר אפשרויות תמיכה ושימושיות עבור ירידת המחיר הקטנה. 

אם אפשרויות הנוחות והתמיכה חשובות עבורך, הקפד לקרוא את הסקירות האחרות שלנו בנושא הגנה מפני גניבות זהות. עם זאת, גם עם חסרונות אלה, כלב השמירה של ID שווה להסתכל. 

מה אתה חושב על השירות? האם אתה מתכוון לנסות את זה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא כלבי שמירה מזהים

 • מה זה כלב השמירה של תעודת זהות?

  ID Watchdog הוא שירות הגנה מפני גניבות זהות המפקח על מספר הביטוח הלאומי שלך, פרטי חשבון הבנק, הרשומות הרפואיות ועוד עבור נקודות הונאה אפשריות. אם הזהות שלך נגנבת במהלך השימוש בשירות, תקבל החזר הוצאות של עד 1,000,000 $ ומנהל תיקים לשיקום זהות ייעודי..

 • כמה עולה כלב השמירה של תעודת זהות?

  ID Watchdog מציע שתי תוכניות: פלוס ופרמיה. “פלוס” הוא 14.99 דולר לחודש ו”פרמיה “היא 19.95 דולר לחודש, אם מחויבים מדי חודש. אם מחויבים מדי שנה, שתי התוכניות מציעות שירות של חודשיים בחינם, ומורידות את המחיר ל 149.99 $ ו 199.95 $, בהתאמה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map