סקירת משמר הזהויות – עדכון 2020

סקירת משמר הזהויות

למרות ההשתלטות האחרונה, נראה כי משמר הזהויות היה תלוי בזהותה הקודמת ומספק שירות הגנה רב נגד גניבות זהות. עיין בסקירת משמר הזהויות המלא שלנו לקבלת הפרטים.


מחוון זהות-שומר 1

זהות-שומר-סליידר 2

זהות-שומר-מחוון 3

זהות-שומר-מחוון 4

זהות-שומר-מחוון5

קודם

הבא

משמר הזהויות כבר נמצא סביב החסימה, שנוסד בשנת 2001 על ידי Intersections Inc. לאחרונה, אם כי, Intersections Inc. נרכשה על ידי iSubscrib, ושניהם התמזגו לגוף העסקי המשולב Aura. iSubscribed היה פרי המוח של הארי רביצ’נדרן, שכפי שראינו בעמדת הצלילה העמוקה של קבוצת Endurance, הוא חדשות רעות.. 

כשרוויצ’נדרן עומד בראש ההילה של אורה – הוא נכנס לתפקיד המנכ”ל לאחר המיזם המשותף – עתידו של משמר הזהויות אינו ברור. עם זאת, על סמך מה שחווינו בעת עריכת סקירת משמר הזהויות הזה, נראה כי שירות הליבה עדיין שלם. עם זאת, חשוב מכך ששירות ליבה ראוי למקם ברשימה הטובה ביותר להגנת גניבת זהות שלנו. 

זה מסמר את עקרונות חבילת ההגנה מפני גניבת זהות טובה, כולל 1,000,000 דולר לביטוח, ניטור רשת כהה והודעות על שינוי אשראי. עם זאת, יותר מזה, Identity Guard מציעה את כל התכונות הללו במחיר סביר.

תכונות

כפי שנמשיך בסעיף הבא, ל- Guard Guard יש שלוש תוכניות זמינות. למרות השונות בתכונות, ההגנה העיקרית בין התוכניות זהה. לא משנה מה אתה משלם, יש לך מנהל תיקים ייעודי מבוסס ארה”ב, ביטוח גניבת זהות של 1,000,000 דולר ומרכז מחוונים לזהות מקוונת..

התוכניות נבנות סביב הבינה המלאכותית “ווטסון” של יבמ. אם אינכם מודעים לכך, ווטסון היא פלטפורמת AI פתוחה ורבת עננים המאפשרת לחברות לבנות דגמי AI מאפס. זה קיים מסחרי מאז 2013 ומשמש במגוון יישומים. הבולט ביותר הוא שימש לקביעת דרכי טיפול בסרטן. 

משמר הזהויות משתמש בלמידת מכונות כדי לזהות נקודות אפשריות של גניבת זהות. למרות שה- AI אינו מושלם בשלב זה, אנו שמחים לראות כי משמר הזהויות משתמש במערכת כה מהוללת כמו ווטסון על גבי רובוט שפותח בבית.. 

ווטסון הוא הגרעין, עם תכונות כמו מנהל תיקים וביטוח גניבת זהות המגבים אותו. בנוסף למעקב אחר מספר הביטוח הלאומי שלך, שם ועוד, ווטסון תשמור עין גם על רשת אפלה. הרשת האפלה היא, לרוב, מקום למידע גנוב, אם כי הוא משמש למטרות אחרות, כפי שתוכלו לראות במדריך שלנו לפשעי רשת..

בכל פעם שנגנבים נתונים, הם בדרך כלל לא ממוקדים, אלא אם היעד הוא אדם רב עוצמה שנתפס, למשל, בתכנית דיוג. במקום זאת, התוקפים גונבים מאגרי מידע מלאים בסיסמאות, מספרי ביטוח לאומי ועוד. כאשר זה קורה, מסדי הנתונים נמכרים ברשת החשוכה. עם משמר הזהויות, אם המידע שלך יופיע, תקבל הודעה על כך. 

עליכם לדעת לפני שזה קורה. הסיבה לכך היא שבנוסף להתראות על השימוש במידע שלך, משמר הזהויות יודיע לך גם אם התרחשו הפרות נתונים רלוונטיות. בדרך זו אתה יכול לפקוח עין על הנעשה לפני שקרה משהו בשמך.

למרות הגישה הרב שכבתית, גניבת זהות עדיין מתרחשת. גם אם כן, משמר הזהויות כיסה אותך. בנוסף להחזר של עד 1,000,000 $, מנהל התיקים הייעודי שלך יעסוק בכל ההרמה הכבדה, ייעץ לך מה לעשות ומתי לעשות זאת..

תכונות פרטיות של משמר הזהויות

משמר הזהויות כולל כמה תכונות לשמירה על הגנתך כאשר אתה מקוון. Chrome, Firefox ו- Safari תומכים בהגדרות פרטיות עבור חשבונות המדיה החברתית שלך ותוסף גלישה בטוח, אם כי באופן מוזר, אופרה אינה נתמכת, למרות היותה דפדפן מבוסס כרום כמו Google Chrome (קרא את סקירת ה- Chromium שלנו). 

כל ההגנות מגיעות באמצעות סיומת הגלישה הבטוחה. היא תחסום מודעות ובקשות פלאש, תכריח HTTPS באתרים ותרתיע אותך מכתובות דיוג. 

דרך לוח המחוונים של הגלישה הבטוחה – אליו ניתן לגשת דרך התוסף – אתה יכול גם לנהל את הגדרות הפרטיות של פייסבוק, לינקדאין, טוויטר ו- Google+ (אם כי, כפי שאתה יכול לראות במדריך הפרטיות שלנו בפייסבוק, זה לא קשה לעשות בעצמך). 

שמירה על זהות-שמירה-ביקורת-בטוחה

למרות שתוכלו לקבל הגנה זו באמצעות תוספי Chrome בחינם, הכל נחמד במקום אחד. אין להפחית מהיכולת לשנות במהירות את הגדרות הפרטיות שלך במדיה החברתית תוך הגנה מפני כריית משאבים, דיוג ומודעות. יתר על כן, אתה יכול לראות מידע בסיסי מהתוסף ישירות בלוח המחוונים של משמר הזהויות שלך.

סקירה כללית של תכונות משמר הזהויות

תמחור

משמר הזהויות תואם את רוב שירותי ההגנה מפני גניבות זהות. מה שנחשיב לשתי התוכניות ה”עיקריות “של משמר הזהות זהה למחיר של IdentityForce. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת IdentityForce שלנו, עם זאת, אתה יכול לחסוך שם יותר כסף על ידי בחירה בתכנית השנתית שלהם ממה שאתה יכול עם משמר הזהויות.. 

אף על פי כן, המחיר לא רע, במיוחד כשזהות המשמר מציעה מעקב אשראי משולש בלשכה בסביבות 15 $ פחות לחודש מאשר LifeLock (קרא את סקירת LifeLock שלנו). תמחור המניות הוא, במקרה הטוב, פשוט בסדר, אבל משמר הזהויות מבדיל את עצמו עם תוכנית תקציבית שמעט מתחרים יכולים להתמודד איתה. 

שכבת “הערך” נכנסת למחיר של $ 7.50 לחודש אם אתה קונה שנה, או 8.99 $ לחודש אם אתה משלם מדי חודש. למרות היותו פחות ממחצית “הכולל”, רמת התקציב מציעה הגנה דומה. אתה עדיין מקבל ביטוח גניבת זהות 1,000,000 $, מנהל תיקים אמריקני ייעודי ואיומים עם זיהוי AI. 

למעשה, התכונות היחידות שחסרות לכם קשורות לאשראי. אמנם, מעקב אחר חשבון בנק והתראות על שינוי ציון אשראי הם חשובים, אך בהתחשב בעובדה ש”ערך “לא יקר, קל להסתכל על פני התכונות הללו. 

“סה”כ” מוסיף לתכונות הללו ומודיע לך על שינויים באשראי עם שלוש לשכות ומספק ציון אשראי חודשי. יתר על כן, היא מספקת התראות אם נפתחים שמות חשבונות בדיקה או חיסכון כלשהם. 

הקפיצה בין “סה”כ” ל”פרמייר “אינה גדולה כמו הקפיצה בין” ערך “ל”סך הכל”. ההצעה העליונה של משמר הזהות מוסיפה שתי תכונות: דו”ח אשראי לשלוש-הלשכה ודו”ח תובנות חברתיות. מבין השניים, האחרון מעניין יותר; הוא עוקב אחר חשבונות המדיה החברתית בשמך כדי לראות אם יש דבר הונאה.

יש לנו את התוכניות האינדיבידואליות המפורטות לעיל, אך ישנן גם גרסאות משפחתיות של כל שכבה. המחיר עולה, כצפוי, אך לא בהרבה. לדוגמה, “סה”כ” קופץ מ- $ 19.99 לחודש – אם מחויב חודשי – ל- $ 29.99. קפיצת המחירים ממש לא גדולה, במיוחד בהתחשב בתוכניות משפחתיות המכסות את כל המבוגרים והילדים במשק בית יחיד. 

אם אתה מנסה את השירות ומחליט שהוא לא בשבילך, ל- Guard Guard יש מדיניות החזר כספי, אם כי היא מעט ספציפית. תשלום מדי שנה מעניק החזר מלא אם תתבקש במהלך 30 הימים הראשונים, ואילו התוכניות החודשיות אינן זכאיות להחזר כספי. 

מדיניות ההחזר קבעה כי בחלק מהתוכניות עשויה להיות ערבות להחזר כספי, אם כי לא הצלחנו למצוא את התוכניות הללו. הניחוש הטוב ביותר שלנו הוא שבנסיבות ספציפיות, משמר הזהויות מספק מדיניות החזר כספי דרך מבצעים שונים, ובמקרה זה יהיה לך 30 יום לבטל.

קלות שימוש

ל- Guard Guard יש אתר פשוט, כמעט באשמתו. הוא מציע כמה פרטים בסיסיים על רשימת התכונות, אבל זהות המשמר לא מעמיקה. במקום זאת, סביב כל סיבוב, אתה מופנה לדף המוצר המציג את שלושת הרמות שאותן משמר הזהויות מציע. אתה יכול ללחוץ לפרטים נוספים מתחת לכל שכבה.

מנקודת מבט של קלות שימוש, זה נהדר, אם כי כמה פרטים נוספים – אולי מוסתרים מתחת לדף המוצר – לא יזיקו. לאחר שתנחת בדף המוצר, תוכל להשוות בין התכונות בין התוכניות ולראות את ההבדל במחיר על סמך מחזור החיוב שלך. בנוסף, אתה יכול לעבור בין תוכניות אישיות ומשפחתיות. 

דף זה של מוצר זהירות-שומר-ביקורת

בשלב הבא תצטרך ליצור חשבון – הוא דורש רק דוא”ל וסיסמא – ולהזין קצת מידע ראשוני, כמו שמך וכתובתך. משמר הזהויות מפרק את התהליך לשלבים, שמקל על העיכול. גם אם הכל יקרה לפני התשלום הוא מועיל, מכיוון שלא תהיה פיקוח על הכיסוי ברגע שתגדיר.

הגדרת ביקורת זהות-משמר

לאחר אישור התשלום, זהות המשמר תעבור תהליך קצר של סריקת האינטרנט עבור המידע שהזנת, המוצג באמצעות הנפשה על המסך. לאחר מכן תוכל להתחבר ללוח המחוונים שלך. בזמן הסקירה נפגשנו עם הודעה שלוח המחוונים חדש ועתיד לקבל עדכונים בעתיד. 

לוח מחוונים של משמר הזהויות

לוח המחוונים נקי, מציג התראות על פעילות בשמכם, איומים ומידע ברשת כהה. עם זאת, התחברנו באמצעות אופרה (קרא את סקירת האופרה שלנו), שאינה נתמכת רשמית על ידי זהות המשמר. 

אלא אם כן אתה משתמש ב- Chrome, Microsoft Edge, Firefox או Safari, לא תוכל להגדיר הגדרות פרטיות או להפעיל גלישה בטוחה (עוד על זה בסעיף הבא). עברנו ל- Chrome כדי לבדוק את התכונות הללו.

לוח מחוונים לביקורת זהות-משמר

לפני שמגיעים לאזורים אחרים בלוח המחוונים, יש כמה “שאלות איום” שצריכות תשובות. משמר הזהויות שאל אותנו 32 שאלות הנוגעות להכנסות, איגודי בנקים ועוד. יש להניח שמידע זה נועד להגן עליך טוב יותר מפני גניבת זהות, אף כי הפרנויה המקוונת שלנו התלקחה. 

עם זאת, כדאי לענות על שאלות אלה. אם, למשל, אתה משתמש ב- macOS ובעיקר קונה אצל Macy’s לבגדים, Identity Guard יודיע לך אם מחשב Windows ינסה לבצע רכישה אצל ניימן מרכוס.. 

שאלות על משמר זהות-ביקורת-איום

שאלות איום הן חלק מרשימת הצפייה שלך, שהיא כל המידע שמגן הזהויות מגן עליו. בנוסף לשאלות אלה, באפשרותך גם לאמת את זהותך על ידי תשובה על סדרה קצרה של שאלות מרובות בחירות הנוגעות להלוואות שייתכן ונטלת. במקרה שלנו, כל השאלות היו שקריות. 

בנוסף, יש קטע אינטרנט אפל ברשימת המעקב. שם תוכל להוסיף מידע נוסף לפרופיל שלך (ה- SSN שלך, מספר הטלפון, שם, תאריך הלידה, כתובת הדואר האלקטרוני והכתובת נתפסים במהלך ההרשמה). 

ניתן להוסיף כרטיסי אשראי, מספרי דרכון, כתובות אחרות ועוד. עם זאת, שים לב שייתכן שלא תקבל התראות על כל המידע שתזין, על סמך התוכנית שתבחר. 

פריט זהות-משמר-ביקורת-תוספת

כל המידע הזה משלב כדי ליצור את ציון ניהול הסיכונים שלך (RMS), שנקבע כברירת מחדל על 99 מתוך 100. ה- RMS שלך הוא שילוב של האופן בו אתה מגיב להתראות, אופן הטיפול באשראי שלך ובאורח החיים שלך. התשובות לשאלות האיום שלך, שרבות מהן שואלות על הרגלי הוצאות, ישפיעו על הציון שלך. 

ציון זהות-משמר-ביקורת-ניהול סיכונים

הגנה

עם ווטסון בראש ההצעה, משמר הזהות מציע חלק מההגנה הטובה ביותר בשוק, או לפחות חלק מהסריקה המקיפה ביותר.. 

כמו בכל שירות להגנה מפני גניבות זהות, אין כל מה שתוכל לעשות כדי להימנע מגניבת המידע שלך, במיוחד אם אינך מקפיד על כך. עם זאת, עד כמה ווטסון מתקדם, תדע מיד אם מישהו מנסה להשתמש בך. 

יתר על כן, משמר הזהויות נותן לך את הכלים להבין אילו סיכונים אתה לוקח באינטרנט. זה מתחיל בציון ניהול הסיכונים שלך, שכאמור עוקב אחר הסבירות שנגנב או ישתמש במידע האישי שלך. למרות שאינו מקיף סיכון מקוון, ה- RMS שלך נותן לך דרך מהירה להבין איזה מידע עשוי להיות מונח על כף המאזניים. 

על ידי בחינת הרגלי ההוצאות שלך, הפעולות שלך וכמה מהר אתה מגיב להתראות, ה- RMS שלך הופך לערך היחיד שאתה צריך לשים לב אליו. הוא מתעדכן מדי יום ותוכלו לראות את הניקוד שלכם ביום, שבוע או חודש.

הגנה יזומה נוספת מגיעה בצורה של סיומת גלישה בטוחה. למרות ששינוי הגדרות הפרטיות בחשבונות המדיה החברתית יכול להיות אך ורק עבור פרטיות, לפעמים זה כדי להרתיע את פשעי האינטרנט. 

הגדרת חשבונות המדיה החברתית שלך ל”פרטית “מבטיחה שתוקפים לא יוכלו לקרצף את חשבונותיך לקבלת מידע נוסף. זהו אחד הצעדים שאנו ממליצים בטיפים שלנו למניעת מדריך לגניבת זהות. 

ההגנה הפרואקטיבית נשמעת, אך Identity Guard עדיין מגבה את התוכנית שלך בכיסוי של 1,000,000 $ ומנהל תיקים ייעודי. אם משהו ישתבש – מה שלא סביר, לאור ריבוי שכבות ההגנה במקום – מנהל התיק שלך יעזור לך לשחזר את זהותך, ועם הביטוח מוכן לפטר, לא תאבד שום כסף בתהליך..

תמיכה

משמר הזהויות מאפשר למצוא קל למצוא את התמיכה ממרכז השליטה שלך. בפינה השמאלית העליונה תמצאו את מספר התמיכה, כמו גם כפתור “עזרה” שיורה לך לעבר משאבי התמיכה האחרים. במקום לקחת אותך לדף נפרד, Identity Guard שומר על תפריט לוח המחוונים על כנו, כך שקל לקפוץ לדף העזרה מבלי לעבור לאזור אחר באתר. 

מסך העזרה הוא פשוט, וכמו באתר זה פשוט לתקלה. ישנן ארבע תיבות אפשרויות המפרטות את תחומי התמיכה השונים, כמו גם שאלות נפוצות (עם זאת, בשלוש שאלות בלבד, זה לא מועיל במיוחד). התיבות יכולות להפנות אותך לעבר תמיכה טלפונית ודוא”ל, כמו גם לספק סיור במרכז השליטה. 

דף עזרה של זהות-שומר-ביקורת

למרות הגישה קלה, דף העזרה לא מספק מידע רב. יש כתובת דוא”ל ומספר טלפון, אך הסיור במוצר הוא קצר ומסביר את עצמו, ושאלות הנפוצות מבהירות רק שאלות קטנות אודות השירות, כגון ביטול המנוי שלך וביטול מינוי להודעות דוא”ל.. 

מה שמתסכל זה שיש שאלות נפוצות ארוכות יותר באתר המשמר של זהויות, אך הוא מוסתר בכותרת התחתונה ולא נגיש ממרכז השליטה בחשבון. יתר על כן, הוא מלא רק במידע ראשוני, כמו למשל תחילת הכיסוי ופרטי מדיניות ההחזר.

משמר הזהויות הוא אחד משירותי ההגנה מפני גניבת זהות הטובים ביותר בכל דבר, אך הוא מתפרק כשמדובר בתמיכה. תמיכה טלפונית אינה זמינה מסביב לשעון ויש מעט בדרך למשאבי עזרה עצמית. בנוסף, לא נמסרת לך מידע על מנהל התיקים שלך כשאתה נרשם, כך שאתה לא יכול אפילו לדבר איתם אלא אם כן יש בעיה..

פסק הדין

משמר הזהויות עושה הכל נכון מבחינת ההגנה. ווטסון הוא כלי תעופה מרשים שיש בראשו, במיוחד במחיר המבוקש של זהות המשמר. לא משנה מה תוכלו לשלם, משמר הזהויות מספק באמצעות הגנה וביטוח, שקשה להגיע אליהם עם שירותי הגנה מפני גניבות זהות.. 

עם זאת, התמיכה חסרת דעות. למרות שהאופציות קיימות והנציגים עצמם מבצעים את העבודה, האופציות צריכות קצת עבודה. בסיס ידע מורחב ואפשרויות יצירת קשר נוספות יובילו את משמר הזהויות לראש הביקורות שלנו בנושא הגנה מפני גניבות זהות. 

האם אתה מתכנן להירשם למשמר הזהויות? מה אתה אוהב בזה? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map