סקירה ניידת לגיבוי של Seagate פלוס – עדכון 2020

סקירה ניידת של Seagate Plus פלוס

ה- Seagate Backup Plus Portable הוא אלטרנטיבה יקרה יותר לנייד הרגיל של Seagate, מכיוון שהיא מגיעה עם תוכנות נוספות ותוספות אחרות. עם זאת, חלק מהעלות הנוספת הזו נראית למראה לבד, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירה המלאה שלנו.


seagate- גיבוי פלוס-ניידים בהשתתפותseagate-backup-plus-mobile-2seagate-backup-plus-portable-1

קודם

הבא

Seagate Backup Plus נייד
דירוג עורך: 1 TB56.99 $2 TB55.99 $4 TB108.99 $8 TB$ $ הצג ביקורות קנה באמזון79.99 $ 56.99חסוך 23.00 $ (29%)(395 ביקורות) קנו ב- Walmart99.99 $ 55.99חסוך 44.00 $ (44%) הצג ביקורות קנה באמזון79.99 $ 61.99חסוך 18.00 $ (23%)(113 ביקורות) קנו ב- Walmart$ 80.99(109 ביקורות) קנה ב- Best Buy$ הצג ביקורות קנה באמזון219.99 $ 185.28חסוך $ 34.71 (16%)(333 ביקורות) קנו ב- Walmart$ 108.99(24 ביקורות) קנה ב- Best Buy$ הצג ביקורות קנה באמזון

ל- Seagate רשימה נרחבת של כוננים חיצוניים, עם כל דבר, החל מקופסאות שחורות בסיסיות ועד פתרונות ארכיב מסיביים של 10 טרה-בתים. קו הגיבוי פלוס הנייד הוא גרסה מורכבת של כונני הגיבוי פלוס לשולחן העבודה, ומאפשרת לך לשמור על המחשב שלך כשאתה בדרכים. 

זה מגיע עם תג מחיר גבוה יותר בהשוואה לכונן נייד Seagate רגיל, עם זאת, ללא מעט הבדל בביצועים. אף על פי שחיצוני האלומיניום המוברש והמצוברק עשוי להספיק בכדי לשלוף את הארנק של 5 דולר נוספים, נראה כי העלות הגבוהה יותר נראית יותר.

עם זאת, יתכן שזו האופציה הנכונה עבורך מכיוון שזו דרך נהדרת לארכיב את המחשב שלך בכסף קטן. בסקירה זו של Seagate Backup Plus Portable, אנו הולכים לפרט את החוויה שלנו לאחר שהזמנו מדגם מאת אמזון. בסיום, אנו נגיש את פסק הדין שלנו, כך שתדע אם זה אחד הכוננים הקשיחים החיצוניים הטובים ביותר או סתם מחאה במחיר מופקע..

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור Seagate Backup Plus Portable

תכונות

אם ברור משהו מהסתכלות על כונן נייד של Seagate Backup Plus, זה שהם נראים טוב. לא משנה עם איזה דגם אתה הולך, הכונן הוא סוכריות עיניים טהורות, המגיעות בצבעים רבים עם ראש מתכת מוברש. מחוץ לזה יש לוגו של Seagate, LED לפעילות ו- “S” גדול המוטבע בגב הכונן.. 

זה רחוק מזו של מיני LaCie Rugged Mini (קרא את סקירת LaCie Rugged Mini שלנו), אך נראה שיכול להוליך שולל. למרות שכונן הגיבוי פלוס הנייד שלך כנראה יתאים טוב יותר מאשר דיסק דיגיטלי Western Elements, הוא לא יוכל להתמודד עם נפילות של כונן במצב מוצק בתכנית מתכת, כמו Samsung T5 (קרא את סקירת Samsung T5 שלנו) ). 

בנוסף, ה- Backup Plus Portable הוא כונן מסתובב, כך שלמרות ראש המתכת, אתה צריך לטפל בזה בזהירות. מלבד הכונן, התיבה כוללת כבל מסוג USB מסוג A למיקרו מסוג B ומידע על אחריות.

Seagate Backup Plus התקנה ניידת

הגדרת הכונן שלנו לגיבוי פלוס נייד הייתה דומה להגדרת הכונן הסטנדרטי שלנו של Seagate Portable, וזה דבר טוב, כפי שתוכלו לראות בסקירתנו Seagate Portable. הכונן אותר אוטומטית על ידי Windows, הוקצה לו אות כונן ואף נתן לו אייקון שתואם. 

יש שני יישומים המאוחסנים בכונן, בנוסף ל- PDF שמכיל את פרטי האחריות. יישומים אלה, שכותרתם כמתחילים “התחל כאן”, יתחילו לעבוד על Windows או macOS. 

Seagate- גיבוי פלוס-רישום נייד

הפעלת היישום תפתח חלון רישום שיקשר אליך את הכונן ויאפשר לך להוריד את ערכת הכלים של Seagate. ערכת הכלים היא אחת הסיבות העיקריות לבחור כונן של Seagate, לכן אנו ממליצים לעבור על תהליך ההתקנה, גם אם בדרך כלל מדלגים על ההרשמה. 

בזמן ההורדה, תוכלו לעבור לשלב האחרון בתהליך ההרשמה לשלושה חלקים. בדף הסופי, תוכלו לראות את המדריך המקיף “התחלת העבודה” או לעבור לדף שחזור נתונים להצלה, שם תוכלו לקנות שנתיים או שלוש של התאוששות נתונים עבור פחות מ- 20 $. ניתנה לנו אפשרות לממש חודשיים בחינם מתוכנית צילום Creative Cloud של Adobe.

Seagate Toolkit

Seagate Toolkit הוא זה שמייחד את הכוננים הניידים לגיבוי פלוס מכוננים קשיחים חיצוניים קטנים וזולים אחרים. זה ינחה אותך דרך הגדרת הכונן לגיבוי המחשב שלך או שיקוף של כונן קשיח קיים. אם אינך רוצה להתחיל מייד, תוכל לדלג על התהליך. 

seagate-backup-plus-portable-1

זה גם מאפשר לך לשחזר גיבויים, מה שהופך אותו לכלי מצוין להתקנה של 3-2-1, שם אתה משתמש בכונן נייד Portable Backup לצד שירות גיבוי מקוון, כמו Backblaze (קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו). בנוסף, באפשרותך לקבוע משך זמן מותאם אישית לגיבוי, כולל רציפה.

עם זאת, הניידות של הכונן אינה מתאימה לתצורה זו. זה לא דבר רע, אבל זה מיותר, מה שמבהיר שחלק מעלויות הכונן נכנסות לגורם הצורה. בהשוואה לספר הדיגיטלי המערבי שלי, ההבדל ברור. כפי שצוין בסקירת Western Digital My Book שלי, הכונן הזה דורש כוח חיצוני והוא הרבה יותר גדול, אך הוא כולל יותר תכונות.

אם אתה צריך לקחת את הגיבוי שלך כשאתה בדרכים, כונן נייד של גיבוי פלוס עובד, אך בדרך כלל הם נועדו לקחת כמה קבצים בדרכים או להרחיב את האחסון של מחשב נייד. אף על פי שהוא גדול יותר, הספר שלי בסגנון Western Digital או גיבוי פלוס Seagate בגודל סטנדרטי מציע שטח אחסון רב יותר במחיר זהה, והם מגיעים עם תכונות רבות יותר לאתחל.

 סקירה כללית של תכונות ניידות של Seagate Backup Plus

חינם

תכונות

קיבולת
1 TB, 2 TB, 4 TB, 8 TB

כלי הגיבוי

ממשק
USB 3.0

פלטפורמה

חלונות

macOS

אנדרואיד

ביצועים

מהירות נסיעה
5400

סוג הכונן הקשיח
מסתובב

תמיכה

תקופת אחריות
24 חודשים

שירותי התאוששות

טבלת מהירות

מחיר

סקרנו את Seagate Backup Plus Portable Slim 2TB, אך ל- Seagate יש גרסאות אחרות. בנוסף לגדלים שונים, יש כונן נייד רגיל לגיבוי פלוס וגירסת Ultra Touch. ה- Ultra Touch בעל מרקם בד ארוג ותכונות נוספות, כגון הצפנת חומרה ו- USB-C, אך ה- Backup Plus Slim ו- Backup Plus Portable זהים.

Seagate Backup Plus נייד
דירוג עורך: 1 TB56.99 $2 TB55.99 $4 TB108.99 $8 TB$ $ הצג ביקורות קנה באמזון79.99 $ 56.99חסוך 23.00 $ (29%)(395 ביקורות) קנו ב- Walmart99.99 $ 55.99חסוך 44.00 $ (44%) הצג ביקורות קנה באמזון79.99 $ 61.99חסוך 18.00 $ (23%)(113 ביקורות) קנו ב- Walmart$ 80.99(109 ביקורות) קנה ב- Best Buy$ הצג ביקורות קנה באמזון219.99 $ 185.28חסוך $ 34.71 (16%)(333 ביקורות) קנו ב- Walmart$ 108.99(24 ביקורות) קנה ב- Best Buy$ הצג ביקורות קנה באמזון

למעשה, ההבדל היחיד בין שני הדגמים הוא הקיבולת הזמינה. דגמי ה- 1TB ו- 2TB המפורטים לעיל בגרסת ה- Slim ודגמי ה- 4TB ו- 5TB אינם. למרות היותם מעט עבים יותר, דגמי הקיבולת הגבוהים עדיין ניידים.   

בהשוואה לכוננים ניידים עם קופסא שחורה, כמו Western Digital Elements, כונן נייד של גיבוי פלוס יקר יותר לכל ג’יגה-בייט. עם זאת, לכונני Western Digital Elements אין מעט תכונות, כפי שתוכל לראות בסקירת Western Digital Elements שלנו, בעוד שכונני ה- Backup Plus Portable כוללים רבים. 

עם זאת, כאמור, חלק ממחיר ה- Backup Plus Portable נמדד כגורם הצורה, ולמרות שיש משהו רזה וקטן זה נחמד, יתכן וזה לא יהיה נחוץ, במיוחד אם אתה משתמש בכונן רק לצורך גיבוי. אם אתה רק רוצה להעביר קבצים מסביב, עדיף להישאר, למשל, כונן בסיסי של Toshiba Canvio (קרא את סקירת Toshiba Canvio Basic).

מהירות & ביצועים

בדקנו את ביצועי הכונן שלנו על ידי הפעלת ארבעה מדדים: שניים למהירות ושניים לטעויות. השתמשנו ב- CrystalDiskMark כדי למדוד קודם כל מהירויות קריאה וכתיבה ורצפי קריאה וכתיבה אקראיים, תוך שימוש בקובץ בדיקה של 4 ג’יגה-בייט והפעלת חמש מעברים. 

Seq ReadSeq WritRandom ReadRandom Writ2.3 GB העברה
Seagate Backup Plus נייד
129.6 מגהבייט / שניות 136.9 מגהבייט / שניות 1.305 מגהבייט / שניות 1.312 מגהבייט / שניות 20.98 שניות.

באופן לא מפתיע, הכונן שלנו שיקף את הביצועים של הכונן הרגיל של Seagate Portable, וזה לא דבר טוב. זה היה איטי יותר מאופציות קופסא שחורה זולות יותר של Western Digital וטושיבה, למרות שהוא מהיר יותר מהאחים הצעירים שלה בקו Seagate. קריאה וכתיבה רציפים לא היו מרשימים, אך קריאות אקראיות היו מוצקות.

Seagate-backup-plus-נייד גביש-סימן

מבחן המהירות הנוסף שלנו, בו העתקנו תיקיה של 2.3 ג’יגה-בייט מלא בסרטונים, מוזיקה ומסמכים, לא היה מרשים באותה מידה. לקח לנו את הכונן 20.98 שניות להעביר, אך עם רמה גבוהה של שונות. הכונן צנח עד 90 מגה בייט לשנייה והגיע לגובה של 130 מגהבייט לשנייה במהלך הבדיקה, וזה לא דבר נהדר עבור דיסק ריק.

עם זאת, שגיאת בדיקה הייתה בסדר. בזמן בדיקת מהירות, CrystalDiskInfo הראה שהכונן נשאר בטמפרטורה סבירה ולא רשם שגיאות. בדקנו גם את הכונן באמצעות כלי השירות “chkdsk” במערכת Windows, ואחרי הסריקה של ארבע שעות, היה ברור כי אין מקבצים רעים. 

אחריות & תמיכה

Seagate כולל .pdf עם פרטי האחריות טעונים בכונן, אך הוא אינו מועיל. זה פשוט מפנה אותך אל אריזת המוצר, מה שעלול לאיית צרות אם קיבלת את הכונן באריזה לא סטנדרטית כמו שעשינו עם הכונן הסטנדרטי Seagate Portable שלנו. למרבה המזל, זה לא היה המקרה כאן. 

כונני גיבוי פלוס ניידים מגיעים עם אחריות מוגבלת לשנתיים, וכמו רוב הכוננים, התנאים הם רבים. Seagate לא תכבד את האחריות אם הכונן שימש למטרות מסחריות או נכשל בגלל תאונה, התעללות, הזנחה, חום ועוד. בנוסף, האחריות אינה מכסה אובדן נתונים, כאשר Seagate מרחיק לכת להמליץ ​​על גיבוי פעם שנייה. 

seagate-backup-plus-mobile-2

למרות שנדהד את ההמלצה הזו, ברור שסיגייט רוצה למכור מנויי הצלה, וכמה שהם זולים, קשה לנו להאשים את Seagate בגלל זה. שלוש שנים של שחזור נתונים ב -14.99 דולר אינן גרועות מכיוון ששחזור כונן פגום לאחר מעשה הוא בדרך כלל מאמץ שעולה כמה מאות דולרים. 

מבחינת התמיכה, Seagate מציעה המון. מדף המוצר, לחץ על הכרטיסייה “תמיכה” כדי למצוא עזרה. Seagate מציעה סרטונים להגדרת ערכת כלים ב- Windows ו- macOS, כמה מאמרים על בסיס מידע ופתרון בעיות USB. תוכלו למצוא גם הורדות קושחה ו- SeaTools, בהן תוכלו להשתמש להפעלת אבחון בכונן.

אתה יכול ליצור קשר עם Seagate על ידי לחיצה על כפתור “קבל תמיכה עכשיו” בדף “תמיכה”. תמיכה בטלפון ובדוא”ל זמינים, כמו גם שאלות בנושא תמיכה באחריות ושאלות בנושא שחזור נתונים, בדף “איש קשר”. אפשרות השחזור מעניינת מכיוון שהיא מספקת כמה אפשרויות לשחזור נתונים שאבדו. 

יש תוכניות ההצלה, אך תוכלו גם להגיש בקשה להתאוששות במעבדה. זה ירוץ לך אגורה יפה, אבל, למרבה המזל, אתה יכול גם להסתכל בזה בעצמך. 

Seagate מציעה גרסה חינמית של Pixel8, שהיא כלי לשחזור נתונים. למרות שזה לא אחד מהבחירות שלנו לתוכנת שחזור הנתונים הטובה ביותר, זה הגון לכלי חינמי. אם ברצונך לעבור במסלול עשה זאת בעצמך לשחזור נתונים, אנו ממליצים על שחזור נתונים מהממים (קרא את סקירת שחזור הנתונים הכוכבים שלנו).

פסק הדין

מה שהכי מזעזע ב- Seagate Backup Plus Portable הוא כמה הוא דומה ל- Seagate Portable הרגיל והזול יותר. מחוץ למארז, אכן אטרקטיבי, הכוננים דומים בתכונות, בביצועים ותמיכה. נראה שההבדל היחיד ביניהם הוא המחיר ושתוכלו לרכוש דגם 5TB של ה- Backup Plus. 

אף על פי כן, הם לא מרוחקים זה מזה מבחינת עלות, והבחירה בצבע וגימור עשויה להספיק בכדי להצדיק סכום של 5 דולר נוספים. אם לא תשומת לב רבה לאסתטיקה, או סתם חושב שאתה צריך לעשות קניות נוספות, קרא את הביקורות האחרות שלנו על הכונן הקשיח. 

מה אתם חושבים על Seagate Backup Plus Portable? האם המראה המשופר מספיק לתג מחיר גבוה יותר? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map