סקירה ניידת של Seagate – עודכנה 2020

סקירה ניידת של Seagate

Seagate מייצר כמה תקליטורי HD חיצוניים די להחליק, והנייד אינו יוצא מן הכלל. הוא מציע אחסון רב במחיר נמוך מאוד, אך במהירויות ההעברה האטיות יתכן שתחפש במקום אחר. עיין בסקירתנו המלאה של Seagate Portable לכל הפרטים.


Seagate-ניידים בהשתתפותseagate-portable-2Seagate-Portable-1

קודם

הבא

Seagate Portable
דירוג עורך: 1 TB44.99 $2 TB55.99 $4 TB91.99 דולר8 TB141.99 דולר$ 44.99הצג ביקורות קנה באמזון99.99 $ 55.99חסוך 44.00 $ (44%) הצג ביקורות קנה באמזון119.99 $ 91.99חסוך 28.00 $ (23%) הצג ביקורות קנה באמזון$ 256.53(333 ביקורות) קנו ב- Walmart$ 141.99הצג ביקורות קנה באמזון

Seagate מומחה בכל הקשור לאחסון. מכוננים קשיחים בגודל 3.5 אינץ ‘בשולחן העבודה של הצרכנים וכלה בכונני מצב מוצק M.2 וכלה בכוננים קשיחים חיצוניים המיוצרים לקונסולות משחק, Seagate עשתה הכל. עם זאת, אנו נבחן את אחת ההיצעות הבסיסיות ביותר בהרכב, בסקירה זו של Seagate Portable.

כונן נייד של Seagate עוסק בפשטות, ומציע כמויות גדולות של אחסון במחיר זול. אולם Seagate חורגת מכך, עם כלי עזר נוספים הראויים למדריך הטוב ביותר לכוננים קשיחים חיצוניים שלנו. עם זאת, המהירות האיטית עשויה לדחוף אותך לעבר אפשרות אחרת.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור Seagate Portable

תכונות

כוננים ניידים של Seagate הם דברים של פשטות. הקופסה השחורה הריקה מעוטרת רק עם לוגו Seagate קטן בפינה הימנית התחתונה ונורת LED ארוכה ודקה למעלה. אחרת, זה חשוף, אפילו השמטת כפות רגלי הגומי או רפידות הכוננים החיצוניים האחרים צריכים להפריד את הכונן מהמשטח עליו הוא מונח..

הגדרת כונן קשיח נייד של Seagate

הכונן הנייד של Seagate הגיע בקופסת קרטון ריקה, שהייתה מלאת תכריכים מפלסטיק, הכונן ומיקרו מסוג USB מסוג B לכבל USB מסוג A. למרות שאנחנו מעדיפים את מעטפת הבועה המוצקה של יסודות Canvio של Toshiba למשלוח, נראה כי תכריכי הפלסטיק מגנים על הכונן מספיק (קרא את סקירת היסודות של Toshiba Canvio).

Seagate-Portable-1

ב- Windows 10 הכונן הוכר מיד כ- “Seagate Portable Drive” ואף הוקצה לו אייקון שתואם את המראה שלו. שלא כמו כוננים בסיסיים אחרים שראינו, כמו היסודות של טושיבה קנביו והאלמנטים הדיגיטליים המערביים, Seagate כלל כמה טובות שהועלו מראש (קרא את הסקירה של Western Digital Elements).

ישנם מספר פריטים, כולל .pdf על פרטי האחריות, אך כל מה שתצטרך לשים לב אליהם הוא יישום “התחל כאן”. למרבה המזל, יש אפליקציה שנטעננה מראש עבור Windows ו- macOS, אך נשארת בקור אם אתה משתמש במערכת הפעלה אחרת.

עם זאת, היישום הוא פשוט קישור לדף רישום המוצר. חשוב לרשום את הכונן שלך, במיוחד אם אתה חושש שהוא ייכשל, אך קיווינו ליותר כאשר השקנו את האפליקציה. עם זאת, העובדה שאתה לא צריך לחפש מספר סידורי כדי לרשום את הכונן שלך הוא נהדר.

תוכנית ההצלה של סיגייט

לאחר רישום הכונן שלך, תובא לדף המאפשר לך לרכוש את תוכנית ההצלה ולצפות במדריך למשתמש המורחב לדיסק. תוכנית ההצלה היא שירות שחזור הנתונים של Seagate המשחזר או מחליף את הכונן שלך במקרה של כישלון, זיהום או בעיות תוכנה. שנתיים של הגנה היא רק 10 $ ושלוש שנים היא רק 15 $.

תוכנית ים-ניידת-הצלה-תוכנית

יש גם מדריך להתחלה שינחה אותך דרך העתקה, העברה והסרת קבצים מהכונן. Seagate לא משאיר אותך תלויה לאחר רכישת דיסק נייד, וזה נחמד לראות. טושיבה, למשל, אפילו לא כוללת מדריך התקנה ל- macOS.

כלי Seagate

אחד היתרונות ברכישת כונן של Seagate הוא שאתה מקבל רשימה ארוכה של כלי עזר. ברוב המקרים, השירותים המוצעים על ידי יצרני הכונן הקשיח שמורים לדגמים מתקדמים יותר, דוגמת הספר הספרותי שלי במערכות דיגיטליות (קרא את סקירת המערכות הדיגיטליות שלי).

למרבה המזל, זה לא המקרה כאן. Seagate מאפשרת לך להתקין ולהשתמש בכל כלי השירות שלה בכונן הקשיח הנייד שלך, ויש הרבה מה לבחירה. ישנם כלים לגיבוי הנתונים שלך בכונן, שיקוף נתונים בכונן, אבחון בעיות, ואם אתה מוכן לשלם תוספת, אפילו לשחזר נתונים שאבדו.

הכלים הנוספים הללו גורמים לכוננים של Seagate Portable להתבלט מכיוון שרבים מהמתחרים של Seagate אינם כוללים שום דבר עם האפשרויות שלהם. בנוסף, Seagate כוללת פונקציונליות נוספת תוך שמירה על מחיר נמוך משאר השוק.

סקירה כללית של תכונות ניידות של Seagate

החל מ- $ 4499 כל התוכניות

תכונות

קיבולת
1 TB, 2 TB, 4 TB, 8 TB

כלי הגיבוי

ממשק
USB 3.0

פלטפורמה

חלונות

macOS

אנדרואיד

ביצועים

מהירות נסיעה
5400

סוג הכונן הקשיח
מסתובב

תמיכה

תקופת אחריות
12 חודשים

שירותי התאוששות

טבלת מהירות

מחיר

בהתחשב בתוספות, יהיה זה הגיוני שסיגייט יגבה יותר מהאופציות של ווסטרן דיגיטל וטושיבה. למרות זאת, כונן נייד של Seagate זול יותר, וזה נכון בכל הקיבולות.

Seagate Portable
דירוג עורך: 1 TB44.99 $2 TB55.99 $4 TB91.99 דולר8 TB141.99 דולר$ 44.99הצג ביקורות קנה באמזון99.99 $ 55.99חסוך 44.00 $ (44%) הצג ביקורות קנה באמזון119.99 $ 91.99חסוך 28.00 $ (23%) הצג ביקורות קנה באמזון$ 256.53(333 ביקורות) קנו ב- Walmart$ 141.99הצג ביקורות קנה באמזון

הכונן זמין בהספקים של 1TB, 2TB או 4TB, ומדלג באופן מוזר על אפשרות של 3TB. אם אתם מחפשים מקום אחסון נוסף, Seagate Backup Plus Portable עולה ל- 5 טרה-בתים, אך באותו מחיר לגיגה-בייט כמו האפשרות 4TB Portable (קרא את הסקירה שלנו של Seagate Backup Plus Portable).

כשמסתכלים על מחיר לגיגה-בייט, סייגייט זול יותר מ- Western Digital וטושיבה, אך לאחר ביצוע המתמטיקה, ההבדלים במחיר הם מינימליים. כונן האלמנטים ההשוואה יקר יותר בסכום של 5 דולר עבור דגמי 1TB ו- 4TB, בעוד כונני יסודות Canvio סוטים רק בכמה סנטים.

מה שעושה את ההבדל הוא התכונות. שלא כמו Western Digital ו- Toshiba, Seagate כולל את כל כלי הגיבוי השמורים בדרך כלל לכוננים יקרים יותר. למרות ש- SanDisk Extreme Portable יספק מהירויות העברה מהירות יותר, הוא יקר בהרבה, וגורם לסיגייט להיראות מרשימה יותר (קרא את הסקירה שלנו של SanDisk Extreme Portable).

ככל שמגיעים לכוננים של 5,400 סל”ד לא יקר, הדיסקים הניידים של Seagate עשויים להיראות כמו עוד אפשרות. למרות שזה נכון מבחינת ביצועים, קשיחות ומפרטים, התוספות גורמות לחבילה הכוללת להראות אטרקטיבית.

מהירות & ביצועים

אנו מבצעים ארבעה בדיקות בכוננים קשיחים כדי למדוד את הביצועים שלהם. הם כוללים שני בדיקות מהירות ושתי בדיקות בדיקת שגיאות, כאשר לכל קטגוריה יש אמת מידה ובדיקת רודמנטריון.

Seq ReadSeq WritRandom ReadRandom Writ2.3 GB העברה
Seagate Portable
125.9 מגהבייט / שניות 125 מגהבייט / שניות 1.075 מגהבייט / שניות 1.281 מגהבייט / שניות 21.83 שניות.

לצורך המהירות התחלנו להשתמש ב- CrystalDiskMark כדי להריץ חמש מעברים עם קובץ בדיקה של 4 ג’יגה-בתים. המבחן שלנו מורכב מקריאה וכתיבה רציפים ואקראיים, כך שנוכל לראות את ביצועי הכונן בכל התרחישים.

סיגייט מאוכזב ממהירות הקריאה והכתיבה העוקבת, ונכנסים מתחת לאלמנטים הדיגיטליים המערביים וכונני היסודות של Toshiba Canvio. זה ביצע טוב יותר בקריאות אקראיות אך עדיין נאבק בכתיבה אקראית.

Seagate-mobile-crystalaldiskmark

זה בא לידי ביטוי במבחן המהירות המתמשך שלנו, שם העתקנו תיקיה של 2.3 ג’יגה-בייט מלאה בתמונות, סרטונים ומסמכים. כונן ה- Seagate Portable 1TB שבדקנו לא רק נפסק לאט יותר מהתחרות בזמן 21.83 שניות, אלא שהוא גם נאבק לשמור על קצב העברה עקבי לאורך כל המבחן.

במהלך כל הבדיקות שלנו, אנו מפעילים את CrystalDiskInfo כדי לפקח על בריאות הכונן, הטמפרטורה וקצב השגיאות. ברוב המקרים, אין דבר מהאורדינריה, ולמרבה המזל, זה נכון כאן. ה- Seagate Portable נשאר קריר בלחץ ושמר על מצב בריאותי “טוב” לאורך כל הדרך.

Seagate-Portable-Crystalaldiskinfo

לא הסתפקנו רק בשריטת פני השטח של בדיקת שגיאות, הפעלנו גם את כלי השירות “chkdsk” במערכת Windows, וסרק את הכונן באמצעות הפקודה “/ r”, הבודקת אם מדובר בסקטורים ואשכולים רעים. התהליך הארוך, שארך כשעתיים וחצי, הביא לרשומה נקייה, והראה כי הכונן שבדקנו נקי מבעיות.

אף על פי כן, סוגיות המהירות נותרות. כוננים ניידים של Seagate מרשימים מבחינה אחרת, כך שהיה נהדר לומר שגם המהירות הייתה מצוינת. למרבה הצער, זה לא המקרה, אך Seagate לא מושקע בהפרש משמעותי. זה יכול ללכת מכף רגל עד כף רגל עם כוננים מתחרים ב- Western Digital ובטושיבה, אבל זה לא יכול לצאת נגד SSD כמו ה- Samsung T5 (קרא את סקירת Samsung T5 שלנו).

אחריות & תמיכה

מציאת פרטי האחריות לכונן הנייד Seagate שלנו הייתה קשה, למרות שיש pdf בכונן. ה- pdf הפנה אותנו אל מדריך ההתחלה המהירה, ומדריך ההתחלה המהיר שלח אותנו חזרה אל ה- pdf. שניהם אומרים שלקוחות האיחוד האירופי יקבלו חלון אחריות ארוך יותר של שנתיים. מכיוון שהצעת אחריות מוגבלת לשנה נדרשת בארה”ב, זה נראה כמו ההימור הבטוח ביותר.

seagate-portable-2

הדרך היחידה לאשר זאת היא לעבור לכתובת אתר ספציפית במדריך למשתמש, להזין את המספר הסידורי, מספר הדגם ואת המדינה שלך ולחפש את הכונן שלך. סיגייט עדיין לא הודיעה לנו על תקופת האחריות, רק שהיינו מכוסים לפחות שנה נוספת. הדבר עשוי להשתנות בהתאם לאריזה בה מגיע הכונן שלך, אך ללא קשר, Seagate צריך להיות ברור יותר.

עם זאת, למצוא תמיכה בכונן שלך היא פשוטה. לאחר googling “Seagate support”, הופנו לדף בו נוכל לבחור את המוצר שלנו, ללא מספרים סידוריים. לא היו מאמרים על בסיס מידע על הכונן שלנו, אבל בהתחשב בסיגייט מספק קישור למדריך למשתמש מורחב בכונן, אנחנו לא מודאגים מדי.

יש צ’ט חי זמין לפתרון בעיות טכניות בכונן. בהתחשב בכך שלסיגייט יש כלי גיבוי ושיקוף בחינם ומציע שירות התאוששות לא יקר, אנחנו לא בטוחים כמה הוא שימושי, אבל הוא שם אם אתה זקוק לו.

פסק הדין

כוננים קשיחים ניידים של Seagate הם לא יקרים, עמוסים בתכונות וקל להפעיל ולהפעיל אותם. הם זולים, אבל אתה סוחר כמה דולרים עבור ביצועים. אף שמרחק קילומטרים מ G-Technology G-Drive (קרא את סקירת ה- G-Technology G-Technology שלנו), Seagate לא נמצא הרחק מאחורי טושיבה ו- Western Digital.

זהו דיסק מתאים לצילום קבצים בדרכים או לגיבוי חיצוני של המחשב. אם אתה מחפש, נאמר, ערוך את הווידיאו מהכונן, עם זאת, סביר להניח שתרצה לקרוא את ביקורות הכונן הקשיח החיצוניות האחרות שלנו.

מה אתה חושב על הכוננים הקשיחים של Seagate Portable? האם המהירות האיטית יותר היא פורצת עסקות עבורך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map