סקירה מיני מחוספסת של LaCie – מחוספסת אך איטית – עודכנה 2020

סקירה מיני מחוספסת של LaCie

אם אתה רוצה כונן קשיח שיכול לפעום, LaCie Rugged אולי נראה קנייה טובה. אם אתה רוצה HD חיצוני טוב שעובד טוב, הימנע ממוצר זה. קרא את הסיבה בסקירתנו המלאה של LaCie Rugged.


שרוך-מחוספס-מיני בהשתתפותlacie-rugged-mini-2lacie-rugged-mini-1

קודם

הבא

LaCie מיני מחוספס
דירוג עורך: 1 TB74.94 דולר2 TB85.99 $4 TB141.99 דולר$ 74.94הצג ביקורות קנה באמזון$ 125.83הצג ביקורות קנה על וולמארט$ 80.99(9 ביקורות) קנה ב- Best Buy99.94 $ 85.99חסוך 13.95 $ (14%) הצג ביקורות קנה באמזון149.99 $ 109.99חסוך $ 40.00 (27%)(1 ביקורות) קנה ב- Walmart$ 104.99(184 ביקורות) קנה ב- Best Buy$ 141.99הצג ביקורות קנה באמזון$ 169.99הצג ביקורות קנה על וולמארט$ 159.99(9 ביקורות) קנה ב- Best Buy

מי שלא שמע על LaCie, כנראה יזהה כמה מהמוצרים שהיא מייצרת. הלהקה הכתומה שעוטפת את סדרת הדיסקים המחוספסים שלה היא איקונית, מציגה כי הכונן יכול לעמוד אפילו בקשות המכות. אנו נבחן את האפשרות הנגישה ביותר בהרכב בסקירה זו של LaCie Rugged Mini.

אם אינך מכיר, LaCie נמצאת בבעלות Seagate, כך שרבים מהכלים והתכונות דומים לדיסקים של Seagate. טווח LaCie, בניגוד למגוון Seagate, מתמקד בגורם הצורה וביצועים מעל לכל דבר אחר, מה שמוצג על ידי קבוצות הכוננים של פורשה דיזיין וכונני גיבוי לשולחן העבודה של d2.. 

עם זאת, גם ה- Mini Rugged אינו מציג ראווה. למרות שהמארז יכול להתמודד עם הסביבה הקשה ביותר, הביצועים משאירים הרבה רצוי, ובהתחשב במחיר גבוה בהרבה מכמה כוננים מתחרים, מדובר במכירה קשה. אף על פי כן, אם אתה מתקשה בכוננים שלך או משתמש בהם בתנאים גסים, Mini Rugged עשוי להיות הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבורך.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור LaCie Rugged Mini

תכונות

אם משהו ברור כשאתה מבטל את האחסון של ה- LaCie Rugged Mini, זה שהכונן יכול לקחת מכות. הלהקה הכתומה האייקונית נוקשה ומבטיחה שהכונן שלך יישאר שמיש אם ייקח נפילות מצערות. מתחת לתכריכה זה נראה כמו כל כונן קשיח נייד. לעומת זאת, בניגוד לאלמנטים הדיגיטליים המערביים, מארז הכל מתכת (קרא את סקירת המערכות הדיגיטליות המערביות שלנו).

lacie-rugged-mini-1

עם זאת, מרבית המחיר נכנס למעטפת ההיא, שנבחן אותה בסעיף הבא. בתיבה אתה מקבל את הכונן, כבל מסוג USB מסוג A למיקרו מסוג B וכבל מסוג USB מסוג A לסוג C. למרות שהכונן אינו פועל באמצעות USB 3.1, אתה עדיין יכול לחבר אותו ליציאת USB מסוג C מטעמי נוחות. 

אף על פי שסטנדרט בום כמעט בכל הקשור, מארז הוא זה שמבדיל את ה- LaCie מפריד. הדיסקים נועדו ללכת לאן שאתה הולך, לטפל בסביבות הגסות ביותר בקלות. הדולר שלך אינו קונה ביצועים נוספים, אלא היכולת להבטיח את הנתונים שלך.  

זה לא רק רעיון כללי. LaCie נותנת גבולות ספציפיים בדף המוצר שלה לגבי מה שמיני מחוספס יכול להתמודד. הכונן עמיד בפני גשם, מסוגל לספוג את זעזוע טיפות הגובה של עד מטר וחצי ויכול להימשך מתחת לכ- 2,205 פאונד לחץ.

התקנת מיני מחוספסת של LaCie

זה צריך להפתיע מעט כי הגדרת LaCie Rugged Mini דומה להגדרת כונן Seagate Portable (קרא את סקירת Seagate Portable שלנו). שני היישומים “התחל כאן” שנטענים בכונני Seagate נמצאים גם על כונני מיני מחוספסים, ולחיצה על היישום שמתאים למערכת ההפעלה שלך תביא אותך לדרך. 

רישום מלא-מחוספס-מיני-סקירה

ובכן, זה יפתח דף הרשמה, אנו ממליצים לבדוק אותו. לא רק שתירשם את הכונן שלך לתמיכה באחריות, אלא שתוכל גם לרכוש עד שלוש שנים של שחזור נתונים במחיר של 15 דולר ולהוריד את Toolkit, שנבחן תוך דקה.. 

כמו Seagate Backup Plus Portable, יש גם הצעות נוספות (קרא את הסקירה של Seagate Backup Plus Portable). עבור הכונן הזה קיבלנו חודשיים מתוכנית הצילום של אדובי. עם ה- LaCie Rugged Mini תוכלו להשיג חודש של Adobe Creative Cloud. זה גדול, בהתחשב בכך ש- Adobe הדף את התוכנה הטובה ביותר שלנו לעריכת תמונות ורשימות התוכנה הטובות ביותר לעריכת וידאו.

LaCie מיני גיבוי ואבטחה

כאמור, חלק מתהליך ההתקנה הוא הורדת Toolkit שהיא רכזת הכל-אחד-אחד לתכונות ה- Rugged Mini. עם זאת לפני שתגיע לזה, תצטרך לעבור את תהליך ההתקנה של LaCie, אשר יתכנן ומיטוב את הכונן שלך למערכת ההפעלה בה אתה משתמש.. 

זה גם ישאל אם ברצונך לגבות קבצים לכונן או לשקף אותם. אמנם גיבויים מתאימים יותר לכונן כמו Western Digital My Book, שיקוף הקבצים שלך יכול להיות שימושי (קרא את סקירת Western Digital My Book שלנו). מכיוון שמיני מחוספס נועד ללכת לאן שאתה הולך, אתה יכול, בעצם, לקבל עותק של המכונה שלך בכל מקום שאתה נמצא.

עם זאת, השמטה בולטת היא הגנה באמצעות סיסמאות, למרות הטענות של LaCie כי ה- Rugged Mini מציעה אותו בעמוד המוצר. התקנו כל אפליקציה הזמינה עבור ה- Rugged Mini ולא מצאנו מקום להגדיר סיסמה. לאחר איסוף התהליך, גילינו שזה תכונה עבור ה- LaCie Rugged Secure, ולא ה- Mini המחוספס..

חבל, בהתחשב בכך שהכונן מוגן בכל חזית אחרת. מיני מחוספס עשוי להיות אופציה נהדרת לביצוע נתונים תוך כדי תנועה, אבל אם אתם מחפשים לנעול את הגיבויים שלכם, תרצו לשקול ספק גיבוי מקוון מאובטח, כמו Backblaze (קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו). 

סקירה כללית של תכונות מיני של LaCie Mini

החל מ- $ 7494 כל התוכניות

תכונות

קיבולת
1 TB, 2 TB, 4 TB

כלי הגיבוי

ממשק
USB 3.0

פלטפורמה

חלונות

macOS

אנדרואיד

ביצועים

מהירות נסיעה
5400 סל”ד

סוג הכונן הקשיח
מסתובב

תמיכה

תקופת אחריות
24 חודשים

שירותי התאוששות

טבלת מהירות

מחיר

כאמור, כונני ה- Rugged Mini יקרים יותר מתחרות אחרות של קופסא שחורה, כאשר כמעט כל העלות הנוספת הולכת למתחם. יש רק שלוש יכולות זמינות, אך הן מציעות טווח איתן למי שזקוק לאחסון בדרכים. 

LaCie מיני מחוספס
דירוג עורך: 1 TB74.94 דולר2 TB85.99 $4 TB141.99 דולר$ 74.94הצג ביקורות קנה באמזון$ 125.83הצג ביקורות קנה על וולמארט$ 80.99(9 ביקורות) קנה ב- Best Buy99.94 $ 85.99חסוך 13.95 $ (14%) הצג ביקורות קנה באמזון149.99 $ 109.99חסוך $ 40.00 (27%)(1 ביקורות) קנה ב- Walmart$ 104.99(184 ביקורות) קנה ב- Best Buy$ 141.99הצג ביקורות קנה באמזון$ 169.99הצג ביקורות קנה על וולמארט$ 159.99(9 ביקורות) קנה ב- Best Buy

הקצה הנמוך של הקו אינו מרשים. כמעט 10 סנט ג’יגה-בייט, אתה יכול להשיג כונן במצב מוצק כמו SanDisk Extreme Portable (קרא את הסקירה שלנו SanDisk Extreme Portable). בהשוואה, למשל, יסודות של טושיבה קנביו, הפער ברור. גרסת ה- 1TB של הכונן ההוא עולה בסביבות 25 $ פחות (קרא את הסקירה הבסיסית של Toshiba Canvio). 

בהמשך הקו, דגם ה- 2TB של Rugged Mini סביר יותר, אך עדיין כמעט כפליים מכוננים חיצוניים אחרים של הקופסא השחורה. עם זאת, דגם ה- 4TB לא רע. אף על פי שעדיין יקר יותר מספרי דיגיטלי של Western Digital או מ- Seagate Backup Plus Portable, תשלום המטען הוא קל, ובהתחשב בחלק החיצוני של מחוספס המיני, המחוספסים, העלות הנוספת שווה את זה.

מה שקשה לקטע הזה הוא שמיני מחוספס אינו מציע יתרון משמעותי בביצועים. הכונן עדיין מסתובב במהירות של 5,400 סל”ד מעל USB 3.0, וראינו אפשרויות אחרות שעושות את אותו הדבר תמורת הרבה פחות כסף. 

בגלל זה ברור שהעלות הנוספת קשורה לכיסוי המתכת ולפס התפוזים סביב הכונן. אסור להפחית את התכונות האלו, במיוחד אם אתה מסובב את הכונן שלך הרבה. עם זאת, למי שיש מגע קל או יכול לפקוח עין לאן הנתונים שלהם הולכים, זה יתר על המידה, וכך גם המחיר.

מהירות וביצועים

אנו מפעילים כוננים קשיחים חיצוניים דרך סדרה של ארבעה בדיקות כדי לקבוע ביצועים. שניים מהבדיקות הללו נועדו למהירות ושניים מיועדים לטעויות, כאשר כל קטגוריה מקבלת מבחן מעשי ומדד. 

Seq ReadSeq WritRandom ReadRandom Writ2.3 GB העברה
LaCie מיני מחוספס
133.9 מגהבייט / שניות 27.89 מגהבייט / שניות 1.089 מגהבייט / שניות 0.879 מגהבייט / שניות 74 שניות.

החל מהמהירות, רצנו את הכונן שלנו דרך CrystalDiskMark באמצעות קובץ בדיקה של 4 ג’יגה-בתים וחמישה מעברים. המיני המחוספס שלנו נאבק מאוד, נכנס במהירות בקריאה רציפה רציפה אך לא מרשימה ומהירות כתיבה רציפה פסולה. הקריאות והכתיבה אקראיות היו בסדר, אך ראינו ביצועים מהירים יותר עם כוננים דיגיטליים מערביים. 

lacie-rugged-mini-review-crystalaldiskmark

גם הבדיקה המופעלת שלנו, שהורכבה מהעתקת תיקיית מבחן 2.3 ג’יגה-בייט ותזמון ההעברה, הייתה תהומית. זה לקח את הנסיעה שלנו דקה ו -14 שניות, עם מידה מכובדת של חוסר עקביות. לשם השוואה, כונן היסודות Toshiba Canvio Basics הזול בהרבה שבדקנו העביר את הקובץ תוך קצת יותר מ -16 שניות. 

בדיקה זו נעשתה ללא אופטימיזציה של LaCie, אז חזרנו וביצענו את הבדיקות שוב לאחר ביצוע אופטימיזציה של הכונן. באופן לא מפתיע, היה מעט מאוד תועלת ביצועים. מבחן המעביד שלנו היה עקבי יותר, אך המהירות הייתה איטית באותה מידה, ו- CrystalDiskMark שעון מהירויות דומות למה שראינו קודם. 

אם המהירות מעוררת דאגה, ה- Rugged Mini לא יספק. זה דומה בביצועים להרבה כונני קופסא שחורה, אך קצב ההעברה הוא איום ונורא. למי שזקוק לכונן מהיר לעריכת וידיאו וכדומה, קרוב לוודאי שאתה צריך להישאר עם SSD, כמו Samsung T5 (קרא את סקירת Samsung T5 שלנו). 

למרבה המזל, בדיקת השגיאות שלנו לא יצאה ללא תקלה. פיקחנו על הכונן באמצעות CrystalDiskInfo במהלך כל הבדיקות שלנו כדי לבדוק אם הכונן התחמם או אם צצות שגיאות. הכל היה טוב, ובדיקת השגיאות המורחבת שלנו, שהורכבה מבדיקת לחץ של שעתיים באמצעות כלי השירות “chkdsk”, גיבתה זאת.. 

lacie-rugged-mini-review-crystalaldiskinfo

אחריות ותמיכה

כונני LaCie Rugged Mini מגיעים עם אחריות מוגבלת לשנתיים, המפורטת במדריך המוצר הכלול ובקובץ ה- PDF שהועמס מראש בכונן. זוהי אותה אחריות שנראית בכונני Seagate, כלומר היא מכסה רק תקלות בעבודה או בחומר. 

lacie-rugged-mini-2

כל נושא אחר, ירידה, שקיעה או פגיעה אחרת של הכונן, אינו מכוסה תחת האחריות, מה שלא אמור להיות נושא גדול בהתחשב בכונני Rugged Mini בנויים כמו טנקים. עם זאת, אם במקרה תפרוץ את המכשול ופוגע בכונן, הוא לא יכוסה תחת אחריות. 

באשר לתמיכה, LaCie מציעה כמה ערכי בסיס ידע המכסים שאלות נפוצות, מדריכים לפתרון בעיות והוראות. אתה יכול גם לדבר עם נציג תמיכה בטלפון או בדוא”ל אם יש לך שאלה ספציפית. 

בהתחשב באופי המחוספס של הכונן, ציפינו ליותר מתמיכה. במקום להבטיח שהכונן יכול לעמוד בכוחות הטבע כמו שטוענת LaCie, נותרה לך אחריות רגילה שניתן לראות במוצרי Seagate אחרים. התמיכה טובה יותר ממה שתקבלו עם רוב הדיסקים החיצוניים, אבל קיווינו ליותר עם מוצר כמו ה- Rugged Mini. 

פסק הדין

כונני מיני מחוספסים מספרים לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשם. הם בנויים להחזיק מעמד והם קטנים, וזה משולב שקשה למצוא. עם זאת, הביצוע בינוני. יש קבוצה ספציפית של אנשים שירצו כונן מיני מחוספס, אבל אם אתם רק מחפשים לקחת כמה דברים בדרכים, יש אפשרויות מהירות וזולות יותר. 

עם זאת, אם אתה זורק תמונות בזמן צילום חתונה או זורק את הכונן בתיק גב בזמן נסיעה, ההגנה זורחת. כך או כך, אנו ממליצים לקרוא את ביקורות הביקורות החיצוניות האחרות שלנו בכדי לראות אם ה- Rugged Mini הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך. 

מה אתם חושבים על ה- LaCie Rugged Mini? האם מארז שווה את העלות הנוספת? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map