סקירת ADATA SD600 – עודכנה 2020

סקירה של ADATA SD600

ADATA בדרך כלל מייצרת דיסקים של HD שנכנסים למחשבים, אך החברה גם עשתה פנייה לשוק HD החיצוני באמצעות SD600. כפי שתוכל לקרוא בסקירת ADATA SD600 המלאה שלנו, עם זאת, זו תוצאה מעורבת במקרה הטוב.


adata-sd600 בהשתתפותadata-sd600-2adata-sd600-1

קודם

הבא

ADATA SD600
דירוג עורך: 256$ 512$ $ הצג ביקורות קנה באמזון$ הצג ביקורות קנה באמזון

אם ידוע על משהו ש- ADATA הוא, הכוננים במצב מוצק. החברה מתמחה בזיכרון פלאש, עם כל מהמחשבים הכוללים SSD m.2 ועד כונני פלאש בעלי קיבולת גבוהה. בסקירה זו של ADATA SD600, אנו נבחן את אחד מארבעת ה- SSD החיצוניים שלה.  

הכונן משווק כדיסק מחוספס עם “מהירויות יוצאות דופן.” אף על פי שהיא מספקת שיעורי העברה מהירים יותר מכל דיסקי הספינינג בשוק, היא נופלת בהשוואה ל- SSD עמו הוא מתמודד. הטענה המחוספסת נופלת גם היא, למרבה הצער, בתכריכת פלסטיק זולה. 

אף על פי כן, זה זול, מה שהופך אותו, לפחות, לשיקול למדריך הטוב ביותר לכוננים קשיחים חיצוניים שלנו. המשך לקרוא כדי לראות אם זו הבחירה הנכונה עבורך.

חוזק & חולשות

חלופות עבור ADATA SD600

תכונות

בהתבסס על אומנות התיבה, SD600 נראה כמו כונן הבנוי כדי להכות. הוצאתו מספרת סיפור אחר, עם זאת. הכריכה עשויה מפלסטיק, עם אחיזת גומי רכה בחלקה העליון והתחתון. גם הגומי נשלף, מאובטח רק על ידי עטוף סביב ארבעת הקצוות הבולטים. 

adata-sd600-1

אם כי הוא עמיד יותר ממערכות דיגיטליות מערביות (קרא את סקירת Western Digital Elements שלנו), SD600 מחמיץ את הסימן לשוק שנראה שהוא מכוון אליו. זה נראה נהדר בצילומי מוצרים, אך הטיפול בכונן מגלה שהוא לא בנוי כמו כונן LaCie Rugged (קרא את סקירת LaCie Rugged Mini שלנו). 

בתיבה תקבל את הכונן, כבל USB-A ל- USB מיקרו מסוג B ואת הוראות שימוש. חבל ש- SD600 אינה כוללת קישוריות USB-C מכיוון שרוב ה- SSD הניידים מגיעים עם מלאי זה (קרא דוגמה לסקירת T5 של Samsung).

הגדרת ADATA SD600

כאשר חיברנו את הכונן למחשב נייד של Windows 10, הוא זיהה מיד. עם זאת, אין שום דבר בכונן. ברוב המקרים, אנו רוצים לראות אפליקציה שתעזור לכם לרשום את הכונן ולהוביל אתכם דרך התקנת כלי שירות שנטענו מראש (קרא דוגמה לכך ל- Seagate Portable). 

מה שמעצבן יותר הוא ש- ADATA מספקת הורדות בחינם רבות בכונן שלך. דברים כמו ארגז הכלים של SSD המאפשר לשנות הגדרות בכונן שלך הם חובה, אך לאפשר למשתמשים להוריד את חבילת הגיבוי של Macrium Reflect יהיה נחמד, גם. 

עם זאת, מרבית היישומים מתוארכים וקשים להורדה. לא רק ADATA אינה כוללת דרך קלה למצוא את התוכנה, היא פשוט מציגה רשימה עבור כל תוכנה, עם גרסאות שונות בהתאם למערכת ההפעלה ושפה.. 

למרות שיש כלי גיבוי, הכונן זמין רק עד 500 ג’יגה-בייט, כך שסביר להניח שתזדקק לשירות גיבוי מקוון, כגון Backblaze, כדי לשמור על הקבצים שלך מאובטחים (קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו).

ADATA SD600 עמידות 

ADATA טוען כי ה- SD600 יכול לסבול נפילות על פי תקנים צבאיים שאינם מחמירים. פשוט הטיפול במכשיר אומר לך שלא נדרש מכות רבות. מעטפת הפלסטיק מחוברת זו לזו שנראית כשלושה חלקים והפעלת לחץ על החלק התחתון והתחתון תגרום לכיפוף וקרסול מדהים.. 

מבחינת תיק הסיליקון, כל מי שחושב שהוא יספוג נפילה צוחק בעצמו. זה דק, ללא כיסי אוויר או ריפוד כדי לקחת משקל של השפעה. למרות שהכונן עצמו יכול כנראה להתמודד עם נפילה, רוב SSDs יכולים, ושיש מעטפת מתכת במקום פלסטיק יכול לעזור יותר במקרה זה..

אנו מזכירים את כל זה לא מכיוון שאנחנו מאמינים שכולם הולכים לתרמילאים עם כונן קשיח חיצוני, אלא מכיוון שהחומר השיווקי מצייר תמונה לא מדויקת. הכונן אינו אטום למים – הוא אינו מתיימר להיות, אך מכיוון שמוצרים “מחוספסים” הם בדרך כלל, קל להניח – והגנת ההשפעה דקה עד אין. 

סקירה כללית של תכונות ADATA SD600

חינם

תכונות

קיבולת
256, 512

כלי הגיבוי

ממשק
USB 3.0

פלטפורמה

חלונות

macOS

אנדרואיד

ביצועים

מהירות נסיעה
N / A

סוג הכונן הקשיח
SSD

תמיכה

תקופת אחריות
36 חודשים

שירותי התאוששות

טבלת מהירות

מחיר

אם אתה מחפש SSD זול ונייד, ADATA היא האפשרות היחידה שלך. דגם 256 ג’יגה-בייט הוא אותו מחיר לגיגה-בייט כמו 1TB SanDisk Extreme Portable. כפי שאתה יכול לראות בסקירת SanDisk Extreme Portable שלנו, לעומת זאת, הדגם של 250 ג’יגה-בייט כמעט מכפיל את המחיר לגיגה-בייט. 

ADATA SD600
דירוג עורך: 256$ 512$ $ הצג ביקורות קנה באמזון$ הצג ביקורות קנה באמזון

זה הופך את ה- SD600 לערך מצוין. דגם 512GB זול יותר מכפי שראינו SSD נייד כלשהו, ​​אפילו בהשוואה לדיסקים המוצעים עד 2TB. עם זאת, המחיר הזול יותר מגיע עם ויתורים בשימושיות, במהירות ובאיכות הבנייה. אם כי זול יותר, אתה עדיין משלם מחירי SSD. 

בהשוואה, לדוגמא, Seagate Backup Plus Portable, המחיר אינו מרשים (קרא את סקירת Seagate Backup Plus Portable שלנו). למרות ש- SD600 יתפקד טוב יותר מהכונן הזה, הוא תפקוד גרוע יותר ממרבית ה- SSD. בנוסף, אתה מוגבל לשתי יכולות בלבד.

לא אכפת לנו מערך מצומצם, אך אי הצעה של מודל 1TB היא מאכזבת. אחרי הכל, אתה יכול לרכוש כרטיסי מיקרו SD שהם 256 ג’יגה-בייט, כך שיהיה הגיוני שאדאטה תארוז יותר שטח בקו SD600 שלה. 256 ג’יגה-בייט עוברים במהירות, ובהתחשב בעובדה שמכשירי SSD ניידים הם מצרך עיניים לצלמים ולצלמי וידיאו, המרחב המוגבל לא הגיוני.

מהירות & ביצועים

אנו בודקים את ביצועי הכונן הקשיח על ידי מדידת המהירות ובדיקת שגיאות. אנו משתמשים בשני בדיקות לכל אחד מאותם אזורים, האחד מהם הוא אמת מידה מבוססת והשני הוא מבחן מעשי יותר.. 

Seq ReadSeq WritRandom ReadRandom Writ2.3 GB העברה
ADATA SD600
429 מגהבייט / שניות 383.2 מגהבייט / שניות 116.5 מגהבייט / שניות 77.6 מגהבייט / שניות 22.16 שניות.

החל מהמהירות, העברנו את ה- SD600 שלנו דרך CrystalDiskMark באמצעות חמש מעברים וקובץ בדיקה של 4 ג’יגה-בתים. כפי שפורסם, מהירות הקריאה העוקבת הייתה סביב 440 מגה בייט לשנייה, שהיא איטית יותר משאר SSD ניידים מובילים. אקראית קוראת וכותבת צללה משמעותית גם בביצועים.

adata-sd600-crystalaldiskmark

למרות המהיר יותר מאשר בסיסי Toshiba Canvio, SD600 אינו עומד בקנה אחד עם SSDs חיצוניים אחרים (קרא את הסקירה הבסיסית של Toshiba Canvio). מכשיר ה- Samsung T5, SanDisk Extreme Portable ו- G-Technology Mobile כולם ביצעו ביצועים טובים יותר, אך הם יקרים יותר (קרא את סקירת ה- G-Drive Mobile של G-Technology). 

בדקנו את הכונן גם באמצעות העתקת תיקיית מבחן 2.3 ג’יגה-בתים עם סרטים, מוסיקה ועוד. ההעברה ארכה 22.16 שניות, ולמרות שהיא התחילה בנימה גבוהה, היא נאבקה לאורך כל המבחן. המהירות עלתה ויורדת, לכאורה על מחזור, מה שמרמז על כך שהמאגר לא הצליח לעמוד בקצב.  

במהלך הבדיקה שלנו, היה לנו CrystalDiskInfo פתוח לראות עד כמה הכונן התחמם, כמו גם טעויות שעלולות לצוץ. למרבה המזל לא היו טעויות, אבל הכונן הגיע לסביבות 42 מעלות צלזיוס. אף על פי שאין מה לדאוג, זה היה חם יותר מרוב הכוננים שבדקנו, ואפילו סיבוב אותם. 

adata-sd600-crystalaldiskinfo

כדי לחפש שגיאות עמוקות יותר, העברנו את ה- SD600 שלנו דרך מבחן מתח של 30 דקות באמצעות כלי השירות “chkdsk” במערכת Windows. הפקודה “/ r” סורקת את הכונן אחר שגיאות, וזה מה שהגשנו את הדיסק שלנו. למרבה המזל, הכל יצא נקי. 

אחריות & תמיכה

ה- SD600 מגיע עם אחריות מוגבלת לשלוש שנים. התנאים הרגילים חלים, כלומר ADATA לא יתקן או יחליף את הכונן אם הוא נפגע על ידי תקלת המשתמש. באופן מרגיז, ADATA אומר גם שאם מדבקה של האחריות פגומה, היא תבטל את האחריות. 

adata-sd600-2

שלוש שנים היא האחריות המוגבלת שראינו לרוב הכוננים, לכן נחמד לראות את ADATA קופץ על הסיפון. עם זאת, אין מדריך לרישום המוצר שלך בזמן שאתה מגדיר אותו, כלומר אם אתה צריך לדרוש את האחריות שלך, תצטרך להירשם לחשבון, לבדוק את מצב האחריות ולהגיש בקשה..

במדריך למשתמש, ADATA אומר ללכת לאתר www.adata.com/iw/support_service לקבלת תמיכה במוצרים. הדף הזה ריק. עדיף פשוט לעבור לאתר ADATA ולמצוא את הכרטיסייה “תמיכה” בראש הדף. שם תוכלו למצוא הורדות מוצר, מידע על אחריות, שאלות נפוצות ועוד. 

באשר ליצירת קשר עם ADATA, אתה מקבל תמיכה בדוא”ל בלבד. אתה יכול למלא טופס יצירת קשר בקטע “צור איתנו קשר” בכרטיסיית התמיכה, שהוא ארוך ולרוב מיותר. אך למרבה המזל ניתן לגשת לדף המוצר אל השאלות הנפוצות וההורדות של כל מוצר. 

פסק הדין

אם אתה זקוק ל- SSD ורוצה לחסוך כסף, ADATA יביא אותך לשם עם SD600. עם זאת, תצטרך להתמודד עם מבנה חלש יותר – לא משנה מה חומר השיווק אומר – ומהירות איטית יותר. SD600 אינו מרשים ברוב המקרים, אך הוא עדיין אפשרות תקציבית מוצקה. 

עם זאת, אתה יכול לחסוך יותר כסף ולקבל יותר קיבולת, על ידי מעבר עם דיסק מסתובב. אם אתה מודאג יותר מביצועים, SSD יקר יותר עשוי להיות מתאים לך. לא משנה באיזה מחנה אתם נופלים, תוכלו למצוא את הכונן שיעבוד בצורה הטובה ביותר על ידי קריאת ביקורות אחרות של הכונן הקשיח החיצוני שלנו. 

מה אתה חושב על SD600? האם המהירויות האיטיות מהוות חלופה ראויה לכמה שהיא לא יקרה? ספר לנו את מחשבותיך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map