האפליקציות הטובות ביותר לצילום הערות

לאנשים עם הצורך הכפייתי לרשום את הכל, ימי ההטבעה לאחר הקירות שלך וקופסאות קרטון מלאות מחברות ספירלה שנערמו במוסך שלך הולכות ודעכות. עליית המחברת הדיגיטלית הביאה עידן חדש של הקלטת כל המחשבה שלך, וביכול, היא מפוארת.


עם זאת, בעוד שיש הרבה אפליקציות רושמות הערות בחוץ, במיוחד עבור סמארטפונים וטאבלטים, עדיין יש מעט מאוד יישומים גדולים באמת. יתרה מזאת, ישנה שונות מפתיעה בין האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות לבין מה שהן הכי מתאימות להן.

לדוגמה, Google Keep מוביל את החבילה לרישום מחשבות ומהרשימות מהירות לצורך תזכורת מאוחרת יותר, בעוד ש- Evernote היא הטובה ביותר למחקר מעמיק. אם אתה רק מחפש יומן דיגיטלי, Zoho Notebook הוא הבחירה המובילה שלנו למטרה זו. לבסוף, יש את OneNote, שאנחנו די בטוחים שהיא המחברת הטובה ביותר לסטודנטים, כפי שנסביר בהמשך.

מטרתנו במאמר זה היא לעזור לך למצוא את הכלי המתאים לאיסוף המוח שלך, משהו שהענן מתאים לו במיוחד. אם אתה מחפש מקום לאחסן בו את המסמכים, התמונות והסרטונים שלך, יש לנו גם סקירה של פתרונות האחסון הטובים ביותר בענן..

עקרונות בסיסיים של אפליקציות לניקוי הערות בענן

אחד הטרנדים (או הלא טרנדים) של שוק המחשבים הדיגיטליים הנוכחיים הוא שלא נראה שיש הסכמה ברורה כיצד נראה כלי כזה. בעוד ש- Google Keep ו- Evernote משמשים שניים מהשמות הפופולריים ביותר, ישנם מעט קווי דמיון ביניהם. עם זאת, זה לא ממש רע: לפעמים אתה צריך פרוטר ולעיתים תותח.

הקבוע האמיתי היחיד הוא שהאפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות שקיימות כיום קשורות לענן. במקום לאחסן את ההערות שלך בכונן הקשיח שלך, כלים אלה מעתיקים אותם לשרתים. היתרון הוא שאתה לא מאבד את הסיבובים ההשראתיים שלך אם המחשב שלך יתרסק, כלומר אתה לא צריך לגלגל את הקוביות עם תוכנה לשחזור נתונים כדי לנסות לקבל את הכל בחזרה.

שמירת השטרות שלך בענן פירושה גם שאתה יכול לגשת אליהם מכל מחשב או סמארטפון מבלי שתצטרך להעביר קבצים בעצמך. זה נקרא סנכרון מכשירים, תכונה נפוצה של אחסון בענן (קרא על אחסון הענן הטוב ביותר עם סינכרון).

תכונות פופולריות אחרות של אפליקציות לרישום הערות נפוצות פחות. חלק מהבסיסיים הבסיסיים יותר כוללים מחברות לארגון ההערות שלך, עיצוב טקסט, כלי רישום ויכולת להוסיף תמונות וקבצים מצורפים. יכולות מתקדמות יותר נעות בין מקליטי וידאו ווידאו ועד זיהוי תווים אופטי (OCR) והמרת דיו לטקסט.

כל אחת מהסקירות רושמות הערות שכתבנו כוללת סקירה מלאה של התכונות, אף על פי שאנו עוברים את הבחירות המובילות שלנו למטה, אנו מתארים את הדברים הראויים לציון ביותר. נדבר גם על מה כל כלי טוב לו, בין אם זה סיעור מוחות, יומן, רישום הערות לשיעור או מפגש, יצירת רשימות ותזכורות או עריכת מחקר ממצה..

האפליקציה הטובה ביותר לצילומי הערות: Evernote

 • האפליקציה הטובה ביותר לצילום הערות בסך הכל
 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות למחקר
 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות לסופרים
 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות לאבטחה

Evernote קיימת כבר למעלה מעשר שנים, מאז שנוסדה בשנת 2007, ומאז הזמן הזה הרוויח לעצמו שפע של מפה לאוזן חיובית בקרב סופרי סופרים מנוסים בתחום הטכנולוגיה. למעשה, השירות בלון ליותר מ -220 מיליון משתמשים בדו”ח האחרון, למרות העלאת מחירו באופן משמעותי בשנת 2016.

זה כמובן נובע בחלקו מהעובדה שרוב האנשים בוחרים להשתמש בגרסה החינמית של אברנוטה. עם זאת, יש הרבה מחברות דיגיטליות בחינם: מה שהופך את אברנוט למתמחים מיוחדים מעל השורה התחתונה.

הכל מתחיל באפליקציה נהדרת לשולחן העבודה. Evernote מקל על יצירת הערות וארגון אותן במחברות. אתה יכול גם לתייג הערות למיון אחר כך באמצעות תגים מותאמים אישית, וזו דרך נהדרת להעלות את כל “רעיונות הבלוג” או “המתכונים” שלך באמצעות לחיצות עכבר אחדות. אנחנו גם מאוד אוהבים את העובדה שאתה יכול לקשור פתקים יחד עם קישורים מקושרים, כמו אתר אישי עבור הנוגין שלך.

ל- Evernote יש את רוב תכונות עיצוב הטקסט שתמצאו עם מעבד תמלילים, כולל כל הגופנים הנפוצים. באפשרותך להוסיף תמונות, לצרף קבצים להערות, בתוספת הערות קוליות (אך לא וידיאו). שימושי יותר למשתמשים בטאבלט וב- phablet, ל- Evernote יש אפשרות “פתק דיו” עם כלי רישום והיא תואמת גם לחלק מהחביות החכמות, כמו Livescribe.

אנו אוהבים גם את תכונות האוטומציה של Evernote. אלה כוללים גוזז אינטרנט בו תוכלו להשתמש בכדי לשלוח כתובות אתרים או טקסט ותמונות שנבחרו ישירות למחברת שצוינה. אתה יכול גם להעביר עד 200 אימיילים ביום למחברת באמצעות כתובת דוא”ל מיוחדת אם אתה נרשם בתשלום, וכמה מתכוני IFTTT ו- Zapier שהוכנו מראש..

לרוב, Evernote גם די מאובטח, מה שברור שאתה רוצה מכל שירות בענן, במיוחד כזה שעשוי להתאים את הרעיונות הטובים ביותר שלך. קבצים מוצפנים במנוחה ובמעבר ותוכלו להפעיל אימות דו-גורמי להגנה מסוימת מפני סיסמאות נגנבות..

בעוד שהחברה מנהלת את תהליך ההצפנה וכך יכולה תיאורטית לפענח את השטרות שלך לכל מטרה שהיא, Evernote היא אחת משתי מחברות דיגיטליות הנתמכות כיום על ידי תוסף של צד שלישי בשם SafeRoom שתתקן את כל זה. באמצעות SafeRoom, תוכלו להצפין באופן פרטי את המחברות באמצעות סיסמה שרק אתם מכירים. למידע נוסף בסקירת Evernote שלנו.

אפשרויות תוכנית Evernote

לכאורה, התוכנית החינמית של Evernote מעניקה לך אחסון בלתי מוגבל בדיוק כמו ששתי התוכניות בתשלום שלה עושות. עם זאת, זה לא ממש נכון בזכות כובע רוחב פס חודשי של 60MB. הערות גם אינן יכולות להיות גדולות מ 25MB ורק שני מכשירים יכולים להיות מסונכרנים בבת אחת.

אם אתה זקוק לגמישות רבה יותר, Evernote Plus תחזיר אותך רק לכ -4 $ לחודש או 35 $ לשנה. בנוסף מכה רוחב הפס שלך עד 1 ג’יגה-בתים בחודש, גודל התו המקסימלי ל- 200MB ומאפשר לך לסנכרן מכשירים ללא הגבלה. יש גם Evernote Premium יקר יותר עם רוחב פס של 10 ג’יגה-בתים בחודש.

אף מנוי אינו עומד בחיוב “ללא הגבלה”, אך קצבאות רוחב הפס אמורות להספיק בכדי להמשיך להקליד.

מספר שתיים: OneNote

 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות לסטודנטים
 • האפליקציה הטובה ביותר לרשום הערות למעצבים
 • האפליקציה הטובה ביותר לצילום הערות לאחסון ענן
 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות לטאבלטים

OneNote יכול היה מאוד בקלות להיות במקום הראשון בדירוג שלנו, באותה קלות שיכול היה להיות במקום השלישי. הסיבה המשכנעת ביותר לבחור OneNote על פני Evernote היא שהיא למעשה מאפשרת יצירת פתקים גמישים יותר, ומחקה בצורה מדויקת יותר גיליון נייר בפועל במחברת.

ניתן למקם טקסט בכל מקום שתרצה בתוך פתק ו- OneNote עושה עבודה טובה בהרבה תומכת בתווי דיו עם כלי משיכה נהדרים ואלגוריתמי המרה של דיו לטקסט. אם אתה מחפש אפליקציה לרישום הערות לטאבלט ולשילוב החכם שלהם, אין ספק ש- OneNote היא בחירה חכמה, כפי שאנו דנים בסקירת OneNote המלאה שלנו..

זו אחת הסיבות שאנו אוהבים את OneNote כאפליקציה לרישום הערות לסטודנטים, מכיוון שהיא מאפשרת ליצור מחדש במדויק את המילים והתרשימים הגירים על הלוח. בניגוד ל- Evernote, OneNote מאפשר גם לך להקליט הערות וידיאו. זה בא בנוסף לתמיכה בתווים קוליים, ששני התכונות שלהם נהדרות ללכידת הרצאות בכיתה עבור אלה שיעדיפו לקלוט ולהשתתף מאשר להקליד בזעם על המקלדות שלהם..

מעבר לכל זה, סטודנטים (ומורים) מקבלים את Office 365 ממיקרוסופט בחינם עם כתובת דוא”ל חוקית לבית הספר, שמגיעה עם 1 TB שטח אחסון בענן עבור OneNote בנוסף ל- Word, Excel ו- PowerPoint.

תכונות אחרות לשיפור הערות כוללות קישורים משובצים וקבצים מצורפים לקובץ, בנוסף גוזז אינטרנט זמין כתוסף לדפדפן. הקוצץ מאפשר לך לשמור דפים ישירות ב- OneNote כדי לשמר את המחקר, בנוסף להוסיף הערות וקריאות כדי להזכיר לעצמך אחר כך מדוע גזרת את הדף מלכתחילה.

עם כל הטוב, הסיבה שלא דרגנו את Evernote במקום השני ו- OneNote ראשונה היא בעיקר העדפה עיצובית בנושא. לפחות כותב זה, שהוא אומנם משתמש ארוך-זמן ב- Evernote, מוצא את Evernote כלי טוב יותר לארגון ושמירה על מיקוד, שניהם חשובים להרכבת רעיונות מחקריים ועיצוביים מפורטות..

בנוסף, אפליקציית OneNote הזמינה בחנות Microsoft עבור Windows 10 אינה תומכת בתגים מותאמים אישית, מה שמקשה על מיון הערות קשורות בהרבה. OneNote 2016 כן עושה זאת, אך הגרסה הזו ננטשת.

אפשרויות תוכנית OneNote

חסרון פוטנציאלי נוסף בבחירת OneNote על פני Evernote הוא שהגרסה החינמית מגיעה רק עם נפח אחסון של 5 ג’יגה-בתים דרך OneDrive, אשר שטח משותף לכל התמונות, הסרטונים והמסמכים שתאחסן שם. עם זאת, באפשרותך לפגוע באחסון של 1 טרה-בתים בסך 6.99 $ לחודש ולקבל גם את Office 365, הנמנית בין העסקאות הטובות ביותר בתחום אחסון ענן..

ל- OneDrive יש גם תוכנית של 50 ג’יגה-בייט במחיר של 2 דולר לחודש. וודא שקרא את סקירת OneDrive שלנו לקבלת מבט מלא על התכונות והחסרונות הטובים ביותר של שירות האחסון בענן.

מספר 3: Google Keep

 • האפליקציה הטובה ביותר לרשום הערות לנייד
 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות עבור תזכורות קוליות
 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות לתזכורות

Google Keep איננו כלי מחקר כמעט חזק כמו Evernote או OneNote: אין מחברות שמאפשרות לארגן את המחשבות שלך, להערות יש מגבלת 20,000 תווים, אינך יכול להוסיף קבצים מצורפים, אין תכונות לעיצוב טקסט ואין לקוח שולחן עבודה. עם זאת, למרות כל ההחמצות הללו, היא עדיין אפליקציית פתקים שימושית אם אתה משתמש בה היטב.

הערך של Google Keep נובע מההכרה שבתוך הנוף רושם הערות, היא חולשת על המרחב שלה, שאנו מכנים אותה “תן לי לרשום את זה”. במיוחד, Google Keep לאנדרואיד, מושלם להקלטת הבזקי ההשראה הבלתי צפויים שמגיעים בזמן הרכיבה על המטרו, בהליכה בפארק ובהרמת שרותים על האסלה..

אנו מרוחים במיוחד מ- Google Keep כמקליט עבור תזכורות קוליות (או יומני קברניט, אם אתה עם Starfleet). הקלטת תזכירים מדוברים בטלפון שלך אינה תכונה חדשה בקרב אפליקציות לרישום הערות, אך בשילוב עם יכולות זיהוי הדיבור בדרך כלל מדויקות של גוגל, זהו הכלי הטוב ביותר ששיחקנו איתו להמרת קול לתווי טקסט..

Google Keep תומך גם בתיוג כדי למיין את המחשבות האקראיות שלך אחר כך. יש גם תכונת תזכורת שימושית, המשמשת בשילוב עם תכונות להכנת הרשימות של Keep, עובדת היטב לצורך הכנת פרויקטים, מכולת, נקמה ורשימות מטלות אחרות..

באופן לא מפתיע עבור מלך החיפוש, ל- Google Keep יש קוצץ אינטרנט של Chrome לשמירת תוכן בזמן שנמצא בגלישה באינטרנט. עם זאת, אנו מעדיפים את זה שאתה מקבל עם Evernote, שהוא גמיש יותר ומאפשר לך לקמפל את הגזרים שלך במחברות.

מלבד חלק מהתכונות החסרות שהוזכרו, ככל הנראה הסיבה הטובה ביותר להימנע מ- Google Keep היא חוסר הוודאות לגבי מידת הפרטיות שלה. גוגל מרוויחה כסף מפרסומות ושומרת לעצמה את הזכות לסרוק נתוני משתמשים המאוחסנים בשרתיה לשימוש בקמפיינים שיווקיים ממוקדים (קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- Google Keep למידע נוסף בנושא זה).

אמנם ניתן לאבטח את כונן Google באמצעות Boxcryptor ו- Evernote ו- OneDrive באמצעות SafeRoom, אך אין אפשרות דומה להצפין באופן רשמי של הערות של Google Keep. עם זה בחשבון, היזהר מה שאתה אומר ל- Google Keep כי יש סיכוי טוב שיש משווק בחוץ שמקשיב לך.

אפשרויות שמירה של Google

Google Keep הוא בחינם במאה אחוז ומאפשר לך לרשום הערות ללא הגבלה, דבר שאינו עושה דבר בכדי לדאוג לדאגות הפרטיות שלנו, בהתחשב בכך שגוגל עושה יותר כסף מאשר עסק “לא יעשה רע” בימינו. האפליקציה אינה תופסת שטח אחסון של Google Drive, כך שתוכל לשמור על כך ברור עבור התמונות שלך (גלה היכן Google Drive נמצא באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לתמונות).

מספר 4: מחברת Zoho

 • האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות לביומן

מחברת Zoho היא ההמלצה שלנו ליישום לרשום הערות הלפני אחרון. כמו שאר הערכים ברשימה זו, ישנם דברים מסוימים שהיא עושה טוב יותר משאר התחומים, גם אם הדברים האלה קצת יותר מוגבלים.

בפרט, אנו חושבים ש Zoho Notebook הוא אידיאלי ככלי ליומן. אמנם אין לקוח שולחני זמין, אך ממשק הדפדפן מתוכנן מספיק כך שסביר להניח שלא תבחין בו. אנו מפרטים את החוויה ביתר דיוק בסקירת מחברת Zoho.

כמובן, זה אומר שהמחברות שלך לא יהיו זמינות במצב לא מקוון בשולחן העבודה שלך, ובעייתי במיוחד אם אתה מוצא את עצמך מתעד תרחיש אפוקליפטי בו אין רשת אינטרנטית.

העיצוב של הממשק המקוון מבוסס כרטיסים, שלכל מחברת יש כרטיס משלה וכיסוי נפרד. כיסויי המחברת עצמם נמשכים ביד ולא בצבעים אחידים, מה שמקל עליהם למצוא.

מחברות יכולות להחזיק מספר בלתי מוגבל של פתקים, למרות שההערות עצמן מוגבלות ל 10,000 תווים בלבד, שהם בערך 2,000 עד 3,000 מילים. עם זאת, ביומן אישי זה אמור להספיק להזכרת יום אחד.

ניתן למצוא מגוון סוגי תווים שונים, כולל תצלומי תמונה, שמע ורישום. אלה עוזרים לשפר את אפשרויות היומן שלך ועליהם במיוחד לפנות לסוגים יצירתיים.

מה ש- Zoho Notebook אינו טוב עבורו הוא השימוש העסקי, מה שמפתיע לאור העובדה שזוהו מפתחת בעיקר כלים עסקיים כמו תוכנת CRM. אתה לא יכול לשתף פעולה עם הערות עם אחרים, יש אפשרויות מוגבלות לעיצוב, אין זיהוי תווים אופטי למשיכת טקסט מתמונות סרוקות ואין מתכוני IFTTT או Zapier לעשות דברים כמו העברת הודעות מדיה חברתית למחברת.

תוכניות מחברת של Zoho

כמו Google Keep, Zoho Notebook הוא לגמרי בחינם. אתה יכול ליצור מחברות ללא תלות והערות ללא הגבלה מבלי שתצטרך לדאוג לרכוש עוד גיגה-בייט בענן או אפילו להיתקל במגבלות רוחב פס חודשיות כמו שאתה תעשה עם Evernote.

המגבלות היחידות שעליך לדאוג להן הן כובע התווים של 10,000 לתווים וגודל קובץ מקסימלי של 5GB עבור קבצים מצורפים. היעדר מגבלות ועלויות הופכים את Zoho Notebook לאידיאלי עבור אלה המחפשים אפליקציה לרישום הערות עם תמיכה במחברת ופיננסים מוגבלים זמינים..

מספר 5: תווי תיבה

 • כלי EFSS הטוב ביותר עם אפליקציית הערות

למשתמשים עסקיים עם צורך לרשום ולהפיץ הערות פגישה, הערות פרויקט ותזכורות אחרות בקלות, אפליקציית הערות פשוטה הגיונית. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת תהיה באמצעות שילוב עם פתרון אחסון בענן. למרבה הצער, לא רבים מהבחירות הטובות ביותר שלנו ב- EFSS (סינכרון ושיתוף ארגוני) מציעים כלי מובנה לעשות זאת.

ל- OneDrive יש OneNote, אבל זה יותר מדי עבור תזכורות פשוטות. Dropbox ו- Box הם שני השירותים שכנראה עובדים הכי טוב לצורך הזה, כאשר ל- Dropbox יש את כלי Dropbox Paper שלה, ו- Box שיש להם Box Notes. מבין השניים החלטנו כי Box Notes היא האפליקציה המעט טובה יותר, וזו הסיבה שאנחנו הופכים אותה להמלצת האפליקציה החמישית והאחרונה שלנו לרשום הערות..

הערות אינדיבידואליות שנוצרו באמצעות הערות תיבה יכולות להיות מסיביות, עם גבולות מומלצים (אך לא בפועל) של 200 עמודים של טקסט ו 500,000 תווים. עם זאת, כפי שאנו דנים בסקירת Box Notes שלנו, היעדרם של תכונות ארגוניות כמו מחברות ותגי פתקים, כמו גם אין אפשרויות לעיצוב טקסט, הופכים אותה לבחירה גרועה להרכבת כמויות גדולות של מחקר..

יחד עם זאת, האפליקציה לרישום הערות היא בעלת עיצוב פשוט ושיתוף תכונות שעושות את זה טוב לעבודה משרדית יומיומית. ניתן לקבל עמיתים לעבודה גישה להערות דרך כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, או שתוכל ליצור קישור הניתן לשיתוף המפנה אל הפתק, ועד 20 אנשים יכולים לערוך את אותה פתק בו זמנית.

כדי לנהל כמות שיתוף פעולה זו, Box Notes יוצר גרסת תו חדשה כל 30 שניות כך שתוכלו להחזיר שינויים לא רצויים. מסוף מנהל מאפשר גם לעקוב אחר הערות שנצפו, ערכו ונמחקו.

תכניות הערות תיבה

Box Notes מגיע בחינם עם אחסון ענן של Box. אם אתה מחפש אפשרות לאחסון ענן אישי, יש תוכנית בחינם של 10 ג’יגה-בתים שתוכל להשתמש בה. עם זאת, עם זאת, יחס אחסון העלות לא הגיוני לשימוש ביתי: 11 $ לחודש עבור אחסון של 100 גיגה-בייט בלבד..

למשתמשים עסקיים, מחיר המחירון נעים יותר. כל תוכנית דורשת מינימום של שלושה משתמשים, אך אחסון ענן בלתי מוגבל תמורת 15 דולר לחודש הוא דבר להתעטש בו.

למעשה, אנו דורשים את Box בין הפתרונות הטובים ביותר לאחסון ענן ללא ענן הכולל. עם זאת, אם כלי ההערות לא אומר לך הרבה, אנו חושבים ש Egnyte Connect הוא עסקה טובה יותר וכלי EFSS בעל יכולת טובה יותר, בסך הכל. קרא את סקירת Egnyte Connect שלנו כדי לגלות מדוע.

מחשבות אחרונות

יש קומץ אפליקציות אחרות לרישום הערות. עם זאת, אף שירות אחר שלא סקרנו באמת מציין כי הוא טוב יותר מ- Evernote, OneDrive, Google Keep, Zoho Notebook או Box Box עבור כל מקרה ספציפי לשימוש..

בעוד שמינוי Evernote לאפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות אינו מקורי בדיוק, בכל מה שקשור למחברות דיגיטליות ללא שטויות, רק OneNote באמת התגלה כמתמודד הראוי למעמד “הרוצח Evernote” המופץ לעתים קרובות. ל- Zoho Notebook אין כמעט תכונות שמאפשרת למחלקת השיווק שלה להעלות באופן משכנע את הטענה הזו (למרות שהם כן מצליחים), בעוד ש- Google Keep עושה את הדבר שלה.

בנימה סופית, לא משנה עם איזה מחברת אתם הולכים, אם אתם מקלידים דרך רשת WiFi ציבורית, היו בטוחים והישארו בטוחים עם VPN, במיוחד אם אתם משתמשים באחד מהשירותים האלה כדי לשמור על מידע אישי. יש לנו מדריך VPN הטוב ביותר עם שפע של אפשרויות טובות, כמו גם מדריך פרטיות לעיתונאים.

אל תהסס להוריד לנו פתק משלך בתגובות למטה, ותודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map