תוכנת ניהול פרויקטים הטובה ביותר לעסקים קטנים בשנת 2020

תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר לעסקים קטנים יכולה לעזור לך לתכנן את הפרויקטים שלך בצורה יעילה יותר ולשפר את התקשורת בכל הארגון שלך. אם משתמשים בו נכון, זה יכול בסופו של דבר להגדיל את הרווחים שלך.


בנוסף לסייע לכם לפרוס משימות ולקבוע מועדים, הכלים יכולים לעזור לכם במעקב אחר זמן, הערכת עלויות וניתוח מתי הפרויקטים שלכם מתקדמים. הם יכולים גם לעזור לכם להתריע כאשר יש לשפר את הדברים.

ישנן אפשרויות רבות, כך שתוכלו לתהות היכן להתחיל. בואו נראה מה שם בחוץ ונעריך מה הכלים יכולים לעשות עבורך ולצוות שלך.

תוכנת ניהול פרויקטים הטובה ביותר לעסקים קטנים 2020

מה הופך כלי לניהול פרויקטים לטוב לעסקים קטנים?

יש כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם בבחירת פלטפורמה מתאימה. בואו ונעבור על כמה מהם. אנו מתמקדים בעסקים עם כעשרה עד 50 אנשי צוות, כך שפלטפורמות המציעות ערך טוב למשתמשים רבים ידרגו גבוה מאוד. אנו מניחים שלעסקים יש מזומנים להוציא, ולכן לא נהיה קשים מדי בפלטפורמות יקרות יותר, בתנאי שהם מציעים ערך.

התקשורת הופכת חשובה יותר ככל שגדל העסק. כלים רבים לניהול פרויקטים עובדים מצוין כשמנהל דואג לצוות, אך ברגע שתעבור מעבר לצוות קטן, חשוב שמערכות התקשורת והמשימות של הפלטפורמה יוכלו לעקוב אחר אנשים רבים שעושים דברים שונים..

כלים שיעזרו לך ליצור פרויקטים מרובים וליצור קשרים ביניהם גם הם יעילים. כאשר צוותי הפרויקט מקבלים מידע גדול יותר אינו זורם באותה קלות. התוכנה הנכונה יכולה לעזור בכך.

אנו רוצים גם לוודא שאנשים רק רואים את מה שהם צריכים. למשל, אינך רוצה לשתף תוכניות שיווק עם המפתחים שלך. היכולת למדר ולשלוט במה שאנשים וקבוצות יכולים לראות ולעשות תהיה מועילה.

למרבה המזל, המורכבות היא שתוכנה טובה בה ולכן הבאת הרמוניה לכאוס היא רחוקה מלהיות בלתי אפשרית.

לפלטפורמות רבות יש תכונות שיעזרו לכם לעקוב אחר זמן ולנהל עלויות. עסקים שמשקיעים זמן וכסף בתוכנת ניהול פרויקטים ירצו לדעת שהם מקבלים ערך. מחשבונים להחזר ההשקעה וכלי הערכה יכולים לעזור לך לכמת את העלויות שלך ולשכלל את הגישה שלך.

אבטחה היא גם שיקול מרכזי עבור עסקים. בנוסף לשמירת סודיות הנתונים שלך, ייתכן שתצטרך להשתמש בתוכנה העומדת בחקיקה ספציפית, במיוחד אם אתה מטפל בנתוני לקוחות.

שירות ותמיכה מועילים גם אם יש לכם צוות גדול של אנשים שאולי לא בקיאים טכנית. היכולת לקבל עזרה במהירות זה יתרון. התחלה עם כלי חדש יכולה להיות יקרה, במיוחד אם יש הרבה אנשים שמעורבים בה, ולכן כלים שיעזרו לכם בכך יתקבלו בברכה.

הפלטפורמה המועדפת עלינו בקטגוריה זו היא Wrike, המספקת בכל הספירות, אז בואו נסתכל עליה תחילה.

לא בסדר

Wrike היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר שקיימות שם ויש לה אווירה מקצועית יותר מכמה מתחרותיה. זה כולל משימות משנה וניהול תלות, המאפשר לך לאתר מחסומים ולראות כיצד שינויים או עיכובים במשימות ישפיעו על לוח הזמנים שלך..

תלויים בשכנות

זה חשוב במיוחד כאשר הצוות שלך עולה על הגודל שבו אתה יכול להבין דברים בפגישת צוות מהירה. אתה יכול לעקוב אחר הדברים משתלבים זה בזה ולזהות בעיות ולתזמן עימותים באופן אוטומטי.

ל- Wrike מבחר נופים מצוין. בנוסף לרשימה שלה, לוחות, תרשים גאנט ולוח השנה, ישנם לוחות זמנים, ניתוחים ודוחות. אתה יכול להוסיף משימות, להקצות אותם לאנשים ולהוסיף מידע, כגון מועדים. התצוגות השונות מאפשרות לך לתפוס מידע זה במספר דרכים.

Wrike מאפשר לך להפיק דוחות שונים. הם קלים לייצור ודרך טובה לגבש מידע הנוגע לפעילויות הצוות שלך. אתה יכול לקבל רשימות של משימות שלא הוקצו עליהן, משימות מאיחור ולראות מי מוקצה למה.

תבניות שגויות

ישנן תבניות שיעזרו לך להתחיל. עסקים יעריכו את תבנית השקת המוצר, אך ישנם רבים נוספים. יש גם תבנית קאנבן. עם זאת, אם קאנבן הוא כל מה שאתה צריך, קרא את סקירת Trello שלנו ומדריך למתחילים של Trello.

הממשק של Wrike צפוף ולוקח יותר זמן לפרשנות מכלי ניהול הפרויקטים הקלים ביותר, אך ברגע שהייתם רגילים אליו, האפשרויות הרבות שהוא מציג הופכות אותו לכלי רב עוצמה..

האימות הדו-גורמי של Wrike ובקרות המשתמשים ההדוקות הופכים אותו לבחירה המובילה עבור אלה המודאגים מאבטחה. אתה יכול גם להפוך סיסמאות חזקות לחובה עבור הצוות שלך.

אם אתה נתקע, לרויק יש תמיכה באיכות גבוהה. זה חזר אלינו תוך 30 דקות בלבד במהלך חג ההודיה כשבדקנו אותו בפעם האחרונה. יש לו גם בסיס ידע חזק, כך שתוכלו גם לפתור בעיות בעצמכם.

ל- Wrike גרסאות שולחן עבודה עבור macOS ו- Windows, כמו גם אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. 

זו פלטפורמה מצוינת עם המון מה להציע לעסקים. זה כלי מתקדם שמלא בתכונות, אך לא קשה לצוות שלך להבין זאת. קרא עוד על זה בסקירת Wrike שלנו.

monday.com

monday.com הוא הכלי המועדף ביותר על ניהול פרויקטים שלנו. זה בראש רשימת התוכנות הטובות ביותר לניהול פרויקטים. בסקירתנו monday.com דיברנו על הממשק המצטיין שלה. העיצוב שלו יסייע לצוות שלך להתמודד עם זה ולמזער את הזמן שאתה צריך לבזבז לקבל עזרה ותמיכה.

אין בו משימות משנה או תלות, אך מקפיד על דברים פשוטים במקום, ומאפשרים לך להקצות משימות ליחידים ולראות מי עושה מה משתמש בבחירת התצוגות שלה. יש תצוגת לוח, ציר זמן, לוח שנה ותצוגת מפה, שנותנים לך דרכים רבות להשתמש בה. איך להשתמש במאמר לוח של קאנבן יעזור לכם להבין אחד מהם.

לוח שני

monday.com מפצה על חוסר התלות שלו בכך שהיא מאפשרת לך להתאים אישית את תוכן הפריטים לפרטי פרטים. אתה יכול לבחור את השדות המשויכים לכל אחד מהם ולהוסיף כמה שתרצה. זה מאפשר להגדיר את monday.com לייצג כל מיני נתונים.

הוא כולל שטח אחסון של 50 ג’יגה-בייט בתוכנית הזולה ביותר שלה, אך זה הופך ללא הגבלה ברמת ה- Pro. קיימת מגבלת גודל של קובץ 500MB לקבצים בודדים, כך שאם אתה עובד עם קטעי וידאו גדולים או קבצי isiso, עיין במאגר האחסון הטוב ביותר בענן שלנו למאמר על קבצים גדולים..

אתה יכול לשתף נתונים עם פלטפורמות רבות באמצעות שילוב של monday.com. בנוסף ל- Trello, Slack ו- Dropbox, אתה יכול להשתמש בזפייר כדי להחליף נתונים עם מגוון עצום של אפליקציות.

עלות monday.com

monday.com אינו זול. התוכנית הזולה ביותר שלה עולה בסביבות 5 $ למשתמש לחודש והיא מחויבת בגושים של חמישה משתמשים, מה שעובד טוב אם יש לכם כמה עשרות חברי צוות.

זה חזק באבטחה, כאשר TLS v1.2 משמש להגנה על נתונים במעבר ו- AES 256-bit המשמש לנתונים במנוחה. קרא את תיאור ההצפנה שלנו למידע נוסף על אלה.

יומני הביקורת של monday.com יועילו למנהלים שרוצים לדעת מי עשה מה. הרשמות מוגבלות לתחום ובקרות הסיסמה שלה יעזרו לשמור על צוות העובדים שלכם, כמו גם אימות הדו-גורמים שתקבלו בכל תוכנית..

בסך הכל, monday.com היא בחירה מצוינת לעסקים קטנים, חזקים וקלים לעבוד איתם.

LeanKit

LeanKit הוא כלי מבוסס קאנבן, אך הוא מתוחכם יותר מכלים דומים, כמו טרלו, ויש לו מספר תכונות מתקדמות. זה מבוסס על לוחות שאתה מוסיף אליהם קלפים. לאחר מכן נעים קלפים משמאל לימין כאשר הם משנים סטטוס.

leankit-Kanban

מה שטוב בגירסת LeanKit לקאנבן זה שתוכל לחלק אותה לחלקים עבור צוותים שונים. זה נראה מבלבל, אבל בפועל, אתה יכול להתמקד בקטע שלך תוך כדי שאתה יכול לבדוק מה האחרים מתמודדים עם. זה נהדר אם מקום העבודה שלך מחולק למספר צוותים ואתה רוצה ליידע אנשים על מה שקבוצות אחרות עושות.

הכרטיסים מכילים סוגים שונים של מידע, כגון תאריך התחלה וסיום. אתה יכול להקצות אותם לאנשים, לתעדף אותם ולתת להם קטגוריה.

אתה יכול ליצור מערכות יחסים בין הורה לילד בין קלפים, ובכך יעניק לך בניהול תלות. זו תכונה יוצאת דופן בכלי מבוסס קאנבן, אז נחמד לראות.

LeanKit אינו הכלי האטרקטיבי ביותר, אך הוא עובד היטב. זה מקבל הרבה מידע שימושי על המסך, וברגע שאתה לומד לקרוא אותו, מציג בפניך פירוט רב יותר מכלים דומים.

ל- LeanKit מבחר טוב של תבניות, כולל תבנית ההיכרות המצוינת שלה, הפועלת כסיור בכלים ותכונותיה. עם זאת קל להחמיץ אותה, אז חפש אותו ותן לו מערבולת כשאתה משתמש ב- LeanKit בפעם הראשונה.

שילובי LeanKit

ל- LeanKit מבחר אינטגרציות חזק, ויש המון שם למפתחים. אתה יכול להשתמש בו עם GitHub וג’ירה, למשל.

זרימה רזה

אתה יכול גם לעקוב אחר מה הצוות שלך עשה ביומן הפעילות שלו, ומחולל התרשימים שלו כולל מדדים שיכולים לעזור לך לעקוב אחר ביצועי הצוות שלך..

יש הרבה תכונות אבטחה שימושיות, כמו בקרת סיסמה, נעילת חשבון וכניסה יחידה. זה תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. מגן על פרטיות ומצפין נתונים המאוחסנים בפלטפורמה, למעט קבצים מצורפים.

ל- LeanKit תמיכה מצוינת, כולל ספר אלקטרוני בחינם שימושי שכדאי לבדוק. יש גם מרכז למידה שמלא בטיפים והדרכה. יש לו תמיכה טלפונית וטופס יצירת קשר. כששאלנו את זה שאלה קשה שם, קיבלנו תגובה תוך כמה שעות.

עם מחיר התחלתי של 19 $ למשתמש לחודש, LeanKit אינה הבחירה הזולה ביותר, אך יש לה המון מה להציע לעסקים קטנים וכדאי בהחלט להסתכל עליה.

Mavenlink

Mavenlink, עליו תוכלו לקרוא בסקירת Mavenlink שלנו, מכוון לעסקים. יש לו תכונות שעוזרות לך בניהול התקציב שלך, חיוב לקוחות ומעקב אחר הוצאות. ניתן ליצור חשבוניות עבור שירותים כמו PayPal למשל.

אתה יכול ליצור משימות, להקצות אותם לאנשים ולפרק אותם למשימות משנה. ניתן לתת לכל משימה תעריף לשעה. לאחר מכן תוכל לעקוב אחר הזמן שבזבזת על כל אחד מהם ולגרום ל- Mavenlink לפתור את העלויות שלך תוך כדי.

בנוסף להודעות לאנשים על המשימות שלהם, תצוגת הפעילות שלה מאפשרת לך לראות רשימה של כל השינויים שנעשו, מה שמקל על מעקב אחר מה שקרה..

יש גם תצוגת גאנט ותצוגת זמן והוצאות בהן אתה יכול לראות מה הכל עולה לך. Mavenlink כולל תלות, אך נאבקנו להקים אותם. עיין בסקירת TeamGantt שלנו בכלי שמטפל בהם טוב יותר.

פרטיות Mavenlink

Mavenlink מציית לתקנה הכללית להגנת נתונים, כמו גם למדינות האיחוד האירופי. ושוויץ-ארה”ב. מגני פרטיות. יש לו גם תעודות SOC מסוג 2. זה מאפשר לך להתאים גם את אפשרויות האבטחה ואת אבטחת הסיסמאות שלך. עיין במאמר הטוב ביותר שלנו למנהלי סיסמאות לקבלת עזרה נוספת עם אלה.

ל- Mavenlink יש המון חומר הדרכה המיועד לבעלי עסקים שרוצים להרוויח כסף. כשמדובר בשימוש בפלטפורמה, יש לה בסיס ידע מפורט, אך מצאנו כמה בעיות קלות באמצעות מערכת העזרה שלה.

הוצאות Mavenlink

Mavenlink ממוקד בצד הפיננסי של ניהול הפרויקטים וכולל המון תכונות כדי להקל עליו. עם זאת, יש לו כמה באגים קלים ויכולים להיות מסובכים לשימוש. עם זאת, בסך הכל זו בחירה חזקה עבור כל מי שמחפש להפוך את ניהול התקציב לחלק מרכזי בזרימת העבודה שלהם.

אם אתה רוצה עזרה בטיפול בכספיך, עיין בתוכנת החשבונאות הטובה ביותר לקבלת סיוע.

פרויקטים קלים

Easy Projects היא פלטפורמה איכותית, בדרך כלל נטולת באגים ונושאים קלים. יש שפע של תכונות ידידותיות לעסקים, כמו מעקב אחר זמן ועלויות. ישנו “מסלול ביקורת” כדי לאפשר לך לעקוב אחר כל מה שעשה הצוות שלך.

מרכז הפעילות משלב רשימת משימות עם תרשים Gantt. יש גם לוח קאנבן ומחולל דוחות רב עוצמה המאפשר לך להציג נתוני פרויקט באופן חזותי. ניתן ליצור דוחות חיוב עבור לקוחות ולזהות בעיות תזמון.

אתה מקבל שליטה רבה על תפקידים והודעות וכל מיני אפשרויות זמינות עבורך, ומאפשרות לך להתאים את Easy Projects לצרכים שלך..

קל-פרויקטים-פעילות-מרכז

ל- Easy Projects פרויקט לדוגמא שימושי, שכמו של LeanKit, מעביר אותך על התכונות שלו ומראה לך כיצד להשתמש בו אם אתה מנסה את הפעילויות במשימות הכלולות..

אחסון פרוייקטים קל

Easy Projects מציע שטח אחסון של 50GB-500GB בהתאם לתוכנית שלך. קיימות מספר שילובים, כולל Gmail, Evernote ו- Zapier.

זו אינה הפלטפורמה האטרקטיבית ביותר, שנראית נושא עם כלים ממוקדים יותר לעסקים, אך היא מציעה תכונות רבות מבלי להציף משתמשים עם מורכבות..

זה נותן לך שפע של אפשרויות אבטחה. אתה יכול לשלוט על הסיסמאות שלך ולחסום משתמשים לא פעילים. הוא מציע כניסה יחידה של SAML ותוכלו לבחור היכן מתארחים הנתונים שלכם, דבר שעשוי להיות שימושי אם יש לכם דרישות חוקיות למחשבה לגבי אחסון.. 

יש לו אישורי SOC 1, SOC 2 ו- HIPAA ולוקח גיבויים רציפים ומיותרים גיאוגרפיים. פירוש הדבר שאם נפגע מרכז נתונים, הנתונים שלך לא יאבדו.

מצאנו כמה חסרונות ב- Easy Projects, אך יתכן שהם לא בעייתיים מדי עבור משתמשים עסקיים. תכנית ההדרכה החובה עשויה להיות שימושית ואנשי הקשר המכירות התכופים לא יהיו כל כך מטרידים את מחלקת הרכש שלך, שסביר להניח שהיא רגילה לדברים כאלה.

התוכניות מתחילות ב 24 $ למשתמש לחודש. זה לא זול, אבל אתה מסתדר עם זה הרבה. אם אינך בטוח, בדוק את מחשבון ההשקעה שלו כדי לקבל מושג מה הוא יכול לעשות עבורך. היא טוענת לשלם עבור עצמה בשלושה חודשים.

יש לו אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. קרא עוד על זה בסקירת הפרוייקטים הקלים שלנו.

פלטפורמות אחרות

יש עוד כמה פלטפורמות איכותיות שלא ממש הפכו לחמישייה המובילה שלנו. נעבור את הדברים בקצרה עכשיו.

גיליון חכם

Smartsheet הוא כלי רב עוצמה שנראה כמו גיליון אלקטרוני במבט ראשון, אך הוא כולל דרכים רבות לצפייה בנתונים שלך, כגון לוח שנה, ציר זמן ולוח קאנבן..

תבנית גיליון חכמים

יש לו אבטחה חזקה, כולל הצפנת AES 256 סיביות, ומבטיחה לשמור על הנתונים שלך ככל שיהיו באופן חוקי. קרא את המאמר שלנו בנושא שלגדן ומעקב ממשלתי כדי ללמוד כמה קשה זה.

התוכנית העסקית של Smartsheet עולה 25 דולר למשתמש בחודש, אך יש ניסיון חינם למשך 30 יום אם ברצונך לבדוק זאת. קרא עוד על זה בסקירת גיליון ה- Smartsheet שלנו.

אסאנה

אסאנה היא עוד אחת מהפלטפורמות האהובות עלינו. זוהי בחירה נהדרת עבור צוותים קטנים יותר, כאשר חגיגותיה הן דרך מצוינת לתגמל את ביצוע העבודה. זו גם לא בחירה רעה עבור עסקים קטנים. 

אסאנה-חגיגה

קל להתמודד איתו והמסיכות החיצוניות השובבות שלו מהוות כלי חזק ואיכותי. יש לה תוכנית בחינם, והפלטפורמות בתשלום שלה מתחילות במחיר של 9.99 דולר למשתמש בחודש.

סקירת אסאנה שלנו דנה בה ביתר פירוט, ומדריך למתחילים של אסאנה שלנו נותן לך כמה טיפים כיצד להפיק את המיטב ממנו.

שולחן אוויר

אחרון חביב הוא ה- Airtable. זו פלטפורמה טובה מסביב, אבל ל”בלוקים “שלה מגיע אזכור מיוחד. לפלטפורמות רבות יש הרחבות ואינטגרציות, אך ה- Airtable כולל כמה תוספות עוצמתיות ומתמחות שיכולות להיות טרנספורמטיביות אם הן תואמות את צרכי העסק.

חסימות שולחן

לדוגמה הוא יכול לתרגם טקסט באופן אוטומטי, כמו גם לחלץ טקסט מתמונות. אם תזרימי העבודה שלך כוללים את הדברים האלה, או כל דבר אחר שהבלוקים שלהם מכסים, זה יכול להשפיע לטובה על השורה התחתונה.

שסתום שווה לבדוק את זה בגלל הפוטנציאל הגבוה שלו לעבודה אוטומטית. עיין מקרוב בסקירת הטבלאות שלנו.

מחשבות אחרונות

כל התוכנות שבחנו בהן מביאות משהו לשולחן ויכולות להוות נכס בערכת הכלים של מנהל פרויקטים. תכנון בענן יכול לשפר את התקשורת ולאפשר לכולם דרך קלה לראות מה קורה. זה יכול לאפשר למנהלים להיות מודעים גם למתרחש ולשפר את יכולתם לפתור בעיות ולהגיב לנושאים.

יש לכל ניסיון בחינם כל הכלים ברשימה זו, כך שתוכלו לחקור מה הם יכולים לעשות מבלי שתצטרכו להיגרם לפני כן. 

אם ניסית להשתמש באחת מהפלטפורמות שנדונו בכדי לעזור לעסק שלך, אנא ספר לנו איך זה היה בתגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map