סקירה של Google Keep – עדכון 2020

סקירה של Google Keep

Google Keep היא אפליקציה קטנה ומועילה המסייעת לך לרשום הערות ומציעה אינטגרציה עם Google Drive. כפי שתוכל לקרוא בסקירת Google Keep שלנו, עם זאת, הוא לא ממש עולה מעל לרמה של "שימושי" בגלל שיש פשוט פחות תכונות מהמתחרים.


כאשר הנורה הקטנה הזו נכבה לך בראש, Google Keep די שימושי. האפליקציה מבוססת הענן המבוססת על ענן צמתים מאפשרת לרשום את המחשבות באופן הדומה לשימוש בהערות של Post-it, שתוכלו לאחר מכן לשלב ב- Google Docs (קרא את סקירת Google Drive שלנו). 

זה די בסיסי בהשוואה לאפליקציות אחרות, אך הוא חינמי וקל לשימוש, כך שנוכל לסלוח על כך.

זה מאפשר לך ליצור מספר בלתי מוגבל של הערות, עם עד 20,000 תווים בכל אחת, ותוכל ליצור תוויות כדי לארגן אותן. עם זאת, למרות שהיא מתקתקת את כל התיבות עבור אפליקציה שתוכלו לחלוף במהירות ולהפיל את הרעיון שלכם לפני שזיכרון דג הזהב שלך תופס, אך חסרים לו תכונות שאפליקציות אחרות בנושא רשימות מציעות.

לדוגמה, Evernote מציעה תכונות ארגוניות נוספות ותוכל לעצב את הטקסט (קרא את סקירת Evernote שלנו). ובכל זאת, Google Keep הרוויח משבצת ברשימת היישומים הטובים ביותר לרישום הערות. 

באמצעות Google Keep תוכלו לקמפל את כל הרעיונות, רשימות הקניות והתזכורות שלכם למקום אחד, ולגשת אליהם בקלות משולחן עבודה או מכשיר אחר. המשך לקרוא את סקירת Google Keep שלנו למידע נוסף.

חוזק & חולשות

חלופות עבור Google Keep

תכונות

למרות שבמבט ראשון Google Keep נראה דומה ללוח הערות של פוסט-זה, הוא מאפשר לך ליצור סוגים שונים של תזכירים. הוא גם קשור לחשבון Google שלך, כך שבכל מכשיר שתשתמש בו, ההערות שלך יסונכרנו, בתנאי שאתה מחובר לאינטרנט ומחובר.

קל לרשום הערה מהירה, ואתה יכול לבחור לעשות זאת באמצעות טקסט, רשימת בדיקה, הקלטה קולית, רישום או תמונה. לתווים יש מגבלת תווים של 20,000, שהיא ארוכה מזו של Zoho Notebook (קרא את סקירת Zoho Notebook שלנו), אך קצרה יותר מאשר, למשל, הערות Box, המאפשרת 500,000 תווים עצומים (קרא את סקירת Box Notes שלנו).

מגבלת הערות של Google Keep

עם זאת, אין מגבלה למספר הפתקים שאתה יכול ליצור ואין מגבלת רוחב פס; זה אפילו לא מנוגד למגבלת האחסון שלך ב- Google Drive.

ב- Google Keep חסרים כמה מהתכונות שיש למתחרותיה, כגון מחברות מרובות ותוויות וידאו. בנוסף, הוא חסר עריכה של טקסט עשיר, כך שהיא אינה הבחירה הטובה ביותר אם אתה יוצר הערות מחקר או משתמש בהן לעסקים..

מה שאתה מקבל, עם זאת, הוא היכולת להוסיף את כל התכונות שלה לתו אחד. אתה יכול לקבל תמונה, רישום, תזכיר קולי, רשימת תיבות סימון והערת טקסט, הכל במקום אחד. אתה יכול לעשות את זה גם בנפרד, אבל זה טוב לרשימות כמו מתכונים, מכיוון שאתה יכול להעלות תמונה בראש ולהכיל, למשל, רשימת בדיקה של מרכיבים מתחת.

רשימת google-keep-review-check

בנוסף, אם אתה רוצה לרשום פתק למשהו קצת יותר אלגנטי, אתה יכול לשלב אותו במסמך של Google Doc. לאחר מכן תוכל להוסיף עיצוב וכל דבר אחר שתמצא לנכון, אך זכור שהוא כבר לא יהיה “הערה”.

OCR של Google ב- Keep

אתה יכול להשתמש בזיהוי התווים האופטי של Keep כדי לחלץ טקסט ממקורות חתוכים ותמונות אחרות. בנוסף, עם זיהוי הדיבור המדויק של גוגל, לא היה זה מפתיע שהוא היה יותר ממספיק להכתיב תווים ולאפשר ל- Google Keep לתמלל אותם.

Google Keep גם מאפשר לך ליצור רשימות עם תבליטים, כמו גם רשימות ביקורת, אשר נהדרות לקניות במכולת, שכן אתה יכול לסמן פריטים כשאתה הולך. זה מאפשר לך לשתף הערות ולהקצות משתפי פעולה גם כן, כך שאחרים יוכלו להוסיף לרשימה או לבדוק פריטים. לא עוד אצבעות מכוונות כשמישהו שכח להשיג חלב. למשימות גדולות יותר, יהיה לך טוב יותר עם אפליקציית ניהול פרויקטים.

בנוסף, אתה יכול להגדיר תזכורות לפי תאריך ושעה או לפי מיקום, וזה שימושי אם אתה רוצה שרשימת הקניות שלך תופיע כשאתה מגיע לחנות..

אפליקציות של Google Keep לנייד

יש אפליקציות הזמינות עבור אנדרואיד ו- iOS ותוכלו להשתמש בהן גם בדפדפן. עם זאת, אין לקוח שולחני ייעודי. במקום זאת, קיימת אפליקציית Google Chrome אשר לאחר התקנתה עובדת כאפליקציה עצמאית. אתה יכול לפתוח אותו מדף “היישומים” של Chrome שלך, או ב- Windows 10 אתה יכול לעבור לתפריט “התחל” לאחר ההתקנה ולהצמיד אותו לשורת המשימות..

google-keep-review-windows

גם לכל גרסה יש אותה פריסה כמעט, כך שלא תתבלבלו כשמסתכלים על ממשק אחר כשאתם מחליפים מכשירים. 

יש גם תוסף Chrome, שניתן להשתמש בו כדי לגזור תוכן אינטרנט ולשמור אותו היישר ל- Google Keep מתוך הדפדפן. ישנן כמה דרכים בהן אתה יכול להשתמש בזה. ראשית, תוכלו להדגיש את התוכן שברצונכם לשמור. בשלב הבא אתה יכול ללחוץ על הלוגו של Google Keep בסרגל הכתובות או לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התוכן, ואז לחץ על “שמור בחירה כדי לשמור.” 

google-keep-review-keep-סיומת

ביצוע אחד מאלו יפתח חלון קטן עם הבחירה שלך ב- Keep והוא יוסיף אוטומטית קישור לדף שתוכל להסיר. לאחר מכן תוכל להוסיף כותרת או תווית, או למחוק אותה, מכיוון שהיא שומרת אוטומטית. 

אם ברצונך לבצע שינויים אחרים, כגון צבע, אתה יכול ללחוץ על החץ הקטן בפינה השמאלית כדי לפתוח שמור בדפדפן האינטרנט ולערוך את ההערה משם.

google-keep-review-save-to-keep

עם זאת, לא ניתן לגזור דף אינטרנט שלם כמו באפליקציות רושמות הערות כלשהן, כגון Evernote או OneNote (קרא את סקירת OneNote שלנו). אם לא תדגיש תוכן כלשהו, ​​הוא פשוט יצלף את קישור העמוד, אך תוכל להוסיף אליו דברים בעצמך, כפי שתיארנו קודם.

סקירה כללית של Google Keep

לוגו של Google Keepkeep.google.com

חינם

תכונות

סינכרון

שתף

הטמע קישורי פתקים

תייג הערות

קבצים מצורפים

הערות דוא”ל

גוזז אינטרנט

מקליט קול

רשם וידיאו

תמיכה בכתב יד

כיסויי דיו לטקסט

זיהוי תווים אופטי (OCR)

IFTTT / זאפייר

תמחור

אחד מהגדלים השומרים על גוגל הוא שזה בחינם לחלוטין. זה לא עולה אגורה, כך שזו בהחלט בחירה טובה אם קצת מזומנים.

בנוסף, מכיוון שאין גבול לכמה הערות שאתה יכול לשמור, והעובדה שהיא אינה תורמת לשטח האחסון שלך ב- Google Drive, בניגוד ל- OneDrive (קרא את סקירת OneDrive שלנו), הופכת את Google Keep למושך עוד יותר.

חוויית משתמש

מצד אחד, ממשק המשתמש של Google Keep נהדר מכיוון שהוא כל כך פשוט. מצד שני, זה אולי פשוט מדי. אפליקציות אחרות לרישום הערות, כמו Evernote, מציעות ממשק מקושט לחלוטין ומעניקות לך אפשרויות נוספות לבחירה. עם זאת, הפריסה הפשוטה של ​​Google Keep מקלה על המראה של מה.

אמנם אין לקוח שולחני, אך אפליקציית Chrome מחליפה את הצורך באחד. עם זאת, כדי להשיג זאת, תצטרך להוריד את דפדפן האינטרנט של Chrome אם עדיין לא התקנת אותו. אתה יכול פשוט להשתמש בגרסת הדפדפן במקום זאת.

כאשר הפריסה של כל הלקוחות הזמינים כמעט זהה, אין זה מפתיע שגם אפליקציות ה- Android וה- iOS קלות לשימוש. ישנם רק הבדלים קלים, למשל שתפריט ההגדרות נמצא במקום אחר, ועדיין קל לניווט.

החלון המרכזי מציג את ההערות שלך כברירת מחדל בתבנית אריח, אך באפשרותך לשנות זאת לתצוגת רשימה במקום זאת, אם אתה מעדיף. תפריט ההמבורגר מאפשר לך לעבור בין הערות ותזכורות, לעבור לתווית ספציפית או ליצור תו חדש, כמו גם לראות את ההערות שלך בארכיון או שנמחקו. עבור אפליקציות לנייד, אתה יכול גם לגשת להגדרות מכאן. 

פריסת google-keep-review

פשוט לרשום הערה חדשה. פשוט התחל להקליד בתיבה שאומרת “רשום פתק …” או בחר אחת מהשיטות האחרות: תיבות סימון, ציור, תזכיר קולי או תמונה. כפי שאמרנו קודם, אין אפשרויות עיצוב טקסט עשיר זמינות, אך אנו אוהבים את העובדה שתוכל להוסיף אפשרויות אחרות, כגון קידוד צבע, תוויות ותזכורות, מה שמקל על ארגון הערות..

כלי ציור של Google Keep

אם אתה רוצה לצייר פתק, כלולים כמה כלים. אתה מקבל עט, סמן ומדגיש, ואת כולם תוכלו לבחור את הצבע והגודל בתפריט הנפתח. אתה מקבל גם כלי גומי, ואם תלחץ על התפריט הנפתח, אתה יכול לנקות את הדף. 

יש גם כלי חיתוך, המאפשר לך להזיז, לסובב ולשנות את גודל התוכן שנבחר. אתה יכול אפילו לבחור רשת לצייר: ריבועים, נקודות או “חוקים.”

google-keep-review-ציור

התוסף של Google Keep שימושי אם ברצונך לתפוס במהירות משהו מהאינטרנט או לשמור קישור לדף, אך חבל שגם אתה לא יכול לקלוט דף אינטרנט שלם.

בסך הכל, Google Keep הוא נהדר אם אתה פשוט מחפש כלי פשוט לרשום במהירות הערות ורעיונות. זה עובד טוב עבור רשימות קניות, וזה גם קל בעיניים. 

בנוסף, אם תרצה לשמור תזכורות קוליות, Google Keep היא אחת האפשרויות הטובות יותר בזכות יכולות זיהוי הדיבור של גוגל. שלב את כל זה עם העובדה שהוא בחינם, והוא בהחלט מאיר ככלי נהדר.

אבטחה & פרטיות

אין הרבה מידע בנושא האבטחה של Google Keep, אך אם אנו מניחים שהוא זהה לכל אפליקציית Google אחרת, ישנם כמה בעיות. גוגל אוספת נתונים למטרות פרסום ושיווק ממוקד. כשאתה קורא את תנאי השירות שלו, תבחין שהוא מעמיק יותר ממה שחושבים. 

ראשית, היא קובעת שכשאתה מעלה, מגיש, אחסן, שולח או מקבל תוכן אתה נותן לגוגל ולחברות שהיא עובדת עם הזכות להשתמש בתוכן זה. זה נכנס לפרטי פרטים, אבל אתה מבין את הרעיון. בנוסף, זה קובע באופן ספציפי את הדברים הבאים:

“המערכות האוטומטיות שלנו מנתחות את התוכן שלך (כולל אימיילים) כדי לספק לך תכונות מוצר רלוונטיות באופן אישי, כמו תוצאות חיפוש בהתאמה אישית, פרסום מותאם אישית וגילוי ספאם ותוכנות זדוניות. ניתוח זה מתרחש כאשר התוכן נשלח, מתקבל וכאשר הוא מאוחסן. “

בעיקרון, גוגל לא מתאימה מודעות רק על ידי בחינה של מה שחיפשת בדפדפן. במקום זאת, הוא יכול להסתכל על כל מה ששמרת אצלם, שאנו מניחים שכולל גם את Google Keep. 

בצד החם, מדיניות הפרטיות של גוגל אומרת שהיא משתמשת בהצפנה כדי לשמור על אבטחת המידע שלך, אך היא גם מציינת שגוגל צריכה לשמור מידע לפעמים, בין השאר.

Keep אינו המקום הטוב ביותר לשמור את הנתונים הרגישים שלך, כגון פרטי כניסה וסיסמאות, מכיוון שאתה סביר להניח להיכנס לחשבון Google שלך ​​במכשיר אחד לפחות. 

המשמעות היא שכל מי שתופס אותו יכול לגשת לשירותי Google שלך, כולל Keep. עם זאת, תוכל להגן על חשבונך באמצעות אימות דו-גורמי ועל ידי הקפדה על יציאה.

פסק דין סופי

Google Keep היא אפליקציה רושמת פתקים פשוטה אך מספקת. זה נהדר להוריד מהר תווים אקראיים וגם לארגן אותם די טוב. עם זאת, באיזורים מסוימים זה לא מתקצר, כמו למשל אין עיצוב טקסט או מחברות. 

עם המשך להיות חופשי, זה בכל זאת כלי טוב שיהיה בידך. אתה יכול לרשום ולהציג הערות במהירות ובקלות, לארגן אותם מספיק טוב וגם לסנכרן אותם עם המכשירים שלך. עם זאת, אם אתה מחפש אפשרויות ארגון נוספות ועיצוב טקסטים, Evernote עשויה להיות בחירה טובה יותר. 

מה פסק הדין שלך ב- Google Keep? שתף את דעותיך בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map