סקירת הערות תיבה – עדכון 2020

סקירת הערות תיבה

אפליקציה מכובדת של הערות עם הערות שמגיעות עם כמה הופעות של אחסון בחינם באדיבות אחיו הגדול בענן האחסון בענן, Box Notes לא ממש מחזיק את האגרוף והיוצר של מתחרותיה העיקריות. קרא את סקירת הערות התיבה המלאה כדי לראות למה אנחנו מתכוונים.


שוק המחברות הדיגיטליות פורח ורבים משירותי אחסון הענן הטובים ביותר מציעים כיום אפליקציות לרישום הערות משלהן. דוגמאות בולטות כוללות את Google Keep, OneNote, נייר Dropbox ותיבות תיבה, נושא המאמר הזה.

פותח על ידי Box.com, מפתח ענן שמטפל יותר בעסקים, Box Notes הוא יותר טכנולוגיה במקום העבודה מאשר אפליקציה רושמת הערות שתפנה לסטודנטים, סופרים והמהדרים האובססיביים יותר בחוץ. לאמיתו של דבר, ככל שנדון ביתר פירוט בסקירת ה- Box Notes הקרובה, הכל מרגיש עצמות ברזל באופן כללי.

לדוגמה, אין אפשרות לארגן פתקים במחברות או לתייג הערות למיון. הערות לתיבה גם אינן מספקות גוזר אינטרנט או מאפשרות לך לצלם הערות קוליות. בניגוד ל- Evernote, עדיין האפליקציה הטובה ביותר לרישום הערות, Box Notes פשוט לא מתאים למחשבים מחקריים.

אם תרצה לנסות ולגבש דעה משלך, תוכל להירשם לחשבון אחסון ענן אישי בענן של 10 ג’יגה-בתים בחינם באמצעות Box ולהוריד את לקוח שולחן העבודה או אפליקציות לנייד. למי שרואה את Box כפתרון אחסון בענן במקום העבודה, יש לנו גם סקירת Box Business.

אלטרנטיבות לתווי תיבה

חוזק & חולשות

תכונות

Box Notes היא אפליקציה לצילום הערות בענן הדומה למיקרוסופט OneNote, כאשר הדמיון הגדול ביותר הוא שהיא משולבת בענן Box, בדיוק כמו ש- OneNote משולב ב- OneDrive..

כמו OneDrive, ל- Box Notes יש לקוח לשולחן העבודה ליצירת הערות הזמינות הן ל- Windows והן ל- MacOS. אתה לא צריך לעבוד דרך לקוח אינטרנט כמו שאתה עושה עם Zoho Notebook (קרא את הסקירה של Zoho Notebook שלנו).

עם זאת, גישה לדפדפן קיימת אם תרצה את זה דרך ממשק אחסון הענן של Box. גרסת האינטרנט של Box Notes נראית ומתנהגת ממש כמו לקוח שולחן העבודה, והיא שימושית לגישה ועריכה של הערות אם אתה נמצא במחשב שאינו שייך לך. בנוסף, ישנם גם אפליקציות Box for Android ו- Box for iOS אשר יאפשרו לכם גישה ורשומים.

שיתוף עם תווי תיבה

כחברה עם משתמשים עסקיים ביעד שלה, ל- Box Notes יש גם כמה תכונות נהדרות להפעלת שיתוף פעולה במקום העבודה. עד 20 אנשים יכולים לערוך את אותה פתק בו זמנית. אתה יכול לשתף גישה להערות באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי יצירת קישור שמצביע לאותה פתק.

אם אתה בעל החשבון או מנהל מערכת ייעודי, תוכל גם לפקח על השימוש בתיבות הערות של Box from מסוף הניהול של Box.com, שרושם מופעים של פתקים חדשים שנוצרו, נצפו, ערכו ונמחקו..

תיבת הערות גם יוצרת גרסאות חדשות של תווים כל 30 שניות. גרסאות מאפשרות לך לעקוב אחר שינויים בהערות ולגלגל שינויים לא רצויים.

התכונות החסרות של תיבת הערות

עם זאת, בעוד שחלק מהיכולות שלו מועילות ואנחנו אוהבים את זה שהתיבה פיתחה לקוח לשולחן העבודה, הכלי עצמו מפגר הרחק מאחורי היישומים המובילים לרישום הערות שם בכל הקשור להגדרת התכונות הכוללת. החסרון הגדול ביותר הוא היעדר מחברות לארגן את ההערות שלך כמו שאתה יכול עם Evernote ו- OneNote (קרא את סקירת Onenote שלנו).

חסר גם היכולת לתייג הערות עם תגים מותאמים אישית (למשל “רעיונות לספרים”, “מתכונים”, “קרן מוות של הרוצח”). זה מקשה על מיון הערות קשורות בהמשך; המקסימום שאתה יכול לעשות עם תיבות תיבות הוא “אהוב” על פתק, שהוא די חסר תועלת ברגע שהפתקים שלך מתחילים להצטבר, למעשה.

בעיה נוספת שיש לנו בכלי היא של Box Notes יש גישה סטטית מאוד לרישום הערות. אינך יכול לארגן טקסט בשום מקום שאתה רוצה עם OneNote, אין לו הרבה אפשרויות לעיצוב טקסט עשיר ואין כלי רישום. אתה יכול, לפחות להכניס לרשימות שלך (כולל רשימות ביקורת), תמונות וטבלאות, אבל כל מה שמרגיש יפה 2015.

זה אולי נראה כאילו אנו מצמידים אותו מעט, אך אנו רוצים גם של- Box Notes היה מקוצץ אינטרנט כמו שאר המחברות הדיגיטליות כוללות, ומאפשר לכם ליצור הערות אוטומטיות מדפי אינטרנט באמצעות סיומת דפדפן..

לצורך העניין, Evernote, כפי שתוכל לקרוא עליהם בסקירת Evernote שלנו, גם מאפשרת לך להעביר דוא”ל אוטומטית למחברת שלך לצורך שמירה ויש לה מספר מתכונים מעולים של IFTTT ו- Zapier כדי להפוך אוטומציה לדברים כמו יצירת הערות המבוססות על פוסטים במדיה חברתית. הערות התיבה לא עושה אף אחד מהדברים האלה.

Box מספק המלצות לגבי גבולות ליצירת הערות, אם כי לא מוגדרות כמוסות קשיחות וההמלצות הן יותר מסיבות ביצועים. חריגה מהמגבלות המומלצות עלולה לכאורה לגרום לפיגור רציני, אם כי לא בדקנו זאת (מכיוון שחלקנו חיינו חיי חברה השבוע, תודה רבה).

חלק מהמגבלות המומלצות האלו די נעלות, כמו 200 עמודים של טקסט או 500,000 תווים לתווים בודדים. חלקם, לעומת זאת, מגבילים יותר, כמו שמירה על רשימות תחת 100 פריטי שורה ותמונות מתחת ל 20MB.

כמובן, ככל הנראה, ההגבלה המשמעותית ביותר על Box Notes תהיה כמה יש לך אחסון בענן. בהמשך, נסקור את התמחור כדי לתת לך מושג טוב יותר מה הגבלות הללו.

תמחור

Box Notes לא עולה כלום בעצמו אלא מחייב להירשם לחשבון אחסון בענן של Box. Box תתן לך שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים אם אתה משתמש ביתי, וזה מספיק כדי להחזיק לא מעט הערות. עם זאת, שטח זה משותף כך שיכול להיעלם במהירות אם אתה משתמש גם באחסון הענן של Box כדי לאחסן מסמכים, קטעי וידאו, תמונות וקבצים אחרים..

במקרה זה, תצטרך לשדרג ל- Box Personal Pro. במחיר של 11.50 דולר לחודש לאחסון של 100 ג’יגה-בתים בלבד, זוהי אחת העסקאות הגרועות ביותר באחסון ענן (pCloud, למשל, נותנת לך שטח אחסון של 2 TB עבור 8 דולר לחודש; קרא את סקירת ה- pCloud שלנו למידע נוסף בנושא זה). הסיבה לכך ככל הנראה נשענת בעובדה שלבוקס לא ממש אכפת מהשוק הביתי, מהווה קודם כל פיתרון עסקי.

בנימה זו, לחברה יש כמה אפשרויות של תוכנית עסקית מפתה, כולל אחסון ללא הגבלה במחיר של 17.30 דולר למשתמש בחודש (מינימום של שלושה משתמשים). בשילוב עם תיבות הערות, תוכניות כאלה יכולות לעזור לייעל פרויקטים שיתופיים לעסק שלך.

עם זאת, אם אתה רק מחפש לעצמך אפליקציה לרישום הערות, סביר להניח שזה לא ימצא חן בעיניך כשיש עסקאות טובות יותר בחוץ, כולל הערות ללא הגבלה עם Zoho Notebook בחינם (קרא את סקירת המחברת של Zoho).

חוויית משתמש

תחילה השימוש בתיבות הערות דורש יצירת חשבון Box. האישורים זהים הן עבור האפליקציה לרישום הערות והן עבור שירות אחסון הענן. לאחר סיום זה, תוכלו להתקין ולהיכנס אל לקוח שולחן העבודה של Notes.

הלקוח מסודר בצורה די פשוטה, ולכן לא צריך לקחת זמן רב כדי ללמוד את דרכך. בתחתית השולי השמאלי עומדות אפשרויות ניווט למעבר בין תיבת הדואר הנכנס שלך (שם כל ההערות נשמרות), הערות אחרונות והערות מועדפות.

בהמשך יש לחצני ניווט לפתיחת הגדרות ולהצגת קיצורי מקשים.

העמודה הראשונה של הלקוח מציגה את ההערות שלך, בעוד החלון מימין הוא חלון טקסט המציג את תוכן הפתק שבחרת ומאפשר לך לערוך אותו..

מעל חלון הטקסט תהיה לך גישה לאפשרויות עיצוב טקסט. עם זאת, אפשרויות אלה מוגבלות ל:

 • שינוי צבע וגודל הגופן שלך
 • טקסט מודגש, מדגיש או מעצב נטייה
 • הוספת רשימות ביקורת, רשימות ממוספרות ורשימות תבליטים

אין אפשרות לשנות את סוג הגופן שלך, לכן מעריצי הקומיקס שלך יצטרכו לחפש במקום אחר.

בנוסף, תיבת הערות לא מאפשרת לך ליצור רישומי יד חופשית או לרשום הערות בכתב יד, אפילו לא בסמארטפון או בטאבלט. זה חסרון עצום אם אתה מנסה לתאר תהליכים בתווים שלך (או לשרבט קריקטורות מצחיקות של הבוס שלך במהלך פגישות סטטוס בפרויקט).

הערות התיבה לא נותנות לך הרבה בדרך לתכונות ארגוניות, כפי שדיברנו עליהן קודם. אתה יכול “להעדיף” הערות ויש תכונה של חיפוש, אך בלי דרך לתייג הערות או לארגן אותן במחברות, קל מדי לאבד את העקב אחר הדברים.

כשאתה יוצר הערה חדשה, אתה יכול לבחור מרשימת תבניות כדי לייעל את התהליך. אפשרויות התבנית כוללות “אג’נדה לפגישה”, “לוח שנה” ו”מצב פרויקט. “

ככל הנראה הדבר החביב עלינו בתיבת הערות הוא שתוכלו לשתף הערות עם אחרים באמצעות כתובת דוא”ל או על ידי יצירת קישורים שכל אחד יכול להשתמש בהם.

זה מקל על שיתוף הערות פגישה עם אחרים ושיתוף פעולה בתוכניות פרויקטים. כאמור, Box Notes יכול להקל על עד 20 עורכים בו זמנית. בעוד ארבעים אצבעות בעוגה כמה מעטות מדי, כשנעשות טעויות תוכלו להחזיר פתקים באמצעות תכונת הגרסה של Box Note.

יש גם אפשרות להשאיר הערות על הערות ולתייג אחרים בתגובות האלה.

תכונות שיתוף הפעולה מוסיפות ערך לחוויית המשתמש, אך בסך הכל הערות Box Notes אינן מספקות מספיק גמישות בכדי להיטיב עם כמה אפליקציות רשימות הערות אחרות שיש שם. כדאי מאוד לפגישות, אך ככל הנראה רק יתסכל את מי שזקוק לחופש יצירתי יותר.

אבטחה & פרטיות

כשירות שמאפשר יותר לעסקים מאשר לצרכנים ביתיים, באמצעות Box תקבל בדרך כלל אבטחה ופרטיות אמינים יותר מששירות כמו Google Drive (קרא את סקירת Google Drive שלנו כדי לגלות מדוע).

בעוד שבוקס מאחסנת את מפתחות ההצפנה המשמשים לטרפטת הקבצים שלך בשרתים הפנימיים שלה, החברה לא מרוויחה הכנסות מפרסום כמו שגוגל עושה. המשמעות היא שההערות שלך לא ייסרקו אחר מילות מפתח והפכו למסעות פרסום שיווקיים ממוקדים, וזה פחות ערובה עם Google Keep (קרא את סקירת Google Keep שלנו).

מצד שני, מכיוון שבוקס מנהל את מפתחות ההצפנה, ניתן יהיה לחייב את החברה לעמוד בתכניות המעקב הממשלתיות ובקשות אכיפת החוק. Box אכן משתלב עם Boxcryptor אם ברצונך לנעול את הקבצים שלך באמצעות הצפנה פרטית, עם זאת Boxcryptor לא יעבוד עם Box Notes (קרא את סקירת Boxcryptor שלנו).

אין הרבה בדרך ליישומים בעלי יכולת רישום של אפס ידע בשוק שאנו יודעים עליהם. עם זאת, SpiderOak הצהירה בעבר שהיא תשחרר אחת בשנת 2018 (קרא את סקירת SpiderOak שלנו) ו- SafeRoom שישמשו להצפנת Evernote וגם OneNote, ויספקו אבטחה טובה יותר מכפי שתקבלו עם Box Notes..

התיבה מגנה על הערות במעבר בין המכשירים שלך לענן באמצעות אבטחת שכבת תעבורה (TLS), שאמורה לעזור להדוף כל ניסיונות לציתות האינטרנט. בצד השרת, המחשבות הפרטיות שלך יוצפנו באמצעות AES 256 סיביות, הפרוטוקול הקריפטוגרפי המומלץ והנפוץ ביותר עבור שירותי ענן..

Box מאפשר לך גם להפעיל אימות דו-גורמי (2FA). תכונה זו תחייב אותך להזין אישור נוסף בעת כניסה ממכונה לא מוכרת. הרעיון הוא שהוא מגן עליך מפני הפרות במקרה שגניבת סיסמת התיבה שלך. האישור הנוסף הוא קוד אבטחה שנשלח לסמארטפון שלך.

פסק דין סופי

Box Notes אינו אפליקציה רושמת פתקים נוראית, אלא אם כן נמכרים ב- Box Business כפתרון הסנכרון והשיתוף של הארגון שלכם, יש הרבה אפשרויות טובות יותר שם. אנו אומרים כי אפילו עם תוכנית אחסון ענן של 10GB Box בענן זמינה לשימוש אישי.

הבעיה עם תיבות הערות היא שאם אתה רושם הערות רב, פשוט קל מדי לאבד את המחשבות שלך בשילוב הדיגיטלי ללא מחברות ותגים כדי לשמור על העניין. אנו גם מוצאים כי הערות תיבה פשוט אינן נהדרות ליצירת תווים דינמיים ללא כלי רישום ואפשרויות נוספות לעיצוב טקסט.

אם אתה אוהב את הרעיון של אפליקציית פתקים המשולבת באחסון הענן שלך, השילוב של OneNote ו- OneDrive הוא אפשרות טובה יותר, בסך הכל, ומציעה הרבה יותר תכונות וגמישות, בנוסף לשילוב SafeRoom להצפנת פרטי הערות שלך באופן פרטי..

זו הצריכה שלנו, בכל מקרה. אנו מקדמים בברכה את מחשבותיך על הערות התיבה בהערות שלהלן. תודה שקראתם!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map