PlayStation כעת סקירת משחקי ענן – האם זה שווה את זה בשנת 2020?

סקירה של פלייסטיישן עכשיו

אף ששירות המשחקים בענן הוותיק ביותר ברשימה שלנו היה ללא ספק, PlayStation Now הוטרד על ידי בעיות במהלך ההשקה. עם זאת, כמה שנים לאורך הקו והוא גדל לשלו, כולל טכנולוגיה עוצמתית וספריה גדולה. קרא את סקירת ה- PlayStation Now המלא שלנו לפרטים.

משחקי ענן הטובים ביותר

פלייסטיישן עכשיו קיים כבר זמן מה, והושק בשנת 2014 ב- PS4, PS3, PS Vita ו- PS TV. בגלל המורכבות של הארכיטקטורה של ה- PS3, סוני יצרה שרתים מבוססי PS3 המותאמים אישית לשירות, וסיפקו משחקים מהמערכת הישנה יותר לקונסולת ה- PS4 החדשה (באותה העת).. 

עם ההשקה, PS Now לא היה מרשים, הוכה על ידי זרמים של ממצאים ופיגור קלט לאחר רגעים ספורים של משחק. עם זאת, עם ספריה מורחבת וטכנולוגיה חדשה שאפשר לשחק איתה, השירות צמח להיות משלו, עם ביצועים הראויים לרשימת שירותי המשחקים בענן הטובים ביותר שלנו.. 

בסקירה זו של פלייסטיישן עכשיו, אנו נפרט את החוויה שלנו לאחר שבילינו קצת זמן בשירות. למרות שעדיין ישנם כמה כינויים, PS Now טוב בהרבה מכפי שהיה לפני כמה שנים. עם ספריית משחקים מרשימה ומחיר נמוך, לאתחל, זוהי רכישה חובה לכל חובב פלייסטיישן.

פלייסטיישן-עכשיו-יישום 1

פלייסטיישן-עכשיו-אבדון 2

פלייסטיישן-עכשיו-ספרייה 3

פלייסטיישן-עכשיו-פלייסטיישן-חנות 4

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לפלייסטיישן עכשיו

תכונות

מה זה פלייסטיישן עכשיו?

PlayStation Now אינו זהה לשירות כמו Vortex (קרא את סקירת ה- Vortex שלנו). במקום להבטיח ספריית משחקים לא משנה היכן אתם נמצאים או באיזה מכשיר אתם משתמשים, PlayStation Now מוגבלת לשתי פלטפורמות: PS4 ו- Windows PC. 

התיקו שלו הוא יותר בשורה של משחק דרך ההיסטוריה של פלייסטיישן ולא משחקי מחשב שלך בדרכים. רשימה ארוכה של כותרות כלולה – נציין כמה דוגמאות בסעיף שלהלן – ותוכלו לשחק אלה בכל PS4 ו- PC מבלי לאבד שום התקדמות בחסכון.. 

אולם, תזדקק לבקר PS4. למרות שזה לא נושא למנויי PlayStation Now שרוצים להשתמש בשירות ב- PS4 שלהם, זה בעיה עבור נגני מחשב. א – הבקר בו משתמשת PS4 – יכול לעלות ככל $ 60. 

לפלייסטיישן עכשיו אין תמיכה במקלדת ובעכבר, וחבל. אם אתה משחק במחשב האישי, תצטרך לקנות DualShock 4 ולהשתמש בכבל מיקרו-USB (שאינו כלול) או להוציא סכום נוסף של $ 65 בכדי לקנות את המתאם האלחוטי DualShock 4. 

בנוסף, Windows 10 תומך בבקר ה- Xbox One, ולא ב- PS4, שעלול לגרום לבעיות מסוימות בעת קביעת התצורה של מנהלי התקנים. 

יש בעיות אחרות בשירות שמחוץ לזה. החלק העליון של שאלות נפוצות בנושא PlayStation Now מוקדש לשאלות בנושא תורים. אם יש יותר מדי שחקנים שמנסים לשחק באותו משחק – סוני לא אומרת מה המספר הספציפי – תצטרך לתור למשחק הזה. עד כמה זמן תצטרך לחכות, אין שום אמירה. 

גם אלה לא המילים שלנו. בשאלות הנפוצות, סוני אומרת “אי אפשר לנחש כמה זמן תחכה.” זה לא מקובל. במחיר של 100 $ לשנה, או 20 $ לחודש, המנויים לא צריכים להמתין כדי להשתמש בשירות שהם משלמים עבורו. זה כמו לומר שאתה לא יכול לצפות בעונה החדשה של Stranger Things ברשת נטפליקס עד שמשתמשים אחרים יפסיקו. 

פלייסטיישן-עכשיו-ביקורת-faq

העובדה שצריך לעמוד בתור מספקת הצצה לאופן בו סוני מציעה את פלייסטיישן עכשיו. סביר להניח שיש לה כמה שרתים בכל מרכז נתונים המוקדש לרשת PlayStation כאשר משתמשים זורמים ממה שהוא בעצם סופר PS4. 

עם זאת, החלק הזה לא רע. לפלייסטיישן עכשיו יש הרבה מאוד תכונות של איכות חיים שהופכות את החוויה לחלקה בין מחשב ל- PS4. החיסכון, למשל, נשלח אוטומטית לענן, כך שתעבור בקלות בין PS4 למחשב.

יתר על כן, ישנן אפשרויות מרובות משתתפים, כגון שיתוף פעולה מקוון וספה, כמו גם צ’אט קולי, טקסט ווידאו צ’אט.

PlayStation Now כולל סקירה כללית

לוגו של פלייסטיישן עכשיוwww.playstation.com

החל מ- $ 500 לחודש לכל התוכניות

פלטפורמות

אנדרואיד

iOS

חלונות

macOS

דפדפן

משחקים נתמכים

כיסוי
טקסטריה

פלטפורמות DRM נתמכות
N / A

בסיס ידע

צ’אט

אימייל

טלפון

תמיכה 24/7

משחקים נתמכים

בניגוד לרוב שירותי הסטרימינג, PlayStation Now אינו מתמקד בספריית Steam שלך. אף על פי שגישה זו יכולה להציע ספרייה גדולה יותר – קרא דוגמא לסקירת הצללים שלנו ולראות כיצד היא משתווה ביצירה שלנו Shadow vs Playstation Now – היא מגיעה גם בעלות גבוהה יותר, מכיוון שתצטרך לרכוש רישיון לכל משחק רוצה לשחק. עם PlayStation Now, יותר מ- 800 כותרים כלולים בחינם, שלא כמו GeForce Now (קרא את היצירה שלנו GeForce Now לעומת PlayStation Now). קרא את הקטע שלנו בצל לעומת GeForce Now, כדי לראות כיצד השניים משתווים.

פלייסטיישן-עכשיו-סקירה-ספרייה

משחקי פלייסטיישן עכשיו

השירות מההיסטוריה הארוכה של פלייסטיישן ומציע כותרות המתוארכות ל- PS2. אין משחקי פלייסטיישן מקוריים, הגיוניים לאור העובדה שהלהיטים הגדולים ביותר זמינים בחנות PlayStation. עם זאת, ספריית המשחקים מרשימה, בהתחשב במחיר. 

מאפייני פלייסטיישן קלאסיים, כמו ג’ק ודקסטר ורץ ‘ & קלנק, נוכחים, כמו גם בלעדיות מודרניות, כולל Bloodborne ו- The Last of Us. משחקים שקיבלו remaster – כמו God of War III Remastered ו- Metal Gear Solid HD Collection – כלולים, כמו גם.  

זה לא אומר שכותרות מרובות פלטפורמות נשכחות מהן. צלף עלית 4, Fallout 4, Mafia III, Batman: Arkham City ועוד הרבה, הרבה תארים כלולים. החל מכותרות מודרניות ועד מועדפים ישנים, PlayStation Now כולל מעט מכל דבר. בהתחשב בהיסטוריה הארוכה של סוני שמציעה כותרות מפלגה ראשונה מהממים, פירוש הדבר שיש לך שלל משחקים מעולים לשחק.

עם זאת, אין להתעלם מהעובדה שהספריה מוגבלת. למרות שאינה מוגבלת כמו, למשל, Blacknut (קרא את סקירת Blacknut שלנו), PlayStation Now אינו כולל הכל. כותרות אינדי פופולריות חדשות, כמו סלסט וסליי ספייר, אינן כלולות, וכותרות מפלגה ראשונה אחרונות, כמו ספיידרמן, מושמטות גם כן.. 

מחיר

פלייסטיישן עכשיו יכול להיות יקר מאוד, אך, למרבה המזל, ניתנת לך הבחירה בין משך זמן רב המציע הנחות מרובות. למרות שעלות הקדימה נראית גבוהה, אינך צריך לרכוש משחקים.

כפי שקורה במנוי לפלייסטיישן רשת, השיעור הטוב ביותר, בתמורה ארוכה, מגיע מהתוכנית השנתית. אנו מצפים שרוב האנשים ינחתו שם, שכן התעריף החודשי השנתי יורד מתחת ל -10 דולר, מה שמייצר אפילו את שירותי המשחקים בענן הזולים ביותר. בהשוואה לאופציות החודשיות והרבעוניות, התוכנית השנתית טובה בהרבה. 

אנו אוהבים את הגמישות לאורך זמן, אך התוכנית לשלושה חודשים אינה הגיונית. כאשר זה מתווסף, זה בערך מחצית המחיר של התוכנית השנתית, אך מציע רק רבע מהמשך. באופן דומה, התוכנית החודשית יקרה ב -140 דולר מאשר ברכישת שנה מראש. 

התעריף טוב בסוף הדברים השנתיים, במיוחד בהתחשב בכך שיותר מ- 800 משחקים כלולים, אבל בהנחה שיש לך כבר בקר DualShock 4. כאמור בסעיף “תכונות”, PS Now אינו תומך בקלט מקלדת ועכבר. אם אין ברשותך PS4, הדבר עשוי לשנות באופן קיצוני את העלות מראש. 

אפילו בסוף הדברים הזולים, תצטרכו להוציא סכום של 120 דולר נוספים בכדי להשיג מתאם DualShock 4 ומתאם אלחוטי, מה שמביא את העלות הכוללת ליותר מ -200 דולר אם תקבלו תכנית שנתית. למרות ש- PlayStation Now זה הרבה אם כבר יש לך PS4 או את הבקר שמלווה אותו, התחלה מהתחלה היא יקרה. 

פלייסטיישן עכשיו ניסיון חינם

למרבה המזל, Sony מציעה תקופת ניסיון בחינם, בשונה מרוב שירותי המשחקים בענן. יש לך שבעה ימים מלאים לנסות את השירות, ולאחר מכן, Sony תחייב אותך אוטומטית במנוי חודשי. אנחנו אוהבים שההפעלה עוברת למנוי חודשי במקום למנוי שנתי. אם תקופת הניסיון מחליקה את דעתך, לפחות תחויב בסך 20 $ בלבד במקום 100 $.

קלות שימוש

תחילת העבודה עם פלייסטיישן עכשיו היא מגושמת, לפחות במחשב האישי. עם זאת, ההתחלה ב- PS4 היא פשוטה. כל מה שאתה צריך לעשות עם PS4 זה ללכת לחנות PlayStation, לרכוש מנוי ולהשיק את אפליקציית PS Now שהועמדה מראש. עם זאת, במחשב האישי תצטרך להשתמש בחנות שולחן העבודה PlayStation, שהיא יותר ממספר שנים מעודכנות.

פלייסטיישן-עכשיו-ביקורת-חנות

משם, עליכם לנווט לקטע PS Now ולרכוש מנוי או תקופת ניסיון בחינם. עם זאת, זו לא הבעיה. לאחר רכישת המנוי שלך, שום דבר לא קורה. אתה לא מובא לדף הורדה או לרשימה של המנויים הנוכחיים שלך. תקבל דוא”ל לאישור כללי, אך זהו. 

למעשה אתה צריך לחזור לקטע PlayStation Now ולהוריד את האפליקציה בעצמך. יתר על כן, מסך PS Now אינו מזהה שאתה כבר נרשם, כך שתמשיך לראות את אותם כפתורים להתחלת ניסיון בחינם. 

זה אולי לא נראה כמו עניין גדול, אבל אי עדכון להתחברות לחשבונך יכול להיות מבלבל. מבחינתנו פירוש הדבר היה קפיצה סביב האתר עד שמצאנו את קישור ההורדה. 

פלייסטיישן-עכשיו-סקירה-רכישה-מסך

לבסוף, לאחר התקנת האפליקציה, תוכלו להיכנס. בשולחן העבודה, עם זאת, אין הנחיה לעשות זאת. האפליקציה נטענת עם רשימת משחקים, כאשר הכפתור “כניסה” נמצא בפינה השמאלית העליונה של החלון. 

פלייסטיישן-כעת-ביקורת-אפליקציה

באמצעות פלייסטיישן עכשיו

יישום PS Now נראה יפה במחשב האישי, אך הוא מציב כמה בעיות שימושיות. לדוגמה, אין פונקציית חיפוש. במקום זאת, המשחקים ערוכים בפורמט דמוי בלוק, בדומה לנטפליקס. אתה יכול להכין רשימה, לדפדף בתוספות חדשות ולראות באילו אנשים אחרים משחקים. בכל מה שקשור לגלישה בספריה, סוני, למרבה הפלא, משחקים מורכבים מרשימות אלפביתיות מרובות.

יש פיגור מוזר גם כשמגלגלים בממשק. מרבית הבעיות הללו נפתרות באמצעות מצב בקר, המאפשר לך להשתמש באפליקציה כמו שהיית עושה ב- PS4 שלך, אך היעדר פונקציונליות החיפוש עדיין נשמעת. למרבה המזל, אתה יכול להכניס את האפליקציה למצב של מסך מלא כך שהממשק דמוי האריח לא ירגיש כל כך קלסטרופובי. 

לאחר שתבחר משחק, תוכל לראות כמה מדיה הקשורה אליו, לבחור לשחק אותו או להוסיף אותו לרשימה שלך. הממשק עצמו עובד טוב, אך היעדר ארגון וסינון גורם לו להרגיש מסורבל. לאחר שראינו כיצד משחקים מוצגים ברגע שתבחרו במשחק, ברור שסוני יכולה להפוך אותה ממשק משתמש נהדר. זה עדיין לא עשה זאת. 

פלייסטיישן-עכשיו-ביקורת-התחל-משחק

לוקח כמה רגעים לטעון את המשחק, אך הוא ללא כאבים, בסך הכל. במהלך התחלת הפגישה, הממשק יראה לך כיצד לצאת מהמשחק ולסנכרן את חוסך הענן שלך. אם אתה מנוי פלייסטיישן פלוס, אתה יכול להוריד את שמירת הענן שלך ל- PS Now ישירות ביישום.

PlayStation עכשיו חוסך בענן

יש כמה קומץ בעיות קלות לשימוש שאינן ברורות עם PS Now. כאמור בסעיף “תכונות” לעיל, החיסכון שלך נשלח לענן כך שתוכל לעבור בין PS4 למחשב. עם זאת, אם אתה קונה משחק זמין ב- PS Now ורוצה להמשיך לחסוך באופן מקומי, תצטרך לסנכרן ידנית את מערכת ה- PS4 שלך עם שרתי PS Now. 

הדבר נכון גם להפך. אם אתה מתחיל משחק מקומי וברצונך לשחק אותו ב- PS Now, תצטרך לסנכרן ידנית את החסכונות שלך. עם זאת, סוני אומרת שאתה יכול לעשות זאת רק “לפעמים”. אם יש לך שמירת PS3 הקשורה לחשבונך, ייתכן שתוכל לסנכרן את השמירה והגביעים שלך עם הפעלת PlayStation Now שלך, אך זה לא תמיד עובד. 

בשילוב עם התורים, פלייסטיישן עכשיו אינה מעוררת הרבה אמון. שאלות נפוצות נותנות את “אולי” המאכזב אי פעם להרבה שאלות חשובות מאוד. זה כאילו PS Now הוחזק למערכת האקולוגית הקיימת של רשת PlayStation ללא מחשבה מלאה, מה שעלול להוביל לבעיות בעת סנכרון שמירת או פתיחת הפעלה חדשה.. 

ישנם אזורים אפורים עוד יותר כשמדובר בתוכן שניתן להוריד, PlayStation VR ומצלמת PlayStation. DLC שבבעלותך אינו נתמך, לא משנה אם רכשת אותו מחנות PlayStation או שקיבלת אותו מדיסק. באופן דומה, אינך יכול להשתמש באביזרי ה- PlayStation שלך, כגון PS VR או מצלמת PS עם PlayStation Now.

ביצועים

סוני ממליצה על 5 מגהביט לשנייה לסטרימינג של פלייסטיישן עכשיו, שהיא אותה מהירות שממליצה על נטפליקס עבור וידאו HD. לפני שהתחלנו בבדיקות, השתמשנו ב- Speedtest.net כדי להבטיח שעמדנו בסימן. לבדיקה שערכנו היה לנו פינג של 10 אלפיות השנייה, מהירות הורדה של 83.04 Mbps ומהירות העלאה של 9.01 Mbps. 

פלייסטיישן עכשיו במחשב האישי

הרבה מעל הסימן, התחלנו את PS Now והעמסנו כמה משחקים. בדקנו מספר כותרים, אך רוב זמננו בילינו עם DOOM 2016, Mighty No. 9 ו- Bloodborne. למרבה המזל, לא היינו צריכים לעמוד בתור לאף אחד מהמשחקים האלה, אם כי הבדיקה שלנו נעשתה באמצע אחר הצהריים ביום רביעי. 

המשחקים הרגישו מגיבים באופן מפתיע. היו כמה בעיות עם ממצאים, אך הם נפתרו במהירות. מבין כל המשחקים שבדקנו אף פעם לא הייתה שגיאת חיבור חלשה. אם אתה משחק משחק והחיבור שלך נופל, PS Now יזהיר אותך לשמור ולצאת מהמשחק. 

עם זאת, הייתה כמות הגונה של פיגור קלט. זה לא שבר את החוויה – אפילו קלעים מהירים כמו DOOM שיחקו – אבל זה היה בולט. נראה שהנושא בולט יותר בכותרות חדשות יותר, כמו DOOM, מכיוון שלא היו לנו הרבה בעיות קלט עם Mighty No. 9. 

פלייסטיישן-עכשיו-ביקורת-אבדון

כל המשחקים נעולים ל- 720p ויורדים משם על סמך החיבור שלך. משחקים לא נראים רע בתצוגה רגילה של 1080p, אבל לשחק בתצוגה של 4K זה לא זמן טוב. מרקמים נראים בוציים, עם ממצאים בולטים. למרבה הצער, אין דרך להתאים את הרזולוציה שלך. 

למרות הנעילה ל- 720p ובעלת מעט פיגור קלט, פלייסטיישן עכשיו מאוד שמיש. ניסינו את זה לפני מספר שנים, למעשה, ונוכל לדבר עד כמה זה השתפר. ניתן לשחק במשחקים, וזה יותר ממה שרוב שירותי המשחק בענן יכולים לומר. עם זאת, אתה עדיין לא מקבל חוויה אידיאלית. 

אבל אתה יכול לקבל חוויה מוצקה עם קומץ כותרים. יותר מ -300 משחקים מהספרייה ניתנים להורדה ומשחקים באופן מקומי ב- PS4 שלכם, כולל כל DLC או הרחבות שבבעלותכם. שירות זה, למרבה הצער, אינו זמין במחשב האישי.

כיסוי

פלייסטיישן עכשיו זמין בהרבה מדינות, כולל אוסטריה, קנדה, פינלנד, דנמרק, בלגיה, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, יפן, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, פורטוגל, ספרד, שוודיה, שוויץ, ארה”ב והארה”ב בריטניה. עד כמה מרכזי הנתונים משרתים את אותן מדינות, קשה לומר. 

סוני לא מציינת את מספר מרכזי הנתונים שיש לה עבור PlayStation Now. עם זאת, ישנם כמה רמזים מהשאלות הנפוצות של PlayStation Now. כאמור, יתכן שתצטרך לתור למשחק, מה שמציע שיש מעט מדי מרכזי נתונים המוקדשים לפלטפורמה. 

בנוסף, בהתחשב בכמות גדולה של פלייסטיישן בכלל, סביר להניח שיש הרבה שרתים המוקדשים להפעלת השירות. אולם, כמה מאותם שרתים מוקדשים לפלייסטיישן עכשיו, זה תעלומה. בדומה למרכזי הנתונים, אנו יכולים להניח כי אין רבים בהתחשב בעובדה שסוני ממליצה להתחיל בפגישה בשעות שיא כדי להימנע מתור..

פסק הדין

פלייסטיישן עכשיו אינו שירות משחקי ענן מרשים, רבים מהמשחקי PS4 זמינים להורדה מקומית, מה שהופך את השיהוקים שמגיעים למשחקי ענן מיושנים. 

האם פלייסטיישן עכשיו שווה את זה? 

זו לא הסיבה שאנחנו ממליצים עליה. PS Now הוא שירות נהדר עבור מעריצי פלייסטיישן שרוצים לשחק באמצעות צבר כותרות שאחרת לא יהיה זמין. הורדת משחקי PS4 באופן מקומי זה בסדר, אבל עם הסוגיות שמלוות חיסכון בענן, עדיף לקנות את הדיסק. עם זאת, הפעלה ל- PS2 היא פינוק. 

בהתבסס על הבדיקות שלנו, גם משחק כותרות ישנות או פחות מבוקשות מביא לתוצאות טובות יותר. יתר על כן, אתה יכול להרים ולשחק משחקי PS2 ו- PS3 בכל מחשבך ו- PS4, וזה נהדר. בסך הכל, PS Now אינו השירות הטוב ביותר בענן למשחקים, אך הוא מציע היסטוריה של משחקים שרק מעטים אחרים עושים. 

האם אתה מתכנן להשתמש בניסיון בן שבעת הימים של פלייסטיישן עכשיו? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me