סקירת GeForce Now – משחקי ענן נהדרים – עדכון 2020

סקירה של GeForce Now

GeForce Now הוא שירות למשחקי ענן של Nvidia וכפי שהייתם מצפים מחברה עם כל כך הרבה משאבים, הוא מאוד מאוד טוב. אם זה יכה את שאר השוק, עדיין נותר לראות. קרא את סקירת ה- GeForce Now המלא שלנו עבור כל הפרטים.


geforce-now-slider1

geforce-now-slider2

geforce-now-slider3

geforce-now-slider4

geforce-now-slider5

קודם

הבא

GeForce Now בדיוק יצאה מתקופת הבטא שלה, והשיקה עם מנוי חינם ופרמיום. במהלך הניסוי שלנו לפני מספר חודשים, נהנינו מאוד עם GeForce Now, ושיבחנו את האיכות והעקביות שלו בין כותרים. כעת, כאשר ההמונים יכולים להשתמש בפלטפורמה, אנו כאן כדי להעביר אותה שוב דרך הנגרר. 

בסקירת GeForce Now זו, אנו הולכים לפרט את החוויה שלנו לאחר שבילינו כמה ימים עם שירות המשחקים בענן הזה, שפותח על ידי Nvidia. נדבר על התכונות שלו, התמחור, קלות השימוש, הביצועים ועוד, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

במילים פשוטות, Nvidia GeForce Now לא תואמת את רוב שירותי המשחקים בענן, והיא נופלת רק מהבחירה הטובה ביותר בתחום שירותי המשחק בענן, Shadow. עם תמחור של סל מציאה, תוכנית בחינם מעולה וביצועים ללא פשרות, GeForce Now מציע מבוא מושלם למשחקי ענן.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל- GeForce Now

תכונות

Nvidia GeForce Now אינו פעיל בהרבה מבחן ציבורי, והוא מכיל הרבה תכונות. שלא כמו Shadow, המציע שולחן עבודה מלא של Windows 10, GeForce Now מוגבלת למשחקי סטרימינג בלבד (קרא את סקירת הצללים שלנו). עם זאת, ברור ש- Nvidia מטרתה את המטרה היחידה הזו, עם פלטפורמה ותמיכה היקפית מעולה.  

החל מהפלטפורמה, GeForce Now תומך ב- Windows, macOS, Android ו- Nvidia Shield, שמריץ גרסה שונה של אנדרואיד. המגן הוא המקום בו GeForce Now מאיר ביותר ומציע משחקי 1080p במהירות 60 פריימים בשנייה לטלוויזיה שלך. לא משנה באיזה מכשיר אתה משחק, אתה יכול להרים איפה שהפסקת במכשיר אחר.

בכל הפלטפורמות הללו Nvidia מעודכן אוטומטית משחקים ומנהלי התקנים, אם כי תצטרך להתקין את המשחק בפעם הראשונה שאתה משחק. בנוסף, הוא תומך במעבר שמע, ומאפשר לך להשתמש בצ’אט במשחק, לא משנה באיזו פלטפורמה אתה משחק. 

GeForce כעת בקרים ונתבים מומלצים

למרות ש- GeForce Now תומך בשורה של בקרים, ל- Nvidia יש כמה המלצות לחוויה הטובה ביותר. יש לשים לב לכך שהקרבון Play p / 1 ו- Razer Junglecat, שניהם מציעים עיצוב דמוי Nintendo Switch למכשיר הנייד שלכם. מכשירים אלה מוכנים לשימוש עם GeForce Now מחוץ לקופסה. 

בקרים מומלצים אחרים כוללים את SteelSeries Stratus Duo ו- Razer Raiju Mobile. למרות ש- GeForce Now תומך בבקרי מיינסטרים כמו בקר Sony Dualshock 4 ו- Xbox One, אפשרויות אלה תואמות בין מחשבים ניידים להתקנים ניידים ומוכנות לשימוש ללא תוכנה נוספת.. 

באשר לנתבים, Nvidia מציעה כמה המלצות, כולל Razer Sila ו- TP-Link Archer C5400X, אם כי רוב הנתבים עובדים. Nvidia ממליצה על 15 מגהביט לשנייה לסטרימינג של 720p ו -25 מגהביט לשנייה עבור 1080p. אף על פי שתקבל את החוויה הטובה ביותר בשימוש בחיבור חוטי חיבור, WiFi נתמך גם על 5Ghz. 

GeForce Now כולל סקירה כללית

לוגו GeForce Nowwww.nvidia.com

החל מ- 499 $ לחודש לכל התוכניות

פלטפורמות

אנדרואיד

iOS

חלונות

macOS

דפדפן

משחקים נתמכים
400

כיסוי
טקסטריה

פלטפורמות DRM נתמכות
Steam, uPlay, חנות משחקים אפיים, משגר בת’סדה, Battle.net

בסיס ידע

צ’אט

אימייל

טלפון

תמיכה 24/7

משחקים נתמכים

Nvidia GeForce Now תומך בהרבה מאוד משחקים, אם כי חסרים כמה כותרות בהרכב שלה. שלא כמו פלייסטיישן עכשיו, תצטרך להביא משחקים משלך ל- GeForce Now; אין כותרות כלולות (קרא את היצירה GeForce Now לעומת PlayStation Now). עם זאת, אם אתה מתחיל למחשב האישי, אתה יכול להתחיל בעבודה עם יותר מ 30 כותרות חופשיות להפעלה ש- GeForce Now תומך בהן. 

אלה כוללים Destiny 2, Apex Legends, Fortnite, Dauntless, Warframe ו עולם של טנקים. אחרת, תזדקק לרישיון למשחק שאתה רוצה לשחק בפלטפורמת DRM מסוימת. GeForce כעת ברירת מחדל לרמה של Steam, אם כי יש קומץ פלטפורמות DRM אחרות הנתמכות. 

נראה כי GeForce Now תומך ב- uPlay, Steam, חנות המשחקים האפיים, Battle.net והמשגר ​​בת’סדה. קיימת תמיכה מוגבלת בפלטפורמות אחרות, כולל Origin, אך אלה העיקריות. חשוב להכיר את פלטפורמות ה- DRM ש- GeForce Now תומך בה, מכיוון שתצטרך להוסיף את הגרסה המתאימה של המשחק לספריה שלך.. 

גיפור-עכשיו-מטרו

מעל, למשל, התוצאות עבור מטרו יציאת מצרים. הוא זמין כרגע דרך חנות Windows וחנות המשחקים האפית, אם כי הוא מגיע לקיטור בעוד כמה שבועות.

תצטרך להוסיף את הגירסה המתאימה לספריה שלך תלוי איזו פלטפורמת DRM מחזיקה בזכויות שלך. זה יכול להיות מבלבל עם כמה משחקי חוצה פלטפורמות, כמו מטרו יציאת מצרים, שם תוכל לקבל רישיון באחד משלושה מקומות. 

ובכל זאת, אין להכחיש את התמיכה של Nvidia בפלטפורמות למחשבים אישיים. שירותי משחקי ענן אחרים, כמו וורטקס, מוגבלים ל- Steam, בעוד שחלקם אינם תומכים בשום פלטפורמת DRM (קרא דוגמא את סקירת Blacknut שלנו). למרות שהיא לא מושלמת, GeForce Now מציעה ספריה צפופה של כותרות בפלטפורמות רבות לניהול רשיונות. 

משחקי GeForce Now

עם ההונלה הטכנית מהדרך, בואו לדבר במשחקים. GeForce Now תומך כמעט בכל מהדורה ראשונה במחשב האישי, בין אם זה ממפתח אינדי או אולפן AAA. כותרות חדשות מתווספות במהירות, עם משחקים כמו Borderlands 3, Sekiro: Shadows Die Twice ו תאוות בצע כבר מוכן לשחק. 

geforce-now-ספריה

עם זאת, חסרים גם הרבה. כל דבר מרוקסטאר ורוב הכותרות מ- EA לא בא בחשבון. אם אתה רוצה לשחק גאולה מתה גאולה 2 או Grand Theft Auto V, תצטרך לשחק מקומית. נראה ש- Nvidia עדיין לא הגיעה להסכם עם Rockstar, שמראה את הינקות של הפלטפורמה. 

למרות שזה הגיוני במשחקים האלה, השמטות אחרות לא. לדוגמה, ל- GeForce Now אין אף אחד מה- טומב ריידר משחקים. למעשה, אין בו שום כותרות שפורסמו בכיכר Enix, עם כל הסרטונים פנטזיה סופית ו משימת דרקון כותרות חסרות מההרכב. 

למרות שאנחנו שמחים לראות מועדפים למחשבים כמו מרדאו וקלאסיקות אינדי כמו סלסט, ל- Nvidia יש כמה עבודה לעשות בכדי להשיג כותרות פופולריות אחרות בפלטפורמה שלה. אם יש משחק מסוים שאתה רוצה לשחק, הקפד לבדוק ש- GeForce Now תומך בו לפני שתלחץ על ההדק האמתי.

מחיר

ל- Nvidia GeForce Now מבנה תמחור מוזר. במקום שער חודשי קבוע, כמו חיובי צל, Nvidia מציעה משהו דומה לסטדיה, עם חברות חינם ופרמיה (קרא את סקירת Google Stadia שלנו). למרות מוזר, GeForce Now כל כך זול שהשירות המותנה כמעט ולא משנה. קרא את היצירה שלנו של Google Stadia vs Shadow, כדי לראות כיצד השניים משתווים.

החל מהתכנית החינמית, תוכלו לגשת לכל הכותרות שתומך ב- GeForce Now בגודל 1080p ו- 60fps. עם זאת, Nvidia אומרת שלמשתמשים בחינם יש רק “גישה רגילה”, כלומר ייתכן שתצטרך לחכות כדי לשחק במשחק, תלוי בנפח התעבורה. בנוסף, משתמשים בחינם מוגבלים להפעלות משחק של שעה, אם כי תוכלו להצטרף שוב מיד לאחר סיום ההפעלה. 

תוכנית המייסדים מציגה 4.99 דולר לחודש במשך 12 החודשים הראשונים. עם זאת לפני כן, תוכל להשתמש בשירות בחינם במהלך תקופת היכרות של 90 יום. המינוי מעניק לך גישה בעדיפות, כלומר תצלם לקדמת התור למשחקים, מעקב אחר קרני זמן אמת ואורך הפעלה מורחב של שש שעות. 

עם זאת, לחברות המייסדים יש כמה מוזרויות. זה מחויב מדי חודש, אך Nvidia אומר בדף התשלום שהוא תקף רק עד שנה. המחיר החודשי בסך 4.99 $ יעלה לאחר 12 חודשים לכל מה ש- Nvidia גובה עבור חברות פרמיום באותה עת. בנוסף, Nvidia לא פרסמה פרטים על תמחור עתידי בזמן כתיבת שורות אלה. 

בלי קשר, אין להכחיש כמה ערך Nvidia כולל עם GeForce Now כרגע. המינוי בחינם כבר מציע הרבה, כאשר תוכנית המייסדים תואמת את רמת השירותים כמו צל, אם כי במחיר נמוך בהרבה. עם זאת, נצטרך להעריך מחדש ברגע ש- Nvidia תחשוף את מבנה התמחור האמיתי. 

קלות שימוש

למרות המעבר לשחרור מסחרי, GeForce Now עברה לאחור מהבטא שלה מבחינת השימושיות. אפליקציית בטא הייתה למעשה קלה יותר לשימוש, ולמרות שהסביבה עדיין אינה קשה, הוספת משחקים לספריה היא. 

ההצטרפות היא פשוטה, למרבה המזל. באמצעות עיצוב בן עמוד אחד, האתר מצליח לענות על מרבית השאלות סביב השירות תוך לא מתייחסים מבחינת העיצוב. כפתורי “הצטרף היום” מרובים בדף יכוונו אותך לעבר התשלום, כך שיהיה מהיר להירשם. 

geforce-now-website

לאחר שתוריד את היישום, תצטרך להיכנס לחשבונך. למרבה המזל, אתה נשאר מחובר, כך שתצטרך להזין את הסיסמה שלך רק פעם אחת. לאפליקציה לא קורה הרבה, ומציג קרוסלה של כותרות מוצגות בחלק העליון וספריית המשחקים שלך בתחתית. אנו נבדוק את זה בעוד רגע. 

geforce-now-interface

האזור האחר היחיד הוא דף ההגדרות. למרות שקל לדלג על עבר, GeForce Now קורה שם הרבה. והכי חשוב, אתה יכול לבחור את מיקום השרת המתאים ביותר עבורך, כמו גם את איכות הזרימה, המאפשרת לך להתאים את האיכות שלך על בסיס צריכת הנתונים הרצויה.. 

geforce-now-settings

הוספת משחקים לספרייה שלך

עכשיו לרעה. כדי לשחק משחק ב- GeForce Now, תצטרך להוסיף אותו לספריה שלך. זה מתבצע על ידי חיפוש בכותרת ולחיצה על סמל הפלוס שלידו; פשוט מספיק. הבעיה היא שאינך יכול לגלוש במשחקים שגאפורס עכשיו תומך בה, אם כי אתה יכול בגירסת הבטא של האפליקציה. 

geforce-now-add-game

דף גלישה הוא חיוני, אך גם אפשרויות סינון יהיו נחמדות. לדוגמה, אולי תרצה למצוא רק משחקי פעולה או כותרות סינון על סמך אם הם תומכים בבקר. ל- GeForce עכשיו כבר יש מובנה מטא נתונים זה – נגיע לזה בעוד דקה – כך שזה לא אמור להיות קשה מדי ליישם איזשהו מערכת סינון. 

הבעיה ממשיכה לאחר שהוספת משחקים לספריה שלך. הספריה שלך מוגבלת לסליידר בלוח המחוונים שלך, ללא תצוגה מורחבת זמינה. אם יש לך 100 משחקים בערך, תצטרך ללחוץ עליהם חמישה בכל פעם. במקרה כזה, עדיף פשוט להשתמש בסרגל החיפוש ולהפוך את הספרייה למיושנת. 

במהלך הבדיקה גילינו שהכי טוב פשוט להפעיל את Steam דרך GeForce Now ולנווט למשחקים בצורה כזו. אפילו עם אפשרויות הסינון המוגבלות, הופתענו כמה מידע השירות מספק למשחקים שכבר נמצאים בספריה שלך. לאחר הוספת משחק, תוכלו לראות תמיכה בקלט, צילומי מסך, תאריך השחרור, הז’אנר, המפתח ועוד. 

משחק הגורצ'ה-עכשיו-מורחב

צעד אחד קדימה, שני צעדים אחורה

Nvidia פתר כמה מהבעיות שהיו לנו עם היישום הקודם, והכי חשוב כשמדובר באילו משחקים נתמכים ובאילו פלטפורמות הם תומכים. עם זאת, העיצוב המחודש מביא מספר אתגרים, מה שגורם לו להרגיש יותר כמו יישום בטא מאשר הקודם. 

האיטרציה הנוכחית זקוקה נואשות לדף ספרייה ייעודי, כמו גם לשונית עיון בה תוכלו לראות את כל הכותרות הנתמכות. אם Nvidia ישלב את היישומים הישנים והחדשים שלה לאחד, זה יהיה הטוב ביותר שראינו.

ביצועים

כפי שחווינו במהלך הבטא, Nvidia GeForce Now נמצא בראש האריזה בכל הקשור לסטרימינג למשחק. עם זאת, זה חזר לאיכות כדי להתאים לבסיס שחקנים גדול יותר. למרות שזכינו לחוויה נהדרת בקשר חוטי חיבור, לא הצלחנו לדחוף רזולוציות ל- 4K.

לא שאנחנו צריכים להיות מסוגלים. GeForce Now נעול על 1080p, גם אם אתה מנסה לשנות את הרזולוציה בהגדרות של כל משחק. בבדיקה הקודמת שלנו הצלחנו לדחוף כותרות כמו אבדון ל -4 K כשאתה נשאר צפונית ל -60 fps. יש להניח כי Nvidia נועלת כעת את הרזולוציה כך שלכל שחקן תהיה חוויה טובה. 

לצורך הבדיקה שלנו השתמשנו בחיבור לאינטרנט קווי עם מהירות הורדה של 143.19 מגה-ביט לשנייה, די והותר כדי לספק את דרישת ה- 25Mbps של GeForce Now. בדיקה אבדון, קופייד ו שביתת נגד: התקפה גלובלית, היה קשה להבחין בהבדל בין GeForce Now למשחקים מקומיים מחוץ לרזולוציה. 

עם זאת, יש פיגור קלט כלשהו. למרות שלא ניתן להבחין במשחק, נראה שהסמן שלנו סותר רק אחרי שיער בתפריטים. זה אמור להוות בעיה קטנה עבור רוב השחקנים. עם זאת, מי שמחפש לשחק משחקים באופן תחרותי, עדיין יש בעיות עם כמות העיכוב. 

GeForce עכשיו באנדרואיד

בדקנו גם את GeForce Now באנדרואיד, באמצעות תאים מתים, אבדון ו שביתת נגד: התקפה גלובלית כנושאים שלנו. בחיבור WiFi 5 ג’יגה-הרץ, הוא החזיק מעמד בצורה מפתיעה, גם כאשר איבד המון חבילות. עם זאת, החוויה הקווית הייתה טובה בהרבה מבחינת פיגור קלט וקצב פריימים. 

בנייד, המשחקים היו קטועים, וכאשר חיבור האינטרנט התחיל לטבול, הפיגור והכניסה של החומר הפכו לבעיות. עם זאת, עבור חיבור אלחוטי, קשה לתקן את GeForce Now. עם חווית שולחן עבודה מצוינת ואיכות ניידת סבירה, GeForce Now הוא הדבר הקרוב ביותר לחלום לשחק במשחקים שלך בכל מקום שתרצה. 

כיסוי

על פי עמוד השאלות הנפוצות של Nvidia GeForce Now, השירות זמין בצפון אמריקה ובאירופה. עם זאת, עמוד סטטוס השרת מציג שרתי “שותף לברית” ביפן ורוסיה, כך שברור ש- Nvidia מנסה להרחיב. 

למרבה המזל, Nvidia הקדישה טיפול רב באזורים בהם היא תומכת. ישנם תשעה מרכזי נתונים של GeForce Now בארה”ב וחמישה נוספים באירופה. לא משנה היכן אתם נמצאים, עליכם שיהיה מיקום קרוב אליכם, ותקטין את השהיה האיומה שיכולה להפוך את משחקי הענן לבעייתיים. 

למרות שיש הרבה מקומות זמינים כרגע, טווח ההגעה של Nvidia אינו רחב כמו מיקרוסופט. השוואה של Nvidia GeForce עכשיו לפרויקט xCloud של מיקרוסופט שמשתמש ברשת השרתים Azure, Nvidia עדיין עומדת מאחורי הקימור (קרא את סקירת Project xCloud שלנו). אם אתה גר מחוץ לצפון אמריקה או אירופה, או אם אתה נוסע לחו”ל, יהיו לך כמה בעיות.

פסק הדין

עם המהדורה הרשמית של Nvidia GeForce Now יש כמה בעיות, כלומר כשמדובר בניווט בממשק. עם זאת, במחיר ובאיכות, אין דבר כזה. 

למרות ש- Shadow הוא עדיין המועדף עלינו בגלל התכונות והאיכות שלו, GeForce Now מפוצץ את כל השאר מהמים (קרא את ההשוואה שלנו Shadow vs GeForce Now). אם ראיתם את גוגל סטדיה, עשו לעצמכם טובה והירשמו לחשבון GeForce Now (קרא את היצירה שלנו ב- Google Stadia לעומת GeForce Now). 

מה אתה חושב, בכל זאת? האם אתה מתכוון לתת ל- GeForce Now צילום? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map