סקירת משחקי ענן של Blacknut – משחקים למשפחה – עדכון 2020

סקירת משחקי ענן בלאקנה

Blacknut הוא מעט אכזבה מכיוון שהוא מציע את אחד מממשקי המשחקים בענן הטובים ביותר שראינו, אך גם סובל מאיכות תמונה ירודה וספריית משחקים משעממת. ראה מה יכול היה להיות בסקירתנו המלאה של Blacknut.


משחקי ענן הטובים ביותר

Blacknut הוא שירות משחקי ענן ייחודי המציע ספרייה של יותר מ -300 משחקים בחינם עם המנוי שלכם. זה מתמקד במשפחות שרוצות להיכנס למשחקי ענן, עם אפשרויות לבקרת הורים ותוכנית משפחתית לארבעה אנשים. עם זאת, ספריית המשחקים המוגבלת ואיכות תמונה חסרת דופי הופכת אותה למכירה קשה, משפחתית או לא. 

בסקירה זו של Blacknut, אנו נבדוק אם יש לו את מה שצריך כדי להפוך אותה לרשימת המשחקים הענן הטובה ביותר שלנו. נדבר על תכונות, משחקים נתמכים, מחיר, קלות שימוש, ביצועים וכיסוי לפני מתן פסק הדין שלנו.

השימוש ב Blacknut מאכזב, לא מכיוון שהיישומים המקומיים גרועים – להפך, למעשה – אלא מכיוון שהשירות אינו כל מה שהוא יכול להיות. הממשק והתכונות מצוינים, מה שהופך את ספריית המשחק האינסולית לאיכות הווידיאו הגרועה עד לאכזבה.

מחוון שחור-אגוז 1

blackbut-slider2

מחוון שחור-אגוז 3

מחוון שחור-אגוז

מחוון שחור-אגוז 5

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות למשחקי Black Cloud Cloud

תכונות

ל- Blacknut שורה של תכונות מצוינות שלמרות שאינן ברורות מאליהן, החוויה מרגישה נוזלית יותר. זה נטל המון הערות מ- Netflix מבחינת העיצוב והפונקציונליות, שנדון בהן בקטע “קלות השימוש” שלהלן. אחת מתכונות המפתח שהיא אימצה היא פרופילים. 

בדומה לנטפליקס, אתה יכול לשמור על פרופילים רבים בחשבונך שאתה רוצה. יש מגבלות למסך המסכים שיכולים להיות פעילים בכל זמן נתון, אך לא בפרופילים שלך. 

יתר על כן, ניתן להתאים אישית פרופילים בהתאם למי שמשתמש בהם. אתה יכול להגביל את הספריה למשחקים לילדים בלבד, להגדיר מספר PIN לחשבונות ואפילו להתאים אישית את תמונת הפרופיל שלך. 

blacknut-add-account

אף על פי שזה לא משנה כיצד השירות מתפקד בצורה עמוקה מדי, תוספת פרופילים מראה גישה מחושבת שרק לעתים רחוקות רואים בשוק המשחקים בענן. ככל שהטכנולוגיה משיגה יותר, חברות ממהרות לשווק עם מוצרים שיש להם פיקוח על עיצוב, כמו פלייסטיישן עכשיו. 

תאימות היא יתרון עצום גם עבור Blacknut. יש אפליקציות זמינות ל- Windows, macOS, Amazon Fire TV, Android, Linux ובטלוויזיות נבחרות של Panasonic ו- Samsung. יש אפליקציית iOS בפיתוח, לפי Blacknut, אך היא טרם פורסמה. 

מגוון הפלטפורמות הנתמכות מראות את תמיכת הבקר. במחשב האישי, רוב המשחקים תומכים בבקר, מקלדת ועכבר, ובנייד, אתה יכול להשתמש בבקר או בלחצנים הניתנים להתאמה אישית על המסך. אם אתה משחק במשחקים בטלוויזיה החכמה שלך, אתה יכול להשתמש גם בטלוויזיה של פייר פיישן או מרחוק הטלוויזיה של אנדרואיד. 

תמיכה במכשירי קלט אלה אינה כוללת משחקים – לא תוכל לשחק בכותרות חדשות יותר, כמו Sniper: Ghost Warrior 3, עם שלט הטלוויזיה שלך – אך אנו מעריכים שיש גמישות ברוב הכותרות. 

תכונות אחרות כוללות חיסכון בענן – כלומר תוכלו לאסוף את המשחק שלכם בכל מכשיר ולהמשיך – ובקרת הורים. Blacknut מציעה תמיכה בבקר ופלטפורמה כמו אין שירותי משחק בענן אחרים, עם מגוון תכונות שימושיות לגיבוי. 

סקירת תכונות המשחקים בענן Blacknut

לוגו המשחקים בענן Blacknutwww.blacknut.com

מתחיל החל מ- $ 1299 לחודש לכל התוכניות

פלטפורמות

אנדרואיד

iOS

חלונות

macOS

דפדפן

משחקים נתמכים

כיסוי
טקסטריה

פלטפורמות DRM נתמכות
N / A

בסיס ידע

צ’אט

אימייל

טלפון

תמיכה 24/7

משחקים נתמכים

Blacknut מציעה ספריית משחקים מוגבלת. עם זאת, בניגוד ל- Vortex, המאפשר לך לשחק משחקים שבבעלותך ב- Steam או פלטפורמת DRM אחרת, Blacknut כוללת משחקים בחינם (קרא את סקירת ה- Vortex שלנו). 

למרות שזה אולי נראה כמו חיובי, זה לא נכון. הספריה מציעה יותר מ- 320 כותרים, אך אין כותרות שבולטות כמשחקים מעולים באמת. 

כל כותרות הניתנות לזיהוי הן אינדיות בדרגה B או כותרות A-. Blacknut טוען שמשחקים חדשים “נבחרים בקפידה כל שבוע”, דבר שאנחנו יכולים רק להניח פירושו שמשחקים נבחרים על סמך מי שרוצה למסור את הדברים שלהם בחינם. הספרייה מעוררת רחמים בגודל ובאיכות, לעומת משהו כמו PlayStation Now (קרא את סקירת PlayStation Now שלנו). 

קשה לקחת את בלקנוט ברצינות כשגרפילד קארט הוא אחד התארים המובילים בקטע “רץ המהירות”. כל המשחקים הניתנים לזיהוי הם גם תחליפים לשני חלקים גדולים יותר. Lords of the Fallen, למרות משחק הגון, הוא Dark Souls גרוע יותר, ו- Sniper: Ghost Warrior 3 לא מסמר את מכניקת הצלפים כמו סדרת Elite Sniper.. 

המשחקים הטובים ביותר מבין הטווח אינם ברורים. טלפון אבוד נוסף: סיפורה של לורה הוא פנינת קיטור נסתרת, ואווולנד 2 חוגגת את ההיסטוריה הארוכה של RPGs מלמעלה למטה. עם זאת, מרבית הכותרות הללו זולות ב- Steam ו / או זמינות במכשירים ניידים. למעשה, רוב הספרייה של Blacknut זמינה במכשירים ניידים. 

כמה מהכותרות הטובות ביותר הן הרטרו. לדוגמה, Blacknut כולל Metal Slug וטרילוגיית הדרקון הכפול. עם זאת, קשה להצדיק לשלם בין $ 13 ל- $ 20 כדי לשחק במשחקים אלה, מכיוון שהם רק כמה דולרים במחשבים ניידים ומכשירים ניידים..

אין מה למכור את בלקנאט מחוץ לכמה כותרות אינדי וכמה משחקי רטרו. רייזה: בן רומא הוא התואר היחיד המשולש- A האמיתי, וזכה לביקורות בינוניות. הספרייה – והשירות בכללותו – ממוקדת לילדים ומשפחות. יש המון כותרים בוגרים, אבל הם לא גדולים.

מחיר

Blacknut הוא שירות משחקי ענן הממוקד במשפחה, והתמחור מגבה זאת. ישנן שתי תוכניות זמינות, והן שונות זו מזו במחיר ובמספר המכשירים שבהם אתה יכול להשתמש בפעם אחת. למרות שהמחיר אינו גבוה – קרא את סקירת הצללים שלנו עבור זה – נראה ככה כשאתה מחשיב את הספרייה.

יש רשימת תכונות עבור כל תוכנית בעמוד המוצר של Blacknut, אך הן זהות, לרוב, בין תכניות המשפחה והפרמיום. שני המנויים מגיעים עם כל ספריית המשחקים, גישה בלתי מוגבלת, ללא מודעות, בקרת הורים וחיסכון בענן. ההבדל היחיד הוא מספר המסכים. 

תוכניות פרימיום טובות למסך בודד, כלומר לא משנה כמה התקנות של Blacknut יש לכם, רק מסך אחד יכול להשתמש בשירות בכל פעם. תמורת 7 דולר נוספים לחודש, תוכלו לשדרג לתכנית המשפחתית, המאפשרת להשתמש בעד ארבעה מסכים בו זמנית. 

בוואקום, המחיר טוב ומשתפר אף יותר על ידי העובדה שאתה לא צריך לקנות משחקים נוספים. עם זאת, אינך יכול לקנות משחקים נוספים. כאמור, הספרייה היא, במקרה הטוב, בינונית, כך שבאמת לא משנה מה התעריף של חברת Blacknut. אם הספרייה נשארת במצב הנוכחי, העלות תמיד תהיה גבוהה מדי. 

עם זאת, אם כמה כותרים מצביעים על העניין שלך, המחיר לא רע. Blacknut הוא אחד משירותי ענן המשחקים, אם לא היחידים, המציעים תוכנית המאפשרת לך להשתמש במספר מסכים בו זמנית. יש אפילו משפט בן 14 יום כדי לראות אם גם אתה אוהב את זה.

קלות שימוש

על כל תקלותיה, ל- Blacknut יש תהליך הרשמה חלק ביותר. זה מורכב משלושה מסכים. תתחיל על ידי הזנת הדוא”ל שלך ובחירת סיסמא, תמשיך לבחירת התוכנית הרצויה ולבסוף, הזנת פרטי כרטיס האשראי שלך. 

היה לנו שיהוק קטן כשמילאו את פרטי כרטיס האשראי שלנו באמצעות LastPass (קרא את סקירת LastPass שלנו), אך בסך הכל, התהליך היה חלק.

רישום שחור

ניתן לעבות את שלושת השלבים למסך בודד, אך עם האופן בו הזזת האתר נע, אנו מרוצים. לאחר אישור התשלום, תובא למסך הורדה המציג את כל הפלטפורמות בהן תוכל להשתמש עם Blacknut.

להוריד אגוז שחור

לבסוף תוכלו להתחבר. ישנה אפשרות “ליצור חשבון Blacknut בחינם” ביישום, אך למרות חיפוש, לא הצלחנו למצוא תוכנית חינמית. באפליקציה יש לך גם אפשרות להתחבר עם אמזון או גוגל, שאינה אפשרות שניתנה בעת ההרשמה לאתר. למרות חוסר העקביות הללו, ההתחלה ב- Windows הייתה קלה. 

היישום פשוט, אך מעוצב להפליא. משחקים מוצעים מקבלים מסך צילום מסך וחלון וידיאו בראש, עם להלן רשימות דמויות נטפליקס לקטגוריות שונות. לתפריט, אליו ניתן לגשת באמצעות הכפתור בפינה השמאלית העליונה, מאפשר לכם לקפוץ לכל קטגוריה, לצפות במשחקים המועדפים עליכם, לראות את המשחקים ששיחקתם לאחרונה ולחפש.

יישום שחור-אגוז

בראש התפריט תראה גם את כתובת הדוא”ל שלך. לחיצה שם תביא אותך למסך בחירת פרופיל כשתוכל להציג את ההגדרות שלך ולהוסיף פרופילים נוספים. גם אם יש לך את התוכנית למסך יחיד, אתה יכול להוסיף פרופילים נוספים. יתר על כן, אתה יכול לבחור אם זה חשבון למבוגרים בלבד ולהגדיר מספר סיכה. 

מתחת לקטע הפרופיל, אתה יכול לגשת להגדרות שלך. למרות שאינה רשימה ממצה, Blacknut מאפשרת לך לשלוט בפרופיל שלך ישירות ביישום. אתה יכול לשנות את התוכנית שלך לא משנה היכן אתה נמצא בחודש, לעדכן את הסיסמה שלך ולשנות את אמצעי התשלום שלך. אתה יכול אפילו לבטל את המנוי שלך באפליקציה. 

blacknut- הגדרות חשבון

אפליקציית אנדרואיד דומה לא פחות לשימוש ואף כוללת בקרות על המסך למשחקים. עם זאת, לאפליקציית Android יש ספריה מוגבלת יותר. רק משחקי מובייל ורטרו זמינים במכשירים ניידים, וזה הגיוני לביצועים בחיבורי LTE. עם זאת, בהתחשב בגמגום שחווינו, אין תירוץ קטן לא לכלול את הספרייה המלאה. 

בחירת משחק, לא משנה באנדרואיד או בשולחן העבודה, תביא מידע רב שימושי. אתה יכול לראות טריילר למשחק; להציג פרטים כמו משך זמן, קושי ומקלדות; לראות משחקים דומים; ולראות את התאימות לפלטפורמות ובקרים. 

blackbut-select-game

כדי לסיים את בדיקת השימושיות שלנו, עשינו חשבון לילדים וגליש בספריה. בטח, כל הכותרות הבוגרות הוסרו, אך גם כותרים רבים המתאימים לבני נוער הוסרו. אין בקרת הורים פרטנית; או שאתה עוסק בזה או שלא.

ביצועים

לפני הבדיקה, הבטחנו כי עמדנו בקצב ההורדה המומלץ של Blacknut על 6 מגהבייט לשנייה לביצועים מיטביים. בעזרת Speedtest.net, מדדנו את מהירותנו בפינג של 9 אלפיות השנייה, קצב הורדה של 49.17 מגהביט לשנייה וקצב העלאה של 21.33 מגהביט לשנייה. המהירות שלנו הייתה מהירה למדי. 

זה לא נראה הגורם המגביל מבחינת Blacknut. בדקנו ארבעה משחקים, שלושה מהם על שולחן העבודה ואחד באנדרואיד. בשולחן העבודה שיחקנו את Sniper: Ghost Warrior 3, Ryse: Son of Rome ו- Furi. בהתבסס על אפשרויות הגרפיקה הזמינות, אנו מניחים שמשחקים אלה הם גרסאות ה- PC ולא יציאות קונסולה. 

מיד הלכנו לאפשרויות הגרפיות מכיוון שהמשחקים נראו כל כך גרועים. פורי היה בסדר, אך בהתחשב באסתטיקה הפשוטה שלו, זה הגיוני. הצלף ורייס, לעומת זאת, התפזרו במהירות לבלגן פיקסל ובוצי. על פי ההגדרות הגרפיות במשחק, שני המשחקים הללו פעלו במהירות 720p, אך אנו חושדים שהם מועברים מתחת לזה. 

אתה יכול לשנות את הגדרות הגרפיקה – הרגשנו את הרזולוציה כדי לראות אם זה יפתור את הבעיות שלנו – אבל זה לא משנה את אופן הצגת המשחק. עדיין תקבל את אותו זרם פיקסל, לא משנה באיזו רזולוציה תבחר. 

עם זאת, שינוי הגדרות הגרפיקה משפיע על המשחק. רזולוציות גבוהות יותר מביאות לפיגור הרבה יותר של קלט ולמסגרות נמוכות יותר, למרות שנראות אותו דבר. 

זה מוזר ש- Blacknut מאפשר לך לשנות את הגדרות הגרפיקה בכלל, מכיוון שהזרם שאתה מקבל לא משתנה באיכות. למרבה המזל, בעת השימוש בהגדרות ברירת המחדל, המשחק היה אחיד. למרות שהיה עדיין פיגור קלט מורגש, הצלחנו לשחק משחק מדויק ביותר כמו פורי בלי שום בעיות. 

החוויה הניידת שלנו הציבה בעיות נוספות. ניסינו את קונטרה עם פקדי המסך ב- Samsung Galaxy S9 +, ובחנו WiFi ו- LTE. לא משנה הקשר, היו הרבה גמגום, מה שהופך את המשחקים הצנועים ביותר לבלתי ניתנים לשחק. 

אגוז שחור-אנדרואיד

נראה שהנושא הגדול ביותר עם Blacknut הוא החומרה שלה. בהתחשב בעובדה שהביצועים יורדים באופן דרסטי עם הגדרות גרפיקה גבוהות יותר, אנו יכולים רק להניח כי השרתים המארחים את המשחקים הם בעלי כוח. 

ישנם כמה רמזים לכך. הירידה בביצועים אך חוסר האיכות פירושה שאינך משתמש בהפעלה מרחוק; אתה מקבל זרם וידאו. מסיבה זו, הירידה בביצועים לא קשורה לחיבור האינטרנט שלך, אלא לחומרה בה פועל המשחק. 

בגלל זה, לא משנה כמה מהיר האינטרנט שלך, תהיה לך חוויה תת-חלקית. Blacknut אינו מציע שום סוג של רזולוציה אדפטיבית, כלומר אתה מקבל את אותה איכות תמונה גרועה ומשתנה לא משנה אם אתה משלם עבור 10 מגהביט לשנייה או 1,000 מגהביט לשנייה. 

לכל הפחות, Blacknut מספק חוויה נטולת פיגור קלט וגמגום בלתי שמיש. אתה יכול לשחק במשחקים המוצעים, ולשחק אותם בלי לוותר על יותר מדי נזילות. עם זאת, אתה מאבד איכות רבה בתהליך. לדוגמה, כאשר אנו גולשים בתפריטים של Sniper: Ghost Warrior 3, לא הצלחנו לדעת מה ההבדל בין אייקון עבור מקשי ה- e ו- f.. 

כיסוי אגוז שחור

Blacknut לא מציג בפומבי את מספר מרכזי הנתונים שלו, וכאשר הושטנו לנו באמצעות הדוא”ל, מישהו חזר אלינו וחזר במהירות, בזה. עם זאת, הם לא סיפקו תשובה לשאלתנו, אך הודע לנו כי השירות זמין כרגע באירופה ובצפון אמריקה. לא הוזכרו מדינות אירופאיות ספציפיות. 

נציג התמיכה אמר גם כי “מבחינה טכנית אנו יכולים לפרוס את השירות באופן גלובלי באמצעות תשתית הענן הציבורית שלנו או באמצעות גישה בענן פרטי.” לא הייתה שום הבהרה בנקודה זו, אך היא נותנת רמז לאופן שבו Blacknut מנהלת את הרשת שלה. 

סביר להניח ש- Blacknut שוכרת שטח שרת מרשתות ענן קיימות, מה שמאפשר לה להתרחב לכל התחומים שהיא צריכה. זה יהיה הגיוני בהתחשב בביצועים שראינו גם. השרתים הם ככל הנראה כאלה למטרות כלליות, שצריכות להיות מספיק כוח כדי להפעיל את מרבית המשחקים הניידים.

המשחקים התובעניים ביותר – Ryse: בן רומא ולורדי הנופלים – דורשים מפרט צנוע בסטנדרטים של ימינו, ופחות מכך כאשר הם פועלים במהירות 720p. בהתייחס לזמינות, Blacknut זמין רשמית בארה”ב וברוב מדינות אירופה. אם אתה גר במקום אחר, עדיף ליצור קשר עם Blacknut לפני שתרכוש מנוי.

פסק הדין

Blacknut לא מציעה חווית משחק ענן גרועה – רחוק ממנה, למעשה – אבל קשה להתגבר על ספריית המשחקים המוגבלת. למרות שהמחיר לא רע, אתה קונה רשימת כותרות שלא יכולות להחזיק נר לשחרורים מודרניים. יש כמה אבני חן אינדיות וכמה משחקי רטרו, אבל במחיר המבוקש זה לא מספיק. 

אם Blacknut יכול לתמוך בפלטפורמות DRM כמו Steam, זה יהיה סיפור שונה בהרבה. עם זאת, בהתחשב בכותרות הבודדות והבינוניות שלהן ואיכות הזרמת המשנה התחתונה, קשה להמליץ ​​על Blacknut. 

חבל, נוכח מידת השימוש בממשק המשתמש המצוין וכמה תכונות זמינות.

האם אתה מתכנן לנצל את המשפט בן 14 הימים של Blacknut? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map