סקירת משחקי צל בענן – עדכון 2020

סקירת משחקי צל בענן

נכון לעכשיו, Shadow הוא שירות המשחקים הענן היחיד שהושג במלואו בחוץ, מה שהופך אותו לבחירה המובילה שלנו כברירת מחדל. הוא מציע מהירויות טובות וחוויה נעימה, אם כי זה לא חסר תקלותיו. עיין בסקירת הצללים המלאה שלנו לכל הפרטים.


צל הוא אחד משירותי המשחקים בענן המוכרים ביותר בענן, ועם הטענה שלו “משחקי ביצועים גבוהים, נגישים לכולם”, קל לראות מדוע. 

הוא מציע חומרת מחשב מהירה ביותר בכל חלק מהעלות, ויש לה ספריית משחקים מסיבית לאתחול. בסקירת צל זו נבדוק אם יש לו את הצ’ופרס לעשות את זה ברשימת שירותי המשחקים בענן הטובים ביותר שלנו. 

למרבה המזל, לא רק שצ’ופרים צריכים לעשות את זה ברשימה, אלא כדי להגיע לראש. צל הוא כיום חוויית המשחק בענן. למרות שיש לטכנולוגיה עצמה כמה שנים עד שהיא מתממשת במלואה, צל מספק הצצה נדירה לעתיד. זה זורם דרך ומעבר, וזה קשה למצוא בשוק המשחקים בענן הנוכחי. 

לחץ על הקישור הבלעדי שלנו כדי לקבל 10 $ הנחה מההזמנה הראשונה שלך עם Shadow

עם זאת, זה מגיע עם מחיר להתאים. זה שירות יקר, כזה שהופך אפילו ליקר יותר בהתחשב בכך שתצטרך להביא משחקים משלך. עם זאת, היא מציגה ביצועים שפלטפורמות אחרות אינן יכולות להתמודד איתן, ושווה את מחיר הכניסה בלבד.

מחוון צל

slider2

מחוון צל

מחוון צל

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות למשחקי ענן צל

תכונות

התכונה האטרקטיבית ביותר של צל היא כיצד היא מוגדרת. מרבית שירותי המשחקים בענן מציעים הפעלה במחשב הוקמה למשחקים. ברוב המקרים זהו שרת מצויד בכרטיסים גרפיים מעובדים מתקדמים עם כל המשחקים הנתמכים שנטענו מראש במפרץ של כוננים קשיחים.. 

יש כמה סוגיות עם הגישה הזו. ראשית, אין לך משאבים ייעודיים. בדומה לאירוח אתרים משותף – תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירה הכללית של סוגי האירוח שלנו – שירותי משחקי ענן מספקים משאבים רבים למספר משתמשים ומצפים מאותם משתמשים לשתף אותם.. 

כיצד עובד משחקי ענן צל?

אם מישהו מגוחך יותר מדי או שזו פשוט שעת תנועה גבוהה, תהיה לך חווית משנה. עם צל זה לא עניין. כשאתה קונה תוכנית אתה באמת רוכש מחשב משחק ייעודי – מתאים לכרטיס גרפי GTX 1080, 12 ג’יגה-בתים RAM של DDR4, 256 ג’יגה-בייט אחסון ייעודי ומהירות הורדה של 1 ג’יגה-סיבייט לשנייה – שתוכלו לגשת אליו מרחוק.

זוהי התקנה מלאה של Windows 10, כלומר אתה יכול לעשות כל מה שאתה יכול בדרך כלל במחשב Windows 10. אתה יכול להוריד את הדפדפן המועדף עליך, להתעסק עם טפט שולחן העבודה שלך, להתאים את הרזולוציה עד 4K ועוד. זו לא פלטפורמת משחקי ענן, היא פלטפורמת מחשוב ענן. 

צל-חלונות-הגדרות

יתר על כן, אתה יכול לגשת להתקנה זו של Windows 10 במכשירים מרובים. אתה יכול לחבר מכשיר אחד בלבד בכל פעם, אך תוכל להתקין כמה שיותר התקנות ליישומי צל שאתה רוצה. זה זמין עבור Windows, macOS, Ubuntu, Android ו- iOS, כלומר אתה יכול לאתחל במחשב המשחקים בענן שלך כמעט בכל מקום. 

למרבה הצער, בעת הכתיבה, Windows היא מערכת ההפעלה היחידה שתוכל להתקין במחשב המרוחק שלך. Shadow מתכננת להוסיף תמיכה לינוקס בעתיד, בהתאם לשאלות הנפוצות בנושא, אך בינתיים זהו. עם זאת, באפשרותך להגדיר את התקנת Windows 10 לפי רצונך.

סקירת תכונות משחקי צל בענן

לוגו של משחקי ענן צלצל. טכ

החל מ- $ 1199 לחודש לכל התוכניות

פלטפורמות

אנדרואיד

iOS

חלונות

macOS

דפדפן

משחקים נתמכים

כיסוי
טקסטריה

פלטפורמות DRM נתמכות
את כל

בסיס ידע

צ’אט

אימייל

טלפון

תמיכה 24/7

משחקים נתמכים

Shadow תומך בכל משחק שיכול לפעול במחשב Windows 10. כאמור, אינך נרשם לשירות משחקי ענן באמצעות Shadow. במקום זאת, אתה נרשם למחשב מתקדם שיש לך גישה מרחוק אליו. בגלל זה, אתה יכול להתקין ולשחק כל משחק שתרצה, כל עוד יש לך דרך להוריד את המשחק הזה ללא דיסק. 

זה שינוי קצב נחמד בהשוואה לשירותים, כמו Blacknut, שמציעים ספריית משחקים מוגבלת (קרא את סקירת Blacknut שלנו). אפילו שירותים שיש להם ספריה גדולה, כמו וורטקס, אינם מהווים סיכוי בהשוואה לצל (קרא את סקירת הורטקס שלנו). בגלל הגישה שלה למשחקי ענן, אינך צריך לדאוג לפלטפורמות DRM.

אתה יכול להתקין כל יישום במחשב הצל שלך כל עוד הוא פועל בדרך כלל במערכת Windows 10. מחוץ לטרנינג, Shadow נותן לך חיבור אינטרנט מלא של 1 ג’יגה-בתים לשנייה להורדה עד לתוכן ליבך. לגיימינג זה ענק, במיוחד אם אתה חובב שירותים נטולי DRM כמו GOG. 

אחד הנושאים העיקריים בתחום המשחקים בענן הוא האופן בו הוא משתלב בפלטפורמות כמו Steam ו- Origin. למרות ששירותים אלה מספקים את רוב משחקי המחשב, כותרים ישנים רבים – למשל SWAT 4 – דורשים כמות נוספת של אמולציה כדי להפעיל על מערכת הפעלה מודרנית כמו Windows 10. 

זה דורש קידוד רב וברוב המקרים זה לא עובד. פלטפורמות כמו GOG עשו את העבודה הקשה עבורך, עם זאת, ומציעות כותרות PC קלאסיות עם כל האמולציה הדרושה לך. מכיוון ש- Shadow מאפשר לך להוריד כל דבר, אתה יכול לשחק במשחקים האלה ללא כל בעיה. 

עם זאת, אתה מוגבל ל- 256 ג’יגה-בתים. זה לא סוף העולם – 256 ג’יגה-בתים יכולים להכיל כמה משחקים – אבל היה נחמד לקבל יותר אחסון. למרבה המזל, קצב ההורדה מהיר מאוד, ולכן הסרת ההתקנה וההתקנה של המשחקים היא משב רוח.

לחץ על הקישור הבלעדי שלנו כדי לקבל 10 $ הנחה מההזמנה הראשונה שלך עם Shadow

מחיר

אין דרך לעקוף את זה: צל הוא אחת מפלטפורמות המשחק הענן היקרות ביותר שקיימות. במחיר של 25 דולר לחודש לתוכנית השנתית ו -35 דולר לחודש החודשי, קשה לכם בכיס הכיס. עם זאת, אינך קונה רק מגוון מוגבל של משחקי מחשב; אתה קונה מחשב שלם.

לחץ על הקישור הבלעדי שלנו כדי לקבל 10 $ הנחה מההזמנה הראשונה שלך עם Shadow

זה משתנה הרבה והופך את המחיר להרבה יותר סביר בתהליך. מכיוון ש- Shadow מציע לך כל כך הרבה גמישות בהגדרת התצורה של המחשב שלך ומה שאתה מתקין עליו, המחיר לא נראה בלתי הגיוני. למרות שהשיעור יהיה גבוה מדי עבור ספרייה של 1,000 משחקים בערך, Shadow מציע הרבה יותר. 

העלות הנוספת עשויה להיות שווה את זה בהתאם למקרה השימוש שלך. חשוב לזכור ש- Shadow אתה קונה את המחשב ולא את המשחקים שמופעלים עליו. אם אתה מתחיל מהתחלה ואין לך ספריית Steam וכדומה, תצטרך לפגוש כסף נוסף כדי לקנות את המשחקים האהובים עליך..

זה לא נהדר, לעומת שירות כמו PlayStation Now, שמציע יותר מ- 800 משחקים מההיסטוריה הארוכה של פלייסטיישן בפחות מ -10 דולר לחודש (אם אתה רוכש את התוכנית השנתית). כפי שאתה יכול לראות בסקירת PlayStation Now שלנו, הוא לא מתפקד כמו צל, אך הוא מציע ערך רב. 

אין כל ניסיון חינם או התחייבות להחזר כספי. במקום זאת, Shadow מציע מחיר היכרות של $ 9.95 עבור 10 הימים הראשונים. אתה תוציא את ה- $ 10 כשאתה נרשם ותתחיל את המנוי הרגיל שלך לאחר 10 ימים. 

אנחנו לא אוהדים של תקופת ההיכרות. למרות שזה נראה כאילו אתה מתחיל לעסקה, אתה בעצם רוכש שירות של שליש מהחודש, כלומר תחויב שוב זמן קצר לאחר ההרשמה. 

יתר על כן, אם אתה הולך על ההתחייבות השנתית, אתה למעשה מוציא יותר על 10 הימים הראשונים. אין גם דרך לעקוף את תקופת ההיכרות הזו, וחבל. 

קלות שימוש

ההרשמה ל- Shadow אינה קשה מדי. לאחר שתבחר בין התוכנית החודשית או השנתית ובחרת את המדינה בה אתה גר, תתבקש ליצור חשבון, לאמת את הדוא”ל שלך באמצעות קוד סיסמה חד פעמי ולהזין את כתובת השירות שלך. לאחר מכן תוכל לבחור בין שימוש במחשב Windows 10 מוגדר מראש או התקנה מותאמת אישית.

הרשמה לצלליות

Shadow פועל רק עם Windows 10, אם כי יש לו אפליקציות ל- macOS, Android, iOS, Windows ו- Linux. עם זאת, אם ברצונך לשנות את אופן התקנת Windows 10, Shadow נותן לך אפשרות זו. השתמשנו בשירות שהוגדר מראש לבדיקה שלנו.

לאחר מכן תתבקש להתקין את היישום, אך עדיין אינך מוכן להשתמש בצל. מכיוון ש- Shadow למעשה מציע לך מחשב משחק ייעודי עם התקנה מלאה של Windows 10, לוקח זמן להתקין אותו. למרבה המזל, הדבר מתברר בדוא”ל לאחר רכישת המנוי שלך. 

אבל זה לוקח זמן. לאחר אישור התשלום, חלפה חצי שעה עד שהספקנו להתחיל להשתמש במחשב. בכנות, התהליך הזה מייצג יותר את איך שהוא רוצה להשתמש במחשב גיימינג בפועל, כך שקשה להאשים את הצל. עם זאת, לאחר המתנה להתקנה, בנוסף להורדת משחקים, עברו מספר שעות עד שהתחלנו לשחק. 

באפליקציה המקומית תתבקש להתחבר. ואז, Shadow ייתן לך אופטימיזציה מומלצת, כולל השהייה של כל ההורדות ושיתוף הקבצים, סגירת כל אפליקציות הזרמה ובחירת פס 5 ג’יגה הרץ בנתב שלך..

כניסה לצלליות

לאחר מכן, Shadow יבדוק את רוחב הפס שלך ולבסוף, אתה יכול לאתחל את המחשב שלך על ידי לחיצה על כפתור “התחל עכשיו”. המחשב נפתח בתוך חלון הניתן לשנות גודל ולמרבה הפתעתנו, לקח מעט זמן עד שלא התחל. כשאתה טוען אותו לראשונה, Shadow יציג את המקש החם לגישה לתפריט המהיר, שתוכל להשתמש בו כדי להתאים הגדרות שונות של המערכת. 

הפעלת צל

כברירת מחדל, יש לך לוח הבקרה של צל, קישור לתמיכה ו- Microsoft Edge בשולחן העבודה. מכיוון שזה מחשב מלא, החלפנו במהירות את דפדפן ברירת המחדל ב- Google Chrome (קרא את סקירת Microsoft Edge שלנו ואת סקירת Google Chrome כדי ללמוד מדוע). 

הכל התנהל בזרימה תוך כדי הגדרת המחשב האישי. קלט העכבר היה חלק, והצלחנו להעביר את הסמן בין הצל לסשן המקומי שלנו ללא כל בעיה. 

אולם החלק הטוב ביותר במכונה המרוחקת היה שנוכל להשתמש בקיצורי דרך של Windows. זה הגיוני, בהתחשב בעובדה שמדובר במיצב מלא, אך בכל זאת היה מפתיע. 

לצלילה לוקח זמן להתקין, אך אינך צריך להיות מלהיב בזמן הזה. מחוץ להמתנה של 30 דקות בערך, התהליך הוא חלק, ואחרי ש- Shadow שולח לך את הדוא”ל שאומר שהמחשב שלך מוכן, הוא באמת. זה הרגיש כמו להשתמש בכל מחשב Windows 10 אחר, וזה נהדר.

ביצועים

כאמור, צל מרגיש ממש כמו מחשב רגיל. לאחר שקיבלת את דוא”ל האישור שלך, אתה פועל תוך שניות ללא שום פיגור קלט בולט. גלשנו במהירות באינטרנט ובריבוי משימות ב- Windows 10 ללא מחשבה שנייה. צל מרגיש כמו מפגש מקומי. 

לרוב, לפחות. היו כמה שיהוקים קלים – לדוגמה, גלילה מפגרת רק מעט – אך ניתן להתעלם מהנושאים הללו. מקשי הקלטה נרשמים מייד, ולסמן העכבר שלך יש אותה היענות כמו בפגישה מקומית. מבחינת המשחק, זה עושה את ההבדל העצום.

הנושא הגדול ביותר עם משחקי ענן הוא שהוא זקוק להרבה רוחב פס עם מעט מאוד פינג. על ידי מתן שולחן עבודה מלא של Windows 10, אתה יכול להוריד את הקבצים הדרושים לך בכדי להשתמש במחשב המרוחק ולקבל גישה לכל ההפעלה. גם העובדה שיש לך משאבים מבודדים עוזרת רבות. 

בפועל, המערכת של צל משתלמת. בדקנו ארבעה משחקים: Cuphead, DOOM 2016, הגרסה המחודשת של Resident Evil 2 ו- Counter-Strike: Global Offensive. התחלנו עם Cuphead, היינו המומים מהרגישות הזרימה של המשטח. על אחת כמה וכמה ממשחקים אחרים, זה לא הרגיש כאילו אנחנו משחקים על מחשב וירטואלי, אפילו עם משחק מדויק כמו Cuphead.

צל-קיטור-מתקין

DOOM 2016 הלך ללא תקלה, ובאמצעות ניטור הביצועים במשחק הצלחנו לוודא שהמשחק פועל במהירות של 60 קילו לשנייה ב -4 קילוגרמים ו -120 קצב לשנייה ב 1080p. הייתה כמות הפיגור הקלה ביותר, אך לא מספיק כדי לשבור את החוויה. הדבר נכון גם עבור הגרסה המחודשת של Resident Evil 2. 

שביתה נגדית: למתקפה העולמית היו כמה בעיות. המשחקיות עצמה הייתה בסדר – בדקנו כמה סיבובים עם בוטים – אבל הטרח מדי פעם בסטרימינג יתגלה כמאוד מדי בתחרות תחרותית. עם זאת, אם אתה בשוק לשחק CS: GO כבדרך אגב, צל עובד בסדר גמור.

לפי speedtest.net, היה לנו פינג של 9 אלפיות השנייה, קצב ההורדה של 62.07 Mbps וקצב העלאה של 11.39 Mbps, שהוא הרבה מעל המלצת Shadow על 15 Mbps. 

בדקנו את אותם משחקים גם באנדרואיד, והם עבדו באותה מידה שהם עשו על שולחן העבודה. עם זאת, אין בקרות על המסך באפליקציית Android. אתה יכול להשתמש במגע עבור סמן העכבר ולמשוך את המקלדת אנדרואיד שלך, אבל זהו. אם אתה משחק בדרכים עם Shadow, תצטרך לרכוש בקר. 

ממש קשה להצדיק שירותי משחקי ענן אחרים כאשר Shadow נמצא על השולחן. אין העברה של אחד לאחד בינה לבין מחשב גיימינג מקומי – ותיקי מחשב קשוחים בקרב יספרו הבדל בולט – אבל זה ממש קרוב. המחיר גבוה, אך בהתחשב בביצועים, כדאי בהחלט.

כיסוי

לצל יש רק שישה מרכזי נתונים, אך מרכזים אלה מכסים שטח רב. בארה”ב ישנם ארבעה לוקיישנים: דאלאס, שיקגו, ניו יורק וסנטה קלרה. עם אותם מרכזים, Shadow מסוגל להציע שירות ל 38 מדינות היבשת, מדלג על פני וושינגטון, איידהו, מונטנה, יוטה, אריזונה, קולורדו, ויומינג, אלבמה, ג’ורג’יה ופלורידה.. 

באירופה ישנם שני מרכזי נתונים: פריז ואמסטרדם. מרכז הנתונים בפריס מכסה את צרפת, בלגיה, לוקסמבורג, שוויץ ובריטניה, אך השרת באמסטרדם מכסה רק את גרמניה. 

מכיוון שהשרת ממוקם בהולנד, הנחנו ששרת אמסטרדם יכסה גם שם. עם זאת, על פי האתר הבינלאומי של Shadow, לטענתה השירות אינו זמין שם. 

ששת מרכזי הנתונים הקיימים עושים עבודה רבה. למרבה המזל, מרכזים ממוקמים בצורה חכמה ברחבי ארה”ב כדי לספק כיסוי רב, כשגם כמה מדינות אירופיות זוכות לטעום. עם זאת, אין להכחיש את המגבלות הפוטנציאליות של ניסיון להכיל כל כך הרבה משתמשים עם כל כך מעט מרכזי נתונים. 

עם זאת, Shadow אינו מנגיש את שירותיו לכולם, שלמרות שהוא מאכזב הוא ככל הנראה מהלך חכם. על ידי הגבלת הזמינות, Shadow מבטיחה שמרכזי הנתונים שלה לא נמתחים מדי מכיוון שהם כבר מכסים שטח רב. ובכל זאת, פרויקט xCloud הורס את הכיסוי של Shadow, כפי שאתה יכול לקרוא בהשוואה שלנו ל- Shadow vs Project xCloud.

פסק הדין

למשחקי ענן יש עדיין כמה שנים עד שזה יהיה כל מה שהוא מבטיח להיות כרגע. עם זאת, צל מתקרב הרבה יותר להבטחותיו מאשר לתחרות (קרא את הקטע שלנו Shadow vs GeForce Now). למרות שגמגום מדי פעם עשוי להיות יותר מדי למשחקים תחרותיים, כל הז’אנרים האחרים עובדים ללא רבב. צל הוא חוויית המשחק בענן המשמעותית. 

לחץ על הקישור הבלעדי שלנו כדי לקבל 10 $ הנחה מההזמנה הראשונה שלך עם Shadow

צללים מבצעים קפיצות מעל לתחרות. עם זאת, היא עושה זאת בנקודת מחיר גבוהה יותר. 

האם אתה מתכנן לנסות את הצל? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map