סקירת WordPress.com – לא, האחרת – עודכנה 2020

סקירת WordPress.com

וורדפרס היא זינה בעולם האתרים, אך סקירה זו נוגעת למתחרה. Com המסחרי שלה. זה עושה הרבה נכון, אך לא מצליח לספק באזורים מרכזיים מסוימים, כפי שתוכל לקרוא בסקירה המלאה הזו של WordPress.


כשאתה אומר וורדפרס, רוב האנשים חושבים WordPress.org, אבל לא על זה אנחנו מדברים בסקירה זו. WordPress.com הוא כלי בתשלום שמציע Auttomatic שמציע התאמה אישית דומה לגירסה החינמית, אך בונה האתר הרבה יותר קל לשימוש ומצא מקום בין רשימת בוני האתרים הטובה ביותר שלנו..

וורדפרס הוא זינה בעולם המקוון. מעל 172 מיליון אתרים נבנו באמצעות התוכנה של אאטומטי, ולא בכדי. הכלי יעיל, מורכב, כולל תמיכה נהדרת והתוצאות נראות טוב, לאתחל. אנו נעבור על כל התכונות שלו בסקירה המלאה הזו של WordPress.com.

wordpress- השוואה

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור WordPress.com

תכונות

WordPress.com נותן לך כלים רבים ומאפשר לך לערוך פרטים מינוריים, כמו למשל האם יש לבדוק מאמר חדש לפני הפרסום.

בלוגים של WordPress.com 

הבלוגים באמצעות WordPress.com נעשים על ידי כניסה ללשונית “מאמרים”. זה ממשק פשוט שמאפשר להוסיף במהירות, לנהל או למחוק פוסטים. אתה יכול ליצור טיוטות, קישורים בהתאמה אישית ואפילו להוסיף צוות סופרים לפלטפורמה שלך. ככה, אם אתה צריך לעבוד עם תורמים פרילנסרים, זרימת העבודה מתייעלת. תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר שלנו עושה זאת טוב יותר.

wordpress-blog

הדבר הטוב ביותר הוא שניתן לערוך מטא נתונים, תגיות, קטגוריות פוסט ואינטראקציות חברתיות, מה שנותן שליטה רבה למשתמש. היא אינה מגוונת כמו פלטפורמת WordPress.org, אך היא קלה יותר לשימוש.

קידום אתרים עם WordPress.com

בדקנו את WordPress.com באמצעות התוכנית האישית, כך שלא הספקנו לנסות את עורך האופטימיזציה למנועי חיפוש המובנה. עם זאת, ניתן לשנות הרבה מטא נתונים מהכרטיסייה “הגדרות” בכל תוכנית שהיא הצעד הראשון לדירוג טוב של גוגל..

נוסף על כך, WordPress.com משתלב עם Yoast SEO, המאפשר לך למקד מילות מפתח, לנתח את ביצועי התוכן שלך ולראות הערכות לגבי ביצועי מאמר מסוים. אם אתה מוכן להקריב פונקציונליות SEO לפלטפורמת גרירה ושחרור, קרא את סקירת uKit שלנו. זה לא חזק ככל שיהיה, אך קל יותר להשתמש בו.

התוספים של WordPress.com

להלכה, קל להוסיף תוסף. פשוט פתח את תפריט “כלים” ופעל לפי ההוראות עבור כל תוסף. הבעיה היא בתצורת תוספים פירושו שימוש באזור “WP admin”, וזה הרבה יותר קשה לשלוט מאשר הממשק הבסיסי.

זה נגד אינטואיטיבי. הסיבה היחידה שאנשים היו קונים מנוי ל- WordPress.com היא שקל יותר להשתמש בה מאשר ממשק WordPress.org, אך “מנהל WP” ניתן להשוואה במורכבות..

עם זאת, ישנם תוספים נהדרים. לדוגמה, אתה יכול להשתלב עם Google Language, שמתרגם אוטומטית את הדף שלך למבקרים על סמך כתובת ה- IP שלהם. זה תוסף נחמד, אבל זה לא כלי לוקליזציה מן המניין. אם אתה מחפש זאת, קרא את סקירת ה- Voog שלנו.

מצד שני, אנו עדיין ממליצים על WordPress.org עבור תוספים. זה עשיר יותר בתוספות של צד שלישי, ואם אתה מודאג מקלות השימוש, התוספים שלו כוללים גם עורכים חזותיים שמוציאים את העבודה הקשה מעיצוב אתר אינטרנט..

מסחר אלקטרוני בוורדפרס

מערכת המסחר האלקטרוני של וורדפרס מעוגלת היטב. הוא כולל אפשרויות עריכה בסיסיות של מוצרים, כגון הוספת תמונה, קביעת מחירים במטבעות שונים או הוספת מידע למשלוח. ניתן להפריד מוצרים לקטגוריות, תוכלו ליצור עבורם וריאציות ותוכלו לקבל תשלום באמצעות PayPal או Stripe. ניתן גם ליצור הנחות וקופונים בעזרת עורך מבצעים. 

למרבה הצער, ממש כמו עם עריכת טפסים, אינך יכול לעבור את הקילומטר הנוסף על ידי יצירת דפי תודה מותאמים אישית או אוטומציה של תגובות דוא”ל לאחר רכישה. זו הגבלה של מנוע המסחר האלקטרוני הבסיסי, אך אתה יכול לעשות זאת על ידי שילוב עם WooCommerce.

עם זאת, כמו שאמרנו, קשה. לפלטפורמה ידידותית יותר למשתמש, נסה את Shopify, שהופכת את האפשרויות האלו לנגישות לאנשים רבים יותר. עם זאת, עדיין לא מדובר בטיול בפארק, אז קרא את המדריך למתחילים שלנו ל- Shopify אם אתה מתכוון לתת פלטפורמה.

סקירה כללית של תכונות

לוגו WordPress.comwordpress.com

מתחיל החל מ- $ 300 לחודש לכל התוכניות

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

תוכנית Blogger אינה ממצה, אך היא תעשה את העבודה אם אתה רק רוצה פלטפורמה שתשתף את מחשבותיך. אתה מקבל תחום, תמיכה בדוא”ל, התאמה אישית של עיצוב בסיסי, ערכות נושא בחינם וגירסה בסיסית של התכונות עליהן דיברנו. לרוע המזל, התחום החינמי שאתה מקבל הוא תחום .blog, שאינו אידיאלי לקידום אתרים, ואחסון של 6 ג’יגה-בייט עשוי להפוך מעט מדי לאחר שנה של פרסום.

התוכנית האישית היא שדרוג לתכנית Blogger. זה לא משנה דבר בצורה דרסטית. זה פשוט נותן לך תחום רגיל, יותר אחסון ותכונות מתקדמות יותר. 

תוכנית Premium, לעומת זאת, מגיעה עם נושאי פרימיום בלתי מוגבלים, אפשרויות עיצוב מתקדמות וכלים שיווקיים בסיסיים.

התוכניות העסקיות והסחר האלקטרוני מעניקות לך גישה לכלי SEO, עזרה בהתאמה אישית, תכונות מסחר אלקטרוני מתקדמות והיקרה יותר יקרה לך אינטגרציות עם ספקי המובילים המובילים. 

בסך הכל מדובר בתמחור תמחור הגון שנמצא מתחת לממוצע השוק.

נוסף על כך, אתה יכול לקבל החזר מלא תוך 30 יום מרגע רכישת תוכנית כלשהי, ללא שאלות. עם כל התוכניות תקבל גם דומיין, שניתן להחזר תוך 48 שעות מרגע הרכישה. לבסוף, תוכלו לנסות את הכלי ללא מיתרים המצורפים באמצעות התוכנית החינמית, שהיא גרסה לאחור של Blogger שמאפשרת פחות אחסון והתאמה אישית..

עיצוב & כלים

כדי להתחיל לעבוד עם WordPress.com, תצטרך לבחור קטגוריית אתר, למצוא דומיין, לבחור את התוכנית שלך ואז תוכל להתחיל לערוך את האתר שלך. שים לב שאם תסגור את כרטיסיית תוכניות התמחור מספר פעמים, תציע לך הזדמנות לנסות גרסה חינמית של הכלי.

כדי לראות אם הכלי מתאים לצרכים שלך, אנו ממליצים לנסות אותו בחינם לפני רכישת תוכנית. בלי קשר, תוכל לערוך את התוכן והסגנון של האתר שלך באמצעות כמה תפריטים.

תפריט ה”סטטיסטיקה “מופעל על ידי התוסף Jetpack ומעניק סקירה כללית על הקהל. הוא לא מתקדם כמו דוח של Google Analytics, אבל הוא נהדר לראות כיצד אתה מתקדם. מאפיין מצוין הוא שתוכלו לראות במהירות את הביצועים של המאמר האחרון שלכם, המסייע כשרוצים עדכון קצר אודות התפתחות התוכן באתר..

wordpress - לאחרונה

הכרטיסייה “אתר” מאפשרת לך לנהל תוכן שפורסם. זה מפורק ל”עמודים “,” מאמרים “,” מדיה “ו”הערות”, כך שיש הרבה גמישות באיך לנתח את התוכן. לדוגמה, תוכל לנווט במהירות את מה שאנשים העירו על הפוסטים שלך, מה שמייעל את מאמצי הקהילה של הארגון שלך.

בנוסף, הכרטיסייה “מדיה” מפותחת כמו שהיא ב- WordPress.org. זה אומר שתוכל לשנות תמונות לגודל טוב יותר, תיאורי מטא וטקסט חלופי. זה כלי נהדר מכיוון שתוכן מדיה חיוני לאינדקס ודירוג נכון של גוגל.

תפריט ה”עיצוב “יכול לעשות עם שדרוגים. זוהי גרסה נאה יותר לעורך הנושאים ב- WordPress.org, אך היא סובלת מאותן מגבלות. לדוגמה, שינוי גודל הכותרת הוא מאבק גדול. מצד שני, אתה יכול להוסיף קטעי CSS באמצעות התפריט, כך שהוא מציע יותר ממצבי נושא.

אם אינך מסתפק במראה של אתרי WordPress.com, אתה יכול לנסות את Squarespace. זה לא כל כך חזק מבחינת הבלוגים, אבל הוא מתקרב, והוא יוצר אתרים מדהימים. קרא את סקירת המרחב שלנו למידע נוסף.

כלי וורדפרס

הכרטיסייה “כלים” מתמקדת בתוספים ובאינטגרציות נתמכות. אתה יכול להשתמש בו כדי להוסיף Builder Page, Yoast SEO, WooCommerce ו- Google Analytics לערכת הכלים שלך, אך הוא כולל גם תוספים חדשניים. לדוגמה, זה יכול להשתלב עם Upwork לשיתוף פעולה טוב יותר עם סופרים פרילנסרים.

WordPress-plugins

התפריט “מנהל” מאפשר לך לבצע הגדרות back-end. משם אתה יכול לשנות את שפת האתר, הכתובת, הסלוגן, הכותרת ואפילו אזור הזמן של האתר שלך. בנוסף, אתה מקבל עשרות פקודות לניהול הערות, מה שמראה שוב שהפלטפורמה מתמקדת בעזרה לבלוגרים.

יש גם חסרונות. WordPress.com אינו עורך גרירה ושחרור. בדומה ל- WordPress.org, העריכה מבוססת על טפסים ואתה משנה עיצוב ותוכן בנפרד.

כמו ב- WordPress.org, זה יוצר בעיה גדולה. אינך יכול לערוך דף ולראות את התוצאה בזמן אמת מכיוון שאתה עובד עם מילים וויזואליות בנפרד. אתה נתקל גם בבעיה בעת בחירת עיצוב. בין אם מדובר בגופן או בלוח צבעים, אתה משנה אותו מרשימה קטנה של אפשרויות, אך אינך רואה את התוצאות באופן מיידי. זה מפר את תהליך בניית האתר.

בצד האחורי, הנושאים מגיבים ואסתטיים. אתה יכול לבחור מבין 294 תבניות, אך גם הן אינן טענות. ערכות נושא שונות מאפשרות לך לערוך היבטים שונים מעורך הנושאים, כגון צבעים או גופנים, כך שתתקשה להבין איפה האפשרויות הללו.

זה יעזור גם אם תוכלו לערוך מדיה בעמוד. זה מהיר יותר כך ורוב בוני אתרים מאפשרים לך לעשות זאת. למרבה הצער, אפשרויות כאלה אפשריות רק באמצעות בונה אתר גרירה ושחרור. אם זה מה שאתה מחפש, קרא את סקירת ה- Weebly שלנו.

קלות שימוש

ממשק המשתמש של WordPress.com קל יותר לשימוש מזה שב- WordPress.org. זו נקודת המכירה העיקרית של הפלטפורמה. זה מעוצב טוב יותר, לא מסודר והתפריטים מסומנים טוב יותר לניווט מהיר יותר. בנוסף, השפה הרבה יותר פשוטה להבנה. ברור שהמפתחים מתאמצים להפוך את הפלטפורמה הזו לידידותית למתחילים. 

זה יכול להשתמש במדריך מהיר, אבל אתה יכול לקבל את התמצית שלו בכמה מפגשים בלי אחד. הבעיה היא שישנם כלים מועילים רבים שלא תדע עליהם אם לא תקראו את מרכז הידע. לדוגמה, אתה יכול להגביל את מספר הפעמים שאדם יכול להגיב על מאמר אחד, וזה נהדר לעצירת דואר זבל, אך האפשרות מוסתרת תחת מספר תפריטים וכרטיסיות..

לא ניתן לבצע תחזוקה של בלוג באותה שליטה שאתה מקבל באמצעות WordPress.org. לדוגמה, המטא נתונים שאתה יכול לערוך מפושטים, אבל זה אומר שקל יותר לבלוג. למרות שיש פחות תוספים, מה שאומר פחות שליטה למשתמש, זה אומר שיש פחות בלבול עבור אדם שאינו מכיר מה Yoast SEO או OptinMonster יכולים לעשות.

תמיכה

מרכז הידע של WordPress.com הוא אחד הטובים שבדקנו. זה לא כולל המון קטגוריות בנושאים מעורפלים, אלא יוצר מסע עבור המשתמש הממוצע.

WordPress- תמיכה

זה מפריד בין תהליך בניית האתר לארבעה שלבים, שבכולם יש מדריכי איכות ומדריכי וידיאו בכל ההיבטים של WordPress.com..

wordpress-הדרכות

זה זמין גם מהצ’אט שעל המסך בכל נקודה. אם זה לא מספיק, אתה יכול ליצור קשר עם המפתחים על ידי הגשת כרטיס, צ’אט עם “מהנדסי האושר” של Auttomatic או הגשת שאילתה בפורומים של WordPress. זו מערכת מעוגלת שיש לה כל מה שתומך בך בפיתוח אתר.

לרוע המזל, תמיכה אישית ושיחות עם סוכנים Auttomatic זמינים רק בתוכניות היקרות יותר. אם אתה מחפש תמיכה איכותית במחיר נמוך יותר, קרא את סקירת האתר 123 שלנו.

פסק הדין

אם אתה רוצה גרסה של WordPress.org שהיא קלה יותר לשימוש ובעלת פונקציות מערכת ניהול תוכן הגונה, נסה את WordPress.com. אם אתה מחפש חווית גרירה ושחרור, בדוק את בוני האתרים הטובים ביותר שלנו כדי לראות איזה מהם מתאים לך. בדרך כלל אנו ממליצים על Wix. קרא את סקירת Wix שלנו כדי לגלות מדוע.

אם אתה רוצה משהו אחר, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ספקי אירוח אתרים. אנו ממליצים להשתמש ב- WordPress.org עם אותם ספקים, אך הסתכל סביבך ובדוק אם משהו מעניין את העניין שלך.

האם אתה מסכים לניתוח שלנו של WordPress.com? ספר לנו למטה, ותודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map