ביקורת Wix – עדכון 2020

ביקורת Wix

Wix הוא אחד מבוני אתרים הידועים ביותר בחוץ, עם היסטוריה ארוכה של עזרה לאנשים ועסקים להקים אתרים. בסקירה זו Cloudwards.net נכנס לתוספות ולמוצרי השירות הזה.


Wix היא בין בוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר בסביבה, והיא מתעלה על 100 מיליון משתמשים בתחילת 2017. ניסינו את הבנאי הפופולרי כדי לבדוק אם זה כלי עיצוב רציני או סתם הייפ. במובנים רבים נראה שהתשובה היא הקטגוריה לשעבר, מה שהופך אותה למתמודדת רצינית בקרב מיטב בוני האתרים.

בונה האתר הגרור-ושחרור החינמי הושק בשנת 2006. אמנם הוא לא היה הכלי הראשון שביצע משימה כזו, אך הוא היה בין המערכים המקדימים, ומאפשר למשתמשים להקים אתר במהירות ללא שום ידע בקידוד..

עם זאת, מתחרים כמו SquareSpace (קרא את סקירת SquareSpace שלנו) איימו על עמדת החברה, מה שאילץ את Wix לשפץ לחלוטין את הפלטפורמה שלה. עם שיווק משפיע משפיע ושלל תבניות חדשות בידו, וויקס חזרה במלוא העוצמה. המשך לקרוא את סקירת Wix המלאה שלנו בכדי לראות כיצד השינויים הללו הופכים אותה למיוחדת לא פחות משהיתה ב -2006.

עורך wix

שוק אפליקציות wix

הגדרות הבלוג של wix - -

לוח מחוונים של wix

הגדרות lightbox wix - -

קודם

הבא

אלטרנטיבות לוויקס

חוזק & חולשות

תכונות

עיון בכל תכונה של Wix ידרוש מאמרים מרובים. בונה זה מלא בתכונות חינמיות ותשלום כמעט לכל אתר או צורך. מפעולות אתרים בסיסיות כמו SEO ואנליטיקס וכלה במנהלי הזמנות ויצירת קשר, ל- Wix כלי כמעט לכל דבר.

אחד המרשימים יותר, במיוחד עבור אתרים חדשים, הוא כלי SEO. קידום אתרים, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, מבטיחים שהאתר שלך צץ במנועי חיפוש כשמוזנים מילות מפתח מסוימות. ל- Wix רישומים נרחבים עבור קידום אתרים בסיסי ומתקדם, המבטיחים את דירוג האתר שלך בראש.

תוכלו לנצל גם את מעצב הלוגו. זה לא הממשק הטיפוסי שלך עם כמה עשרות קטעי קליפ וכמה גופנים שונים. במקום זאת, Wix שואל אותך כמה שאלות ומציג באופן אוטומטי עיצובים מרובים על סמך התשובות שלך. אתה יכול לראות מה זה לירוק בבלוג הטכנולוגי המדומה שלנו “מגה טקום” למטה.

יצרנית לוגו wix

מחוץ לאופטימיזציה של האתר שלך, יש גם שפע של תכונות בנייה. Wix כולל קישור לשוק האפליקציות שלה בתוך חלון הבונה, ומאפשר לכם למצוא ולהתקין אפליקציות באתר שלכם בקלות מבלי לנווט לדף אחר. זה דומה לתוספי וורדפרס, למעט אין תוספות של צד שלישי.

עם זאת, זה הרבה יותר מקיף מ- WordPress. בעוד שמספר התוספות בפועל נמוך יותר, כל אחת מהן באיכות גבוהה יותר. לדוגמה, יש “מלונות Wix” המאפשרים למלונות לבצע הזמנות דרך אתר Wix. אפשר בהחלט לעשות זאת באמצעות וורדפרס, אך זה ידרוש ממך קוד תוסף משלך, או שתשתמש בפלאגין נישה מאוד ותתקין אותו מושבעים למטרה זו..

חנות אפליקציות wix

מכיוון שרוב האפליקציות מפותחות באמצעות Wix, קיימת כמעט תמיד גם גרסה מוגבלת בחינם. הגרסה החינמית של מלונות, למשל, מאפשרת לך להגדיר מערכת הזמנה ולהגדיר תעריפים, אך מקטינה תכונות כמו הזמנת סלולרי ותמיכה מרובת שפות. לשם השוואה, ל- Weebly (קרא את סקירת ה- Weebly שלנו) יש אפליקציה דומה, “מונה”, שמגיעה רק בגירסה בתשלום..

אם קפיצה חזרה ל- Wix, באפשרותך לערוך את האתר שלך ישירות באמצעות קוד. בונים רבים נועלים את האזור המתקדם יותר הזה מחשש שמשהו יבלבל את האתר שלך. אמנם זה בהחלט יכול לקרות, Wix מאפשרת לך להתאים אישית את האתר שלך באופן מלא וכיצד הוא מתפקד, אפילו באמצעות שורות קוד.

אם כל האפשרויות לא מושכות אותך, Wix תמיד יכולה לקחת פיקוד ולעצב את האתר שלך. זהו שירות חדש יחסית, אך אתה יכול להזמין מומחה לעיצוב Wix שיגרום לאתר שלך להתעורר. זה גם לא סתם צוות מעצבים אקראיים. אתם בוחרים עם איזה מעצב אתם רוצים לעבוד, גולשים בכל אחד מהתיקים שלהם כדי לראות איזו מבין מאות האפשרויות מתאימה לכם..

מומחי wix

Wix נמצא בבירור ברגל הקדמית לא רק עבור בוני אתרים, אלא אתרים בכלל. אפילו פלטפורמות קוד פתוח כמו וורדפרס נאבקות לעמוד בקצב הפיצ’רים שמציעה Wix. אתה יכול לעשות כמעט כל דבר, וקשה להתווכח איתו.

לוגו Wixwww.wix.com

החל מ- $ 500 לחודש לכל התוכניות

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

מאז הופעת הבכורה שלה בשנת 2006, Wix הציעה אתרי אינטרנט בחינם למשתמשים שלה. ישנן תוכניות רבות ומגוונות כעת, אך יעד הליבה לא אבד. התוכנית החינמית של Wix עדיין מאירה, ומאפשרת לך גישה מלאה לבונה ותכונותיו באמצעות תחום “.wix.com” בחינם..

חינם הוא המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא מכונן בסיס עליו מתבסס כל התמחור האחר. הרובד הבא מאפשר לך לנתק את מיתוג Wix ולהשתמש בתחום שלך. עדיין קיימות מודעות Wix באתר שלך, למרבה המזל, אינן חודרות. זו תוכנית ייחודית שאינה משתווה היטב לבוני אתרים אחרים, אך עדיין מעניקה לך מראה מקצועי יותר ללא עלות רבה מדי.

המשולבת מעט טובה יותר, מסירה את כל מודעות Wix, מעניקה לך דומיין בחינם ומגדילה את האחסון ואת רוחב הפס. שוב, זו תוכנית קצת נוכלת שלא מתיישבת עם הצעות מספקים אחרים. הבחירה הטובה ביותר והתכנית עליה אנו ממליצים היא, ללא הגבלה.

זהו קרקע אמצעית, המעניקה רוחב פס בלתי מוגבל, נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט ודומיין בחינם. אם אתה צריך להשיג אתר מקוון, תוכנית זו היא בשבילך. זה מתייצב היטב מול המתחרה האימתני ביותר שלה, SquareSpace, גם במחיר של כמה דולרים זול יותר לחודש.

לעלות לשכבה הבאה הן תוכניות מסחר אלקטרוני. הם מיועדים בדיוק לשם כך ומוכרים מוצרים באופן מקוון. הקפיצה במחיר הקטן זניחה בהתחשב בכך שאתה מקבל פעמיים שטח אחסון וחנות מקוונת המותקנת מראש. זה משתמש ב- ADI, או בינה מלאכותית לעיצוב מלאכותי כדי לבנות את החנות שלך אוטומטית עליה נדבר יותר בסעיף קלות השימוש בהמשך..

Wix גם מגבה את תוכניות המסחר האלקטרוני שלה די טוב. בחינם, חישבתם את שיעורי המשלוח שכבר נכללו, תכונה אשר SquareSpace כוללת רק בתוכנית היקרה ביותר שלה. בנוסף, באפשרותך גם להגדיר התראות דוא”ל אוטומטיות עבור הלקוחות שלך, להגדיר הנחות או מבצעים ולהשתמש בקופה המאובטחת של Wix כדי לקחת את כל התשלומים. אפילו טוב יותר, כל התכונות הללו מותקנות מראש כשאתה נרשם.

תכניות VIP זהות לחלוטין לתכניות מסחר אלקטרוני מבחינת המפרט. אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, חנות מקוונת ואותו שטח אחסון של 20 ג’יגה-בייט. עם זאת, אתה מקבל גם תמיכה VIP עם מענה עדיפות ובדיקת אתרים מקצועית חד פעמית. זה לא מעט יקר מהתוכניות הקודמות, ובכנות, מראה תשואות פוחתות. עם זאת, אם אתה זקוק לקו ישיר, זה חיוני.

Wix נוקטת בגישה שונה לתמחור של בונה אתרים. חברות רבות כמו iPage ו- SquareSpace מציעות רק קומץ תוכניות. ל- Wix אפשרויות לכל אחד החל מעלה בחינם, עם מחירים נמוכים באופן קבוע על תוכניות הפרימיום. עם זאת, זה יכול להיות קצת קשה לדעת מאיפה להתחיל. אם אתם מחפשים תכנית פרמיה, אנו ממליצים על Unlimited לחוויית Wix המלאה ביותר.

עיצוב & כלים

בסך הכל, ל- Wix יש את הכלים הטובים ביותר לבניית אתר האינטרנט שלך בשוק. בשנה האחרונה בערך, המעצב השתפר משמעותית, עם תכונות חדשות שנוספו עד החודש. יש מספיק כוח לבנות כל אתר שאתה יכול לחלום עליו, עם מגוון מוצק של תבניות כדי להתחיל.

למעשה, בחירת התבנית מעט מהממת בהתחלה. יש קטגוריות מתיקי תיקים וקורות חיים לחנויות מקוונות, עם קטגוריות משנה בכל אחת מהן. מה שמרשים במיוחד הוא שהתבניות למעשה מועילות.

אמנם ישנן תבניות מהבהבות, שעשויות להיות יומרניות זמינות, אך לא קשה למצוא תבניות ישירות. תבניות לעיתים קרובות עקרות מדי או קנאי מדי, אך Wix מצליחה להעניק לך מגוון אפשרויות שיושבות בין לבין.

תבניות wix

לאחר שהתמקמת בנושא, יש מספיק כוח להתאים אותו. יש כבר כל כך הרבה אפשרויות נושא שונות שאתה באמת לא צריך לבנות כלום. ציוצים פשוטים לצבעים, לגופנים וכו ‘הם רוב ההרמות הכבדות שתצטרכו לעשות. אם תרצה להסתבך יותר, עם זאת, תוכל לעשות זאת באמצעות אפליקציות.

ממש בבונה Wix אתה יכול להוסיף אפליקציות לאתר שלך. כאמור בסעיף התכונות שלמעלה, הרשימה גדולה למדי, והם הכלים הבסיסיים שבהם תשתמש בכדי לבנות את האתר שלך. תוספות אלה דומות יותר לחבילות במקום תכונות נישה, ומציעות קטע שלם באתר במקום רק קטע.

שוק אפליקציות wix

לדוגמה, בלוגים של Wix יגדירו עמוד לפוסטים, הממשק לכתיבת פוסטים, קטע תגובה ואזור משתמשים. זוהי דרך מהירה להתחיל באתר שלך מבלי להוסיף מספר אפליקציות שונות.

יש גם אפליקציות נישה. בשימוש בשילוב עם יישומים רחבים יותר, ליישומים אלה יכול להיות כוח רב. לדוגמא, בלוגים בשילוב עם Wix Forum, Wix Chat ו- Wix Hit Counter יכולים להפוך את בלוג עצמות הבר לחוויה חברתית..

Wix נותנת לך רשימה ארוכה של כלים לעיצוב האתר שלך. זה די מדהים, בהתחשב בכך שאף אחד מהם לא מרגיש נישה או רחבה מדי. מגוון התבניות מדהים לא פחות, ומספק לך בסיס איתן ליישם את כל הכלים הללו.

קלות שימוש

אין מה להתעסק בתחום הזה. במילים פשוטות, Wix היא אחת הדרכים הקלות ביותר לבנות אתר. המערך הנפלא של תבניות באיכות גבוהה מספקים נקודת התחלה מצוינת, עם ממשק אינטואיטיבי להתאמה אישית של המראה לטעמכם..

לאחר שבחרת תבנית, תובא לעורך המשתמש בחמישה עד שמונה כפתורים (תלוי בעיצוב) לבנייה. יש לך תפריטים, רקע, הוסף אלמנטים, הוסף אפליקציות, העלאות וכפתורים לכל אפליקציה נוספת שהתקנת.

הוסף הגדרות קטע

גישה בסגנון כפתורים זו מאפשרת מאוד לשנות את מראה האתר שלך מבלי להעמיק יותר מדי בחור הארנב. וורדפרס, למשל, לעיתים קרובות מחייב אותך להיכנס לאחור, לבצע שינויים ואז לטעון מחדש את האתר שלך כדי לראות איך הוא נראה. הכל ב- Wix קורה בתוך העורך עצמו.

מחוץ ללחצנים אתה משתמש בממשק הגרירה והשחרור הבסיסי. אבל זה לא רק תנועה של טקסט ותמונות. Wix מיישם אלמנטים דינמיים כמו מצגות בממשק הגרירה והשחרור גם כן, כלומר אתה יכול ליצור אינטראקציה ישירה עם מה שיש באתר שלך..

wix עריכת קטע

למרבה המזל, גם לא תצטרך לדאוג רק לגלגל את המיקום. Wix כוללת סמני Photoshop-esque לשילוב האלמנטים השונים בדף שלך. זה מזהה במהירות את מה שאתה מנסה להזיז ומצמיד את האלמנט במקומו.

קווי רשת קווי

אם בכל זאת תרצו לעקוף את תהליך העיצוב לחלוטין, ל- Wix יש גם אפשרויות עבורכם. אתה יכול לשכור מעצב, אבל מערכת ADI מעניינת הרבה יותר. זה מיועד למודיעין עיצוב מלאכותי ויחבר אתר באופן אוטומטי על בסיס סקר קצר.

מטרתו העיקרית היא עיצוב חנויות מקוונות. ADI ישאל מה אתה מוכר, כמה מילות מפתח כלליות שמזדהות עם המותג שלך ותוכניות הצבעים והגופנים שאתה מעדיף. בסך הכל, התהליך נמשך תוך חמש דקות, ותוכלו לבצע ציוצים בסיסיים לאתר שהוא מפלג ברגע שהוא יבוצע.

wix עדי

העניין של בונה אתרים הוא קלות השימוש. אף על פי כן, בוני רבים בשוק נסתמים בממשקים מגושמים שמרתקים ללמוד. Wix מנהלת ממשק שנותן לך המון כוח מבלי להאט, מה שהופך אותו לאחד מבוני האתר הקלים ביותר בשוק.

תמיכה

מכיוון שהשירות כה יעיל, התמיכה ב- Wix תופסת מושב אחורי. זה לא אומר שהוא לא זמין, אבל בדרך כלל זה לא חשוב. עם זאת, כאשר מתעוררות שאלות, מרכז העזרה של Wix הוא המקום לתשובות.

יש גם המון תשובות. רשימה ארוכה של מאמרים מגיעה עם 34 הנושאים השונים, החל משאלות עיצוב כלליות וכלה באפליקציות שפותחו על ידי Wix. כשעברנו כל אחת מהן, שמנו לב שהמאמרים מתחלקים לשתי קטגוריות: שאלות נפוצות והדרכות.

שאלות נפוצות מכסות מגוון מפתיע של נושאים. לדוגמה, יש מאמר ייעודי לחידוש תשלומים אוטומטי של לוגו של Wix, ופשוט מציין כי לוגו Wix הוא תשלום חד פעמי. זה נראה קצת מיותר אחרי הקריאה, אבל לדמיין תרחיש שבו השאלה הזו עולה לא קשה.

עם זאת, הדרכות מהוות אחוז גדול יותר של מאמרים במרכז העזרה. אלה קטעים מועילים מאוד, מונחים עם הוראות שלב אחר שלב ותו לא. לפריצות דרך נפוצות, כמו שינוי עיצוב הכותרות, ההדרכה מגיעה גם עם סרטון מלווה.

מרכז העזרה של wix

אם מרכז העזרה אינו יכול לפתור את הבעיה שלך, תמיכה אחת על אחד זמינה באמצעות דואר אלקטרוני וטלפון. עם זאת, ברור שמכוונים לכך כסוג משני של תמיכה, ובשל כך קשה להתחקות אחר כך.

אתה צריך למצוא מאמר במרכז העזרה, לגלול למטה ולבחור “לא” תחת “האם זה ענה על שאלתך?” קטע. גם לאחר מכן, Wix תעביר אותך למערכת עזרה אוטומטית שתנסה שוב למצוא מאמר לפני שתשלח אותך לתמיכה.

זה קצת חרב פיפיות. עם שפע של אפשרויות ליצירת קשר, לרוב רמת התמיכה יורדת, ולכן מבטלים בעיות כלשהן לפני שהמעשה למעשה עוזר לאיכות התמיכה שאתה מקבל. בתיאוריה, זה הגיוני, וב- Wix, זה גם הלכה למעשה.

בעוד שמעקב אחר התמיכה הוא טרחה, רמת התמיכה מצוינת. כרטיסים והתקשרות חוזרת נענות תוך דקות עם אותה הוראות פשוטות שנראו במרכז העזרה.

בהשוואה למארח אינטרנט טיפוסי, התמיכה ב- Wix מפתיעה לטובה. מכיוון שמדובר במערכת קניינית, יש רק כל כך הרבה בעיות שתצטרך להתמודד איתן. ברוב המקרים, קבור פיתרון במרכז העזרה, מה שהופך את החלק הזה בשירות Wix לניצחון קל.

פסק הדין

ל- Wix היסטוריה ארוכה בחלל בניית האתר, וזה פלא שהוא עדיין מצליח להיות רלוונטי כל כך הרבה שנים אחר כך. הבנאי הוא בין הטובים שבדקנו, ומשלב תבניות אומנותיות עם תכונות מעשיות. אם אתה מחפש מקום לבנות את האתר שלך, Wix היא דרך טובה להתחיל.

יש לנו גם מאמר על ספקי האירוח הטובים ביותר אם אתה עדיין חושב על האופן בו אתה הולך לשלוח את האתר שלך לאתר..

לצורך אירוח אתרים אנו ממליצים על וורדפרס. הקפד לבדוק את שלושת המדריכים שלנו בפלטפורמה כדי ללמוד כיצד להשתמש בה. 

 • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

מה אתם חושבים על וויקס? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map