ביקורת Weebly – עודכנה 2020

סקירה וויבלי

Weebly הוא אחד מבוני האתרים הוותיקים והאמינים ביותר בחוץ, ועם סיבה טובה: הוא קל לשימוש ויש לו כמה אפשרויות עיצוב מעולות. בדוק את סקירת Weebly שלנו כדי לגלות אם זה הבנאי המתאים לך.


Weebly משרת למעלה מ- 40 מיליון אתרי אינטרנט לקהל של 325 מיליון משתמשים בכל חודש. לא קשה לדמיין מדוע גם תבניות מעצבים מוכנות ושלל כלים לסחר אלקטרוני מעולה. עם שניהם ביד, ברור מדוע ווייבלי נמנה עם בוני האתר הטובים ביותר שלנו.

עוד בשנת 2006 יצרו שלושה בוגרי פן סטייט את Weebly. באותה תקופה זה נועד כסטודנטים לסטודנטים אחרים ליצור ולתחזק תיק מקוון. עם זאת, שנה וקצת כספי משקיעים מאוחר יותר, השיק וובלי את אחד מממשקי ה- WYSISYG הראשונים (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל) לבניית אתרים, תוך שהוא מציג את טענתו כבונה אתרים רציני..

מאז המשיכה החברה לגדל את הבונה, ליישם תכונות חדשות ולהכניס תבניות חדשות. ניסינו את הפייבוריט הישן בכדי לראות איך הוא עומד בסטנדרטים של ימינו בים של מתחרים הגורמים בעקבי וויבלי. אמנם לא הכל מושלם, אך דבר אחד בטוח, Weebly הוא עדיין מתמודד חזק לעסק שלך.

ממשק שברירי

סרגל צדדי חלש

אפשרויות בלוג קטנות

אופציות SEO

מרכז האפליקציות הרווי

קודם

הבא

אלטרנטיבות ל- Weebly

חוזק & חולשות

תכונות

Weebly מגיעה עם כמות מפתיעה של תכונות לבנייה ולניהול האתר שלך. בעוד שרוב הבנאים האחרים יכולים לבצע את אותן פונקציות, מעטים מגיעים עם כל מה שמובנה. עם Weebly, הכלים הדרושים לך הם בהישג ידך, עם חנות אפליקציות גדולה לכל דרישה נישה..

בואו נתחיל במה שנכלל. Weebly נותן לך תמיכה בטופס ובלוג מהרגע הראשון, כלומר אין צורך באפליקציות אחרות. בונה הטפסים פחות נוצץ, בטוח, אך עדיין שימושי להפליא. הוא משתמש באותו ממשק גרירה ושחרור כמו שאר ממשק המשתמש, כלומר אתה יכול לנסח באופן אינטואיטיבי טפסים ולאסוף נתונים.

עורך בצורה צורה גסה

בלוגים, לפחות במבט ראשון, מעניינים יותר. Weebly נוקטת בגישה קצת אחרת לאופן הקמת בלוג. במקום להתקין אפליקציה ולהשתמש בממשק אחורי כמו וורדפרס, אתה פשוט מוסיף דף בלוג וטיוטת פוסטים מהעורך. זה אינטואיטיבי בהתחלה אבל משתפר עם הזמן.

עם זאת, כל אחד יכול לבלוג וליצור טפסים, לכן מערך התכונות של Weebly רק הופך להיות מעניין עם אפליקציות חיצוניות. אתה יכול להתקין את הנערים הרעים האלה היישר ממשק המשתמש ולגרור את האלמנטים באתר שלך כמו שאתה עושה. כמה מועדפים שמצאנו היו הגשמת הדפס, Easy Magazine ו- PinPoll.

מרכז האפליקציות הרווי

למרות שאיננו יכולים לקשר ליישומים ישירות (כפי שהם נמצאים בעורך), אנו יכולים לומר לך שכולם צד שלישי. שלא כמו Wix, שם רוב האפליקציות הן צד ראשון, יש מגוון גדול של אפשרויות בשוק של וויבלי (קרא את סקירת ה- Wix שלנו כיצד הוא שונה כאן).

עם זאת זהו קצת חרב פיפיות. אמנם יש יותר אפשרויות, אבל יש שם גם הרבה זבל. אם דפדפת אי פעם בתוספי וורדפרס, בוודאי תדע את התחושה של גלילה ברשימה של אפליקציות נישה עם דירוגים נמוכים. אמנם אין כמות גדולה כמו וורדפרס, אך תצטרך לעשות קצת ניפוי כדי למצוא את הדברים הטובים.

אפילו עם אחיזה קטנה זו, קשה למצוא בעיות עם התכונות. Weebly כולל כמות משמעותית של כוח מהשער, עם הרבה אפליקציות לגיבוי. אמנם ייתכן שתצטרך לחפור ולמצוא את מה שאתה צריך, זה בטוח שם, וקצת עבודה נוספת לא פגעה אף אחד.

סקירה כללית של תכונות Weebly

לוגו Weeblywww.weebly.com

חינם ל- 5 ג’יגה-בייט

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML
מוגבל

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום
0

צ’אט חי

מכשיר טלפון

אימייל

תמיכה 24/7
0

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

Weebly התחילה את חייה כבונה אתרים בחינם, אך צמחה למשהו גדול בהרבה. ובכל זאת, הבסיס לכך הוא בחינם. התוכנית החינמית מעניקה לך גישה מלאה לממשק המשתמש, אך אתה נאלץ להשתמש בתת-דומיין של Weebly ולהציג מודעות באתר שלך. אף על פי כן, התוכנית החינמית טובה באופן מפתיע. אתה מקבל אבטחת SSL מלאה באתר שלך, תמיכה בצ’אט ודואר אלקטרוני, כלי SEO בחינם וגישה לפורום הקהילה.

עם זאת, אם ברצונך להשתמש בתחום שלך, תצטרך לשדרג ל- Connect. זוהי אותה תוכנית בדיוק כמו זו החינמית, אבל אתה יכול להשתמש בתחום שלך במקום לתחום שכולל Weebly. זה לא כל כך מרגש, לא, אבל במחיר של 4 דולר לחודש, זה עדיין זול יותר מאותה תוכנית ב- Wix.

Starter הוא התוכנית האמיתית הראשונה ב- Weebly. היא חותכת את כל המודעות ומאפשרת לך להשתמש בדומיין משלך (כלול בחינם) עם בונה Weebly. אפילו טוב יותר, זו התוכנית הראשונה המאפשרת לך ליצור אתר מסחר אלקטרוני. אתה מקבל רק 10 מוצרים, בטוח, אבל זה גם פחות משליש מעלות חנות בסיסית עם SquareSpace (קרא את סקירת SquareSpace שלנו למידע נוסף על זה).

שם התוכנית, Starter, הוא כל מה שצריך לדעת עליה. זו תוכנית טובה שמישהו רק מתחיל. עם זאת, למען קצת יותר כוח, תוכנית ה- Pro טובה בהרבה. אתה משחרר את הנעילה של כמעט כל תכונות האתר ב- Weebly, עם מגבלת מוצר מוגברת למסחר אלקטרוני.

התוכנית כוללת רקעי וידיאו לאתרך, וידאו ושמע הניתן להטמעה HD, עד 100 חברים רשומים ו -25 מוצרים. במחיר של כמה דולרים בלבד יותר בחודש, זה נותן לך הרבה יותר תכונות מאשר Starter וצריך להיות המפתח לבחירתך מההרכב.

תוכניות מסחר אלקטרוני ב- Weebly

התוכניות העסקיות יקרות בהרבה ועוקבות אחר מגמה שאנו רואים הרבה אצל בוני אתרים. זה כמעט כפול ממחיר תוכנית התכנית ומציג תשואות פוחתות. עם זאת, יש כמה תכונות ראויות לציון שעשויות להפוך את התוכנית הזו לשווה את זה בשבילך.

הם שווים במיוחד אם אתם מתכננים להפעיל חנות מקוונת. מגבלות המוצר נשללות לחלוטין ומחויב באפס עמלות עסקה. אתה מקבל תכונות נוספות של מסחר אלקטרוני, כמו ביקורות על מוצרים, משלוח ומחשבון מס וכלי ניהול מלאי. זו לא תוכנית אידיאלית לרוב, אך חיונית אם תנהל חנות מקוונת.

גם חנויות מסחר אלקטרוני יכולות לנצל במיוחד את חנות האפליקציות. תוספות כמו Printful שימושיות במיוחד, ומאפשרות לך למכור חולצות, תיקים ועוד מבלי להצטייד במלאי. פשוט התקן את האפליקציה, העלה את העיצוב שלך ו- Printful ימלא כל הזמנה.

סחר ב- Weebly מתפקד היטב עם שני הטיטאנים האחרים במרחב בונה האינטרנט, Wix ו- SquareSpace. זה זול יותר משניהם תוך כדי הצגת הבחירה של Wix. אמנם התוכניות לא מרגישות מאוזנות בכל רחבי הסיבוב, אך קשה להתווכח עם נקודת המחיר של וויבלי.

עיצוב & כלים

“גרור ושחרר” הוא קצת מונח שרירותי כשמדובר בוני אתרים. בטח, כמעט כל המעצבים מאפשרים לך ליצור קשר ישיר עם האתר שלך, אך מעטים משתמשים בזה כמנוע העיקרי לעיצוב. Weebly, לעומת זאת, מאמצת גישה זו באופן מלא.

כל מה שאתה עושה באתר שלך יכול ממש להיות סמים מסרגל הכלים בדף האינטרנט שלך. האלמנטים שתוסיף מוצגים בסרגל הכלים בצד שמאל על המסך, מחולק לפי קטגוריה. לדוגמה, אתה יכול לגרור את התיבה “מצגת שקופיות” למקום על המסך שלך, ובוודאי, הצגת שקופיות תופיע.

עורך סוער

עם זאת, יש לציין כי זה ספציפי לדף. אמנם קיימים אלמנטים אוניברסליים, אך רבות מהאפשרויות תלויות לחלוטין באיזה דף אתה עורך. לדוגמה, אתה יכול להוסיף פוסט בלוג רק לדף בלוג ייעודי. ישנם חריגים בהתאם לנושא שלך, אך הכלל חל ברוב התרחישים. נדבר יותר על האופן בו הדבר משפיע על החוויה בקטע “קלות השימוש” להלן.

סרגל הצד הבלוגי

אם כבר מדברים על ערכות נושא, זוהי התבנית לבניית האתר שלך עם Weebly. יש מבחר הגון, אם כי לא גדול, לבחירה, וכל אחד מהם כולל פריטי מילוי כדי להראות לך איך המעצב התכוון שהוא ייראה..

אולם יש סוגיה. הבחירה המוגבלת פירושה שיש רק כמה נושאים מעשיים לבחירה. אף שכל אתר יכול עדיין להשיג את מטרתו באמצעות אחד מהעיצובים הללו, רובם נראים נוצצים יותר מאשר שימושיים. זה לא שאף אחד מהנושאים נראים רע, למען האמת, הם נראים די טובים, אך יתכן שלא תמצאי מראה ישר.

אם אתה עוסק יותר בגישה הנקייה והמסוגננת לעיצוב, סביר להניח שתמצא משהו שאתה אוהב. Weebly בהחלט מושך אותו שוק, עם עיצובים נקיים ומפוזרים כמו אמורים להחזיק תמונות גדולות ושפע של אלמנטים ייחודיים.

נושאים סוערים

לאחר שמצאת נושא והשתמשת בסרגל הכלים כדי להתאים אותו לטעמכם, תוכלו להשתמש בתפריט העליון כדי לשנות אלמנטים אוניברסליים באתרכם. כרטיסיית ה- build היא המקום בו אתה ניגש לממשק הגרירה והשחרור, החלק העיקרי של ממשק המשתמש. בעקבותיו כפתורים לדפים, נושא, אפליקציות והגדרות.

סרגל הכלים

דפים עושים בדיוק את זה, נהל את הדפים שלך. אתה יכול להוסיף חדשים, לשנות את הסדר ולשנות את שמו, אבל אין כאן יותר מדי דברים אחרים. הנושא קצת יותר מעניין, מאפשר לשנות את הפרמטרים האוניברסאליים של זה שהתקנת. זה שונה לכל אחד, אך כמה תכונות כלליות שאתה עשוי לראות הן אפשרות סרגל חיפוש, אפשרויות כותרות דביקות וגופנים.

עורך דפי אינטרנט

חלק האפליקציות הוא החלק הטוב ביותר בתפריט העליון. כאן אתה יכול להתקין תוספות חדשות לאתר שלך ולהעביר אותו מדף יפה למשהו מועיל. כאמור בסעיף התכונות שלמעלה, הרשימה היא די רחבה, כך שלמצוא משהו שאתה צריך לא יהיה קשה מדי.

חנות אפליקציות קטנות

לבסוף, דף ההגדרות אינו מושך עין, אך עדיין עמוס בתכונות. אתה יכול לעשות דברים כמו לשנות את ה- favicon שלך, להוסיף סיסמת אתר ולאפשר אישור SSL. אולם קטע אחד שבלט לנו היה החלק SEO. מדף ההגדרות תוכלו לציין את מילות המפתח ותיאור האתר ואף לטפל בהפניות מחדש.

הגדרות SEO

בחנויות המקוונות יש כמה אפשרויות שונות בבונה. אתה יכול להגדיר את אמצעי התשלום המקובלים שלך, להוסיף מידע בסיסי על החנות ולהגדיר ולבחור תעריפי משלוח. אולם באופן מפתיע, הכלים החזקים ביותר כאן הם הוספת מוצרים.

אתה יכול לרשום מוצרים פיזיים, הורדות ושירותים דיגיטליים, עם קידום אתרים מובנה לכל מוצר. לתכניות עסקיות כמה תכונות נוספות למוצרים, כולל מעקב מלאי אוטומטי, פטורים ידניים ממס, תגי מלאי או מלאי ותגיות מכירה.

Weebly מטפל בעיצוב קצת אחרת, אך הוא עדיין עובד טוב. תמצאו לא מעט אפשרויות מתחת למכסה המנוע וזה ממש הישג בהתחשב באיך נקי ממשק המשתמש. למרות שהיינו רוצים לראות יותר מבחר בנושאים מקדימים, קשה להעניש את וויילי קשה מדי בהתחשב בעובדה כל השאר נהדר.

קלות שימוש

כאמור בסעיף לעיל, Weebly נוקטת בגישה ייחודית לבונה אתרים טיפוסי. ממשק הגרור-וה-השחרור המפורסם הוא באמת זה, חווית גרירה ושחרור טהורה. למרות שזה יכול להתרגל מעט, המערכת האינטראקטיבית לחלוטין עושה דרך ארוכה בהקלת משימות מורכבות.

לכל שינוי אתה פשוט מוצא את הסמל הרצוי וגורר אותו לדף. Weebly מציין אזורים שונים של כל עמוד בתוך הנושא עליהם ניתן להציב אלמנטים ומתאים אוטומטית את האלמנטים הסובבים אותם. זה עובד די יפה, במיוחד עם מעט ניסיון בעיצוב, מכיוון שלעולם לא תצטרכו לדאוג לבשר את הדברים בצורה מושלמת.

קווי רשת דשאיים

דף האינטרנט דומה לפאזל ואתם בוחרים את הקטעים המרכיבים אותו. גם כשניסינו לשבור את הדף על ידי הוספת המון אלמנטים, היה קשה לעשות זאת. העורך העביר הכל באופן אוטומטי בצורה ההגיונית ביותר, ובעוד שהמראה שהופגז היה רע, הבנאי של וויילי עשה ככל יכולתו.

עיצוב חלשני

עיצובים הם גם ספציפיים לדף לחלוטין. זה קצת מגביל, בטח, אבל זה עושה דרך ארוכה בנוחות השימוש. אף פעם אין מצב שגרירת אלמנט מסוים לדף שוברת את הנושא. כלי הבלוגים שלך מופיעים רק בדף הבלוג שלך וכלי הכותרת שלך עולים רק בדף הבית שלך.

אם כבר מדברים על דפים, וויבל מטפל גם בדברים האלה די טוב. זה דומה לרוב בוני אתרים אחרים, מאפשר לך להוסיף דפים חדשים, לשנות כמה פרמטרים כמו נראות ולסדר אותם בהיררכיה..

התקנת אפליקציות חדשות באתר שלך קלה כתמיד. באותו סרגל עליון לדפים תוכלו למצוא את חנות האפליקציות. כל שעליך לעשות הוא לפתוח אותה, למצוא את האפליקציה הרצויה ולחץ על “הוסף” כדי להתקין אותה. לאחר שזה ייעשה, תוכל להשתמש באותו ממשק המשתמש של גרור ושחרר כדי להציב אותו באתר שלך.

הוסף אפליקציה weebly

הגישה של Weebly מעט לא שגרתית, כלומר קיימת עקומת למידה אם אתה בא מבונה אחר. עם זאת, אחרי שביליתי קצת זמן עם זה, זה הרבה יותר אינטואיטיבי. אתה מקיים אינטראקציה ישירה עם כל היבט באתר שלך, ומקל על אי פעם לתכנן משהו שנראה נהדר.

תמיכה

בדומה להרבה בוני אתרים אחרים, Wix מתמודדת עם התמיכה שלה באמצעות מרכז עזרה. אוסף מאמרים זה יעסוק כמעט בכל סוגיה שתיתקלו בהם, ומשמש כבסיס התמיכה שבעד שאר השירות בנוי. עם זאת, בניגוד למתחרים כמו Wix, Weebly נותן לך שדרת קשר ברורה לתמיכה אנושית.

בואו נתחיל במרכז העזרה. זוהי ספרייה מנוקדת של נושאים, החל מההתחלה של האתר שלך להתמודדות עם מסחר אלקטרוני. ששת הנושאים האלה מחולקים עוד יותר לתתי נושאים שבהם, בתוך כל אחד מהם, תוכלו למצוא את הבשר ותפוחי האדמה בפועל. תמיד תוכלו לעקוף את ההיררכיה ופשוט להשתמש גם בסרגל החיפוש.

מרכז עזרה חלש

הכתבות עצמן די טובות. Weebly מספק לך צילומי מסך גדולים כמעט לכל הדרכה, עם הוראות שלב אחר שלב והתערבות קטנה בתחומים אחרים. אולם יש מקום לשיפור.

בעוד שהכתבות נכתבות במיומנות, הן יכולות להיות מעט קשות לסריקה. ההוראות הן שלב אחר שלב, אך אינן מסומנות במספרים, כלומר כל פעולה יכולה להתמזג אחרת. בנוסף, אספקת סרטון לנושאים מורכבים יותר תעשה דרך ארוכה בהגברת התוכן של כל יצירה שנכתבה.

מאמר תמיכה ברשת

מחוץ למרכז העזרה יש שדרה נוספת לתמיכה בעצמך. Weebly מספקת למרבה המזל פורום קהילתי בו תוכלו לפרסם שאלות על העסק, העיצוב שלכם או אפילו רק לספק משוב כללי. במהלך התבוננותנו, מנהל בדרך כלל השיב לכל הודעה נתונה תוך שעה.

פורומים סוערים

אם אף אחד מהנתיבים הללו לא עובד עבורך, פנייה לתמיכה היא במרחק לחיצה אחת. ישירות ממרכז העזרה, תוכלו לשלוח דוא”ל, להתקשר או לשוחח בצ’אט עם נציג Weebly. בדומה להרבה בוני אתרים ומארחי אתרים, Weebly ינסה להפנות אותך לעבר מאמר לפני שתלך לתמיכה, אך זהו רק מכשול קטן במערכת נהדרת אחרת.

החלק האטרקטיבי ביותר בנושא התמיכה כאן הם האפשרויות. Weebly נותן לך כל דרך שאתה יכול לבקש, לכל אחד באיכות גבוהה באופן עקבי. זה מרגיש פחות כמו מנהרת תמיכה ויותר כמו מרכז תמיכה, עם שפע של אפשרויות נהדרות לבחירה.

פסק הדין

Weebly עשתה דרך ארוכה משורשיה של פן סטייט. הגרעין נותר זהה, אך שורה של נושאים חדשים וממשק משתמש מעודכן שיפרו את הפלטפורמה באופן מסיבי. המעצב מעניק לך המון כוח בלי להיות קשה מדי, ונקודת המחיר הזולה פירושה שתוכל לקבל אתר יפהפה למטבע קטן בלבד.

עם זאת, קיימות אפשרויות אחרות, לכן הקפד לבדוק את הביקורות האחרות שלנו בנושא בניית אתרים. אנו בודקים את הפרטים הספציפיים של כל ספק כדי שתדע למה אתה נכנס בכל פעם שאתה נרשם. עשינו בחירה בין ספקי האירוח הטובים ביותר עבור האתר שלך מוכן לצאת לדרך.

אם אתה עובר בדרך אירוח אתרים, וורדפרס היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לבניית האתר שלך. הקפד לבדוק את שלושת המדריכים שלנו לגבי השימוש בו. 

 • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
 • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

מה אתם חושבים על וויבלי? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map