ביקורת Voog – עדכון 2020

ביקורת ווג

Voog הוא בונה אתרים נוח לשימוש ובמחיר סביר, שיש לו אפילו כמה אפשרויות קידוד למי שרוצה ללכלך את ידיו. עם זאת, בכדי להפיק את המרב ממנה, יתכן והם יצטרכו להתלכלך יותר ממה שהיית רוצה. קרא את סקירת ה- Voog המלאה שלנו לפרטים.


Voog, שהושק ומתוחזק באסטוניה, מסייע לעסקים קטנים ליצור אתרים יפהפיים ולתרגם אותם כדי להגיע לקהל עולמי.

אם אתה זקוק לתכונות הגדרה, לוקליזציה וקידוד קלות, Voog הוא בחירה טובה. העורך והתמחור שלו מקלים על כפילות האתר שלך בשפות שונות ובעל כישורי קידוד פותחים הרבה אפשרויות התאמה אישית.

Voog, יש להודות, בעקומת למידה תלולה מעט, אך זהו אחד המקרים שבהם קל להשתמש בכלי, פשוט קשה לשלוט בו. המשך לקרוא את סקירת ה- Voog שלנו כדי לראות אם הוא מתאים לצרכים המקוונים שלך.

אלטרנטיבות ל- Voog

חוזק & חולשות

תכונות

Voog מצויד היטב ליצירת אתר מדהים, במיוחד אם אתם מנצלים את הקידוד שלו. הבעיה עם מערך התכונות שלו היא שהיא לא טובה להביא תנועה לאתר שלך מכיוון שאין כלי SEO ייעודי, מה שמקשה על דירוג טוב.

עם זאת, ישנם כלים רבי עוצמה הממתינים לזרוח בעורך שלה, אז בואו נתמודד עם החשובים ביותר.

בלוג קולי

הוספת פוסט בלוג חדש ב- Voog היא דבר פשוט. צור רשומת בלוג חדשה והתוכנה תייצר אוטומטית את הדף עבורו, כך שכל מה שאתה צריך לעשות זה לאכלס אותו בתוכן.

עריכת הדף היא גם קלה. ניתן לערוך את תוכן הגוף, כותרת העמוד ותגים ולראות את התוצאה הסופית בזמן אמת.

פוסטים ב- voog-blog

נדיר לראות גישה כל כך פשוטה לבלוגים אצל בונה אתרים. Wix גורם לך למלא טפסים להגדרת פוסט חדש ואינך יכול לערוך את הדף במלואו כמו בדף הבית. עם זאת, זה מפצה באזורים אחרים, כפי שאתה יכול לראות בסקירת Wix שלנו.

Voog היא מערכת ניהול תוכן אמיתית, המאפשרת לך לשמור טיוטות, לקבוע תאריכי פרסום ואפילו להוסיף אלמנטים רגילים בדף, כמו כפתורים חברתיים וקרוסלות תמונה..

למרבה הצער, הפיצ’ר אינו טועה. אינך יכול לקבל נושאי פרסום או להשתלב בפייסבוק עבור קטע התגובות, מה שמקטין את חווית המשתמש באתר שלך.

עם זאת, אין הרבה נושאים, מה שהופך את Voog לבחירה טובה לבלוגים. אם אתה רוצה CMS חזק יותר, אתה יכול לנסות WordPress. הוא בנוי לבלוגים, כך שאם זה מצביע על התעניינותך, קרא את המדריך למתחילים שלנו לשימוש בוורדפרס. בניגוד ל- Voog, זה לא כולל אירוח אתרים. אם אתה הולך בדרך זו, קרא גם את אירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס.

Voog ומסחר אלקטרוני

הוספת מסחר אלקטרוני לאתר שלך היא גם קלה. בקיצור, תתחיל ביצירת כפתור ‘הוסף לסל’ בדף, תוסיף מידע על המוצר לאלמנט וייצור את דף המוצר סביבו..

לחצן voog-buy

זה לא נדיר, אבל זה עושה את העבודה שלו. התהליך מוגדר כך שתכניס לעבודה בהתחלה, ואז נשען אחורה וערוך שינויים קלים אחר כך.

לפני הוספת מוצרים, עליך להגדיר את חנות האינטרנט ואת פרטי הכפתור. לאחר מכן תוכלו להוסיף תמונות ותיאורים של מוצרים, שהם פילוח המעניק לכם זרימת עבודה טובה.

מצד שני, Voog אינו תומך בקטגוריות חנויות. המערכת שלה תעבוד רק עבור חנויות ופלטפורמות מקוונות קטנות עם פריטים בלעדיים או נדירים.

בנוסף, הלקוחות שלך יכולים לשלם רק באמצעות PayPal או MakeCommerce, כך שהיא אינה מערכת רב-תכליתית. בתוכנית הסטנדרטית, חסרים תכונות מתקדמות של סחר אלקטרוני, כמו עיבוד אצווה, אך היא עושה את עבודתה לפרויקטים קטנים.

אם אתה מעוניין במסחר אלקטרוני, יהיה לך טוב יותר עם בונה המיועד לכך, כמו Shopify. אם פלטפורמה זו מתאימה לצרכים שלך, הקפד לקרוא את המדריך למתחילים שלנו ל- Shopify.

לוקליזציה של Voog

אחד היתרונות הגדולים של Voog הוא הלוקליזציה הקלה שלה. החברה גאה ב”מדברים זרים “וזה מראה.

הוספת גרסה חדשה לאתר שלך בשפה אחרת היא פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הדגל בפינה השמאלית העליונה ותישלח למבנה כפול של האתר שלכם.

שפות voog

לאחר מכן, פשוט החלף את התוכן לתרגום הרצוי לך ותגדיר. מבקרים באתר יוכלו לעבור בין שפות באותה דרך שעשית.

כל התוכניות של Voog תומכות בלוקליזציה. הגרסה הזולה ביותר מאפשרת לך להוסיף שלוש שפות, וזה יותר מכל בונה אתרים אחר.

ל- Site123 יש גם תכונה של לוקליזציה מגניבה – זה ככל הנראה השני מבין הטובים ביותר מבין בוני אתרים – אך המערכת שלו נוקשה יותר. אתה יכול להוסיף כפילויות של האתר שלך, אך הדף יוצג באופן אוטומטי רק בשפה אחרת אם אדם נמצא באזור מסוים.

Voog נותן שליטה רבה יותר למבקר, אך אם ברצונך לעשות זאת בדרך Site123, הקפד לקרוא את סקירת Site123 שלנו.

כלים למפתחים

באמצעות קידוד, Voog פותח הזדמנויות נוספות. אם תשדרג לתכנית פלוס, תקבל גישה מלאה לקוד האתר שלך.

כדי לגשת לכלי הקידוד, עבור אל “הגדרות” ואז “עורך תבניות.” זה יפתח את עורך הקוד, המפרט את האלמנטים בדף שלך.

ניתן לקוד באמצעות שפות תכנות שונות והכל הופך להיות קל יותר באמצעות ה- API של Voog. התיעוד של הכלי הוא נרחב, וזה מהווה יתרון גדול לתכונה. אם זה נשמע טוב, הקפד לבדוק את מדריך הפלטפורמה לתחילת העבודה עם עורך הקוד.

סקירה כללית של תכונות Voog

לוגו של Voogwww.voog.com

מתחיל החל מ- $ 057 לחודש לכל התוכניות

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום
0

צ’אט חי
24/7

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7
0

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

תמחור

אפילו התמחור של Voog פשוט יותר מאשר בוני אתרים אחרים. עליכם לבחור רק בין שלוש תוכניות: Standard, Plus ו- Premium.

לפני שניקוט כל אחד מהם, משהו שיש לשים לב אליו ב- Voog הוא שאין לו תוכנית חינמית. אתה יכול לנסות את התוכנית הרגילה שלה במשך 30 יום בחינם, אך אינך יכול לפרסם את האתר שלך, כך שלא תוכל להשתמש בפלטפורמה לטווח הארוך אם אתה לא משלם.

זה נוגד את הנורמה, כאשר מרבית הבנאים מציעים תת-דומיין ללא עלות, אך זה עוזר ללקוח לנקוט בפעולה. אם Voog מתאים לך, תשלם, מה שיניע אותך להפעיל את האתר שלך.

התוכנית הסטנדרטית מציעה 2GB של אחסון נתונים, שלוש שפות, 30 עמודים ועד שלושה משתפי פעולה. אתה מקבל הצפנת SSL ותוכל להגדיר חנות מקוונת, אבל הפלטפורמה גוזלת שלושה אחוזים מכל מכירה שמתבצעת ולא תקבל את כל התכונות של סחר אלקטרוני. אתה יכול לקבל דומיין מותאם אישית, אך תצטרך לשלם תוספת תשלום עבור זה.

סטנדרט זה טוב אם אתה מתחיל עם מסחר אלקטרוני ורוצה לראות אם זה מתאים לך או סתם רוצה מקום אחר להרחיב את הנוכחות המקוונת שלך. לדוגמה, אם אתה כבר מוכר פריטים קטנים, זה מקום טוב להגיע ללקוחות חדשים.

תוכנית הפלוס מגדילה את אחסון הנתונים ל -10 ג’יגה-בייט ואינה מכילה שפות, דפים או משתמשים. אתה מקבל גם דומיין בחינם, גישה מלאה למסד הנתונים של אתר האינטרנט שלך וחבילת המסחר האלקטרוני הכל כלול, גם אם האתר עדיין לוקח 3 אחוזים מכל מכירה.

תוכניות פלוס מושלמות עבור חברה שמוכרת מוצרים באופן מקוון לקהל בינלאומי מכיוון שתוכלו להוסיף כמה שפות שתרצו. עם זאת, וודא שאתה מסוגל או ממומן מספיק כדי להשתמש בהזדמנויות הקידוד.

תוכנית הפרימיום דומה. זה מסיר את ההגבלה על אחסון נתונים ואת אגרת העסקה, אבל זה גם זורק SSL מותאם אישית, CDN מותאם אישית ותמיכה בעדיפות. לא משנה מה תעשה, אנו ממליצים להתחיל עם אחת מהתוכניות האחרות, ואז לשדרג ל- Premium אם Voog עובד בשבילך.

זה לא שאתה עלול להיכשל בפלטפורמה. אם אתה מעוניין בלוקליזציה ותוצאות יפות, הוא יעשה את שלו, אבל היתרונות שנוספו בתוכנית הפרימיום אינם כה חשובים כשאתה מתחיל.

עיצוב & כלים

קל לעצב אתר מוכן לפרסום עם Voog. יש לו שורה תחתונה עם חמישה כפתורים עיקריים המאפשרים לך לערוך הכל ואפשרויות נוספות בפינה התחתונה השמאלית לתצוגה מקדימה וכדומה.

נוסף על כך, באפשרותך לערוך כמה היבטים של אלמנטים ישירות בדף, כגון מיקום מפת Google שהוכנסה. לא קשה ללמוד מה עושה כל כפתור ונכסה את כל האפשרויות, אבל יש הערת אזהרה גדולה לעורך Voog.

אתה יכול לגרום לדף להיראות כמו כל דבר שאתה מדמיין, אבל תצטרך קוד לשם כך. ריטושים עדינים והתאמות אלמנטים אפשריים רק באמצעות כלי המפתחים של Voog, וזו בעיה גדולה למתחילים או לאנשים שרק לא רוצים לקודד.

לדוגמה, אם ברצונך שאלמנטים יופיעו בעמודות, תצטרך לקודד זאת. מבנה ברירת המחדל הוא ערימת רכיבים זה על גבי זה. באשר לעורך עצמו, יש רק כמה אפשרויות.

ממשק Voog

כפתור ה”הוספה “מסביר את עצמו. אתה יכול להשתמש בו כדי להוסיף אלמנטים, כגון בלוקי טקסט, טפסים, קטעי וידאו, צלילים או אפילו כפתור “קנייה”. למרות שזה לא מהפכני, זה מקל על תחילת העבודה עם וווג. כל שעליכם לעשות כדי להוסיף משהו זה לגרור אותו מהסרגל התחתון לאן שתרצו בדף.

פריט קולי-גרור

החלק “קבצים” מאפשר לך להעלות תוכן להמשך השימוש. בהשוואה לספריית המדיה של Squarespace, זה הרבה יותר קל לשימוש מכיוון שאתה יכול לגרור אלמנטים ישירות מסרגל הקבצים, בניגוד ללשונית אחרת.

עם זאת, SquareSpace מפצה על כך עם התוצאות המהממות שלו, אז הקפד לבדוק את סקירת SquareSpace לפני שתחליט..

בכרטיסייה “תוכן” אתה יכול לערוך פוסטים בבלוגים, קטלוגים, החנות ומבנה האתר שלך. כרטיסייה זו מסווגת היטב ומספקת גישה מהירה להגדרות ותפריטים חשובים, מה שמקל על הניווט בעורך.

תוכן voog

הכרטיסייה “נתונים סטטיסטיים” היא הפשוטה ביותר. הוא מספק גישה מהירה לניתוח אתרים, כגון מבקרים, מקורות וכ- 0.01 אחוז ממה שתמצא ב- Google Analytics. זה לא נרחב, אבל זו דרך נחמדה לראות מה שלומך במבט חטוף.

אתה יכול למצוא את ה- backend של אתר האינטרנט שלך בכרטיסייה “הגדרות”. כאן תוכלו לבצע שינויים גלובליים באתר, לנהל משתמשים ודומיינים או להגדיר קובץ robots.txt מותאם אישית. בדומה לזה האחרון, הכרטיסייה כוללת אפשרויות לא שגרתיות, כך שהיא גן שעשועים נחמד למשתמשים מנוסים.

הגדרות voog

הכפתורים האחרים כוללים “שמור”, “תצוגה מקדימה” ו”תמיכה. ” לא תמצאו את עצמכם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי, אבל טוב שיהיה בקרבת מקום.

בסך הכל העורך אלגנטי ועוצמתי. אתה יכול להשיג איתו מוצר בר-קיימא ואף לבנות אתרים מורכבים עם עבודה מסוימת.

אם אתה רוצה משהו שקל להשתמש בו אך חזק יותר בלי קידוד, אתה יכול לנסות ל- Weebly. כדי לראות אם זה מתאים לך, קרא את סקירת ה- Weebly שלנו.

קלות שימוש

לאחר שבחרת בקטגוריית אתר ותבנית, אתה נזרק לעורך. ישנן כמה תבניות לבחירה, אך הן דומות זו לזו. זו לא בעיה ענקית מכיוון שכולם יפים, אבל חוסר המורכבות יכול להוות בעיה עבור המשתמש שיש לו דימוי ברור לגבי איך האתר שלו צריך להיראות.

בשלב הבא יש מדריך אופציונלי שמדגיש את מה שעושה כל כפתור, אבל זה לא כל כך חשוב.

הדרכה voog

המפתחים שמאחורי העורך דאגו מאוד להפוך הכל לאינטואיטיבי. הוספת תמונות, טקסט, טפסים או אפילו תוספי מפות Google היא קלה.

תשחק עם העורך במשך 30 דקות ותתחיל לקבל רעיונות. “מה אם הייתי ממקם את קרוסלת התמונה הזו ליד קטע קצר עלי?” או “אני תוהה אם אני יכול לגרום לכפתור זה לרחף.”

זה הרגע בו תתחיל להרגיש המום. הפלטפורמה היא בעלת עוצמה ובעלת תכונות לא שגרתיות רבות, אך הן מסתתרות מאחורי מחקר רב (ולעיתים קרובות יותר מאשר לא קידוד).

הצבת קרוסלת תמונה לצד קטע טקסט קצר או ביצוע ריחוף על כפתור מחייבת להתעסק עם עורך הקוד. אם יש לך ניסיון בקידוד, קל לשימוש כמו העורך עצמו. התיעוד הוא בשפע והתהליך מתייעל, אך עבור אדם ללא כישורים טכניים הוא גובר.

התוכנה קלה לאיסוף ומאפשרת לך לייצר מוצר בר-קיימא באופן מינימלי, אך ללא מעט טחינה או דולרים נוספים, לא כולם יוכלו להתחבר למלוא הפוטנציאל שלה..

היתרון הוא ש- Voog מספקת לך מפתחים לעבוד איתם. תשלם תוספת כסף עבור זה, אבל זה טוב כי אתה יודע שהם מסוגלים לתפעל את התוכנה במלואה.

תמיכה

התמיכה של Voog לא בולטת, אבל היא עושה את העבודה שלה. בבסיס הידע יש כמה שאלות נפוצות המופיעות בראש הדף, ואם תגלול למטה תמצאו 12 מדורי עזרה. הם מורכבים ממדריכי לימוד קצרים ושאלת מדי פעם&ת, אבל הם לא ממצים.

כלומר, אלא אם כן מדובר בתיעוד. API של Voog ותיעוד המפתחים הם מהשורה הראשונה.

בסיס וואג-ידע

בעיות אכן מתעוררות, כך שתצטרך ליצור קשר עם Voog. החברה מתהדרת בתמיכה 24 שעות ביממה, אך זה לא בהכרח המקרה. בטלפון, אתה יכול לפנות אליהם רק בין השעות 8:00 עד 16:00. זמן ברלין. אם אינך נמצא במרווח הזה, אתה נשאר עם דוא”ל או צ’אט.

סוכניו מגיבים לכרטיסים שבעה ימים בשבוע ומערכת הצ’אט הגונה, כאשר רוב זמני התגובה הם פחות משעה. באמצעות הדוא”ל אתה עשוי לחכות זמן רב יותר לתגובה, אך אנו ממליצים עליה אם הבעיה שלך אינה דחופה. התשובה שניתנה תמיד יסודית יותר.

ניתן להרחיב את בסיס הידע ולאיש לא יהיה אכפת לזמן תגובה מהיר יותר, אך בסך הכל התמיכה טובה.

פסק הדין

אם אתה רוצה תוצאות מדהימות תוך זמן קצר, עם מעט מאמץ, אולי עדיף לך להשתמש בבונה אחר. אתה יכול לבדוק את בוני אתרים הטובים ביותר שלנו כדי לראות איזה מהם מתאים לך, אך בדרך כלל אנו ממליצים על Wix. כדי לגלות מדוע קרא את סקירת Wix.

עם זאת, אם אינכם מפחדים ללכלך את הידיים ולחרוש בתיעוד ואתם רוצים אתר שקל לבצע לוקליזציה, תנו לצילום ל- Voog.

אם אתה רוצה משהו אחר, אתה יכול לקרוא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ספקי אירוח אתרים. אנו ממליצים להשתמש בוורדפרס עם ספקים אלה, אך הסתכל סביבך ובדוק אם משהו אחר מעניין את העניין שלך.

מה אתה חושב? האם ההשתתפות שלנו ב- Voog הייתה הוגנת? אם אינך מסכים איתנו או אם יש משהו שאתה רוצה להוסיף, וודא שאתה לוקח את פרק התגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map